Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csütörtökön lesz a műtét :( Bízom benne, hogy jobb lesz utána. Most Kincső anyummal van, míg dolgozunk, nagyon tetszik neki :lol: :lol: :lol: Mondogatom neki, hogy majd megyünk, kiveszik az orrmanulát, nagyot alszik, és anya vele lesz. Nekem bólogat, hogy jó, de anyukámnak azt mondja, mikor nem vagyok ott, hogy nem akar menni :( :(

A jó időt mi is élezzük. Kincsővl óriásokat csavarogtunk a hétvégén is: A Fagustól az erdőben, át a kempingen és a Lövér körúton vissza a Fagushoz :lol: :lol: sok-sok kutyasimogatással és huncut pocsolyakikerülésekkel tarkítva-persze csak az utolsó pillanatban tér ki a kis babóm :lol: :lol: :lol: :lol:

Eszti-a garatmandula mindig nagy Kincsőnél :shock: akár beteg, akár nem. Ez a hányás most sok intézményben van :? :?

Viol-Dorka várja már Gergőt? Mit szól a pocidhoz?

Anikó

Kép[/url]
 
 


Húú, fáradt vagyok, bocsi a sok elütésért :oops: :oops:

Kép[/url]
 
 


Helloka!!

Eszti,
áúúú, szegény Szonja... :( Itteni ismerőseim körében is sokat hallottam, hogy elkapta egy egy-másfélnapos hányás-hasmenéses nyavaja, felnőttnél, gyereknél egyaránt... :?

Áááá, a kis Gergő szobája igazából a mi szobánk egyik sarka :D mert itt volt csak hely... :oops: :D Amíg rácsos ágya lesz, addig nálunk marad, utána szobacsere - a miénk hangyányit nagyobb, mint Dorkáé - és itt lesz 2 ágy a gyerkőcöknek, mi meg átcuccolunk a kissebbikbe. Oda nekünk elég az a mostani pár szekrény meg a franciaágy, aztán meg is telt a szoba. :D

Hűűű, de jó, annak, aki megteheti, hogy annyit zsét szán a gyerekekre... :shock: :? :P
Mondjuk itt is 5-6 ezer körül van az oviban a kaja, másért nem is kérnek.

Anikó,
ejjj, tényleg nagyokat sétáltok! :shock: :P Jó is az! Pocsolyákat enyém lány is szereti, nemrég, maikor ráadtam egy új, átmeneti vékony csizmát, olyan kis barna, velúros, kértem, hogy legalább pár napig próbáljon meg rá vigyázni... :lol:

Várja már a kistesót, sokat beszél róla. Folyton azt kérdezi, mikor jön már ki, azt még csak egyszer kérdezte, hogyan került oda... :lol: :lol: :lol: Ha épp eszébe jut, felhúzza a ruhámat, beszól valamit a köldökön és hallani véli, ahogy Gergő azt mondja: "Szia Dorka!" A kis ruhákat próbálja feltuszkolni az állataira, babáira, belemászik a kiságyba, beleülne a babakocsiba, szóval most még ilyenekben kimerül neki a készülődés. Próbáljuk közben mondogatni, hogy sokat fog ám sírni és kakilni, de azt mondja nem baj, majd ő megvigasztalja és tisztába is teszi... :lol: Persze igazán majd csak élesben fogjuk látni, hogy mire hogyan reagál. :P

Kép

Kép
 

 
 

Sziasztok!

Anikó!
Akkor holnapra egy kalappal nektek!


Sajnos mi holnap megyünk vissza a dokihoz mert Szonjának csak nem akar elmúlni a híg(napi 1szeri)széklete és görcsöl a pocikája.Asszem a héten már itthon marad velem. :cry: :cry: Széntablettát adok neki az elég jól megfogja(ezért a napi"csak" egyszeri trutyi)a görcsre pedig Nurophent.
Drágám 24,5 kg volt tegnap reggel ma estére már csak 22kg.Amúgy is olyan girnyóka,most meg...... :cry: :cry:

Na mindegy!Majd csak túl leszünk ezen is!

Viol!
Ha esetleg(kb soha)lenne még egy babánk Ytong téglával kettéosztanánk a hálót és úgy oldanánk meg a gyerekszoba kérdést...de ez nem mostanában lesz.Vagyis attól függ mikor nyerjük végre meg a lottó főnyereményt! :D :lol: :D

KépKép
 
 


Sziasztok!


Aniko!

Szoritok Nektek holnap! Nagyon együtt erzek veled, nalunk tavaly volt egy katasztrofa a tel es a tavasz. Egyik tüdögyulladas , közepfülgyulladas es bronhitis a masik utan es mindez mindket gyereknel. Most ott tartunk, hogy Lara oktober ota kordizont(remelem jol irtam) fuj reggel es este. Es azota nem is volt nala semmi komoly betegseg. Lena eddig egy bronhitissel es egy közepfülgyulladasssal meguszta a telet. Ami meg nalunk sokat segitett HOMEOPATIA! En esküszöm erre is.

Kép
Kép
 
 


Szió!

Hűűű, Eszti, akkor jobbulást továbbra is Szonjának!!! :( :( Oan rossz, amikor az ember ennyire elgyengül, meg sz@rul van, szó szerint... :(

De azt ne felejtsd ám el, ha nyretek a lottón, veszel egy kastélyt is! :wink: Valami jó régit! :lol:

Dorka is itthon van, vele csak az van, hogy náthás, és ma reggel, még kaja előtt, ahogy köhögött, "kihányt" egy csomó váladékot is. Porszívózom is folyamatosan, de ez most valahogy jobban ingerelte és bumm. De csak váladék jött. Aztán reggeli után megint, de már jött a reggeli is... :? Szóval itthon hagytam, ne menjen így.

Reni,
látom titeket sem kerültek el a betegségek... :( És akkor most éppen minden O.K.? Én is homeopátiához nyúlok, ha vmi olyan van...

Kép

Kép
 


Jah, tök jó, nem kell többet terhesgondozóba mennem!!!! :lol: :lol: Tegnap majdnem 3 órát vártam ott... :evil: Késett is, össze-vissza hívtak be megint mindenkit. De aztán megkaptam a 4 alkalomról szóló igazolást is, az uccsó vérvételes beutalókat is, szal most már csak nst-re adott időpontot... :lol: És beírta a kiskönyvembe, hogy amikor nst-re megyek, beszéljünk meg időpontot aneszteziológiára is... Biztos, ami biztos... :P

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Most írom a diplomámat a csecsemők táplálkozásáról. A szakdolgozatom megírásához szükségem van kutatásra, ezért szeretnélek kérni titeket, hogy segítsetek nekem azzal, hogy a kérdőívet kitöltitek és visszakülditek nekem.

Itt megtekintheti a közzétett űrlapot: https://spreadsheets.google.com/viewfor ... blI0WVE6MA

Segítségeteket előre is köszönöm!

Gazsi Krisztiánné Kosicsár Ágnes
 


Anikó bent aludhat Kincsővel esténként, ugye? Vajon hány napot kell maradniuk?

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Hazajöttünk reggel :lol: Minden rendben volt, remélem, így is marad...kopp-kopp.
Kincső jól viselte a műtétet. Előző este megbeszéltük, hogy másnap reggel nincs reggeli kakaó, és nem ehet-ihat a műtétig a kórházban. Kis ügyi volt, nem is kért semmit. Bementünk 7re, papírok intézése, megkaptuk az ágyunkat, kapott egy kis lazító kúpot, hát, attól nem lazult el... :cry: Ketten fogtuk le, míg átöltöztettük a pizsibe, sírva vitte az ápoló a műtőbe Kincsőt, én meg az ágyánáz pityeregtem...De kb. 20 perc múlva hozták, kicsit nyugtalan volt, aztán aludt egy órát. Majd felkelt és ki kellett mennünk sétálni a folyosóra, ahol ránk szóltak, húúú: nem szabad! Vissza, meséltem sokat, aludt még 30 percet, na utána már nem volt megállás :roll: :roll: :roll: 3 órától már ehetett, sétálunk rengeteget a szemészet-fülészet között a folyosón, aztán én leültem, elfáradtam. Nehéz volt Kincsőt visszatartani a futástól...És örültem, hogy mindenki csak mosolyogva tudott az én kis cserfes tündéremre nézni. A kisasszony összebarátkozott az ápolóval, együtt "kávéztak" a nővérkonyhában...egy betegtől megkapta annak születésnapi lufijait. És este már jött volna haza. Reggel vizit, vizsgálat és fél 9kor itthon voltunk.
Én nagyon örültem, hogy Kincsőt nem viselte meg annyira az egész, mint engem. Jókedvű, eszik-iszik, nem haragudott senkire. Csak azon pityergett a végén, hogy elrepült a pillangója (kivették az infúzióhoz való kanült a kezéből). És a kórházban nagyon kedvesek, türelmesek voltak velünk az osztályon. Jó élményekkel jöttünk haza.

Anikó

Kép[/url]
 
 


Szia Anikó!!

Ügyesek voltatok, örülök, hogy minden rendben van!! :) És akkor az egész tulajdonképpen 20 percig tartott? :shock: :P Érzéstelenítés volt, vagy altatás?? Vagy hogy megy ez?

Kép

Kép
 


Jah, és hogy ne legyen minden oan szép, hiába nem rókáztam egyik terhességnél sem :D most szombaton sikerült egész délután... :? Itt a környéken mindenkit kerülget a hányás-hasmenés, csütörtökön Dorka volt a soros, szombaton én követtem... :? brrrrrrrr........ :?

Kép

Kép
 


Hahóhahóóó!! Hova tűnt a kezdeti lelkesedés?? :( :P :(

Hogy vagytok?

Anikó, Kincsővel mi újság?

Eszti, Szonjával?

Nálunk Gábor is bedobta a törölközőt hétfőn... :P :roll: :( haza is jött melóból, odavolt... :(
De már mindenki okés.

Dorkáéknál ma van az ünnepség, tök örült a kis kokárdájának! :lol:

Kép

Kép
 


Szia Viol! Jól vagyunk, köszi. Ma voltunk kontrollon, minden rendben van, szerdától megy bölcsibe a hölgyeményem :lol: :lol:
Altatták műtétkor, kicsi nyugtalan volt utána, de aztán rendben volt. Édes lehetett a kis kokárdás Dorkád :lol: :lol: :lol:

Kép[/url]
 
 


Sziasztok!!!

Ezt nem hiszem el!!! Ti újra itt? :) :) :) Én meg tök véletlenül járok erre...
Látom nem is keveset írtatok, mindjárt utánatok is olvasok! :)

Babát váróknak szívből gratulálok! :) :) :) Viol és Beus

Gyöngyi

Kép
 
 


Hmmm...írtam, erre meg eltűnt mindenki... :shock: :roll:

Kép
 
 


Hahó, vagyunk ám, csak ritkábban!! :) De kicsit én is megijedtem, mert a kezdeti lelkesedés után most meg olyan kis laza lett... :( :roll:

Anikó,
akkor jól van, örülök, hogy jól vagytok! Akkor ma ment bölcsibe újra. És ez idő alatt te otthon tudtál maradni vele? Vagy anyukád?

Dorka ünnepség másnapján kérte, hogy had tűzze ki megint a ruhájára a petárdát! :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi,
mennyire friss a vonalzó? Adél most mennyi idős?

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Itt vagyok! :lol: :lol: :lol:
Kincső ma ment bölcsibe, 3 hét itthoni császárnősködés után. Egy hetet voltam vele én, két hetet anyukám-vett ki szabit, úgy tudott jönni. Tegnap pedig a nagyszülőket nyúzta, én Szekszárdon voltam, férjem elutazott, majd holnap jön haza Brüsszelből, Kincső Hello Kitti-t rendelt tőle :lol: 8) Most Hello Kitti-s tésztát vacsorázott.

Holnap 15 fokot mondtak 8) , jó lenne csavarogni egyet, Kincsővel le kell futtatni a kilométereit-azok növekedésével csökken a hisztijei száma és alvásellenessége :wink: Uszást próbálta már valamelyikőtök. Gondolkoztam Nyuszinál, mire megyünk a Balcsira, ússzon kicsit, nem tudom meg lehet-e tanulni addig. Önző okom van rá: vakmerő a vízben, a hajam égnek áll, hogy úgy kell a nagy hullámok között eltűnő gyerekemet kihalászni...

Anikó

Kép[/url]
 
 


Sziasztok!

Találtam egy oldalt ahol végre kapok olyan kávét, ami nem piszkálja a gyomromat, egészséges és most 1.000 Ft kedvezménnyel lehet vásárolni. Munkalehetőségként is szóba jöhet, ha gondoljátok nézzétek meg, szerintem érdemes regisztrálni,: http://www.papeva.dxn.hu

Anita
 
 


Anikó,
itt Hegykőn is van lehetőség úszásoktatásra, Sopronból jönnek oktatók. Azt mondják nem korai elkezdeni, persze a piciktől még ne várjunk azonnal úszást. Náluk a vízhez szoktatás, bátorítás, vízbiztonság a fontos. Én is gondokodtam, hogy Dorkát beiratom, de inkább még várok vele. Olyan kis pici, idegesítene :lol: , hogy nem vagyok ott vele, amikor a nagy vízben próbálkozik... Ill. ő mondjuk még ragaszkodik a nagy vízben legalább karúszóhoz, de inkább úszógumihoz. Szal olyan veszél nincs, hogy szem elől téveszteném.

Miylen az a HelloKittys tészta?? :shock: :D :shock: Itt is nagy HelloKitty őrület van... :? :D :D

Nálunk már megint hányás-hasmenés van, Dorkát is és engem is 2 héten belül másodszor kapott el... :? :cry: Basszus, de sz@r... :?

Szerencsére már ma is jó idő volt, ki lehetett engedni kicsit, ő is szeret kint lenni, ténykedni, ásni, gereblyézni, munkálkodni, vagy csak rosszalkodni... :lol:

Többiek hogy és főleg hol vagytok???

Kép

Kép
 


Helló Cajok(mint régen :D )!
Hála az égnek sok a tennivalóm(meló)úgyhogy ritkán tudok csk jönni!
Anikó!
Örülök,hogy drága Kincső túl van a beavatkozáson.

Viol!
Remélem most aztán elkerül titeket ez a kaka-hányi nyavalya!

Képzeljétek a drága uram ma Kozármislenybe vitt busszal focistákat és tőlük 1km-re gázrobbanás történt.Tisza zizi vagyok mert mi lett volna ha pont ott történik ahol ő van?Baccuc(drága kicsi keresztfiam(Ivánka)(ösmerik itten páran) mondta így a basszust)ez szinte hihetetlen.Életében nem járt ott erre akkor megy amikor robbanás van.
Hisz valaki közületek a sorsszerűségben?

Írjatik Cajok!
Jó éjt,szép álmokat!

KépKép
 
 


csk=csak

Viol!
Szonja visszanyerte eredeti versenysúlyát a 24,5 kg-ot.
Láttam Dorkát az IWIW-en.Olyan gyönyörűűűűűűűűűűű!
Az egyik képen kivasaltad a haját?Csodaszép úgy is!
Remélem,üzensz ha mész szülni mert mint Dorkánál a kis kukisnál is meglátogatnálak Szonjával.A számom a régi! :)

KépKép
 
 


Eszti,
hűűű, basszus, én leírom így, ahogy csúnyán kell mondani... :shock: :roll: Azért ez nem semmi. Én picit hiszek a sorsszerűségben, velem fordult már elő 2-3 alkalommal...
De mekkora volt a robbanás? Ilyen nagyon durva, hogy áldozatok is? Vagy?
És akkor most mit dolgozol? Mert írtad múltkor, hogy ahol eddig voltál, nem igen akarnak fizetni sem. Mit csinálsz most?

Dorka haja nem vasalva van, hanem így kinyúlt már... :roll: Azok a göndör fürtök már a múlté. Ha ki van neki engedve és meg is engedi magát szépen fésülni, így néz ki. De az a kép az új hajpánt apropójából készült, fel kellett venni! :lol:

De jó, hogy Szonja ennyi kg. Remélem ezt a nőt is fel tudom iskolás korra hízlalni kb ennyire... :? Mi is most voltunk nemrég dokinál, ő 14 kg... A 3 éves vizsgálaton volt 13... Nem, nem a doki. :?
Jah, meg voltunk vérvételen is... :( BASSZUS, elsőre nem találták el neki a vénáját... Ült az ölemben, vigasztaltam, simogattam a kis arcát, a végére megtelt a tenyerem könnyel, nyállal, takonnyal (bocsi mindenki), iszonyatosan sírt. :( Mondjuk már akkor elkezdte, amikor még meg sem szúrták, csak tapogatták, keresgélték hol lesz majd jó, és sztem ebben húzta fel magát, addig olyan kis türelmes volt. Gumizták hol az egyik kezét, hol a másikat, stb, szóval volt mizéria... :?

Szonjának így ennyi idő után hogy tetszik a suli?

A telefonszámodat had kérjem el újra, küldd el kérlek priviben vagy iwiw-en. Nekem egy ideje új számom van, nemtom kinek van meg és kinek nincs, én is elküldöm vhol neked. Mert természetesen szólok ám majd, ha kibújuk belőlem a kiskukac. (Ilyen se volt még... :lol: :lol: :lol: )

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Noémi vagyok, új páciens:-)6 éve élek itt Sopronban, a fősuli miatt költöztem ide, aztán a párom miatt maradtam is.Azóta van egy gyönyörű kislányunk, Míra. Most itt éldegélünk. Magunkról ennyit.
Nagyon jó volt olvasni a hozzászólásokat, jól ismerhetitek egymást. Sajnos csak 3 babás ismerősöm van ebben a városban (akikkel szültem, és egy rokon...:-))és szeretnék ismerkedni anyukákkal.
Később még visszanézek!
Üdv Nektek: Noémi

noémi
 


Sziasztok! :)

Viol,
vonalzó időben jót mutat, a kép most nézem, az már nem túl friss... :lol:
Hogy vagy így a véghajrában? Már csak alig néhány hét van és négyen lesztek. :) Dorka várja a kistesót?

Anikó,
Kincső hogy van? Könnyen visszaállt a bölcsis hétköznapokra?

Andiról, Erikáról, tudtok valamit? Katus? Hogy vagytok?

Gyöngyi

Kép
 
 


Szia Noémi!

Üdv, itt! :)
Én is hasonló szituációban kerültem Sopronba. :-) Milyen szakon végeztél?
Míra mennyi idős?

Gyöngyi

Kép
 
 


Szia Wirág!
Szociálpedagógus szakon végeztem most decemberben, Míra mellett, végre...Sajnos Sopronban ezzel a végzettséggel, nem nagyon tudok elhelyekedni, mert telített a piac. Mondjuk máshol sem, mert múlt héten voltam állásinterjúkon, és megfeleltem mindenben, de elküldtek, amikor megkérdeték, hogy van e gyerekem. Elvileg meg sem kérdezhetné...De ez van... :-(
Míra 19 hónapos, édi kiscsaj. Lassan retyetöl, amiből még sokat nem értek, majd belejövök, írok hozzá egy szótárt...:-)
Most látom a te kislányodnak most volt a szülinapja, utólag is boldog szülinapot!
Te milyen szakon végeztél?
Akkor nem vagyok egyedül ezel a "itt ragadtam Sopronban" feelingel.Megszoktad már Sopront?
Még visszanézek, felkelt a kisasszony...:-)
Üdv: Noémi

noémi
 


Gyöngyi,
iwiw-en azért sasolom ám a friss képeket!! ;) Én itt a vonalzónál már nem is küzdök képekkel, elég, ha az adatok frissek. :)
A véghajrá nekem már tényleg az... Kicsit nyűgösebb vagyok, mint anno ilyenkor, legalábbis én úgy érzem. A hasam húz hol előre, hol lefelé, mikor hogy, derekam fáj, mint a rosseb... Pénteken már megyek nst-re, tényleg innen jön a finish... :D
Dorka is nagyon várja már a kistesót, pakolja a ruhákat, az egyebeket, babakocsizik az igazival, a hordozónak is van már "lakója", ill. konkrétan beszél is a kistesóról, hogy majd akkor így meg úgy lesz és akkor majd ő ezt meg azt csinálja így és így, stb... :) Kíváncsi vagyok! ;)

Noémi,
üdv itt nálunk, ha időd engedi írj majd! :)

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Szia Gyöngyi! Kincső gyorsan visszaszokott, meg újra náthás, el is kaptam tőle :?

Viol-végefelé...én már úgy vártam ilyenkor. Kincső is emleget tesót, térképezi fel a családi kapcsolatokat, kinek ki kije :lol:

Szia Noémi :lol: Én szegedi vagyok, 10 éve élek Sopronban, tanár vagyok (töri-magyar, de most csak törit tanítok). Szeretem. Otthon vagy Mírával? Az én kicsi csajszim, Kincső oviba készül, ma volt szülői :wink: Te honnan jöttél Sopronba?

Anikó

Kép[/url]
 
 


Sziasztok!
Húúúú Viol!Nemsokára szülünk! :D
Még emlékszem az én uccsó heteimre!Kényelmetlen volt az tuti.
Munka terén annyi a változás,hogy jelenleg nem dolgozom. :?

Szia Noémi!
Ha pár évvel korábban jössz erre a topicra akkor nagy pörgést találsz itt.
Sajnos mostanára igencsak lelassultunk.
A kicsik felnőttek,mi pedig visszamentünk dolgozni.
Egyébként,hogy tetszik Sopron?
Én Sopronból költöztem Kópházára.Van egy 7 éves kislányom:Szonja.
Idén kezdte a sulit.

KépKép
 
 


Sziaaa Eszti!!!

Jah, már ott vagyunk... :) Tőlem akár most is mehetnénk... :) Meg aztán nehezebb most így a végére, mint anno. Akkor tudom az volt a bajom, hogy semmi jele semminek, bent fekszem és nem történik semmi. Most meg nem telik el úgy nap, hogy ne keményedne, görcsölne, húzna valami. Vagy valaki... :D De egyéb most sem történik, csak szenvedek... :? Na de majd csak...
Holnap még vérvétel, NST, altatóorvos. Berkes azt mondta lehet, hogy 2 héttel korábban be kell mennem. Francokat. Nekem az sok. 5-re vok írva, az szerda, nekem az ápr. 21 szerda naon korán van. 24-én tartjuk Dorka első igazi kis (nem annyira családi) zsúrját, azon mindenképpen itthon akarok lenni. Igaz csak 4 kislány jön, na de mégis, ilyen még nem volt... :) Szal ha nagyon be kéne mennem, húznám 26, hétfőig... Vagy gyorsan induljon most! :D Ááááá, mindent ez a kis tökös :D dönt el odabent... :)

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? :) Ki merre?
Viol???

Adél egyenlőre többet van itthon mint óvodában...megy néhány napot, aztán már haza is cipel valami bacit. Van valakinek valami jó immunerősítő ötlete? Szerencsére most már talán egyre több vitamint tudunk majd megenni, de addig is... Már csináltuk a Broncho vaxom-kúrát, ezt orvos írta fel. Nem igazán volt hatásos. Vitaminból most immunokidet adok neki. Valamit talán ez is jelent, de annyiféle ilyen van, hogy nem tudom eldönteni melyik lehet hatásosabb. Persze a leghatásosabb majd csak ezután következik, a kertben termő friss gyümik, zöldségek...

Valamelyikőtök gyerkőcének a tartásával nem volt probléma? Valamilyen közösségi tartásjavító tornát keresek, de eddig nem sok sikerrel. Nem tudtok esetleg?

Gy.

Kép
 
 


Violnak megszületett a ki Gergője!
Csodaszép fiúcska!Szerintem tiszt Dorka!
Sok-sok boldogságot és egészséget kívánunk az immár 4 tagú családnak!

KépKép
 
 


tiszt=tiszta

KépKép
 
 


Köszi a hírt Eszti!
Violnak gratulálok és sok boldogságot, örömet kívánok a családnak :lol: :lol: :lol:

Anikó

Kép[/url]
 
 


Sziasztok!

quito: Tapolcáról (a vulkánok városából) költöztem Sopronba ( a hűség városába), Mírával itthon vagyok, de sajnos apuka munkanélküli lett a múlt héten, így kénytelen voltam visszamenni másodállásba dolgozni. Szerencsére Mírát nem kell bölcsibe adnom, nem is férnénk be, családban megoldható a felügyelete. De rettenetesen rossz volt nélküle visszamenni melózni. Ti nektek, hogy ment?

eszti76: szeretem Sopront, de a szívem mindig is haza fog húzni Tapolcára, azért ott a Balaton...nekem az a kánaán:-)

Violnak gratulálok a kisfiúhoz, nagyon édes lehet!

Üdv mindenkinek!:-)

noémi
 


Szia Noémi!

A Balaton...ne is mondd, a szívem állandóan odahúz. Imádom. Mikor megyek Szegedre haza Kincsővel, Veszprémnél mindig leszaladunk Füredre. Télen-nyáron. Szép emlékek fűznek a Balatonhoz és környékéhez, volt tanítványom is lakik ott (na, nem ő szép emlék, ha félreérthető vagyok :lol: :lol: ) Tapolca csodaszép, a tavasbarlag pedig egy csuda :lol: ! A tavat viszont sose találom, pedig az is szép lehet.

Kincső nagyon nehezen szokott bölcsibe, de kb. 3 hónap után már nem voltak nagyobb gondok. Megviselt engem...de én nagyon szeretem a munkám, 2 év után boldogan mentem vissza dolgozni, Kincsővel pedig annyi időt töltök, amennyit csak tudok. Most a hosszú hétvégére megyünk a Balatonhoz :lol: , már nagyon várjuk, főleg Kincső, aki szintén Balaton-mániás :lol:

Hol laktok Sopronban.

Anikó

Kép[/url]
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a bepofátlankodásért, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy oldalt. Szerintem nagyon jó kezdeményezés, érdemes megnézni: http://www.anyatanya.com/main/rtreq12/189681
 


Sziasztok Cajok! Van itt valaki?

KépKép
 
 


Sziasztok.Nemrég költöztünk ide,a Csengery utcába.16 hetes terhes vagyok.Ki a védőnő itt?Hol található,és mikor van tanácsadás?Ideje,helye kellene nekem.Tud valaki segíteni?Nagyon köszönöm előre is.Krisztina


Szia Krisztina!

Gondolom azóta már megvan a védőnő :D Elötte merre laktatok?
Első babád lesz?
Ha van kedved írj ám, majd benézek többször.

Sziasztok csajok, hogy vagytok? nincs kedvetek újra írni?
Meséljetek olyan kiváncsi vagyok :lol:

 
 


Minden nap benéztem, de látom senki :( pedig örültem volna nagyon. Ha valaki szeretne írjon bátran! :D
Szép délutánt estét!

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron