Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Timcike:

Hogy vagytok? És a kis manó ???
Most már mi is jól vagyunk. Volt egy kis náthánk is de most már úgy néz ki az is lemúlt!
Ti Erdélyben merre laktok?
Jó pihit! 8) :lol: :D

Tüsike
 
 


Szia!

Köszi jol vagyunk.Atticy már több,mint 8 kg és 70 cm. 8) :lol: Alol nő a pici fogacskája.Mondja,h."Baba",forgolódik,ül,táncol,ha lábára állitom.Szoval rengeteg a változás. :lol: Ti,h.vagytok?Minden ok? :roll:
Erdélyben-Marosvásárhelyen.Ti?Köszi a jókivánságot.Viszont nektek is. :wink:


Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia!

Nahát kicsi a világ!
Képzeld, ha minden igaz mi jövő tavasszal költözünk Marosvásárhelyre!!!!! Jaj, de jó legalább lesz ott egy ismerősöm. :D
Én Sepsiszentgyörgyi vagyok, a párom meg pesti. Januárba megyünk ki pár napra, Vásárhelyre. :)
Igazi nagy legényke .... nemsokára kinőnek a karunkból.
Orsikának a múlt héten jött ki a 4 foga. 10 kg és 74 cm.
Elkesztünk kúszni mászni mostmár miénk alakás .... :D :D :D
Megtudná mondani valaki hogy hol találok FA HÁTAS BÉBI SZÁNKÓT ÉS MENNYIBE KERÜL????????????????

Karácsonyra lenne Orsikának!
A bevásárló központokat már néztem (tesco, auchan, dechatlon, bricostore)


Sziasztok!!!!!!!

Tüsike
 
 

 
 

Szia!En nem tudok mit ajanlani,mert mi nem Bp-n lakunk.De a Brendonban is lehet,h.arulnak... :roll:
Nahat,micsa veletlen.Mikor mar itt fogtok lakni,es mi is itthon leszunk,osszefuthatnank. :wink: Es miert pont Vasarhelyt valasztottatok? :roll: Gyonyoru varos,nem fogtok benne csalodni,komojan mondom.Csak1 a baj.Rengeteg Roman telepedett le.Borzaszto. :shock: :cry: Gratula Orsikanak.Ha tudsz tegyel kepeket fol. :wink: Atticynak mostmar 2 fogacska bujik egyszerre. 8) Meg irj magatokrol.Egyebkent Atticy-t ma kereszteltuk.Matol kereszteny a kiscsavo. 8) :lol: Romai Katolikus.Pussz



Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kivánok nektek,erőt,egészséget,egy örömökben gazdagabb Új esztendőt és Kellemes Karácsonyi ünnepeket!!!!

Kép
KépKép Kép
Kép



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Timcike!

Bocs hogy ilyen későn irok :( :( :(
Szánkót már találtunk, de nem a Brendonba mert ott nem forgalmaznak, de havat sehol sem kaptunk ..... :lol: :lol: :lol:
annélkül meg nem csúszik.
Gratula a keresztelőhöz, mi augusztus utólsó hétvégéjén kereszteltük, szintén római katólikus, nagyon édes volt mindenki azt gondolta hogy kiabálni fog amikor leöntik a fejét de egy szót sem szólt :) Vásárhelyen kereszteltétek?
Mi pesten itt a lakásunktól nem messze van egy aranyos kis templomocska és ott.
Azért Vásárhely mert nekem ott lakik egy ismerősöm és ha minden igaz akkor jövőben a páromék ott fognak építeni lakásokat.... , egyébként meg tényleg szép város meg nyáron pestről gyorsan oda lehet érni (repülővel) , kár hogy télen nem működik.
Ti gyakran jártok haza?
Mi is megyünk januárba Vásárhelyre és majd szentgyörgyre is, már éppen ideje mert nekem honvágyam van
:( :(
Titeket most apa hazavitt vagy vonattal mentetek?
Orsika:
napról -napra ügyesebb, most ha belekapaszkodhat valamibe megáll az ágy illetve a járóka mellett. van 4 fóga és jön most 2, de szegénykét nagyon megvisli. Képzeld, megtanult mászni is, pedig már azt hittem hogy ki fog maradni :) :D

MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPEKET ÉS ISTENTŐL MEGÁLDOTT BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK !!!!

probálok kicsinyíteni és teszek fel képet is!

Pussszzzz

Tüsike
 
 


Kép

Tüsike
 
 


Kép

Tüsike
 
 


Boldog Új évet kivánunk mindenkinek!Teszek föl pár fris képet Atticy-ről.Akit idegesitene,bocsánatot kérek tőlle.Nagyon aranyosak vagytok.Most,h.Atticy megszületett igy nem megyünk túl gyakran haza,de igyekszünk.Attila jött értünk kocsival,igen.Otthon töltöttük az ünnepeket.Tegnap érkeztünk vissza.Veletek mi a hejzet? :wink:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Teszek föl pár friss képet,ahogy ül,bizonyitás képpen... :lol: 8)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Utólag is Boldog új évet mindnekinek!
Látom mindneki szépen fejlődik, mi is így vagyunk ezzel. Már birtokba vettük a lakást. :lol:
Na lassan megyek is.

Nézzétek meg a köv. oldalt ha van kedvetek.
Gyerek mondókákat talátok rajta. :lol:


http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html
vagy
www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Sziasztok!

Üdv.
 


Sziasztok!

Csak jelzek, hogy még élünk :D , mindenki jól van, én még egészben, bár most már egyre nehezebben. Hivatalosan még van 3-4 hetem a szülésig, egy pedig az utolsó vizsgámig. Remélem, azért nem onnan megyünk a szülni :lol: , Farkas is pont két héttel előbb született...
A többi vizsgán túljutottam, hát, nem mondhatom, hogy egyszerű volt Farkas mellett...mikor már minden ötletből kifogy, akkor rámmászik, és figyelmeztet, hogy "psszt, Anya tanul óvónéni" :lol: :lol: , még haragudni sem lehet rá...
Bocsi, most nem volt időm visszaolvasgatni, remélem, mindenki jól van, és egészségesek a kisbabók is...
Szióka

Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép

Ezek lennénk a 37. héten...

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nem is hiszem, hogy vége... 8) befejeztem a vizsgákat, ráadásul mindegyik megvan! Végre szabad büntetlen aludni, talán még egy kis kényeztetésre is marad egy-két hetem szülésig :D .
Már egy ideje nem követtem az eseményeket, hogy vagytok? Jól vannak a babók?
Vagy megszűnőfélben van a fórum?
Megyek, mert kimegyünk az erdőre Farkassal sétálni...
Sziasztok
Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
 
 


Sziasztok!

Már megint nagy a csend erre felé!
Holvagytoooooooooook????????????????

Enibaba: hogy vagy? hogy vagytok? még egyben?

Maci:
Neked is B:Ú:É:K ! :)


üdv. MIndenkinek

Tüsike
 
 


Sziasztok!

Na na na?!Mi a pája?!Eni?Megvan a kis pocaklakó?Ha igen sok egészséget és türelmet meg rengeteg tejcsit kivánok nektek!!!!Tegyél föl képeket.

Mindenkinek BUÉK!Kicsit késön,de annál nagyobb szeretettel!!! :oops: :wink:

Mi jol vagyunk,készülödünk haza Húsvétolni.Már nagyon várom. 8)
Meséljetek mi van veletek? :roll:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, ragyogok!
Szóval febr. 8.-án megszületett a második fiam is :lol: !(3400g/54cm) Nem vicc, aznap reggel az ultrahangon még mindig azt mondták, hogy teljesen lánynak néz ki, aztán délután megszületett és fiú :lol: . Az egész kórház ezen derült pár napig. Így benézni a mai műszerekkel...igaz, nem voltunk 3D-n, de a simán is meg tudják állapítani. Na de azért ugyanúgy örültünk így is, haza is hoztuk :wink:. Kár, hogy egyébbel voltam szülés közben elfoglalva, és nem láttam a férjem arcát :lol: :lol: . Egyébként nagyon gyorsan ment, két óra alatt lezajlott az egész szülés, indítással. Már napok óta elment a nyákdugó, majdnem 3 ujjnyira ki voltam tágulva, de nem indult semmi.

Azt hiszem, Farkas elkényeztetett minket a maga idejében...most Becse hasfájós, délután 4-6 körül kezdi, és este 11-12-ig tart kisebb-nagyobb szünetekkel. Ha esetleg van valami bevált módszeretek erre, írjátok meg... Infacol semmit nem ér, a cumi kis idő után repül, maszírozzuk, meg sétálunk fel-alá vele, hogy legalább Farkas tudjon aludni...Mondjuk nem csoda, hogy fáj a poci, kétszer lemértem a napi "fogyasztását", 3 hetesen 700g-ot evett, a napokban 650-et...el is értük már a 4kg-ot(3,3-al jöttünk haza)
Én már teljesen jól vagyok (már rég), csak aludni szeretnék végre egyben legalább 8 órát :? , de aludni ráérünk majd 20 év múlva is, ha a kölkök felnőnek :) . Bocsi, mennem kell, képek vannak az iwiwen Kis Becse Gáspár néven (Farkasról pedig Kis Botond Farkas néven), így nem kell mindenkinek küldözgetni...
Puszi

Kép
Kép
Kép
 
 


eni-rákerestem és nem talált ilyen nevű személyt. :?

Nagyon örülök,végre megvan a baba.Hát nem semmi,h.kiscsajt néztek.Ezt jol benézték! :shock: És gondolom vetettek egy csomó rózsaszin ru :shock: cit,amit rá nem adtok föl. :lol: :wink: Szép mondhatom.Ezek a műszerek..... :shock: Hát nekünk hála nem volt pocak fájás,de tudok egyet.Tegyél egy kis piros szallagot vagy kötöt a csuklojára.Én azt tettem,és bevált.Még mai napig rajta van.Sokan őrültségnek tartják,de nekem meg a nővéremnek bejött.Proba szererncse.Pocakfájás meg igézés ellen van.

GRATULA a picihez,sok tejcsit nektek!!!!! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


ez vicces. nekem sem adja ki, de ha csak a keresztnévhez írtam annyit, hogy Becse, akkor megtalálja...

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?
Nekem is megkezdődött a suli.

ENIBABA, GRATULÁLOK!
NAGYON ÉDES KIS FIAD VAN! ÍGY LEGALÁBB A KÉT FIÚ TUD EGYÜT FÁRA MÁSZNI MEG AUTÓZNI! :D

Timcike!

Ez a szalagos dolgot kb 1 évvel ez elött kellett volna mondanod. mi is kb. 6 hétig szenvedtünk a pocakfájással. Nekünk az jött be hogy beletettük az autós-horozóba és miközben hintáztattuk énekeltük a Zsípp- zsúpp ... dalocskát. Erre max. 5 perc alatt elaludt.
Vasárnap(04.13) 1 évesek leszünk.

Kép

Puszi Mindenkinek

Tüsike
 
 


Sziasztok!

Tüsike!
Gartula a nagylány szülinapjához, hogy telik az idő.
Nekünk is már csak 1 hónapunk van hátra.

Enikő!
növöget a kis törpe? és a pocakfájás javúlt? Farkasd hogy van?

Mi is növögetünk, bár nekünk még van 2 hónap az első szülinapig. :-D
nem ismer véletlenül valaki szabolcs szatmárba olyan nődokit aki vállal erdélyi kismamát is? a szülést is beleértve

előre is köszönöm a válaszokat

evelin

Üdv.
 


Sziasztok!

Tüsike, ettől félek én is, mármint, hogy mit fog együtt művelni a két fiú :lol: :lol: . Hogy telik az idő...nemrég még terhes voltál... Orsinak sok-sok boldog szülinapot kívánunk!

Becse pajtás most volt két hónapos, átestünk az első oltáson is egy kis hőemelkedéssel, meg lábfájással.
Egyébként a hasfájás sokat javult, köszönhetően a "fogyókúrának" és a Gripe Waternek. Nem engedem annyit zabálni, amennyit szeretne, elveszem a ciocit még mielőtt a fülén is tej csorogna :oops: . Rosszul hangzik, nem is örül neki :cry: , de így már nem üvölti végig a délutánt, és este is 10-11-ig elalszik és fejlődik is rendesen, már így is 5100g-os kis gombóc lett, az egész ruhatárát le kellett cserélni.
Farkas most szenved egy kicsit, mert éppen leszokóban vagyunk a cumiról. Csak elalváskor cumizott, de mostanában egyre gyakrabban fekszik le napközben is az ágyába, csak azért, hogy cumizhasson. El is szórta valahol a lakásban, pont kapóra jött..."nem találtuk meg". Úgy látszik, menni fog, már két napja nincs, nehezebben, de mindig elaludt így is.
Én is jól vagyok azonkívül, hogy odadadnám egy fogam 8 óra összefüggő alvásért :? , vagy azért, hogy egyszer magamtól ébredhessek... :) . Naná, hogy nappal is váltásban alszanak...most éppen az a csoda történt, hogy mindketten kidőltek, ezért vagyok ilyen bőbszédű.
De ki is használom, megyek lefeküdni

Puszi
Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat! Megvolt az első szülinap is. Még a füle hegye is csupa torta volt nagyon jól érezte magát a kis drágám és képzeljétek szülinap után egy nappal (azaz 04. 14 -én) egyedül felált és elindult. Azóta gyönyörüen bejárja egyedül a lakást meg az utcán is szépen totyog.
Most már csak akkor marad meg az ölemben ha álmos.

Enibaba!
Nagyon édes a pici fiad, a Farkas meg már tiszta pasi :lol:

Timcike!
Merre vagy??????

Maci!
Köszönjük szépen. Nektek is nemsokára itt van. Hogy repül az idő???

Nem tudtok véletlenül eladó bébiört?

Üdv MINDENKINEK

Tüsike
 
 


Tüsike, én a legtöbb cuccot a teszveszről szerzem. Figyelgetni kell, sokszor féláronmegkapod ami keresel...
www.teszvesz.hu

Puszi
Enikő

U.i.: alkottam egy fotós oldalt a kölkökről, ha valakit érdekel...
http://picasaweb.google.hu/bozzorgany

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,csak nem is gondoltam,h.még irogattok ide is.

Sok boldog születésnapot a kismanónak igy utólag,de annál nagyobb szerettel!
nekünk most kedden volt. :lol:
Minden ok,zajlik az élet.



KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Timcike!


Holnap (szombaton) indulunk. Meg tudod adni édesanyád elérhetőségét hogy a jövőhéten vaalmikor rendezzem feléje is az "adosságunkkat" ?
Hogy vagytok? Hogy bírja a kismanó a meleget? Mikor jöttök Vásárhelyre?

Van egy román számom is: 0040-731-463970
Szép napot!

Üdv:
Tünde

Tüsike
 
 


Szio!

Irtam pü-t.Jó utat nektek!Vigyázzatok magatokra!Remélem összefutunk. :wink: A kismanó jol birja a melegeget,ugyanis Ő nyári baba.Nincs gond vele,hála.Levágtam a haját neki szinte kopaszra,ugyhogy most mégjobb. :lol: Szuperül áll neki.Néha simizi is a buksiját,élvezi.Mostmár jár egyedül. 8) Mi 14 én indulunk haza,és 31-én jövünk vissza.Köszönjük kérdésed,jol vagyunk.Jelentkezz,h.milyen otthon. :roll:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok. Nagy a csend erre felé. hogy vannak a babák? hogy telt a nyár?

Üdv Mindenkinek

Tüsike
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy ennyire eltűntem :oops: De látom, nagyon kihalóban van a topik :( Pedig hiányoztatok...
Csupa jó hírem van :D Végre megszabadultunk a ceglédi rémálomtól, hihetetlen, de igaz :lol: És végre van netünk. Itt tök nyugis az élet... Marci imádja. Gyönyörűen fejlődik, okosodik, és épp elkezdett beszélni :D Igaz még csak egyszerű szavakat mond, de mi megértjük 8)
Timcike!
Látom, Te kitartóan élesztgeted a fórumunkat. Jó látni, hogy ennyit nőtt a babód, már nem is baba :roll: hanem igaz kisgyerek ...
Tüsike!
Már egyévesek vagytok :o Elképesztő, hogy elszállt ez az év...
Enikő!
Bocsi, hogy ennyire elkésve gratulálok, de szívből örülök, hogy minden rendben zajlott, és ilyen szép pici fiad született. És köszi, hogy többször is írtál emailt :D Nagyon kedves Tőled!
Maci!
Üdv Neked is! Sajnos, nődoki ügyben nem tudok segíteni. Még én is bajban vagyok... pedig már több mint egy éve itt vagyunk. És Debrecen is itt van. És mégis, vagyis mégse boldogulok :?
Szóval, újra üdv Mindenkinek! Remélem, tudunk beszélgetni még!
Lilla

Kép
zea
 
 


Mi köszönjük szépen jol vagyunk.Voltunk egy hónapot otthon,és készülünk ujra hazamenni Karácsonyra.Hazaugrottunk egyet,h.tegyem rendbe a lakást.Ugyanis a kedves Uramnak mindig sikerül feje tetejére állítania mindent.És nem akartam felfordulásra hazajönni az Ünnep után. :lol:

Kivel mi történt?


Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


:wink: [img]sziasztok%20én%20egy%20Erdélyi%20anyuka%20vagyok,pontosabban%20Kézdivásárhelyről.A%20kisfiam%20most%2015%20hónapos.%20[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1234628969.9725.jpg[/img] [/img]

1 gyerekes anyuka


[img]%20most%20így%20néz%20ki%20a%20kiam%20%20[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1235418299.4639.jpg[/img] [/img]

1 gyerekes anyuka


csillag-megkaptad a privát üzenetet, amit küldtem neked?Nagyon aranyos a kisfiad,mennyi idős?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!!!!!

Hogy vagytok?
Nos, elköltöztünk Mososnmagyaróvárra. Orsia nagyon szereti. Épzeljétek jövő hétfőtől ( március 02 től) megyünk bölcsibe. Eddig örültem neki d emost kezdek megijedni. Eddig soha nem volt beteg hála Istennek, de ezután .... :roll: :roll: és elég rosszul viseli a dokit.

Szia Gabriella!
Isten hozzott. Gyönyörű kisfiad van. Itt Magyarországon merre laktok? Mikor jöttetek ki?

Timcike, Zea, Enibaba!

Hogy vagytok? Hogy vannak a babák? Mi újság?
Igen, viszonylag nagy a csend és a nyugalom a topikon de azért remélem nem fog megszünni :?: :roll:
Orsika már fecseg mint a madár, szépen nő már több mint 90 cm és 22 és fél hónapos.
Egy új szokást vezetett be. Fél mindenkitől és a kapu vagy ajtó csengőtől valóságos sírógörcsöt kap. Ez nálatok is így van (volt)????

Szép napot Mindenkinek!

Tüsike
 
 


Tüsiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Szioka!


De jó,h.itt vagy!Hiányoztál.Mesélj.Most hol laktok?Mit csinálsz?
Atticy is mondogat és annyi hülyeséget csinál,h.szinte minden nap könnyesre kacagjuk a szemünket. :lol: Ő 22 hónapos már.Nálunk régebben volt sírás,ijedelem a csengőtől.Már nincs.Tegyél föl képet. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Tüsi,gyere te is az anyatanyára!

Erdélyi..... keress rá!Várlak! Gabi nem itt lakik.Ő szentgyörgyi.Hol van ez a Mososnmagyaróvár?

www.anyatanya.hu

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tetyk 2009.10.14 07:16-kor.
 
 


tetyk-persze,természetesen, csak itt nagy a pangás sajnos.Honnan vagy?Gyerekek?Mesélj kicsit magatokról! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tetyk 2009.10.14 07:12-kor.
 
 


Isten éltesse őket!Teszel föl képeket magatokról?
Én Csíkba jártam egyetemre 4 évig.Tavaly előtt végeztem. :wink: Egyébként Marosvásárhelyen születtem és 24 éves koromig ott éltem.Mesélj még kicsit magatokról!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Timcike, látom tartod a frontot rendületlen...
Hát, sok időm nincs gép előtt ülni, vagy ha mégis, akkor inkább az iskolával kapcsolatos dolgaimat végzem. Fórumilag inkább a teveclub Székelyföld karavánját követem.
Örülök, hogy mindenki jól van, nálunk is nagyjából rendben minden, költözni készülünk, de még fogalmam sincs hova és hogyan lesz. Az a lényeg, hogy itt már nem nagyon férünk, és ha minden igaz, december végétől még szűkebben leszünk :D :oops: , gyorsan intézkedni kell.
Farkas ősztől ovis lesz, Becse is már rendesen jár, és állandóan szövegel. Szépen játszanak együtt, nagyon édesek.

Puszi mindenkinek!
Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 


Eni-húúúúúúúúúú,ez igen!Ha igaz, akkor szívből gratulálok!
Hát igen,próbálom életbe tartani a fórumot, de nem igazán sikerül...nagyon kevesen írtok...ez van.Nekem is kevés az időm, főleg,h.itt a jó idő!Maximálisan kihasználjuk. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok, én is erdélyi anyukának tartom magam, bár már rég kijöttünk. Évente 1x-2x tudunk csak hazamenni. Kolozsvári vagyok. Tolna megyében, Kajdacson lakunk most. 3 gyerkőc: Annácska most lesz 8-án 5 éves, Emese 3 éves, Attila 5 hónapos. A keresztelőjére készülünk, 5-én lesz. Segítsetek: hogy kell képeket feltölteni? digitális gép van, de aztán? ugye, befogadtok? :)
 


Kedves timcike81! hogy tetszik Nagykőrös? 1évig én is laktam ott, a fősulira jártam. Jó volt, de nem oda készültem, s felmentem Bp-re tanulni, ahol a helyem éreztem. De azért kellemes emlék. :D
 


kiss-üdv.itt köztünk.Itt az a baj,h.nagyon nem ír senki...kihalófélben van a topik.Isten éltesse a kicsiket!
Nagykőrös?Hát magát a házat meg a környéket szeretem, de a várost nem.Uncsi nagyon.Semmi érdekes nem történik.
Képet úgy tudsz feltölteni, ha elöbb képkicsinyítő progival lekicsinyíted és utána itt lent ahol van ez a kis fehér nyégyzet, amibe írsz,pont alatta írja kékkel,h.melléklet feltöltése-rákattintasz és utána kitallózód a fotót, amit szeretnél feltölteni és kész.Remélem segítettem! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Híradás, ha netán véletlenül erre kukkant valaki...

Jelentem, megszaporodtunk egy Borókával, január 7.-én :D . Azóta már "nagylány", nagyjából túl vagyunk a hasfájáson, 6kg körül jár, a második ruhagarnitúrát cseréltem le a napokban.

Tárnokra költöztünk végül, nem egy nagy durranás, de a ház jó, nagy, van egy kis kertünk is, és a legfontosabb, hogy a mienk :) (leszámítva persze a bankot). Az ovi az utcánkban van, oda járunk mindketten Farkassal, csak én gyakorlatra :) .

Valahogy próbálom az időmet beosztani, de nehezen megy. Ebben a félévben lesz két szigorlatom is, didaktika és pszichológia, szerencsére a tanárok "bababarátok", így eddig egy nap voltam lent Kőrösön csak. De nagyon jól esett :D . Sose gondoltam volna, hogy kikapcsolódni megyek egyszer iskolába :lol:
Erről jut eszembe, vár a tanulás...

Minden jót az erre tévedőknek :) , azért néha bekukkantok, hátha érkezik híradás valakiről...

Enikő

Kép
Kép
Kép
 
 


Ez kimaradt:

http://picasaweb.google.hu/bozzorgany

Itt a nagycsalád :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Erdélyi kismamák figyelmébe: erdélyi kismamaklub is működik itt
http://www.kismamaklub.ro
kagota
Budapest
 
 


Sziasztok! 
Van itt meg aktiv tag?
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron