Új privát üzeneted érkezett!

Üdvözlet minden szombathelyi és környéki babanetesnek.
Gabi
szerk
 


Én is üdvözlöm õket, imádom Szombathelyet!
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Sziasztok!
Igazabol en szerettem volna letrehozni a topicot, de nem engedte a server, igy Gabi segitett! Szeretnem, ha jelentkeznenek szombathelyi es kornyeki "babanetesek".
Moni
Moni
 

 
 

Szia Móni,engem is már ezer éve foglalkoztat a topic megnyitása,csak mindig közbejött valami!Dork@(Oszyné)
 


Haho,
van itt valaki? Hetvegen mennenk Szombathelyre es kerestem volna némi infot.

-Afonya
 
 


Szh-iek!
Szeretném kideríteni egy dokinak a nevét, akivel tavaly októberben a terhespatológián találkoztam. Viszonylag alacsony és fiatal. A stílusa kedves volt, úgy emlékszem. (Én meg rohadt mérges Somogyira...) Ez a fiatal csitítani próbált a "kolléga" irányában.
Mivel már nem vagyok Szh-en, és akkor sem "állandóra" voltam, azt sem tudom, hogy deríthetném ki, ki volt az illető, mert spec. ennek a dokinak nincs az aláírása egyik papíromon sem.
Köszi!
 
 


SziasztokKép

Én is bejelentkeznék.
Körmendi vagyok, 25 éves, van egy 14 hónapos kislányom Dorina, és egy 3 éves kisfiam Bence

Heni
 


sziasztok!Remélem,újra életet tudunk lehelni ebbe topicba!
 


Sziasztok!
Bár kőszegi vagyok, én is szívesen csatlakoznék.
 


szia Kriszti!nagyon szeretem Kőszeget,rengeteg időt töltünk fenn a Szabó hegyen!Mesélsz valamit magatokról?Nekem 1 3 éves Panka lányom van,aki bölcsis,én diplomás ápolóként 1 felnőtt háziorvosi rendelőben dolgozom kerek 1 hónapja.Párom a Plati Hungaryben dolgozik
 


Szia DóriKép

Nem a II. Bel-en dolgoztál??
Nem tudom, emlékszel-e rám.
Ott voltam tanuló, és onnan jöttem át Körmendre.

Megírnád priviben, hogy milyen úton lehet háziorvosi rendelőbe kerülni?
Mert 2 pici mellett 3 műszakozni, hát, elég zűrös.

Heni
 


Szia Heni!De ott dolgoztam,és emléxem rád!Örülök neked nagyon!
 


DóriKép

Én is örülök NekedKép
Privit írni annyit jelent, e-mail-ben válaszolni

Nekem egy lassan 3 és fél éves kisfiam, Bence, és egy 15 hónapos kislányom Dorina van.

Kép igaz régi van a profilomban rólok (a nevemre kell kattintani)

Heni
 


Szia!Rólunk csak ezer éves képek vannak,de a babentes fotoalbumban Dorka-Pankék címén vannak az
aránylag újak!Hogy vászeltétek a 3 éves oltást?Mi 30-án fogjuk kapni,kívi leszek Panka hogy fogja viselni!
 


DóriKép

Ne haragudj,hogy eddig nem írtam, de sokminden közbejöttKép

A hároméves oltás Bencét nem viselte meg egy kicsit sem. Se egy sántítás, se hőemelkedés, semmi.

Írok mailt is, nem felejtettem el, csak még nem tudom mikorKép

Heni
 


ok,köszi a bíztatást,eddig ti vagytok az egyetlenek,akik megúszták sántítás és láz nélkül,remélem,mi leszünk a következők!Na,majd 30-án kiderül
 


hahó,ne hagyjuk kihalni ezt a topicot megint!!Írjatok!
 


Sziasztok! Igaz én még "csak" most vagyok kismama, de csatlakozom a fórumhoz.Kép))
Most költöztem nemrég Szombathelyre, úgyhogy szívesen ismerkedek.Kép
 
 


DóriKép

Ne haragudj, hogy eddig nem írtam, de a május az egy extra rossz hónap volt.Kép
Bencének ki kellett venni a manduláját, a baba-mama sem volt biztos,, de szerencsére lett, és hát nekem is voltak gondjaimKép

Hogy viseltétek az oltást? Hogy vagytok?

VixeKép

Üdv a topicbanKép

Mivel foglalkozol? mikorra várod a babát?

Heni
 


Szia Heni!
Közalkalmazott vagyok elvileg egy "jó" kis állami cégnél.Kép
Szeptember 15 környékére vagyok kiírva.Kép
Ezen a júniuson ha túlleszek, akkor már minden okés lesz.Kép
Allergia, költözés...
 
 


SziaKép

én is közalkalmazott vagyok, azaz csak voltam, mert keddtől magán kézben a körmendi kórházKép

Nem tudod, még mid lesz? mit szeretnél?

Az anyaságról topicban nézz be a "friss "kismamák topicjába.
Most élet újra, és jó a társaság. Én anno sokmindent tanultam ott a terhességem idején!

Hol fogtok lakni Szombathelyen, azaz melyik városrészen?
Te ne cipekedj ám! Vedd át az irányítást!
 


Sziasztok szombathelyi és környéki anyukák/kismamák!

Én véletlenül erre tévedtem és akkor vettelek észre Benneteket. Igazából csak annyi infot szeretnék Veletek megosztani, hogy az Indexen (Fórum/Szülői munkaközösség/Szombathelyi anyukák) élénk duma-party folyik a szhelyi anyukák között!
Ha van kedvetek csatlakozzatok Ti is!
Várunk mindenkit:
Tiszavirág (aki két 16,5 hós fiú anyukája)
 


Sziasztok!

Segítségeteket kérem. Egy kedves ember az alábbi kérdéssel fordult a "www.orvostkeresek.hu" forumához:

"Unokatestvérem keres Szombathelyen megbízható, türelmes, de határozott és tapasztalt szülész-nőgyógyászt, magánpraxissal. Jelenleg 9 hetes terhes, az orvosa sajnos már nem vállal szüléslevezetést, ezért kellene váltania. Itt a honlapon megadott 3 orvos neve közül nem igazán lehet dönteni, hiszen a telefonszámuk mellett semmilyen infot nem kaptam róluk. Megtudhatok valamit bővebben vagy esetleg tudnának konkrétabban valakit ajánlani? Előre is köszönöm segítségüket.
V."

Tisztelettel kérdezlek Titeket, hogy kit ajánlotok!

Köszönettel:

Babai Laci (orvosteresek.hu szerkesztője)
 
 


Szia Laci!
Én ezer örömmel és nagy szeretettel ajánlanám Dr.Horváth Boldizsár Főorvos Urat,van magánrendelője a Madentkoba,szerdánként 1 órától.Árat sajna nem tudok mondani,mert mint eü-s nem kell fizetnem!Ha van még valami kérdésetek,aírjatok!
 


Viszzatértem,minden ok,eddig vmiért nem tudtam feljönni a társalgóba!ezek után ismét aktív leszek én is!Heni szuperul,aranyosan mozgott vele,estére kicsit belázasodott,de másnapra elfelejtette az egészet!melózom ezerrel,holnap telik le épp a szabim
 


Bocsi BaldaufnéKulcsár Dóra vagyok,nem tudom,miért változott a nevem
 


sziasztok. Ezer bocs, hogy eltűntem, de költözés volt.Kép
Fiú lesz, ha minden igaz.Kép)))
33 hetes terhes vagyok. nagyon sokat mocorog...
Nektek is volt a vége felé némi depresszió féle??
4 hónapja lakom szhelyen, nem ismerek szinte senkit, és kezdek becsavarodni a 4 fal között.
Más is volt így,m vagy scak én vagyok illen "selejtes"?Kép))
 
 


Sziasztok!

Végre vagyunk már egypáran!!! De jó! Anno én indítottam ezt a topicot, de szégyen ide, szégyen oda, már régen jártam erre! Dórival chatelni szoktunk, meg néha a városban öszefutni. A többieket nem ismerem. Üdv mindenkit!

vixen!
Merre laktok? Ki az orvosod?

Dori!
Szia! Mikor szoktál chat-elni?

Laci!
Én a saját orvosom bátran merem ajánlani, ha még aktuális. Kérlek szólj, és megadom az elérhetőségét!

Moni

 
 


Sziasztok!
vixien
engem is néha elkapott,merre költöztetek?ha írsz emilt,akkor dumcsizhatunk meg időpontot
Moni
változó úgy este 9 körül be szoktam ugarni!Voltatok nyaralni?
 


Sziasztok!
Szent Gellérten lakom.Kép)))

Csetelni is szoktam néha.Kép chat.hu/szombathely
vagy irc-n a #szombathely szobában.Kép
és mindenhol vixen, vagy _vixen_ néven.Kép
 
 


jah. Nedeczky az orvosom.Kép
 
 


Sziasztok!

Dori!
Nem, de az idén nem is megyünk, cak majd aug.-ban rokonlátogatóba, mert a alaksát kell felszerelni! Meg aput műtötték múlt szerdán itt, úgyhogy most a napi 2-szeri látogatás a programunk.

vixen!
Én ICQ-zni szoktam.

Moni

 
 


Sziasztok.
Icq-n is vagyok.Kép)))
Ott is vixen.Kép
 
 


Vixien
gyere a www.babanet.hu chatjére,én Dork@ vagyok
Moni
Apudnak jobbulást kívánok,mivel műtötték?Mi jövő hétvégén megyünk 3 napra Abádszalókra!
 


Sziasztok!

Dorka!
Gyomorműtétnek indult(gyomorpolip), aztán az nem is volt oylan vészes, hnem az epehólyagja volt iszonyúan begyulladva, és kövei voltak. Kép
De szerencsére már jobban van, még gyenge, meg enni nem kíván. Szövettnjai negatívok szerencsére.

Vixen!
Akkor kereslek majd! Mikor szoktál gép előtt lenni általában?

Az indexen megnéztem a tiszavirág által ajánlott topicot, gész sokan vannak.

Moni

 
 


Moni,
jobbulást apudnak,szerencsére az epeműtétből hamar ki lehet lábalni!
Vixen
gyere a csatira is többször
 


hahó,mindenki nyaral?
Moni
apud jobban van már?
 


Sziasztok!!!
Ezer bocs, meg egy anyamedve. Július 22-től augusztus 13-ig, azaz a mai napig a terhespathológián béreltem ágyat magamnak. A CG leletem 2111 volt 21-én, és másnapra 1111 lett. Szerencsére két infúzióval és terbutalin gyógyszerrel megállították a folyamatot, de a 36. hétig bent kellett maradnom a kórházban.
De már azt mondták, hogy érett a pici, a súlya sem rossz, úgyhogy hazajöhettem ma.Kép
Még picit vigyáznom kell magamra, nem szeretnék még pár hétig szülni. Remélem a kisfiú is jól érzi magát ott bent.Kép

Dóri!! Ment Neked emil!!!
puszi lányok!
 
 


Vixen!
Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

Dorka!
Köszi az érdelődésed! Jobban van, csak enni nem tud... Kép(

Moni

 
 


Köszi Moni! elméletileg már nem lehet gáz.Kép De tuti akkor lesz, ha kibújik már.Kép
Most kicsit kímélő életmódot folytatok. Már amennyire lehet.Kép
 
 


Vixen!
Egyébként merrefelé laksz?

Én most egy hétig nem elszek, remélem addig azért még egyben maradsz... Kép

Moni

 
 


Szent Gellérten lakom.Kép
Hááát. doki szerint leállok a gyógyszerről, és 80-90 %, hogy megszülök. Úgyhogy lehet, hogy jövőhét vége, utána hét eleje.:DDD De ki tudja ezeknél a babáknál.Kép
 
 


sziasztok!
Vixen
ugyi írsz,ha megszülsz,köszi az emilt
Moni
merre voltatok
Nálunk újra elkezdődött a múlt héten a bölcsim,az oviba már mindent megvettem,most anyósomra vár,hpgy a jeleket belevarrja a cuccokba
 


persze, hogy írok majd.Kép))) Már kíváncsi vagyok, nagyon, hogy hogyan néz ki, milyen lesz a "természete".Kép
 
 


sziasztok.

Ma nagyon nyűgös vagyok, és kicsit többször fáj, és erősebben a hasam, mint eddig.
Kíváncsi vagyok sűrűsödik-e.
Ha lesz valami, szólok.Kép))))
 
 


Sziasztok!

Vixen!
Szorítok, hogy minden okés legyen! Pontosan mikorra is vagy kiírva?

Dori!
Melyik oviba fogtok menni? Én nem varrok jeleket...Kép
Apcon voltunk rokonoknál. Elfelé megálltunk Esztergomban és Visegrádon, ott kirándulgattunk. felmentünk a Kékesre, elmentünk Egerbe, voltunk Hollőkőn és Mátraverebély-Szentkúton. Hazafelé bementünk Pestre az Álaltkertbe.

Moni

 
 


hali

Moni: szeptember 15-re vagyok kiírva. Ma el kellett mennem dokihoz. 3300 grammra becsülte a súlyát.Kép
És a dokinak sem tetszik, hogy kemény az egész hasam, meg vannak pici fájások is.
Most gyógyszerekkel próbálja a görcsöt oldani. Hogy sikerül-e, az rejtély. Amúgy azt mondja a doki, hogy nagyon lent van a gyerek feje...
Siet ez a pici fiú kifelé.Kép

Irigyellek, hoyg kirándultatok... nekem a 4 fal jut mostanság. Pedig úgy mennék valamerre.Kép
 
 


Szeintem így 3 héttel a szülés előtt tök felesleges a gyógyszerekkel. nekem Viki már a huszon páradik héttől lent volt nagyon... Meg is iyledtem, de szerencsére nem volt semmi.
Mi az idén kihagytuk a nyaralást, ezért ez volt helyette.
Moni

 
 


Én sem értem miért gyógyszerez. Azt mondta a tüdő miatt kéne még egy hét. De szerdán már a 38. hetet kezdem. Meg a kórházban kaptam tüdőérlelő szteroidot.
Amúgy éjjel is volt kemény hasfal, meg azért délelőtt is, de a tegnapihoz képest rövid ideig. És már érzem a pici mozgását is.Kép
Mondjuk néha van kicsi görcsöm is... szerintem nagyon ki akar jönni a pici. A CG-m, vagy mim, továbbra is 1111.
Viszont a terbutalintól megitn úgy nézek ki, mint aki alkoholista. Remeg a kezem, lábam.Kép Ez a gyógyszer mellékhatása.Kép
 
 


Tudom vixen, ismerem, Vikivel a 36. hétig szedtem kb. a 20.-tól... Kép Én is görcsöltem, keményedtem... Kép De a 36. héten abbahagyatta velem az orvosom, meg a magnéziumot is. Egyszóval nem értem.

 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: