Új privát üzeneted érkezett!

Zsu:

Igen szerdánKép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

Zsu meddig vagytok itthon?

Én szerdán anyáknapjára megyek az oviba.Ma szülőire,csüt.-ön meg dokihoz.

Most megyek nincsenek itthon a többiek ilyenkor tudok normálissan kitakarítani.

Legyetek jók.

Puszi:Móni

Kép
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy csak most írok, de egy kicsit el vagyok havazva. A kicsi Hanna nagyon jó baba, éjszaka is csak egyszer vagy kétszer kel fel enni, bár a pocakja még mindig fáj úgyhogy kicsit nyugtalanabbul alszik.Már 4 kg felett van a súlya nagyon jól eszik. a máté imádja, bár állandóan macerálná, de a Hanna bírja. A féltékenység csak abban mutatkozik, hogy kicsit dacosabb, mint volt bár ez a korával is együtt jár, sok türelem kell hozzá.Most ebben a rossz időben nem tudunk lemenni és ezt a fiacskám is elég rosszul viseli, mert mi még a Hanna baba előtt nagyon sokat sétáltunk, de most sok mindent össze kell egyeztetni ahhoz, hogy letudjunk menni.De összességében nagyon jól vagyunk és sokkal jobb így négyesben!Sziasztok!
Legyetek jók!Barbara
 
 

 
 

Hali!

Tegnap voltam dokinál,megint kell szednem a norcolutot 8 napig,utánna meg a clostit.

Remélem mindenki jól van,mi egy kicsit náthássak vagyunk ,de vettem homeos bogyot az jó szokott lenni.

Most jöttek meg a törpék,ma déliessek voltak.Azt hiszem ma én is alszon egyet ebéd után.

Megyek is,puszi:Móni

Kép
 
 


Hali!

Mindenkinek nagyon boldog anyáknapját kívánok.

Puszi:Móni

Kép
 
 


Hali!

Úgy látom ide már nem ír senki.

Mindenki jól van?

Puszi:Móni

Kép
 
 


Hol Vagytok???????????????????????????????????
 
 


Hali!

Én itt vagyok.

Kép
 
 


Hali!


Ma is vagyok.

Kép
 
 


Hali!

Úgy látszik ide csak én írok.

Puszi

Kép
 
 


Sziasztok! Azért még én is itt vagyok. A többiek nagyon eltűntek.Na mindegy ketten még itt vagyunk.Jól vagytok? Mi jól, főleg hogy ilyen jó idő van, a nap nagy részét lent töltjük a játszón.Puszi
 
 


sziasztok!!

Én is itt vagyok, bár jó régen írtamKép

Jól vagyunk, sokat vagyunk kint az udvaron.
Pár hétvégét már lennt töltötünk a balatonon.
Most nagyon jó idő voltKép

Zsu:
Hogy vagytok?

Barbi:
Hanna már jó nagy lány lehetKép

Anna:
Veletek mi van?

Ági:
Rég jelentkeztél, mi újság?

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!!

Mi is élünk még.Hétvégén Salzburgba voltunk esküvön.1000 km-t utaztunk 2 nap alatt.Jol el is färadtam.De maga az esküvö nagyon jo volt.Giuliano is jol viselkedett!

Én mostanäban szinte egész nap aludnék.Jajjj,ha nem lenne itt a fiam ,akivel ällandoan ki kell menni ,meg is tenném.Egész nap szunyokälni.

Na de ez legyen a legkevesebb baj.Häl isten legaläbb az idö szép és lehet nagyokat csavarogni.

Na lassan lelépek ,mert fürdésidö van.A férjem nincs itthon ugyhogy marad az egész ceremonia énräm.Jo éjt mindenkinek!!Zs.Kép
 
 


Sziasztok!!

Zsu:
Guliano micsoda egy fess úriember!!! Kép
Örülök, hogy jól vagytokKép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Az igazság az, hogy mostanában mi is rengeteget utaztunk. Még ma is szüleimnél vagyunk Sárival, de este megyünk vissza Kaposvárra. Tegnap még a másik nagyinál voltunk Orosházán, úgyhogy bejártuk az országot, mi is autókáztunk vagy 550 km-t.
Milyen Kaposváron, vagy mi van velünk? Õszinte leszek, azt hiszem mostanában jött el a mélypont. Kész vagyok idegilek, ha Sári alszik én csak sírok. Tök egyedül vagyunk, próbálok elmenni sétálni és megismerkedni emberekkel, de ebbe Sári is beleszól- Amint leérünk a hatodikról, ordít mint egy kis sakál, egyszerüen be vagyok zárva négy fal közé, nagyjából senki nem keres, nem hív, s ha tenné is akkor se tudnék menni sehova Sárika miatt.
Apa rengeteget dolgozik, tulajdonképpen mindent én csinálok. Elfáradtam, üresnek és nagyon szomorúnak érzem magam, pedig a vicces az, hogy rengeteg jó dolog is történik, de nincs kivel megosztanom, leszámítva az internetet. Most is sírok Kép ez már gáz.
Sári amúgy gyönyörü, tök jó baba, leszámítva, hogy utál öltözködni és sétálni. Még mindig csak szopizik, nagyon élénk, vidám. Olyan kis érdeklődő, szinte állandóan foglalkoztatni kell, tornázunk, könyvet olvasunk Kép Imádom, ha jól tudom, a férjem rakott fel új képeket, ha van kedvetek nézzétek meg.
Ui: Évi, nagyon jól esett, amit küldtél, nagyon köszönöm, ez a jó pillanatok közé tartozott.
Anna és a majdnem négy hónapos Sári
 


Sziasztok,

en is regen irtam. mi is utaztunk, voltunk Pesten esküvön, nagyon jo volt, Enikö tancolt, es alig lehetett letenni aludni este. ;)
majd ha lesznek kepek, rakok.
Anna: email cimem: t.agnes@gmx.net
irj emailt, szivesen irnek, en is voltam hasonlo allapotban, meg tudlak erteni...
hol lehet megnezni a kepeket Sarirol? Kép
Evi, Moni: jo lenne megint talalkozni mar, hianyoztok am! Kép
most a honapban mar nem utazunk, jo lenne összehozni. ;)
puszi nektek!
 
 


Sziasztok!!


Flórával már könnyebb menni mindenfelé.mikor pici volt nem mertem meszse sétálni vele, mert gondolt egyet és rákezett a sírásra,én meg rohantam vele haza..

Ha gondolod akkor van egy kengurum azt kölcsöd adom szívesenKép Lehet, hogy azt szeretné Sári és akkor kitudtok mozdulni???

flóra is ilyen érdeklődő volt az első pillanattól kezdve foglalkoztatni kellett, mert nem volt el egyedülKép Azt hittem sose jön el az a pillanat amikor egyedül eljátszik és szerencsére eljött mára elvan egyedül is.Tudom ez nem vígasztal, mert most szeretmnéd megoldani a helyzetet.

Most indulunk a postára, mindjárt felhívlak és ha ráérsz meglátogatlak!!

Ági:
Örülök, hogy jelentkeztélKépTalizhatunk valamikorKép

Móni lelkem merre vagy,bár veled sűrűbben találkozokKép
Flóra azóta, hogy mondtad Dávidnak"te szélhámos"ezt hajtogatja nekemKépKépKép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2010.02.01 12:22-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

Én is megjöttem.Ma jól elfáradtunk olyan 6-7 km-ert gyalogoltam.
A Brigi meg a Bence ma kirándulni voltak,szegénykéimnek nem volt valami jó idejük.

Anna:én sem vagyok jobb helyzetben,nekem se segít senki.Az anyósomat nem érdeklik az unokái.Az anyám meg 10 percnél többet nem nagyon akar rájuk vigyázni.Sietni kell haza mert a kutya egyedűl van otthon.Az fontosabb.
Ma találkoztam az anyosommal a munkahelyemen,nem is köszönt a Dávidot meg megse nézte pedig ott ment el melette.
Ha te nem tudsz kimozdulni,akkor mi is mehetünk hozzád,ha gondolod és nem zavarunk.
Ez a számom csörögj rám és megdumcsizzuk,06/70-3766839

Ági:jó lenne találkozni,már régen látalak beneteket.A játékkal elég jól haladok.
Jól vagytok?

Mennem kell felébredt a Dávid,ma 3 és fél órát aludt.

Vigyázzatok egymásra,mindenkinek sok pusz:Móni

Kép
 
 


Sziasztok,
mar tegnapelott egyszer elkuldtem, de ezek szerint nem sikerult...
remelem, jol vagytok, en regen nem jartam erre.
Anna, az en kisfiam rengeteget sirt a kocsiban, vegigsirta majdnem Kaposvar utcait. A megoldast a hordozokendo jelentette, volt, hogy honapokig nem volt a babakocsiban.
Igy en is szabadabban mozogtam, bevasaroltam, stb.
Persze, hamar elaludt, megnyugodott vagy nezelodott.
De nagyon sokat sirt elotte. MIvel nem volt cumi, mindenki kerdezte, miert sir, miert nincs cumi....nincs es kesz.
Egyszer akartam bevasarolni a Matchban a kocsival, gondoltam, most elaludt. De persze nagyon hamar felebredt, sirt. Talan a fenyek zavartak. Lehet bevasarolni siro babaval, kocsival, stb?Talan masnak sikerult.
Ma is sokat kendozunk most is a faluban, mert mi mar aug. ota eljottunk Kaposvarrol. Pedig masfel eves. Tudok buszozni vele, neha mar gyalogol. NIncs kinlodas, fel a kocsit a buszra es sorolhatnam.
Persze a kenguru is megteszi.
Keves ismerosom volt nekem is, de azert akadt. Elmentunk egyszer a Szent Imre utcai jatszohazban, talan meg 2 anyuka volt, de kikapcsolodasnak megerte.
Hozos volt nekem is, mert a csalad messze volt.
Ha barmiben tudok segiteni, irjal, szivesen.
Ha tudok valaszolok.
Szep napot.
rahel
raahel@freemail.hu
 
 


[url][url=http://www.youngnutrition.net]Kép[/url][/url]
 
 


Kép
 
 


:D

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

Mindenkinek puszika. Kép


Puszi:Móni
 
 


Sziasztok újra!

Nem vesztünk el annyira, de az az igazság annyi mindent kellett elintéznem az utóbbi időben, hogy internetezésre végképp nem maradt időm. Hanna Sári tegnap volt öt hónapos. Mára már olyan fürge, egyfolytában négykézlábra áll és hintáztatja magát. Nagyon ügyi manó...és közben jönnek a fogaink is ám. Emiatt van is bömbölés esténként, múltkor annyira belelovalta magát, hogy este 10-kor lementünk sétálni, utána hogy az sem segített, apa elvitt minket autókázni és végre sikerült bealudni...főleg ilyen melegben. Most is úgy érzem magam, mintha szaunában ülnék.
Írjatok valamit, hol lehet babaúszásra vinni a gyerkőcöt. Szeptembertől szeretnénk járni mi is (főleg ha lesz időm).
Puszi mindenkinek és egy icike-picikét langyosabb nyarat. Anna és Sári :P
 


Sziasztok!!!

Mi sem vesztünk el,de ebben a känikuläban semmihez sincs eröm.Ja és az älomkor még mindig itt jär a levegöben.Szinte egész nap K.O. vagyok!!!!

Bébike szépen növöget.Holnap lépek a 18-dik hétbe.Augusztus elején költözünk nagyobb lakäsba.Semmi kedvem a pakoläshoz,dobozoläshoz,takaritäshoz.De hät e nélkül nem megy.

Giuliano nagyon eleven,de jo kisfiu.Napközben itthon kuksolunk ,csak este birok vele kimozdulni.Az erkélyen pancsolgat nappal,este meg nagyokat sétällunk.

Remélem mindenki jol van,egyik babo sem beteg!!!!Irjatok ha van idötök.

Évi!!!Milyen volt a nyaraläs??????
 
 


Sziasztok!

Hogy bírják a babáitok (gyerkőcök) ezt a meleget? Rólam szakad a víz. Sárika egy nap minimum háromszor locsizik és a többi időben meg szenved. Ráadásul Orosházán nyaralunk a nagymamáéknál és úgy érzem itt még melegebb van, mint Kaposváron.
Ti merre nyaraltok??
Írjatok! És ha valakinek meg lenne ez a könyve az szóljon lécci-lécci: Jane Greenoff: Keresztszemes hímzés nagykönyve.

Anna és Sári
 


Hali!


Jól vagytok?
Már régen hallotam rólatok.
Mi jól vagyunk,ma hoztam haza a gyerekeimet anyútól,ott voltak pár napot.De csak a két nagyot vitte el,de már az is nagy segítség volt. Kép

Találtam egy jó helyet ahol nagyon finoman főznek és nem drágán.Éthordóval is lehet hozni,de házhozszálítás is van,az + 40 ft.Ez a Béke söröző és étterem,a Petőfi utcába van. Kép

Megyek mert még van egy csomó dolgom.


Puszi:Móni
 
 


Sziasztok!

Mi ez a nagy csönd???
Én csak azért írok kevesebbet, mert a mamiéknál vagyunk folyton. A férjem kiképzésen van hat héten keresztül. Nekem meg nem volt kedvem hat hétig Kaposváron lenni Sárival. Még mindig egyedül érzem ott magam, pedig már ismerek néhány anyukát, de hát a barátnőség az nem abból alakul ki, hogy szép az idő....a te gyereked mennyi idős....hány kiló...stb. Ha őszinte akarok lenni, nagyon hiányzik Pécs. Anyukáméktól is már több mint tíz éve elköltöztem, fura most ennyit itthon lenni.

Hogy telik a nyár? Lassan már vége és eddig egy nyári strandos történetet nem írtatok, pedig a ti gyerkőceitek már biztos bemehetnek a pancsolóba. Fényképeket rakjatok fel.

Sári nagyon szépen növöget, a nap 24 órájából nagyjából 24-en keresztül azon töri a buksiját, hogyan tuna felállni. Még hét hónapos sincs, de ma is egyedül felállt a járókába. Ez tiszta gáz, ülni még nem tud, de állni lassan már igen. Pedig én aztán egy kicsit sem erőltetem a témát, sőt nem is siettem, de nem bír magával.Ez van...még jelentkezem.
Írjatok
Anna és Sári
 


sziasztok!

tenyleg eleg csend van itt. ;)
remelem azert mindenki jol van! :)

mi kicsit nathasan, egesz csalad bekapott valamit. :(

a nyar jol telt, mar vissza is sirom a jo idöt. ;)

Anna: mi is kerünk uj kepeket Sarirol!

mikor jöttök vissza Kaposvarra?
esetleg jo lenne talalkozni!

Kép Enikö Balcsin Kép Az egri strand is nagyon tetszett! :)
 
 


Haliho Mindenkinek!!!

Tényleg nagyon el van mindenki tünve.Persze mi is ritkän järunk erre felé.De akkor sem irt senki ujat.
Nälunk minden rendben van. A terhesség alakulgat.Mär a 26. hétben vagyok.Aközben az is kiderült hogy kishugika lakozik odabent.Voltak gondok is a terhességgel,mint azelött Giulianoval.Elkezdett rövidülnia méhnyak és mult héten korhäzba kellett mennem ,és összevartäk.Az terminem elött 3 héttel ,kb, december 1-én szedik ki a varratokat.Most mär minden rendben,csak ne lennék a mozgässal ennyire korlätozva.
De nem panaszkodok toväbb.
Juli végén voltunk nyaralni .Bemäsolom az albumunk linkjét ,igy meg tudjätok nézni a fotokat.Csodaszép helyen järtunk.Nagyon jol éreztük magunkat.Ott még a bajaim sem jöttek elö a terhességgel ,ugyhogy még egy jot nyaralhattam.Na jol van lassan mennem kell.Itt az igért link.Igérem sürübben benézek hozzätok.De többiek Ti is gyertek vissza.Üdv. Zsu

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10260&page=1
 
 


Hali!


De jó hallani rólatok.

Enikő milyen nagy már. :D

Mi jól vagyunk,a Brigi elkezdte a sulit.Nagyon tetszik neki,és már van egy csomó piros pontunk. Kép Kép

Most már nekem is nyugisabbak a napjaim,hogy csak a Dávid van itthon.

Puszi mindenkinek:Móni

Kép
 
 


Sziasztok! Mi sem tűntünk el, csak sűrű volt a program.Mi is jól vagyunk, a Máté most kezdte az ovit, nagyon tetszik neki már ott is alszik. A Hanna is már fél éves, nagyon vidám baba, most egy kicsit könnyebb dolgom lett, hogy a Máté az oviban van.Nem tudjátok mikor lesz a Bababörze?
 
 


Megint eltűnt mindenki????????????????????????????? :(
 
 


Hali!

Én is itt vagyok.

Remélem mindenki jól van.


Kép


Puszi:Móni

Kép
 
 


Sziasztok!!

Egy millió éve jártam erre :cry: remélem nem haragszotok???

sikerült az életünket fenekestűl felforgtni :lol: Júliustól a férjem Budapestewn dolgozik. augusztusban fel is költöztünk albérletbe.2 hete a házunkat is eladtuk. Flórával itthon vagyunk, mert nem vették fel itt az oviba.
Zuglóban lakunk a kertvárosban.Nem könnyű megszokni a bp-i életet főlerg azt, hogy itt ha valahova menni akarunk akkor bkv-ni kell. a bolt sincs valami közel, de inkább kertváros mint panel..Itt legalább van garázs a lakáshoz.
Flórát megviseltre a költözés, de mostanra sikerült neki feldolgozni, hogy itt lakunk és nem sokára lesz újra kertes házunk.az udvar hiányzik neki a legjobban. Decemberben vagy inkább januárben költözünk az új lakásunkba. Kedden foglaltuk le.
Szuper kis kéró lesz.a sógórnőmék meg a szomszédban laknak. 2 hete költöztek be.
2-3 hetente járunk haza.elég sűrű ilyenkor a programunk, mert 2 felé kell járnunk.de azért megoldjuk főleg, hogy most 23-a munkaszüneti nap.

Anna:
Remélem sikerült megszoknod Kaposvárt?? Nem rossz város csak lenne több munka mint szakmunkásoknak mint diplomás fiataloknak.
Úszni jártok??


Ági:
Enikő nagyon aranyos itt a nyári képeken! már bíztos jó nagy lány lett belőle mióta láttam :lol:

Zsu:
Guliano is milyen nagy lett már :wink: szuperek a nyaralásos képek főleg a naplementés :wink: :lol:
hogy vagy?? mikor érkezik a tesó?

Barbi:
Örülök, hogy Máténak tetszik az ovi. Melyikba jár?? most egy kicsit neked is könnyebb :lol:

Móni:
puszi nektek is :wink: :lol:

Mindenkit puszilok és ígérem többször benézek majd ide is!!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok! Örülök, hogy mindenki jól van és senki nem veszett el! :D

Évi! Kicsit irigyellek , hogy Pestre költöztetek, én ott születtem csak amikor férjhez mentem akkor költöztünk ide kaposvárra,nekem meg ezt a nyugis életet volt nehéz megszoknom, de most már nagyon szeretem, mi havonta szoktunk hazajárni, most is Pesten voltunk egy hétig nagyon szupi volt. :lol:

A Máté a gyakorlóba jár és nagyon szeretjük, csak pozítívumokat tudok mondani róla.Hozzánk egyébként a Búzavirág ovi van közel, de oda semmiképp nem akartam vinni. Éppen házfelújítás van nálunk, folyamatosan fúrnak, szegény Hanna baba nem is nagyon tud aludni, pedig beteg nem tudom mi baja van, a dokinéni azt mondta nem lát semmit, de tegnap este 39 fokos láza volt. :cry:

Puszi mindenkinek

Barbara
 
 


Hali!

Nálunk zajlik az élet,hamarossan elköltözünk Orciba,ott vettünk egy házat.Jövő szerdán megyünk szerződést aláírni,meg a közjegyzőhöz.
Ha minden igaz akkor 18.-a körül tudunk költözni.
Már nagyon várom,végre lesz saját házunk. 1162457480.35.doc

Ezek róla a képek.

Remélem mindenki jól van,senki nem beteg.Mi eddig még elég jól megusztuk.

Puszi:Móni

Kép
 
 


Hali!

Már csak kettőt kell aludni és költözünk. :lol: :lol:

Már nagyon várom.

Remélem mindenki jól van.

Zsunak megszületett a kislánya,rakok fel róla egy képet.

Kép

Puszi mindenkinek:Móni

Kép
 
 


Sziasztok! Nagyon édes Zsu babája GRATULA NEKI! Remélem mindenki jól van Puszi
 
 


Hali!

Elköltöztünk,nagyon jó itt lakni.Olyan csend van,a gyerekek egész nap kint vannak az udvaron nagyon élvezik.Lassan minden a helyére kerül.

Kép

Lassan itt a karácsony,nagyon hamar eltelt ez az év.

Puszi mindenkinek:Móni

Kép
 
 


Sziasztok!!

Barbi:
Azért nekem még nagyon furcsa ez a nagyvárosi élet :lol: 26 év falun és egy kisvárosban nagyon sok idő :lol:
De majd megszokom ettől nem félek :lol:
Flóra is jól érzi itt magát és várja, hogy kölözzünk az új házba.. (január közepén)

Amúgy jól vagytok?? Készültök az ünnepekre? lánykád mekkora? Máténak, hogy megy a suli?

Zsu:

Itt is gratulálok a pici lánykádhoz!!!! Msn-en kerestelek, de nem tudtunk bezsélni. Csilla ő a tesód??
Mert vele bezséltem mondta, hogy jól vagytok stb.


Anna:
és veletek mi van? sikerült megszoknbi a Kaposvári életet? Sári jó nagy lány már :lol: Sajnálom,hogy nem sikerült személyesen találkoznunk míg ott laktunk :cry:

Ági:
Enikő már igazi nagy lány lehet :lol: jól vagytok?

Mi jól vagyunk készülünk a karácsonyra. Nagy díszítést itt most nem csináltam. Azért van koszorúnk, világítók az ablakban és egy-két matrica.
Közben még válogatjuk a járólapokat , függönyöket az új házba.
Nagyon várjuk már a költözést!!
Flóra pont tegnap ecsetelte, hogy mit fog csinálni az udvaron :lol:

Két hete leesett a székről és felrepest az álla :cry: A Bethesdába vittük, összeragasztották és akpott egy jó nagy kötést. Eléggé megilyedtem mikor láttam a sebet, nem tudtam, hogy mit csináljak vele, hova menjek :idea: :roll: a férjem egy órája ment el dolgozni, hívtam, hogy azonnal jöjjön haza!!!
A seb azóta begyógyult csak egy picit látszik, de eltűnik idővel.
Átestünk még a hányós hasmenős ccalici víruson is :cry:

És valószínű a bárányhimlőn is ami nem baj.Azért valószínű, mert csak 8 pötty van rajta.dokinő szerint a múlthéten voltunk nála bárányhimlő gyanús. Csak nem tudom ennyi pöttyy nem kevés??


Puszilok mindenkit!!!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!


Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok.

Kép Kép


Puszi:Móni

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron