Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A chat-en már sikerült összefutnom néhány péceli Babanetessel. Ha van kedvetek itt "összejárhatnánk".

simine
simine
 


Szia Simine!
Én ugyan nem vagyok péceli, viszont az a gyanúm, hogy a közelmúltban összefutottunk valamelyik topikban, ahol még álruhában jártál, mint Mátyás király. Igaz ez? Kép A csetre nem akartam csak emiatt felmenni...
Kíváncsi
 


én maglódi vagyok, de szívesen jövök ide beszélgetni, sőt élőben is találkozhatunk!!
Kinga
pkinga
 

 
 

Szia Kíváncsi!

Bocs, de nem tudom most mire gondolsz. Idézhetsz konkrétan , ugyanis nagyon kevés topikot látogatok és igen ritkán (inkább chat-elek) ezért most nem ugrik be mire gondolsz.

simine
simine
 


pkinga!

Gyere nyugodtan, és élőben isKép

simine
simine
 


Simine,
nem s.s.-nek szoktál aláírni?
Mert akkor nem te voltál...
Kíváncsi
 


Kíváncsi!

Ha aláírok mindig simine vagyok.

simine
 
 


Kíváncsi, egyébként a chat-en mi már találkoztunk többször is. Akkor is simine voltam.
simine
 
 


Simine,
a csetre emlékszem, épp azért gondoltam rád, de akkor nem tárgyaltuk ki az aláírási szokásaidat, csak azt, hogy rendszerint nem szoktál hozzászólni. Tudom, hogy simine vagy, azért kerestelek! Kép Na de sebaj, ezek szerint más védőnők is hasonlóan gondolkodnak, mint te!
Kíváncsi
 


Kíváncsi,

én nem vagyok védőnő. Miről gondolkodnak hasonlóan mint én? Már azt hittem, hogy értem, de mégsemKép

simine
 
 


Húú, simine, akkor én vagyok teljesen zokni... bocs! De tényleg! Így mellétrafálni! Látszik, hogy régen jártam a cseten...Kép De akkor ki a védőnő??? Kép
Kíváncsi
 


Kíváncsi, nem jössz inkább a chat-re? Ott megbeszéljükKép
simine
 
 


De hol vannak a péceliek?
 
 



Szia Edina!

Sajnos tényleg nem működik, pedig szerettem volna.

Kinga
 
 


Szia Kinga!

De legalább már ketten vagyunk.Kép))
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én sem pécelen lakok, hanem Rákoscsabán, de Pécel talán közelebb van hozzánk mint Keresztur.

Edina

 


Edina!

Örülök neki, hogy valaki végre idetaláltKép
Igen, Rákoscsaba elég közel van hozzánk.
Mesélsz magadról valamit?
Én őszintén szólva inkább chat-elős vagyok, mint társalgó látogató, de ide is be szoktam nézni.

Szia
Kinga
 
 


Szia Kinga!

Én azért a társalgót látogatom inkább, mert nem sok időm van egyszerre.

Én 27 éves vagyok, vagyis már a 28 felé közeledem.
Decemberben költöztünk a szüleimhez a férjemmel(novemberben volt az esküvőnk)
Március 8-án született meg Bálint. Azóta ő köti le minden időmet. Röviden ennyi.
Te?

Edina

 


Nekem van egy 3 és fél éves Emese és egy 14 hónapos Csenge lányom. Már lassan 4 éve nem dolgozom, 30 éves vagyok. Pécelen '99 decembere óta lakunk, igaz közel másfél évet azóta külföldön töltöttünk.
Mivel foglalkoztál szülés előtt?

Kinga
 
 


Szia Kinga!

Együtt dolgoztam a férjemmel, italnagykereskedésünk van Óbudán. Szegény, jó sokat kocsikázik minden nap.
Nekem már néha hiányzik a munkám, ennyit még soha nem voltam itthon mint amióta megszületett a Bálint. (Március 8-án hétfőn született, és én még pénteken bent voltam. Szerencsére nagyon jól birtam végig a terhességet.)Na nem mintha unatkoznék, mert minden nap úgy elrohan, hogy azt sem tudom, hogy mit csináltam aznap. Remélem már a Bálint is egy kicsit hosszabb időre lefoglalja majd már magát. Eddig nagyon nehezen maradt el délutánonként, most kiderült, hogy elég keveset evett, és már muszály neki pótlást adnom, mivel nem hízott. Elég szomorú vagyok emiatt.

Külföldön hol voltatok?
Mentek nyaralni?

Jó hétvégét!

Edina

 


Szia Edina!

Bocs, de kicsit elmaradtam a társalgó látogatással.
Amúgy jól elvagyunk itt kettenKép ezt akár e-mail-ben is folytathatnánk.
USA-ban voltunk, Emese is ott született.
Balatonaligára megyünk augusztusban egy hétre. Remélem jó időnk lesz. Ti mentek valamerre?
Most olyan fáradt vagyok, mert az elmúlt napokban sokat éjszakáztam és nem jut eszembe amit kérdezni szerettem volnaKép)
Ha van kedved írhasz e-mailt is, a kingasimon@yahoo.com.
Szia
Kinga
 
 


Szia Simine!
Mi a chaten már beszélgettünk,még tavaly.Régen Gabriella 25 néven voltam,ma már ManókaBaba a nevem,mivel megszületett a lányom,Virág,9 hónapja.Elég egyedül érzem magam,nem igen tudok összejárni senkivel,és ez nagyon rossz.Kép
Szeretnék beszélgetni,sétálni másokkal,meg a Manókkal.A vasút túloldalán lakom.
 


Sziasztok!

Úgy látom itt nincs túl nagy forgalom..

Virág,
Nekünk majdnem egyidősek a gyerekeinkKép
Bálint most 13hónapos, igazi gazfickó.Kép
Mi rákoscsabán lakunk, Pécelen néztünk házat, talán idén meg tudjuk venni, de ha nem akkor majd jövőre.
Ha van kedved, időd akkor írjál!

Edina

 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól; Babaúszás 3 hónapos kortól Monoron a Városi Uszodában kedden 8.00-8.30-ig és szombaton 8.30-10.00-ig. További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.esemenyrogzites.hu – video; www.babauszas.atw.hu – képeim a foglalkozásról

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
 
 


Kedves Édesanyák!

Ecseren minden csütörtökön 9:30-tól és 10:15-től zenés fejlesztő foglalkozást (zenebölcsit), 11:00 órától játékos mozgásfejlesztő tornát tartunk 3 év alatti csemetéknek a Rábai Miklós Művelődési Házban.
Részleteket itt találtok: www.gyerektorna.hu

Az internetes regisztráció egyszeri ingyenes részvételt biztosít!

Szeretettel várunk Benneteket!

Üdvözlettel:
Bartuschek Mónika
http://gyerektorna.hu/
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól;
Babaúszás 3 hónapos kortól 3 éves korig Monoron a Városi Uszodában kedden 8.00-8.30-ig és szombaton 7.30-10.30-ig.
TESTVÉRKEDVEZMÉNY!

További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.andiuszi.extra.hu; www.andiuszi.fotoalbum.hu

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
 
 


Sziasztok ,

rég jártatok erre.valaki új pécelről?Esetleg olyn aki még terhes?

 


Sziasztok!

Én még egyenlőre Budatétényi vagyok, de már eladtuk a házunkat és Pécel mellett döntöttünk. Nem tudom, jár ide még valaki? Kellen egy picike segítség, mert egyáltalán nem ismerjük a környéket, de a nagyobbikomat szeretném bölcsibe adni, illetve tudakolózni, hogy milyen hely, vannak e programok,milyen az élet, stb.

Ha, véletlenül jár erre vki, szívesen veszem a válaszaitokat!

Köszönöm!

Eszti
Vendég
 


Szia Eszti!:)
Mi törzsgyökeres Péceliek vagyunk és nagyon szeretünk itt élni. Az én kicsilányom a péceli református óvodába jár most 4 éves:) csak ajánlani tudom, bár nagyon nehéz oda bekerülni, nekünk is egy ismerős segített:) Melyik környékre költöztök?
Bebi
nagybebi
Pécel
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: