Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Úgy látom ilyen topik még nincsen. Hamarosan Törökbálintra költözünk és így az elején az érdekelne, hogy vannak itt lakó kismamik is akik a babanetet is olvassák?
Remélem idetaláltok!Kép

Shane
shane
 


Szia Shane !

Én úgyan nem Bálinton lakom, hanem Érden, de Törökbálint határához közel .
Gyakran járok Bálintra.
Bár gyerekorvos...stb. ügyben nem tudok tanácsot adni .
Merre felé költöztök ?

Sysy
 


Szia Sysy!

Édesek a manóid. Mennyi idősek?
Annahegyre költözünk tavasz végén.Most Budaörsön lakunk szerintem dokit nem válltunk.
Az óvodák érdekelnének, hogy ott milyen a helyzet. Egyáltalán szabad ovi választás van úgy általában vagy körzet szerint veszik fel a gyerekeket? Kell a betöltött 3 éves kor nem tudod? Elég tájékozatlan vagyok ebben a témában bár, majd csak később lesz aktuális.

Shane
shane
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Tökre meglepődtem hogy ilyen topik is lett Kép Persze azért örülök neki, de nem gondoltam volna hogy Törökbálintnak is lesz saját topikja.
Én már közel 3 éve lakom itt, akkor ismertem meg a férjemet, aki viszont tősgyökeres bálinti Kép Én eredendően miskolci vagyok.
Két kis lurkónk van, kisfiunk 20 hónapos, a hugicája hamarosan fél éves.
Óvodaügyben még nem tudok nyilatkozni, mivel még nálunk sem aktuális, de egy barátnőm szerint lakóhely szerint működik a felvétel, és ha még van szabad hely, akkor az igény szerintieket is felveszik.
Gyertek sokat Kép

Sziasztok, Diti
 
 


Sziasztok!

Egy nagyon jó barátnőmet keresem Törökbálinton, egy kb. 6-7 éves kisfia van, hosszú fekete haja, nagyon kedves lány. Nagyon szeretném megtalálni-talán tudtok segítnei. Nekem egy 4 hónapos kisfiam van, így keveredtem ebbe a Társalgóba, ami mellesleg naygon tetszik. Ha tudjátok, merre lehet, kérlek, írjatok!!

Köszis szépen!!!Kép))
Névtelen
 


Nem írtam a nevét: Mazán Mercinek hívják.
Kösz mégegyszer!!!
"álnevem" csak a Kis ÉvaKép)
 
 


Teljesen hülye vagyok, én M.Laura vagyok, ha esetleg ismernétek őt...Szóval: LAURA,hű barátnője!!!
 
 


Sziasztok!

Én 3 éve lakom Törökbálinton, amúgy tőzsgyökeres Budaörsi voltam. Van egy 2éves kisfiam, aki bölcsibe járna, ha nem lenne miníg beteg.
Tegnap kezdtem újra dolozni, de elötte jártam baba klubba és ott nagyon aranyos, kedves anyukákkal találkoztam, ajánlom mindenkinek, aki itt lakik.
Ja a nevemet el is felejtettem :Kovács Kriszta


Hahó!

Kriszta
Én is ezer éve lakom Budaörsön, de már nem sokáig.Merre laktok Törökbálinton? És merre van a baba klub?
Azt halottam, hogy Tb-n építettek valami hiper szuper játszót? Tudtok róla valamit?

Diti Te merre laksz?

Shane
 
 


SZia Shane!

Mi a Felsővárban lakunk.
Játszóról nem nagyon hallottam, hacsak nem a tükörhegyi az.
A József Attila utcában van egy játszi, mi oda szoktunk menni.
Budaörsön a lakótelepen laktam a lévai utcában.

Kriszta


Sziasztok!

Hamarosan Törökbálintra költözünk. Tudtok ajánlani, baba-mama klubot, játszóteret, játszóházat arrafelé? A válaszokat előre is köszönöm.
 
 


Sziasztok Lányok,
én ugyan Érden lakom, de szinte Törökbálinton élek. 4 gyermekem van, a nagyobbik lányom Tb-on jár suliba, a két középső lurkóm pedig a nemzetiségi oviba. A baráti köröm is ide köt, nagyon kedves embereket ismertem itt meg az elmúlt 4 évben. Mi a templom mellé - közel a CBA-hoz - szoktunk menni játszani, van ott egy nagyon kultúrált játszótér. Egész Tb nagyon kultúrált. Ha rákerestek a www.Torokbalint.hu címre minden fontos infót, programot megtudhattok.
Shane, Almafa, mekkorák a gyerekeitek? Kriszta te hova jártál baba-mama klubba?
Barnus
 
 


Hali Lányok,
lenne kedvetek szeptembertől olaszul tanulni? Egy barátnőm évekig élt kint, most meg tanításból él. Engem is elvállalna, sőt házhoz is jönne, csak kérte, hogy szerezzek még vkit vagy vkiket magam mellé. Ha már legalább ketten vagyunk, akkor 90 percért 2500 Ft-ot kérne fejenként. Több fő esetén csökken az ár. Nekem a legkisebb babám még itthon van, de szerintem ez is megoldható..Ha közösen felvennénk egy bébiszittert aki az óra alatt itt helyben vigyázna a lurkókra.Többen, olcsóbban!!! Na, érdekel vkit? Ja, kezdő szintről van szó.
Barnus
 
 


Ez hihetetlen, senki sem netezik Törökbálinton???
Barnus
 
 


Szia Barnus!

Remelem, meg olvasod ezt a topicot.
Legyszi irj nekem a nemzetisegi ovirol, metr nagyon erdekelne ezzel kapcsolatban minden.
Mi hamarosan koltozunk Herceghalomra es onnan Bp-re mar biztos nem fogom tudni behordani szeptembertol a lanyomat. Pedig neki nagyon jol jonne a nemet megerosites, mert a ferjem nemet es igy vele nemetul beszel. Most kinn voltunk par honapot es igy elegge jol ert mindent es kezdett beszelni is (2 eves mult nemreg), de ha csak az apjaval tud nemetul beszelni, akkor tartok tole, nem fog valami sokat fejlodeni, foleg mivel mostanaban csak hetvegeken talakoznak, es ez sajna igy is marad, amig nem tudunk bekoltozni a hazba.

Es ha siekrulne az ovi es bejonne neki, akkor kesobb a masik lany is oda kerulne, gondolom, O most 7 honapos, igy neki meg nem aktualis...

Szoval minden erdkelne errol az ovirol, akar itt, akar maganban is.
macsek2002@freemail.hu

Elore is koszi a segitseget

macsek
 
 


Szia Macsek,
nem sikerült este eljutnom ide, most meg mindjárt ébresztenem kell a gyerekeket. Vmelyik nap a héten feltétlen mesélek majd! Addig is jó babázást!! Kép
Barnus
 
 


Szia Barnus,

ha van egy kis idod, legyszi ird meg a telefonszamat az ovinak, mert szeretnem felhivni oket es megnezni ha lehet.

Gondolom, igy unnepek alatt nincs tul sok szabad idod.

koszi,

macsek
 
 


Szia Macsek,
szánom-bánom, de eléggé fut velem az id? és elfelejtettem jelentkezni..Most fejeztem be 30 verses kifest?t, amit majd a csoportunkba járó gyerekek kapnak a karácsonyi ünnepségen, még csak tegnap jutottam hozzá, hogy a saját ajándékainkon gondolkodjak.Kép Az ovi szuper, csak idén nagyon magas a csoportlétszám:
30 f?/ csoport. Állítólag idén annyi kislurkó lett korköteles, hogy nem tudták másképp megoldani. Els?dlegesen törökbálintiakat vesznek fel, ezért jó lenne, ha tudnátok ideiglenes lakcímet szerezni. Fontos szempont az is, hogy van-e a családban németül beszél? szül?, a kétnyelv? gyerekek el?nyt élveznek! A csoportokban 3-tól 6 éves korig vegyesen vannak gyerekek, ennek rengeteg el?nye van, sajnos ekkora létszámnál hátráltatja a nagyok egyéni fejlesztését. (itt most az iskola el?készít?sökre gondolok). Hétf?n és kedden vannak a magyar foglalkozások, ilyenkor alapozzák meg a következ? 3 nap anyagát. Az ovinak nem célja a német nyelv elsajátíttatása, a német nyelvet és hagyományokat igyekszik megismertetni és megszerettetni a gyerekekkel. Minden évben vannak közös szül?-gyerek programok, pl. Márton-napi lámpás felvonulás, nyárbúcsúztató party, stb. Az ovit a Kisebbségi Önkormányzat tartja fenn, így kevesebbet kell havonta fizetnünk, mint más óvodákban ált. Nekem most két gyermekem jár ide és kb. 4-5000Ft-ot fizetünk havonta az étkeztetésre. Hirtelenjében nem jut más az eszembe, kérdezz rá bármire ami érdekel, igyekszem gyorsabban válaszolni! A tel. szám: 0623-335-011, a vezet?n?t Karsainé Gasser Mária-nak hívják.
Ja, és nagyon szép udvaruk is van fa mászókákkal homokozóval, biciglikkel, rollerekkel, stb.
Majd írd meg a saját benyomásaidat!!!
Üdv: Barnus
 
 


szia Barnus,

most en havaztam el, ezert nem irtam eddig.
Remelem, most mar januarban tenyleg meg tudjuk nezni az ovit.
Nalunk apuka nemet (igy a gyerekek is kettos allampolgarok), vagyis a gyerkocok ketnyelvuek, nehany vers/mondoka mar megy nemetul, eleg sok nemet gyerekdalt ismernek es minden este nemet mese az estimese. eleg sok jo konyvunk (mese, vers, ujj-jatekok), DVD-nk van nemetul. szinte tobb, mint magyarul. Ha kinn jarunk, mindig veszunk valamit a kolykoknek.
A nagyobbik lanyka erteni mindent ert nemetul, de mig magyarul folyekonyan beszel, nemetul csak 2 max 3 szavas mondatokat mond es sokkal nehezebben ertheto, mint a magyarja.

hat kb ennyi.
Majd felhivom oket januarban es ha vegre be tudunk koltozni, akkor meg is nezuk az ovit.

Torokbalinti cim nem tudom, hogyan menne...

Arrol van tapasztalatod, hogy nem esik ki a gyerek a helyi kozosegbol, ha nem a helyi oviba jar? Engem most ezzel remisztgetnek, hogy nem lesznak a faluban baratai, de szerintem, ez nem lehet akkora gond. En eleg fontosnak erzem esetukben a nemetet, igy ha felveszik, akkor szertnem oda jaratni.
Gondolom a helyi gyerekekkel meg szabadidejeben amugy is osszejohet es ez foleg rajtam mulik majd az elejen, en meg majd ugyekezni fogok. Kép

megegyszer koszi, majd meg jelentkezek,

macsek
 
 


Szia Macsek,
boldog új esztend?t kívánok!!!
Nem nagyon tudok helyi közösség témában nyilatkozni. Mi össze-vissza két érdi családdal vagyunk baráti kapcsolatban, az egyik itt lakik az utcában,(de ?k is oda járnak oviba), a másik régi ismerettség, csak id? közben Érdre költöztek. Szerintem ha a szül? meg tudja teremteni a lehet?séget, hogy a gyermek aktív társasági életet éljen, vagyis tudod hozni-vinni, akkor lényegében mindegy, hogy honnan épül ki a baráti köre. Ha nektek messze van Törökbálint, akkor mindenképp kell a gyerekeidnek helyi barátokat is szerezni, te sem indulsz el hetente pl 2x délutáni "bababuliba" szívesen, ha órákat kell hozzá autóznod. Nekünk egyébként annyira s?r? a délutáni programunk, (különféle edzésekre rohangálok a lurkókkal), hogy örülünk, ha végre itthon lehetünk a fenekünkön. De ha kitalálják, hogy szeretnék elhívni vmelyik barátjukat játszani azt is örömmel veszem. Sokszor sokkal jobban elvannak, ha akár csak egy vendéggyerek is van nálunk. Kép
A törökbálinti cím eleinte nekünk sem ment könnyen, egy ismer?s ismer?séhez jelentkeztünk be, akit addig életemben nem láttam. Utána már lett annyi barátunk az oviból, hogy könnyen találtunk új címet. Kérdezd meg a rokonaidat, hátha ismer vki vkit. Bár lehet, hogy nálatok a német apa és a kétnyelv?ség már önmagában elég lesz. Szerintem kérdezz rá nyugodtan az ovivezet?nél.
Mennem kell, felébredtek a gyerekek.
Üdv, Barnus
 
 


Sziasztok Lanyok!
Kerlek segitsetek, ha tudtok!
ugy nez ki lehetosegunk adodott egy budaorsi lakotelepi lakasbol egy torokbalinti tarsashazi lakasba koltozni, ahol kerthasznalat is van. megis bizonytalan vagyok! Ha tudtok irjatok meg, miert szerettek torokbalinton lakni, van-e jo jatszoter, kedves emberek, milyen a kozbiztonsag, allando-e a tomeg a boltban, gyogyszertarban...szoval mindent! Mit szerettek, es mit nem? Elore is koszi!
 
 


Szia Ildi!
Attól függ, Törökbálint melyik részére költöztök. Mi Tükörhegyen lakunk, ami szép, modern, csendes környék, ám nagyon kesik a falu vérkeringéséből, és a falusiak sem nagyon elegyednek az itteniekkel. Egyébként Törökbálint szép, kedves, rendezett falu, mi kocsival járunk a központba bevásárolni, gyalog elég messze lenne. Van baba-mama klub, játszóterek, és a szomszédos hipermarketekben játszóházak. Az emberek közvetlenek, kedvesek a faluban - nekem ez a tapasztalatom. Kevés falusi bolt van, de jól felszereltek, és még olyan nem volt, hogy valamit ne tudtam volna beszerezni. De a szomszédban vannak a nagyáruházak, mint említettem. A forgalom is emberléptékű, biztonságosan lehet közlekedni. Ezek persze az én saját tapasztalataim, az az igazság, hogy ritkán ozdulunk ki, inkább a tükörhegyi játszótérre megyünk, vagy rossz időben itthon vagyunk, esetleg Budapestre a nagymamához megyünk.
Alma
 
 


Sziasztok!
Tudom, hogy nem vág témába nektek, de esetleg érdekel valakit (vagy ismerősötöket)
Munkatársat keresünk, kb heti 20 órás elfoglaltsággal járó (fixen délelőtti, tehát 8-9 körültől 12-13 óráig) könyvelő-adatrögzítői állásra. A munka a Divex sportáruház épületében levő irodákban lenne, és optimális esetben gyakorlattal vagy képesített könyvelői végzettséggel rendelkező személyt keresünk.
Mindenképp a helyszínen végzendő a munka, és az időbeosztás is "fix" de azért természetesen alkalmazkodunk a gyerkőc bölcsijéhez/betegség stb.

Ha érdekel titeket, vagy bárkit, akkor a szili@fins.hu címre küldjetek önéletrajzot.
 
 


Kedves Alma!
Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál! Sajnos nem tudtam internethez jutni mostanában, hogy en is tudtam volna irni, de legalabb olvastam amit irtal, es eppen holnap irjuk ala a szerzodest! kb. majusban koltozunk Törökbalintra. Kép)
Mar nagyon varom, allandoan a lakast tervezgetem. A teglagyarnal fogunk lakni egy kertes tarsashazban. Ahogy neztem jo ido eseten a gyogyszertar stb. eppen setalhato tavolsagban van babakocsival is, de van egy kisautom, ha muszaj, azzal is vonulhatunk.Kép Nekem ket gyerekem van, egy 3 eves kislany, es egy 10 honapos fiu. Neked?
Milyen a baba-mama klub? A muv. hazban van?
Udv: Ildi
 
 


Szia! Nekem egy 20 hónapos kisfiam van. A baba-mama klub a református templomban van, itt kap helyet a Ringató is. Mindez vallástól független, kellemes hely. Érdemes őket felhívni, mert több babás program is van, és a ref. templom mellett van egy nagyon klassz játszótér is. A családsegítőnél is van baba-mama klub, az idén ott nem voltunk, oda kevesen járnak.
 
 


Sziasztok!
Én egy éve költöztem Törökbálintra. Azóta szültem egy szép kisfiút, aki 9 hónapos lesz. Eddig nemigen vettem részt semmi kismama megmozdulásban, csak az itthoni begubózás.No nem mondom, nem unatkozom, mert ad feladatot a pici és a ház, de jólesne kimozdulni többször. Hallottam a Ringatóról és a Baba-mama klubról. Ebből az elöbbit ki is próbáltuk.Nagyon tetszett. (Igazán komoly szakmai háttérrel rendelkezik, aki tartja, a szülők és a gyerkőcök nagy megelégedésére. Szupi volt!)
A baba-mama klubról nem sokat tudok, csak h azt is ott tartják a Refi imaház egyik termében. Arról tud vki vmit?
Szívesen dumcsiznék néha-néha itteni frissen kiköltözött vagy már gyökeret eresztett anyukákkal.
Üdv: Kriszta

"Aki nem felejt el játszani, örökké fiatal marad."
www.csudajatek.hu
 
 


Sziasztok!

Nem vagyok Törökbálinti (bár Budaörsön nőttem fel), most a város másik végébe költöztünk.

Barnus!
Hozzád lenne egy s.o.s kérdésem. Remélem olvasod még a topicot!
Elég volt az ideiglenes törökbálinti lakcím, ahhoz hogy felvegyék a csemetédet az oviba, vagy állandó lakcím kellett? (Mi máshol készülünk oviba, de a probléma hasonló)
Előrre is köszi a segítségedet.
Norci
 
 


Eltáncoljuk a topic halálátKép((

"Aki nem felejt el játszani, örökké fiatal marad."
www.csudajatek.hu
 
 


Kedves Törökbálintiak!

Októbertől Önöket is várjuk a
SZÜLÕK HÁZA

Kamaraerdei Közösségi Házban induló programjaira!


A SZÜLÕK HÁZA Program szolgáltatásai pontos, korszerű, orvosi szempontból is megbízható információt és tanácsadást nyújtanak a családdá szerveződés korai szakaszában felmerülő kérdésekre, problémákra, egyben lehetőséget is biztosítanak a kisgyermekes családok és a kisgyermekek számára, hogy szabadidejüket aktívan és hasznosan tölthessék el.

Fonó – Családi koncert és csoportos, tematikus beszélgetések szülők és leendő szülők számára, szakértők bevonásával ( Szülés, szoptatás, alvás, evés, nevelés kérdései )


Terhesrelaxáció

A csoportos foglalkozások egy 30 perces irányított relaxációval kezdődnek, amely alatt a várandósoknak módjuk nyílik arra, hogy érzelmi betekintést nyerjenek a méhen belüli életre. A testi-lelki ellazulás alkalmával a magzat és mamája között olyan érzelmi csatorna nyílhat, amelyen keresztül a kismamák és magzataik között, aktív kommunikáció indulhat, amely egész későbbi kapcsolatukra építő hatást gyakorol majd. A relaxációt minden alkalommal kb. 1 órás csoportos élményfeldolgozás kíséri. Akár az 5. héttől el lehet kezdeni, de a 16. héttől ajánlott.

Mozgás, torna lehetőségek

A kismamák számára rendkívül fontos a jó erőnlét és közérzet, valamint nagy szerepe van annak is, hogy mielőbb visszanyerhessék kedvező testképüket, a mozgás, egészségmegőrzés és alakformálás terén is foglalkozhassanak magukkal. Szeretnénk olyan órákat biztosítani, ahol a mozgás nehézsége és intenzitása összhangban van a kismamák szükségleteivel és terhelhetőségével, és ahol szívesen látott nézelődők a babák is, akik tölthetnek időt a játszócsoportban is, de közelről szemmel tarthatják a mamát, beszállhatnak a tornába, vagy éppen megakaszthatják azt, ha arra van szükségük.

- Várandóstorna
- Szülés utáni regeneráló torna
- Baba-mama torna
- Manótorna gyerekeknek

Manómuzsika

Versek, dalok, játékok a legkisebb korosztály számára (fél év-3)
Játékformák: kézjátékok, ritualizáló, ismétlődő mozgások,„mintha” játék, höcögtetés, lovaglás, felelgetés, körtánc, ének

Egyéni konzultációs lehetőség


Jelentkezni lehet:
Személyesen: a Kamaraerdei Közösségi Házban, cím: 2040 Budaörs, Kismartoni u. 45
Telefonon: 06-30/ 942-3699-es számon
Emailben: regosjudit@chello.hu
 
 


Gyertek el a Szülők Háza októbertől, Budaörs-Kamaraerdőn induló programjaira!Első foglalkozás október 7.-én pénteken, 11 órakor lesz. Tartja: Takáts Rita drámapedagógus, színész

A SZÜLÕK HÁZA Program szolgáltatásai pontos, korszerű, orvosi szempontból is megbízható információt és tanácsadást nyújtanak a családdá szerveződés korai szakaszában felmerülő kérdésekre, problémákra, egyben lehetőséget is biztosítanak a kisgyermekes családok és a kisgyermekek számára, hogy szabadidejüket aktívan és hasznosan tölthessék el.

Programok:
Hétfő, szerda: 9.30-10.15
Manómuzsika, Manótorna
Versek, dalok, tánc, mozgás, játékok a legkisebb korosztály számára (fél év-3)
Kedd, csütörtök
Várandóstorna, 9.30 - 10,30
Szülés utáni regeneráló torna 10.30 - 11.30
Baba-mama torna + Babamasszázs 11.30 - 12.30
Minden hónap utolsó szerda: 17 órától-19 óráig
Fonó – Családi koncert és csoportos, tematikus beszélgetések szülők és leendő szülők számára, szakértők bevonásával ( Szülés, szoptatás, alvás, evés, nevelés kérdései )
Egyéni konzultációs lehetőség

Jelentkezni lehet:
Személyesen: a Kamaraerdei Közösségi Házban, cím: 2040 Budaörs, Kismartoni u. 45
Telefonon: 06-30/ 942-3699-es számon
Emailben: regosjudit@chello.hu

Megközelíthető: Kosztolányi Dezső térről a 87-es és a 87/a buszokkal, a Batthyányi tértől a 41-es villamossal. Mindenkit szeretettel várok!, üdv: Judit
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!
Én sajnos csak laktam Törökbálinton... Kép Most anyummal és férjemmel, ne meg 2 hónapos kisbabánkkal élek egy 63 nm-es lakásban. Képzelhetitek, milyen a 100 nm-es kertes ház után... :-/ Úúúúúgy visszamennék! Kép

Játszótér: Amikor elköltöztünk, akkor épült egy játszótér a református templom és a gyerekorvosi közé, talán ezt mondják olyan jónak, bár engem akkor még nem nagyon érdekeltek a játszóterek... Kép</font>

KépKépKépKép
 
 


Sziasztok! 8 év után most költöztem vissza Törökbálintra. 17 hónapos Bence fiunknak keresnék játszótársat, mert nagyon hiányzik neki a társaság (hozzátenném nekem is) A rendelő melletti játszóteret próbáltam,de mindíg üres. Baba-mama klubban még nem jártam. Ha hasonló korú gyermeketek van kérlek jelentkezzetek, mert én egyedül kevés vagyok neki.
 
 


Sziasztok!
Mesefigurás falfestést vállalok! Kisebb képeket, és akár egész jeleneteket megfestek! Referenciaképet küldök az érdeklődőknek.
06-20-313-6958
 


Sziasztok Törökbálinti Anyukák!

Mi Diósdon lakunk és van egy kétéves örökmozgó lányom. Sajnos ahogy Lili nőtt azzal a problémával találkoztam, hogy nem nagyon tudtunk a környéken hova menni, kevés a program, illetve gyerekes hely, ami van az pedig drága (pl. Campona) ezért oda jutottam, hogy idén nyáron, úgymond csináld magad mozgalomként nyitottam egy kis játszóházat Diósd központjában. A célom az, hogy a környéken élő kismamamák itt találkozhassanak, a gyerekek együtt játszassanak, különböző porgramokon vehessenek részt (pl. dec. 6-án Mikulás ünnepséget tartunk), illetve ha valakinek nincs segítsége (mint a hogy nálunk is vidéken élnek a nagyszülők) időnként valakire rábízhassák a gyermeküket.

Szeretettel várunk minden kedves anyukát és gyerkőcöt.
KATICABOGÁR BABA-MAMA KÖZPONT 2049 Diósd, Szent István tér 7. (a faluközpontban a gyógyszertár mellett)
Bővebb információk a játszóházról és a programokról a www.katicabogar.adattar.com-on.

Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek:
Szandra
 


Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy milyen az élet Törökbálinton?
Mert nagyon úgy néz ki, hogy oda költözünk át és mivel most várom
az első babámat így szeretnék némi infohoz jutni.
Köszönöm előre is.
Valentina
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Békés Karácsonyt kívánok!

Valentina
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Békés Karácsonyt kívánok!

Valentina
 


Sziasztok!

Én érdi vagyok, nincs messze TB-től! Júliusra várom a babámat. Kiváncsi vagyok mindenkire aki közel s távol van hozzánk egy babával. Irjatok mindenki érdekel, milyen babázni, és hogy érzi magát az aki még várja új családtagot!

Anikó
 


Sziasztok!
Szia Anikó!Én is Érden vagyok,és tősgyökeres Budaörsi voltam :D
és 1éves a fiacskám.

 
 


Sziasztok!

szandra 3 !
Nekem nem müködik az a honlap amit írtál! Szívesen kölülnéznék!

mimi 12 !
Merre laktok? Hogy van a poronty? Ti hova jártok játszótérre? Hol talállak még meg az oldalon? Néha elkeveredek!

Anikó
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Szia Anikó!
Mi az autóp.-tól ,ballra lakunk,itt az Ősfenyves tőszomszédságába.Hát megmondom őszintén,játszotérre még nem járunk,hisz a Szabi még most tanul járni,így sok értelme nincs a játszótérnek,csak messziről nézzük :D
AMúgy itt az utcánkban van egy nagyon jó kis játszotér,zárt és tiszta de,még csak meglestük,be még nem mentünk.Majd tavasszal,ha lehet már homokozni.
Én itt inkább a kor szerinti topikban szoktam írogatni de,csak ritkán.
Ja és babázni nagyon jó,és van egy 11éves nagylányom is,és tervezzük a kistesót is :D

 
 


Sziasztok!

Mi a Lőcsei melett lakunk, de itt a játszóteret csak egyet láttam, de az mindig dugig van! Sétálni tudtok menni, van felétek valami jobb út? Milyen babakocsid van? Hol vetted?
A nagy szeleket, hogy bírjátok?

Anikó
 


Anikó!
Írtam privit.(is)

 
 


Mimi12!

Valmit bénáztam, és nem kaptam privit! Az érkezettek között nincs semmi! Hova lett a leveled? Inkább ide írj? Szerinted?

Sétálni, úgy gondoltam, hogy a pici babakocsiban, te meg sétálsz! A nagylány hogy viseli a picit?

Anikó!
 


sziasztok,nyar ota lakunk Torokbalinton,december 20an megszuletett a kisfiam es varom olyan anyuka jelentkezeset aki csatlakozna hozzam es Markhoz deli setaink alkalmaval,igy megiscsak vidamabb lenne es a babas dolgokat is megbeszelhetnenk,Andi
 


Sziasztok!
Szeretném figyelmetekbe ajánlani a törökbálinti baba-baba klub programjait. Ha bárkit érdelel írjon, és szivesen elküldöm a programok listáját. Minden pénteken találkozunk a MMMH-ban. Időpont 10.00-11.30. Várunk mindenkit!!!!
Ezen kívül is keresem olyan anyukák társaságát, akiknek 2 év körüli gyermekük van. Nekem egy 2 éves kisfiam van, aki nagyon igényli a gyerek társaságot.
Sziasztok!
Katalin
pinterk@entenet.hu
 
 


Kedves Fórumozók!

Szombaton 5-kor Szalóki Ági énekel a Szülők Házában, gyerekeknek, és
felnőtteknek egyaránt élmény lesz, mindenkit várunk.
Több info: http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_pr ... ujabb.html
Ági ezúttal zenész-barátai társaságában, Lamm Dávid gitár-, és Pálhegyi
Máté fuvolaművésszel lép föl. Nem érdemes kihagyni!
 


Sziasztok!

Jelentkezzenek még tb-i anyukák!!!!!!
Élesszük fel a topicot!!!

 
 


Szia!
A topik felélesztése elég reménytelen próbálkozás, de rajtam ne múljék.
Rajta!!!!!!
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: