Új privát üzeneted érkezett!

Dia köszke

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Olyan régen járta erre, gondoltam jövök kicsit csacsogni. De látom, hogy nem nagyon él már a topic :cry: Merre jártok csajok? Jól vagytok?

Brigi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Szeptember 3-án 9-12-ig börze lesz a Mogyoró Csanában ( Mogyoródi út 151/B) tel: 0630-598-2574

Szia Brigi! Mi újság van veletek? Mindenki annyira eltűnt!

Családient.hu vonalzók


Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Nem túl nagy erre az élet mostanság, de hátha fellendül kicsit... szeretnék zuglói kismamákat megismerni akikkel nagyjából egy korosztályú lesz a kislányom... nov. 18-ra vagyok kiírva... az Uzsokiban fogok szülni Fekete doktornál...

Szép napot!
adrienn84
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok, zuglói anyuka-társak!

Nincs kedvetek péntek esténként NIA táncra járni a Fogarasi útra? Tánc, harcművészet, jóga keveréke, én eddig 2x voltam, nagyon-nagyon bejön, és jó lenne, ha lennénk még többen.
www.mozgassziget.hu
Most vasárnap ingyenes nyílt napjuk is lesz.
 
 


Sziasztok!
Most fogunk Zuglóba költözni, azzap pontosabban 3 hét múlva.
Zuglóban nőttem fel nagyrészt, de már 20 éve Budaörsön lakom.
Végre vissza tudunk költözni, minden úgy jött össze.
Szüleim ott élnek, de ismerősök talán 1-2 anyuka ezen kívül.
3 gyerkőcöm van. 2 nagylány (12, 16 évesek) és a 3 éves kisfiam.

Nem bánnátok, ha csatlakoznék a csapathoz?

Lenne is egy kérdésem azonnal, ha nem baj... :)
A Thököly úton fogunk lakni, az Emma utcai oviba irattam tegnap Ádámot.
Ma egy ismerősöm rámhozta a frászt, hogy ott "hülyék" az óvónénik... :(
Lehet, hogy ijedős vagyok, de egy kicsit elvette a kedvem.
Van valami tapasztalat ezzel az ovival kapcsolatosan Nálatok?

Köszönöm előre is a választ! :)
helmeciandrea
Budapest XIV. kerület
 
 


szia helmeciandrea

Én is Zuglói vagyok és a fiam 1 évet az Emma utcai óvodába járt, hát.........nem akarlak megijeszteni de igaz a hír.
Most nagycsoportos
B.

Kép
 
 


Sziasztok!

Iskolaválasztással kapcsolatban tudtok ötleteket adni, hogy Zuglón belül melyik iskolába érdemes beíratni a gyereket és melyikbe nem?
Ha indokot is írnátok, megköszönném!

Pl. a Hajós Alfrédról mit tudtok? Úgy tudom oda felvételi van. Nagyon nagy a túljelentkezés? Kinek van esélye oda felvételt nyerni?
A másik az Álmos Vezér iskola amit kinéztem. Arról mit tudtok?

A Széchenyi István iskoláról (Telepes u.)?

Iskolaválasztás előtt állunk és nagyon tanácstalan vagyok. Sajnos a körzetis iskolánkba nagyon nem szeretném beíratni.

Köszönöm a segítségetek!

Szép napot! :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia

Igen a Hajósban ,Hermina angol,Radnóti =felvételi azaz kézség felmérés van
A Telepes u.-ról csak rosszat hallottam és sajnos az én fiam is oda körzetes de mindent megteszek, hogy ne oda kerüljön:)

A Jókairól csak jókat hallottam

S.

Kép
 
 


KISMAMÁK, ANYUKÁK, FIGYELEM!!!
Várhatóan januári-februári kezdéssel elindul egy "ELEVEN" BABA-MAMA NYELVI klub a 14. kerület egyik könnyen elérhető pontján.

Ha gondoltál már rá, hogy milyen jó lenne aktívan tölteni a kismama időszakot például úgy, hogy nyelvtudásod frissen tartod, vagy éppen most használod ki az időt, hogy kiscsoportban nyelvet tanulj, miközben babád egy szomszéd szobában játékosan ugyanezt teszi,

és/vagy a "tanórákon" kívül
- szeretnél heti pár órát hozzád hasonló kismamákkal és babákkal együtt tölteni,
- ha a szervezett programokon kívül, az ezeken való részvételed mellé ajándékba szeretnél kötetlen, ingyenes játszóházi órákat,
- ha szeretnél egy helyet, ahova - ha tagja vagy a nyelvi képzésnek, akkor INGYEN - elhívhatod a gyereked barátait pl. szülinapi együtt ünneplésre,
- ha szívesen mozognál együtt kis csoportos, "testre szabott" mama-edzéseken,
- ha keresel egy helyet, ahol baba-mama fórum keretében érdekes témájú előadásokon, tréningeken vehetsz részt
- ha szívesen jönnél filmklubba, akár mama- akár babafilmeket nézni,
teaházba jókat beszélgetni, barátkozni, amíg a gyerkőcök is szocializálódnak,
-ha szeretnéd, hogy a Te ötletednek is színhelyet adjunk
JELENTKEZZ!!! e-mail: agnes.nagy68@gmail.com, tel: +36-70-3979497
aginu1
Budapest XIV. kerület
 
 


Kedves Kismamák, Anyukák!

29 éves hölgy személyében vállalok kis-és nagytakarítást, háztartásban való besegítést Budapesten, alkalmi és rendszeres jelleggel is.
Referenciával rendelkezem.

Üdvözlettel,
Évi :)

enemi28
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Bár március még kicsit odébb van, de szeretném felhívni a figyelmeteket egy új programlehetőségre. Ugyan nem kimondottan Zuglóban van, de a Dózsa György úton, ami könnyen elérhető. Bővebb infókat itt találtok: www.cilizenebolcsije.eu
 


Sziasztok!
most költözünk Zuglóba, a Rákospatak utcába. Segítséget szeretnék kérni melyik óvodát tudjátok ajánlani?örökzöldbe tartozunk, de ott egyelőre nincs hely....ga Ráskai Lea utcai rendelőből gyerekorvost tudtok javasolni?Kovács Sándorné védőnőröl vélemény?segítségeteket előre is köszönöm...
edina554
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok! Mi most fogunk Zuglóba költözni. Szívesen beszélgetnék zuglói anyukákkal, mert senkit sem ismerek a környéken.
Nekem van egy 20 hónapos kisfiam, most vették őt fel a bölcsődébe, szeptembertől fog járni.
Üdv mindenkinek!

Edina! Sajnos én nem tudok neked segíteni. Én is épp azon rágódom, hogy fogok orvost és védőnőt választani...azt sem tudom, hogy működik ez igazán.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


@zsamin: Szia. Tudom, régi topikról van szó, de hátha tudsz segíteni. Kismama vagyok, sűrgősen keresek gyermekorvost Zuglóban. Akihez tartozunk, nagyon nem szimpi. Te írtad, hogy találtatok gy.orvost. Elkérhetem a nevét, elérhetőségét? Meg tudnád írni? Köszi



Sziasztok Zugllóban a Miskolci utcában lakunk 7 hetes kislányom van. Anyukákkal szivesen barátkotnék.

alexa029
Budapest XIV. kerület
 
 


VigyorKedves Anyukák!
Babysitterkedést vállalok 6 hónapos kortól, Csecsemő és Kisgyermeknevelői végzettséggel, 4 éves bölcsődei szakmai tapasztalattal, ahol jelenleg is dolgozom.
Én nem csupán felügyelek, "szitterkedek"! Kreatív foglalkozásokkal, finommotorikai-, beszéd- és mozgásfejlesztő eszközökkel készülök személyre szabottan! Iskolás korú gyerekekkel szívesen tanulok, korrepetálok. Igény szerint programokra is elviszem gyermekét/eit. Sajátos nevelési Igényű Gyermekekkel is szívesen foglalkozok, mivel integrált csoportban dolgozom van tapasztalatom.
Célom a gyerekeknek a családdal együttműködve kellemes és hasznos időtöltést nyújtani!
Ha felkeltettem érdeklődését várom hívását, vagy e-mailjét!
06305572020
babysitterkitti@gmail.com


Kedves Szülők! Gyemekfelügyeletet vállalok Budapesten hat hónapos kortól, melyre a gyermek ellátásán túl személyre szabott kreatív foglalkozásokkal, finommotorikai-, mozgás- és beszédfejlesztő játékokkal és eszközökkel készülök. "Csecsemő- és Kisgyermeknevelői" végzettséggel és négy éves bölcsődei szakmai tapasztalattal rendelkezem.Sajátos nevelési igényű gyermekekkel is szívesen foglalkozom, hiszen jelenleg is integrált csoportban dolgozom. Iskolás korú gyermekekkel is szívesen tanulok, korrepetálok. Igény szerint programokra is elviszem gyermekét/eit. Célom a gyermekeknek a családdal együttműködve biztonságos, kellemes és hasznos időtöltést nyújtani! e-mail: babysitterkitti@gmail.com


@kemse:


Sziasztok, múltkor érdeklődtetek hol tudtam a végül gyerekcipőt venni a kislányomnak. Egy barátnőm ajánlotta, a www.szazlabugyerekcipo.hu -ba mentünk el, a Nagy Lajoson van az üzletük. Jó kis választék van  Superfit , Primigi és Geox, a többire nem emlékszem, szupinált nincsen. Örülök hogy megoldódott
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: