Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zsóci!
Megnéztem a dúlabemutatkozásodat. A férjem is velencei! (volt amíg össze nem házasodtunk) A kislányod nagyon aranyos! Mi márciusra várjuk 2. gyermekünket. Benczét is ismerem szfvári babavárók topicból. A szüleid véletlenül nem nyékiek?
 
 


Szia Octopus!

Bocsánat, hogy csak most válaszolok - ezt a topicot csak időnként szoktam nézni, mert kicsi a forgalma.

A szüleim nyékiek, nem tősgyökeresen, de már régóta ott laknak. Esetleg ismered őket?

Szoktam nézni az NLC-s topicot,persze azt sem nonstop nézem, mert annak meg akkora a forgalma, hogy munkahelyről (kimaradt hétvégékkel, nagy visszaolvasási lehetőség nélkül) nem mindig lehet követni. Remélem még jársz erre és olvasod a válaszomat.

Belenéztem a táblázatba és sikerült azonosítani Téged. Ezúton köszönöm szépen a felvilágosítást Dr. Bata ügyben. Arra már nem volt időm, illetve nem jutottam odáig, hogy megköszönjem - pedig egyedül Tőled kaptam információt a kérdésemre és persze Lisabellától az Agykontrollos topicban.

Neked minden jót kívánok a hátralevő napokra. Ha dúlaként lenne rám szükséged, állok elébe, nem feltétlenül személyesen - lehet e-mailezés formájában is. Menorát is 'támogattam' így közületek és vele sem találkoztam személyesen.

Üdv: Zsóci

Kép
 
 


remelem emlekszem meg a jelszavamra... Kedves fehervar kornyeki mamik, fa jatszoteret szeretnek a fiamnak a szulinapjara osszcsaladi osszefogassal, de a Velencei to kornyeken nem talaltam keszitot...
amit Fehervar elejen (agard felol) talaltam kerteszeteket, azok, khm.. eleg dragak voltak.
Nincs valakinek osmerose aki ilyesmit keszit, vagy a kornyeken nem ismertek veletlenul hasonlot?
ha igen, megtennetek hogy emiltek< szekeres.marta@chello.hu
 
 

 
 

Sziasztok! Van itt még valaki?
Tud nekem valaki infóval szolgálni?
Szept 17-re vagyok kiirva, fehérváron Berzsenyinél fogok szülni.

Vera
 


Sziasztok!
Látom itt nem nagy a forgalom!
Én dec.10-re vagyok kiírva,a Cseh Főo-nál fogok szűlni. A Dr. Berzsenyit nem ismerem. Vera, jó Neked,nemsokára megszületik a babád!!Minden jót!!ALEXA
 


Szia Alexa!

A barátnőm is a Cseh dokinál szült januárban, nagyon rendes volt. Ha hiszed, ha nem, nem olyan jó ez a vége. Már nagyon feszül, sokat mozog, és néha csak úgy lever víz. Ja és ma van az utolsó munkanapom...

Neked is kitartást és egészséget kívánok
Vera
 


Szia Vera!

De jó hogy írtál!! Gondoltam,hogy nehéz a vége,mindenkitől ezt hallom.Nekem még csak az éjszakák kényelmetlenek,mert én világéletemben hasonfekve aludtam,és ez most hiányzik.
Örülök,hogy jót hallok a Cseh dr-ról,ez megnyugtató!Mindig kedves a rendeléseken is.
Én ahogy megtudtam,hogy babánk lesz,táppénzre jöttem,és nem bántam meg.Ápolónő vagyok,és a kórházban állapotosan nem szerencsés dolgozni,legalábbis én ezt vallom.Ráadásul 20 hónapot vártunk a Pocaklakóra,nem akartam kockáztatni.
Gondolom, ebben a hátralévő időben sem fogsz unatkozni,beindul a készülődés,vásárlás,vagy már megvan minden?
Szia!
 


Sziasztok! Ha valaki ismeri Dr.schwarczinger dokter urat legyen szives irjon az edike4@citromail.hu cimre. Köszönöm :)
 
 


edike4 írta:Sziasztok! Ha valaki ismeri Dr.Schwarczinger doktor urat legyen szives irjon az edike4@citromail.hu cimre. Köszönöm :)
 
 


Sziasztok!
Én a Schandl doktornál fogok szülni, a vele kapcsolatos tapasztalatokat írjátok meg légszi - akinek van. Köszi
Egyébként szept. 30-ra vagyok kiírva...van még esetleg vki kb. ekkorra?
Üdv.
 


Sziasztok kismamik!

Itt elég kicsi a forgalom. Én is itt kezdtem a fórumozást, de van egy másik topik ahol nagyobb jóval többen vagyunk.
www.noklapja.hu

itt keressétek a székesfehérvári babavárók fórumot!
 
 


Hello!


Pörgessük fel ezt a topicot.
 
 


Sziasztok!

Dr. Bácskairól valaki tudna infót adni, és elérhetőséget? Úgy hallottam, hogy a Távirdán rendel, de pontosan hol?
Köszönöm!

Kép
 
 


Sziasztok!

Nincs itt senki?

Én október végére vagyok kiírva.
Örülnék, ha tudnék valakivel beszélgetni.

Várom a válaszokat!
Vendég
 


Szia Chrissyy!

Hát, én is örülnék, ha valaki jönne erre a topikra is, bár nekem még sokkal több van hátra a szülésig. Új vagyok, ma kezdtem fórumozni, de nagyon tetszik az oldal és szimpatikus kérdésekkel / válaszokkal találkoztam. Az a 2 hónap már biztos nagy izgalomban telik! Nekem ő lesz az első babám, így már kezdettől izgulok..:)
Vendég
 


Szia Kagylómacska!

Nagyon ritkán szoktam erre a topicra jönni, mivel nem nagyon írogat ide senki.
Te is fehérvári vagy?
Nekünk második baba, de az első sajnos tavaly novemberben halva született a 39.héten.
De most megpróbálunk nem gondolni a rosszra! Csak nagyon nehéz!
Várom, hogy írj!
Vendég
 


Szia Chrissyy!

Sajnálom ,hogy ez történt. Ne gondolj rosszra, csak pozitív dolgokra. Nekem az első ijedtség már megvolt, mikor a 6 hetes uh-n nem láttak szívhangot. De azóta minden oké, nem stresszelem magam! Én is fehérvári vagyok, Swarczingerhez fogok menni, nem tudsz róla valamit?:)

üdv
Vendég
 


Szia Kagylómacska!

Merre laksz Fehérváron?
Mire vagy kiváncsi a dokival kapcsolatban? Mi őhozzá járunk, tavaly is hozzá jártunk!
Bármi kérdésed van, írj!
Vendég
 


A Felsővárosban, közel az uszihoz. És Te?
Hát, csak azért kérdeztem a dokit, mert még nem tudok róla semmit, bár egy barátnőm már ajánlotta, ő is a Nővédelmin keresztül járt hozzá, mint én fogok, szóval ingyen. Problémás eset volt, de a doki nagyon aranyos volt vele és szakmailag is ott volt. :) Szóval bátran járjak hozzá? :) Hú, ahogy nézem, már tényleg nemsokára érkezik a babátok! Van már neve?
Vendég
 


Mi a Palotavárosban közel a buszpályaudvarhoz.
Én is bátran merem neked ajánlani, és tényleg ott van mind emberileg, mind szakmailag.
Hát, hogy nemsokára az még messze van, még 6 hét, de már tényleg itt van a kertek alatt. A nevét még nem tudjuk, vagy Martin, vagy Patrik vagy Ármin, de eddig a Martin kapta a legtöbb szavazatot. ÉS te mikorra vagy kiírva? mikor mész legközelebb dokihoz? Dolgozol még vagy táppénzen vagy?
Bocsi a sok kérdésért!

Várom mielőbbi válaszod!!!
Vendég
 


Örülök, hogy ajánlottad, közben még sokat ugyanezt tették, köszi az infót! Csütörtökön megyek hozzá, uhra meg majd jövő 7en, akkor leszek 12 hetes.
Nekem is a Martin tetszik jobban :)
Nekünk Attila a fiúnév, ez tuti, a lányt még nem tudjuk. Április 5-re vagyok kiírva, addig jó lenne dolgozni, amíg bírom, meg amíg engedik. Amúgy egyetemre járok közben :)
Nem zavarnak a kérdések, ha zavarót tenne fel valaki, arra max nem válaszolok :). Amúgy is azért vagyok itt a fórumon, hogy tapasztalatot cseréljek másokkal. Te dolgozol? Én azért merek, mert elég ülős, nyugis hely. Mit szóltak, hogy gyesre mész?
Vendég
 


Mi 24-én megyünk dokihoz, meg majd 1-én a 36 hetes uh-ra, 4-én meg az első nst-re.
Szép név az Attila is.
Én már nem dolgozom, mert nem merték vállalni a felelősséget, nehogy vmi bajom essen. De tartom a mai napig a kapcsolatot a főnökömmel és a csoportvezetőimmel e-mail-en. Ők sajnálták, hogy már nem mehetek dolgozni, de a tavalyi miatt is jobban féltettek. Amúgy külcégesként dolgoztam, ott nem igazán örültek, hogy eljöttem táppénzre. Én sem, de most a baba az első.

Most megyek, mert nagy felújítások vannak nálunk és vár a takarítás!

Vigyázz magatokra!
Vendég
 


Huh, az nehéz dió, mi is festegettünk múlt hónapban, mert majd költözünk, eladjuk a lakást és ki kell néznie valahogy! :) Én még nem mondtam a főnökömnek, de személyesen nem is találkoztunk, mióta tudom, szóval eljön az ideje.
Jó pakolást, te is vigyázz magatokra!
Vendég
 


Sziasztok!

Jó olvasni hogy ti is a Schwarczinál szültök.Én 28 hetes vagyok az első bébinkkel, és kisfiú lesz,amúgy dec. 21-re vagyok kiírva.A doki szerintem nagyon rendes és szakmailag ott van a szeren.Én is a nővédelmibe jártam hozzá,de amikor mondtam neki,hogy nála szeretnék szülni egyből adott időpontot a magánrendelésére,így azóta oda járok.A legelső alkalommal,hogy voltam magánrendelésen és megkérdeztem tőle,hogy mennyi a szülés,simán rávágta, hogy 50 000 Ft.Ezen egy kicsit meglepődtem,de ez van.Nektek mondott öszeget?Szülésznőt választottatok?És apás szülésetek lesz?
Várom válaszotokat!
Puszi:Gabi
Vendég
 


Szia Gabi!

Igen, mi is maximálisan meg vagyunk vele elégedve.
Hát nagyon nem kell meglepődni az árakon, van aki még ennél is drágábban vállalja. Nekünk is ennyit mondott.
Nekünk van szülésznőnk és apás szülésünk lesz.

Ha valamiben tudok még segíteni, írj!!!
Vendég
 


Szia Chrissyy !

Ki a szülésznőd?
Nekem a Mészáros Mariann.Ő is nagyon kedves,csak az a baj,hogy úgy érzem nem jön ki a Schwarczival.A dokit is meg a szülésznőt is kérdeztem,hogy van e proplémájuk egymással,de egyik se adott konkrét választ,csak a rizsa ment,hogy nem szoktak együtt dolgozni...A szülésznőből annyit kihúztam,hogy volt már félreértésük,de mindig megbeszélik egymással és minden rendben,ne agódjak.Remélem ebből nem lesz probléma.Nem akarok se másik szülésznőt,se másik orvost választani.

Puszi:Gabi
Vendég
 


Bocsi megint én vagyok!
Írjátok már meg légyszi,hogy hogyan kell ezt a várandós vonalzót az üzi végére rakni!Amint látjátok nem sikerült.
Köszi:Gabi
Vendég
 


Szia Gabi!

Nekünk a Horváth Anikó a szülésznőnk. Ő szokott együtt dolgozni a dokival és tavaly az unokatesómnál is ez a páros volt.

A vonalzót úgy kell, hogy amit kapsz e-mailbe, azt bemásolod az aláírásodhoz, amit a profilodban találsz meg.

Amúgy ha van kedved, gyere át a Babaproject előtt álló Székesfehérváriak topicba, szívesen látunk. Ide nagyon ritkán ír valaki.

Kagylómacska, ez rád is vonatkozik. Itt van a Lakóhely szerint-ben.

Várunk benneteket!!!
Vendég
 


Szia Chrissyy !

Ok,majd megnézem a topicot.
Nem tudom miért,de ez a vonalzó csak nem akar sikerülni,pedig úgy própálom ahogy írtad,de még se jön össze.Lehet én vagyok a béna.Na mindegy egyszer majd csak sikerül.
Még nem is írtam,hogy a tesóm is kismama,két nappal előbb van kiírva,mint én.Úgyhogy anyunak dupla öröm lesz.
Amúgy Te hogy bírod így a vége fele?Gondolom nagyon várjátok már,hogy a kezetekben tarthassátok.

Puszi:Gabi[/img][/quote][/url]
Vendég
 


Sziasztok!

Én is fehérvári vagyok, látom,mostmár van egy kis élet,érdemes lesz többször is jönni! :D :D
Igaz nekem van egy 9 hónapos kisfiam Martin ,de azért nem zavarok?
Vendég
 


Sziasztok,

van egy másik topic ebben a részben: Babaproject előtt álló szfváriak, gyertek oda (is), ott él a topic!! persze nem kötelező, de szeretettel várunk mindenkit!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Sziasztok!

Én átmentem a másik topicba,ott tényleg többen vagyunk,de úgy látom Alexaa is megtalálta.
Találkozunk a"Babaproject előtt álló Szfváriak"-ban.
a vonalzóm még mindig nem működik :( :( :( !
Segítseeeteekk!!!! :!:

Puszi:Gabi
Vendég
 


Halihó!

Nem mondjátok, hogy egy délelőttömbe került amíg végigolvastam a bejegyezéseket, és már nincs is élet itt... :)

Ezek szerint így jártam...

Zs
 


Kedves Anyukák,
jön valaki az október 26-i BAbabörzére a Köfémbe? Mi ott leszünk:
www.babuka.hu

Beusa

Beusa
Kép
 
 


Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valaki járt-e már Fehérváron valamelyik játszóházban? Véleményeket szeretnék, hogy melyikbe érdemes menni. Köszi.

Kép
 
 


Szia Mona!

Mi Tácon szoktunk a játszóházban hordozókendő tanfolyamot tartani. Ők nagyon aranyosak, és nincs is messze fehérvártól.

Szia:
Viki
 


Továbbra is szeretettel várunk a zárt fórumba minden olyan fehérvári és környékbeli kismamit,leendő kismamit,anyukát,aki részese szeretne lenni egy nagyon jó kis csapatnak,és szeretne bekapcsolódni a csevegésbe!!!!

Regisztráljatok,és amint gépközelbe kerülök,beengedlek titeket!

Ide klikkeljetek:

http://csemetink.forumx.hu/
Vendég
 


Sziasztok.
Látom, már régen járt itt a csapat...
Szeretném a segítségeteket kérni. Szülész-nőgyógyász orvost keresek, aki megbízható, tud mosolyogni, van magánrendelélse, és tényleg foglalkozik a pácienseivel.
Jelenleg még nem vagyok pocakos, de nagyon szeretnék már harmadszor is teherbe esni.
Tehát, ha olyan orvost tudnátok ajánlani, aki a lehető legtermészetesebb módszereket ismeri a fogantatáshoz, kérlek írjátok meg nekem.
Köszi szépen

Böbb

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
böbbenet
Budakeszi
 
 


Szia Böbb!

Írtam neked privát üzenetet! :wink:

Alexa
Vendég
 


Sziasztok!

Idén elöszőr Születés Hete Velencén a Baba-Mama Klub szervezésében!
A programok Ingyenesek!

Részletek:
http://www.szuleteshete.hu/fejer/velence
http://www.velencebmk.eoldal.hu

Mné Tóth Veronika
 


Sziasztok!

Nagyméretű fa járóka állítható magassággal áron alul eladó. (Brendonban 35 ezer)
Ára: 15.000 Ft

Érd: priviben, vagy deaknebzsuzsa@t-online.hu

Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok lányok!

Remélem téved erre valaki...
Csak nálam nem jó már napok óta a csemetéink fórum? :?

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron