Új privát üzeneted érkezett!

Zita!

Ha tudsz csörgess meg aztán vissza hívlak, mert a párom kitörölte az e-mailt amiben a számod volt, és kérdeznék pár dolgot a játszóházzal kapcsolatban!
Szoktunk sétálni a Vácin, a Rómain, de ma kaptunk sport babakocsit, és így messzebre is el tudunk menni és nem kell a gyerek után rohangálnom amitől általában a hajamat szoktam tépni mert minden koszos dolgot összeszed.
T.sz.: 30-332-90-37KépSorryKép


Hányszor küldeti még el velem ez az idióta?????????????


Sziasztok!

Örülök, hogy mostanában nem csak nekem van bajom ezzel a nettel. Néha már komolyan azt hiszem, hogy ennyire meghülyültem.
Ez a játszóházas dolog engem is érdekelne. Nagyobb gyerekeknek is szokott lenni? Ki szervezi?

rozsda
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi, de ma csak most tudok ide ülni!
Helga: holnap hívhatlak 8 után? Febt vagytok már olyankor? De el is küldöm a számom a címedre, mert lehet, hogy nem tudsz a babanetre csatlakozni, amilyen ramaty mostanában!

Andi: örülök, hogy jól telt a hétvége? Milyen sütik voltak???? Ricsinek puszi a nózijára!

Rozsda: a www.pszichoped.hu oldalon megnézhetitek, van nagyoknak is, de holnap megkérdem mikor. Elvileg én úgy értelmeztem, hogy kicsik mehetnek egyszerre, én beszéltem az Ildikóval aki tartja és a keddet azért mondta, mert akkor van még egy 1,5 éves kisfiú, tehát korban hozzánk illő. Amúgy ha jól értettem 500 ft egy alkalom,de van valami előzetes felmérés is, ami szerintem a kicsikre nem vonatkozik, az kicsit több. Na majd holnap.

Akkor megpróbállak 8 után felhívni Helga, remélem jó lesz, ha nem légyszi írj ide! Vagy küldj egy sms-t.

Anik: remélem jól vagy, várom a híreidet!

Jó éjt, Zita
 
 


Sziasztok!

Olyan szép az idő, hogy nagyokat sétálok, most Dorina nincsen itthon, lent maradt anyuéknál Venyimen. Egy kicsit nyugi van itthon, pihengetek, sétálgatok, fagyizom. Most nagyon jól érzem magam, és várom a csütörtököt az uh. miatt.
Szép napot nektek!
Anikó
 
 


Sziasztok!

Anikó, ha jössz Dorináért, szívesen látlak, ha van kedved. A többiekkel már majdnem találkoztam, vagy legalábbis képet láttam, de rólad még semmit.
Írj majd róla!

rozsda
 
 


Sziasztok!
csak gyorsan egy pár sor, mert a két gyerkóc lefárasztott ma. Jó volt délelőtt a játszóház. A Gábor Áron úti óvodában van, egy terem, jó kis játékok, kedves fogadtatás. Sajna Matyival későn ébredtünk, tegnap(azaz ma) hajnali 3-ig írogattam a dolgozataink. Ezért jólesett, hogy Matyi csak 9.05 körül ébredt, viszont így rohanás volt a reggel. Kép
Helgát természetesen elfeledtem, sms-ezett is, de visszahívni se tudtam, mert akkor már Kitti, az unokahugom is csatlakozott hozzánk, és kettő gyerekkel kellet elbírnom, ebéd, lefektetés, simi, alvás... Mikor meg visszahívtam már ki volt kapcsolva. A délután is fárasztó volt, este megspékelve egy tescos bevásárlással.

Anikó: tényleg mikor jössz Dorináért? Örülök, hogy tudsz egy kicsit pihenni, kell is az, meg hát a nagyinak is az unoka!

Andi: pénteken tudnánk találkozni, mert holnap Pestre megyek, nővérkémmel, csütörtökön meg fogorvoshoz Grrrr! Ha jó, majd csörgök!

Természetesen a tali mindenkinek áll! Helga! És ti???

Na akkor a játszóházról: a kicsiknek igazán csak anyukás játékot jelent, vagyis ott vagy vele és természetesen a többi anyuka és gyerekkel. Érdekes játékok vannak, Matyinak tetszett, kicsit hiszti volt, hogy eljöttünk. Első alkalommal ismerkedés, nem kell fizetni, amúgy meg 1 óra 500 píz. Most 4 gyerkőc és anyuka volt. Az én fiam kicsit agresszíve védte a megszerzett játékot, de végül is annyira nem volt vészes (remélem!)
Helga? Rozsda érdekel? Majd télen már Andié is csalakozhatnak,mert ilyen picikkkel még nemigen érdemes eljönni. Kép

Jó éjt, Zita
 
 


Sziasztok lányok!

Nekem a péntek jó lenne, de ha nem gond a párom is jönne, mert itthon marad engem lelkileg ápolni, mert eléggé meg vagyok zuhanva. Ha így is oké, akkor majd csörögj Zita.

Zita!
Jó kis húzos napod volt tegnap, de a játszóház jól hangzott, Matyinak biztos jó volt a vele egykorú gyerekek között. Juj, a fogorvos miatt nagyon sajnállak.

Rozsda!
Ti biztos egész nap megint udvaroztok, jó játékot a fiúknak! Nem is tudom mi lesz veletek ha hétvégén tényleg esni fog, a fiúk szétszedik a házat!

Legyen mindenki jó, üdv:
Andi.
 


Sziasztok!

Nem tudom még, hogy mikor megyek Dorináért, mert holnap megyünk mindenképpen, tudjátok az ultrahang! Lehet, hogy akkor el is hozzuk, de lehet, hogy csak szombaton hozzák fel anyuék. Még nem tudom sajna.

Anikó
 
 


Sziasztok!

Sajnos én is hallottam, hogy jön az eső. Azt hiszem, meg fogok őrülni a törpökkel, de legalább bent is rendet tudok tenni egy kicsit. Mióta ilyen idő van, fut a ház, én meg utánna.
Pénteken mikorra tervezitek a talit és hova? Még nem tudom, hogy el tudunk-e menni, mert egy barátnőm ígérte magát, de még nem jelentkezett. A játszóházzal meg az a bajom, hogy nem tudom, két gyerekkel ott mit kezdenék. Anyuék még két hétig vannak itthon, aztán elutaznak. Utána már nem tudom a városbna lepasszolni egyiket sem.

Zita, nem semmi napotok lehetett. Nagyon meg tudlak érteni, néha nekem is sok a két pici. Kell idő, míg az ember belerázódik.

Andi, mi a gondod? Nem tudunk segíteni? Ha gondolod, írhatsz priviben is. Én annak idején a Kristóffal nagyon kikészültem, de szerencsére sokan segítettek, így sikerült relatív hamar túllennem rajta. Szólj csak nyugodtan.

Anikó, azért ha tudsz, nézz el erre!

rozsda
 
 


Sziasztok lányok!

Rozsda!
Köszönöm a kedvességed, de én magam sem tudom pontosan mi bajom. Kicsit túl sok volt a változás az életünkben rövid időn belül: Babó születése, költözés. Nagyon elkeserít a magányosságom, hogy nem ismerek senkit.
Azért a házat érd utol.

Zita!
Csak nem elragadott Pest, vagy a fogdoki ejtett fogjul? A levelemre se válaszoltál. Azért remélem visszatérsz.

Anikó!
Sokat gondoltam ma rátok, ugye minden rendben van!?

Mi ma kaptuk az 5 hós oltást, elég nyügi volt Babó, de még ezt viselte a legjobban. Most 10 hónapig nyugi lesz. Jaj, ti adattok, adattatok-e be valamilyen oltást a gyerekeknek, a kötelezőkön kívül? Fontos lenne. mert nem tudom, hogy mit lenne érdemes Picikémnek beadatni.

Legyetek jók, jó éjszakát, üdv: Andi.

Zita!
Ricsi névnapján kuglófot és muffint sütöttem. Tőlem ennyi telik, süti sütésben béna vagyok.
 


Zita!
A kikapcsolás véletlenül történt, túl hosszan nyomtam a piros kagyló gombot miután beszéltem valakivel.Így kikapcsoltam letevés helyett.Kép

Zenike a játszóházban( Zalka Máté utcai)


Sziasztok!

Hát megvolt az ultrahang, minden rendben volt, de azért biztos, ami biztos 3 hét múlva megismétlik, mert nem nagyon akart mindent megmutatni magából a babám. Nagyon jó volt látni, ahogy rugdalózik, meg a kicsi kezecskéit. A doki azt mondta, hogy a korának megfelelők a méretei, a szíve is rendben van. Amit nem nagyon lehetett látni, az a gyomra és a hólyagja volt. Úgyhogy ezért kell az ismétlés.

Most mennem kell valamit főzni.
 
 


Képzeljétek nem tudok a régi nevemen belépni!Kép
 


Ezt a délelőtt írtam, de beteszem!
Sziasztok!

Hűha, tényleg jó sokat írtatok! De nagyon jó volt mindenkiről olvasni!

Anik: örülök, hogy rendben alakulnak a dolgok, minden rendben lesz a nem látott dolgokkal is! Vigyázz magatokra, puszi Dorinának is!

Andi: bocsi, hogy kicsi késve jelentkeztem, de tegnap kezdte a férjem az államvizsgákat, az első sikersen átvészelve, így ma reggel úgy döntött itthon marad velünk. De akkor majd hétfőn biztos talizunk! Fogdokit megúsztam egy töméssel, bár 1 órás harc volt, mert eléggé letörött a fogamból, meg a régi tömést is ki kellett szedni, de legalább megmentette egy időre!

Helga: tök jó ez a kép, mikor készült? Mikor van ez a játszóház? Nem ez a bölcsi szűnik meg?
Hétfőn ráértek?
Kedden úgy néz ki megyünk újra Pestre állatkertbe, legalábbis remélem jó idő lesz, ha nem akkor meg a játszóházba. Jönnétek?

Rozsda: esős napok következnek, nem irigyellek hisz a korábbi jó idő ellenére bent kell felkelteni a fiúk érdeklődését, ami lényegesen nehezebb! Kitarást, nálunk is be szokott jönni ilyenkor a takarítás!

Zita
 


Mit szólnátok, ha itt folytatnánk? Csak regisztrálnotok kell és már mehet is!
Itt még a képfeltevéssel sem lesz gond! Ha valakinek kell segítek a regisztrációban is!

Tehát itt a hely: www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=703434

Írjatok emilt, ha ide nem tudtok!

Zita
 


Sziasztok!
Nézzetek be, megéri!!
http://www.gportal.hu/importpelenka
Pampers és libero betétes pelusok elérhető áron a Gyed, Gyes mellett!!!
 


Hahó! Mostanában senki nem jár erre?
Ha mégis akkor örülnék tapasztalatoknak orvosokról kórházról stb.
Írjatok! :(
 
 


Sziasztok! :)

Ez az első alkalom, hogy írok ide. Sajnálattal látom, hogy már elég régen történt itt beszélgtés. Jó lenne újra fellendíteni ezt a topicot! :)
Mi a férjemmel még gyermekvállalás előtt állunk. Ha valakinek van kedve írja le, hogy mi a tapasztalata a dújv.-i kórházzal kapcsolatban, melyik orvost javasolná!
Előre is köszi a véleményeket és kellemes nyarat :) , ami még hátravan belőle!
Sziasztok!
 
 


Sziasztok!

Szeretnék nektek egy linket ajánlani.
Egy dunaújvárosi kezdeményezésű oldal.

http://www.noivonal.hu

Ha gondoljátok nézzetek be...

babe79
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: