Új privát üzeneted érkezett!

Szia Betti! Mèg egyben vagyok. :) Az áprilisi lányos anyukák sorra szülnek ,de nem mesèlnek a szülèsről,pedig ellene tenni már nem tudok. :)
Hajnalban voltak jóslóim,de elaludtam közben ülve. Szóval az gyenge volt.
40. Hètbe lèptem!!! :)
 
 


Hogy-hogy nem mesélnek? Nem akarnak "rémisztgetni"? vagy miért?
Most már nincs sok hátra, kitartás!!

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Persze,nem akarnak megijeszteni. :)

Hogy vagy? Minden rendben?
 
 

 
 

Igen. Köszönöm. Nagyon jól vagyok. Csak sajnos megint híztam. Most már 6,5 kg-nál tartok. A húsvéti ünnep alatt majdnem másfél kiló jött fel... úgyhogy most próbálom visszafogni az édességet, mert nálam az a mumus..

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Azèrt nincs dráma. :)
Èn megálltam a 10 kilónál. Attól fèltem,hogy ha leállok a munkával újra hìzok,de már nincs hely. :D Úgyhogy ha az elejèn odafigyelsz,kèsőbb helyhiány miatt nem tudsz sokat enni. :)
 
 


Úgy legyen 10 kilóval én is kibékülnék, de arról már lecsúsztam
Akkor te a vége felé már nem is "híztál"? csak a baba nőtt?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Igen. A havi 1 kilót tartottuk. Ès most megállt. A baba becsült súlya ma 3120. :)
 
 


Az szuper. Nem túl nagy, így reméljük könnyen kibújik

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Bárcsak.... :)
 
 


Minden nap jársz már ctg-re?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Szia! 7.-èn voltam,9.-èn megyek ès,ha semmise törtènik utána minden nap. :( erről mondjuk megpróbálom lebeszèlni majd a dokim.
 
 


Reméljük, hogy inkább most már szeretne kint lenni a Kicsike és nem kell sokszor menned

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Sziasztok! Mi újság? Nálam nincs változás. Èjjel egy fájásom volt,de az nagy. Ma az nst-n kèt kicsit produkáltam. Haza is küldtek. Holnap este megyek megint. Elmúlt a számolt kilencedikei szülès. Innentől izgi,de mèg zárt vagyok.
 
 


Pont délelőtt gondoltam rád, hogy mi lehet már... Most már csak napok, vagy akár órák kérdése. Biztos, hogy rossz lehet ez a várakozás.
Drukkolok nagyon hogy minden rendben menjen, és mihamarabb kezedben tarthasd a Babócát

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Köszönöm,de Veled mi újság?
 
 


Hát, sikerült lebetegednem... megúsztam az influenza szezont, most meg megfáztam múlt hétvégén sokat kerteztünk és lehet, hogy túlságosan alulöltöztem. Nincs lázam, de rettentő köhögésem van, és fáj a mellkasom is, de talán nem olyan vészes.

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


A köhögès pocival nem jó. :(
Most ìrnám,hogy vigyázz magadra de már...
Nem szedsz amúgy terhes vitamint? Engem megvèdett a baciktól,pedig minden tèlen többszőr is megbacisodtam,most semmi.
Másra nem tudom fogni. :)
Bár lehet babám vigyáz rám. :) ;)
 
 


Sajnos ez ellen csak magam tudtam volna megvédeni, mert kimentem dolgozni akertbe és kimelegedtem. Megfújt a szél és már itt is a betegség, pedig eddig mindent megúsztam, az influenzát is.
Csak a babát sajnálom, hogy a köhögésnél rázkódik szegénykém odabent
Te hogy vagy? Még mindig egyben? Meddig várnak, mikor indítják meg, ha magától nem akar kibújni a Picikéd?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Szia!!! Gratulálok, láttam a facebookon, hogy végre megszületett a kisfiad Nagyon-nagyon szép
Kitartást a következő időkhöz, ha lesz kedved és időd, azért gyere majd beszélgetni és élménybeszámolót is várok ám!!!

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 



Sziasztok csajszik!Hogy vagytok?Én egy ideje eltűntem.Multhét óta folyik az orrom,tüsszögök,nem vagyok valami jól.Már 23 hetes vagyok.Voltam szülésfelkészitőn Tarcsán.Valaki fog szülni Tarcsán?

kbetti84
Én már 6 kg-t hiztam,azt mondta az orvosom ez normális.Ugyhogy nem kell aggódni a sulyodtó!Engem is megfújt ez a tavaszi szellő...és tessék.Voltam dokinál semmi súlyos,hála ég,Pihenni kellene,de én olyan sajtkukac fajta vagyok,nem tudok egész nap feküdni.
Én a 3. babámat várom,Van kettő kisfiam,most pedig ugy néz ki kislány.Még mindig nem biztos.Mindig ugy fordul,h nem lehet látni vagy összezárja a lábacskáit.

annissza
Nagyon-nagyon gratulálok a kisbabádhoz!Jó egészséget és kitartást kivánok!
 
 
 
 



Sziasztok csajszik!Hogy vagytok?Én egy ideje eltűntem.Multhét óta folyik az orrom,tüsszögök,nem vagyok valami jól.Már 23 hetes vagyok.Voltam szülésfelkészitőn Tarcsán.Valaki fog szülni Tarcsán?

kbetti84
Én már 6 kg-t hiztam,azt mondta az orvosom ez normális.Ugyhogy nem kell aggódni a sulyodtó!Engem is megfújt ez a tavaszi szellő...és tessék.Voltam dokinál semmi súlyos,hála ég,Pihenni kellene,de én olyan sajtkukac fajta vagyok,nem tudok egész nap feküdni.
Én a 3. babámat várom,Van kettő kisfiam,most pedig ugy néz ki kislány.Még mindig nem biztos.Mindig ugy fordul,h nem lehet látni vagy összezárja a lábacskáit.

annissza
Nagyon-nagyon gratulálok a kisbabádhoz!Jó egészséget és kitartást kivánok!
 
 
 
 


Szia Nono! Én sajnos lemaradtam az első szülésfelkészítőről, mert beteg vagyok/voltam. Nekem is az a bajom, hogy nem tudok egy helyben ülni, feküdni, de sajnos most nem volt más lehetőségem, mert kutyául voltam.
Nagyon kis szégyenlős a babád, hogy még mindig nem mutatja magát 100%-osan Hogy tudod összeegyeztetni a két gyereket a várandóssággal? tudsz azért pihenni is? vagy ilyenkor ez már buta kérdés?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:


Szia Betti!


Jobban vagy már?Szedsz valami vitamint?
A fiaim már nagyok.18 és 11 évesek.Igy azért könnyű dolgom van.Sokat segitenek,A nagyobbiknak szinte külön élete van.Ez még igy nem nehéz.Inkább amikor megszületik lesz kicsit nehezebb a dolog, szerintem.A kisebbik fiam kissé féltékeny,azt mondja,h a régi gyerek már nem kell.Olyan aranyos.Mondtam neki,h erről szó sincs.Már számolja mennyi ideje van amig megszületik a kistestvére.Anyássabb lett.ŰA nagyobbik fiam másképp fogja fel.Előszőr..ne már anya:ez tök gáz igy mondta.Azota már megbékélt ő is.Neki az volt a baja,h sok a korkülönbség,de már várja ő is.
Kérdésedre válaszolva persze tudok pihenni,ha épp nincs menőkém.Az igazság az,h nagyon csúnya lett a lábam,visszeres és nagyon tud fájni,ilyenkor muszáj vagyok lefeküdni.
Ahogyan látom jóval előttem jársz a hetekben,Hogy állsz a hizással?
A májusi szülésfelkészitőre eljössz?
Mikorra vagy kiirva?Én Aug.13.
Ha van kedved és jobban vagy szivesen várom a leveled!


 
 
 
 


Köszönöm, már jobban vagyok, hétfőn megyek is be dolgozni.
Én júli 13-ra vagyok kiírva. Most 6 kg-nál tartok, de az elmúlt egy hétben a betegség miatt fogytam valamennyit, de szerintem ez hamar vissza is jön. És te? hogy állsz?
Nem vagyok nagyon indiszkrét, ha megkérdezem, hogy hány éves vagy? Én 31 leszek idén.

Nekem még terhesség előtt volt egy injekciós visszérkezelésem. Nem volt nagyon csúnya, de a bal vádlimon volt és azért látszott is, és fájt is. Utána egy hónapra estem teherbe és úgy látom, hogy nem nagyon javul a helyzet, sokat fáj a lábam, úgyhogy én megértelek e téren
Én a SOTE II-n fogok szülni, ott a héten indult a szülésfelkészítő és minden kedden van. oda fogok járni.

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:


Szia Betti!

Nem gond,h megkérdezted hány éves vagyok.Most leszek 23-án 37 éves.Szerinted ez ciki?Ahogy elnéztem a szülésfelkészitőn a várandós kismamákat láttam a korosztályt,nem éreztem rosszul magam.Elég fiatalos a kinézetem nem néznek annyinak mint amennyi vagyok!A korkulönbség kicsit sok a gyerkőcök között az igaz,de nem zavar.Sokat segitenek a nagyok már most is.

A lábam elég csúnya nekem is.Állómunkát végeztem 12 órában évekig.Leszoktam a cigiről,már lassan két éve.Az átlag sulyom akkor 65-67 kg volt.Egy év alatt felszedtem egy 10-t,utána lettem várandós,igy 77 kg-ról indultam.Hát igy elég sok a terhelés a lábamnak.A 77 kg-ra rájött még ez a 6 kg már idáig és ez egy kissé zavar,mert még hol a vége.Aggódom a lébaim miatt.Ez most az én problémám.Az orvos és a védőnő szerint átlagos amit hiztam és nem sok,de én fujtatok mint egy gőzős!Ez van.Egy kicsit ez elkéserit.Fogyozni nem lehet.
 
 
 
 


kbetti84
Most jut eszembe..a dokim a detralex 500mg-ot ajánlotta a lábamra 2x1-et,most azt szedem és Lioton géllel kenem napi 3-szor.Na persze és a pócolás.Ennyit tudok tenni a lábamért egyenlőre.A védőnő és a doki is mondta ez majd javulni fog szülés után,nem lesz ekkora a vérbőség.
Érdeklődj utána hátha neked is segit ez a gyógyi!
 
 
 
 


Sziasztok!
Bocsánat,de babázás van ezerrel. Ápr.11.-èn 23.23-kor megszületett Levibaba császárral. Mentem 40+2naposan a menetrendszerinti nst-re ès kiderült uh-val kiegèszìtve,hogy a nyaka körűl van a zsinór. Megpróbálták a szülèst oxitocinnal beindìtani,de azonnal rosszul reagált ìgy leszedtek az infúzióról ès műtèt. Hát el voltam kenődve. A műtèt jól sikerült az utána való lábadozás sem lett zökkenőmentes,mert a mèhösszehúzótól hánytam. Újra infúzió.... De Kistigrisem egyből ment a cicire,ìgy megindult a tejem ès ez az összes gond ellenère ìgy maradt. Nem felejtem a fájdalmat mikor másnap a műtèt után lábra álttam,nem felejtem ,hogy folyt vègig a testemen az izzadtság ,de megèrte! Az Anyaság az összes átvirrasztott átfájt èjszaka ellenère egy CSODA!!!!!! Úgyhogy kitartást mindenkinek!!

Ha lesz időm jövök újra!!
 
 


@nono36:


Szedtem én is Detralexet terhesség előtt, de most inkább hanyagolom. És a korod... miért lenne ciki??? Ne viccelj már! Elég sok korodbeli nőt ismerek, akiknek még egy sincs és már nagyon szeretnének. Szóval lényeg, hogy Te mit gondolsz, és amúgy 37 évesen még fiatal vagy

Annisza:
sajnálom h császár lett belőle, de a lényeg, hogy végre megszületett a kiskrapek Néha majd jelentkezz be, és adj egy kis infót, hogy hogy mennek a napok, esték, etetés, stb. És hogy Te hogy érzed magad.

Pusszantás Nektek!

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Szia Betti! Egyenlőre egèsz jól alakulunk. Volt egy kis sárgasági határ,ettől aluszèkony volt,de az anyatejnek hála hamar kiment. Mèg keressük az optimális alvást,mert első èjjel ágyba vittük,mint a kórházba,de attól alig aludtam,mert figyeltem. Most a mózeskosár a hálóban verziót teszteljük. Kiságyba nem vagyok mèg hajlandó kirakni. Ìgy lègzès figyelővel jó. Ès most jó èjszakánk is volt. Enni már 60g-nál tartunk.. Haladgatunk. :)
Èn már egèsz virgoncan vagyok. Ma kezdett újra ègni a vágás,de ez termèszetes... Kedden varrat szedès.

Felètek mi újság? Megy a mocorgás?
 
 


Örülök, hogy ilyen jól vagytok. Ezek szerint a kórházban veled volt este a kicsi? A mózes kosár a hálóban az tényleg jó ötlet. Mi is pont azon agyaltunk, hogy hol aludjon az első 1-2 hónapban... kiságyban a szobájában, vagy velünk...

Nálam minden ok. MÁr meggyógyultam, és a pici is sokat mocorog. Nagyon irigyellek ám, amiért Te már a karodban tarthatod.

Szép napokat és sok alvást kívánok

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


A Bajcsy bababarát felfogású abszolút. Ha akarod leadod,ha akarod veled van. Velem aludt már másnap,de mikor infúzióra raktak akkor èjjel nem. Utána pefig hátra se vittem csak fürdetni. :)
 
 


@annisza:


Szia!

Hogy vagytok?Kicsi fiaddal minden rendben?Van elég tejecskéd?Milyen volt a varratszedés?
Hogyn vált be a mózeskosár a hálóban?
Mi még nem tudjuk hogyan lesz,ha megszületik a kicsike,aki még mindig nem mutatja magát.Lehet,h kislány választ kaptunk újfent,de nem biztos.Jó lenne,ha kislány lenne a két fiu után.
Ha van kedved és időd irj!Jó egészséget és kitartást!
Szia 

Ági

 
 
 
 


@kbetti84:


Szia Betti!

Hogy vagytok?Szedsz valami vitamint?Vásároltatok már a babának?Mi voltunka a bababörzén hétvégén,egy-két dolgot vettünk már.Kiságyunk még nincs nem tudom milyet vegyünk.Sima kiságyat vagy átalakitható ágyat,
Tudsz aludni éjszaka?Nekem nagyon virgonckodik este11 ás hajnali kettő között.Nagyon beindult a mocorgás.Neked is mocorog a kicsike?Elkezdtél már valamilyen terhestornát?

Szia


Ági
 
 
 
 


Szia Ági!

Nem szedek vitamint. Bio zöldséglevekkel próbálom pótolni a szükségleteimet, illetve sok gyümölcsöt és zöldséget eszem. Aludni nagyon jól tudok. A kicsi rengeteget mocorog, de éjjel, amikor alszom, akkor nem szoktam rá felébredni... vagy lehet, hogy ő is alszik:)
Kiságyat vettünk, amin van pelenkázó rész, de nem alakítható át gyerekággyá. Azért ilyet vettünk, mert két gyerkőcöt szeretnénk, és ez a kiságy jó lesz majd a másodiknak...
Én gyerekkorom óta sportolok, úgyhogy a mozgás  nem okoz gondot (kivéve most az elmúlt másfél hétben, amikor beteg voltam). Rubint Rékát szoktam csinálni, illetve lejárok az edzőterembe és a futógépen gyaloglok emelkedőn (egyelőre bírom, aztán majd meglátjuk). De a betegség miatt most kimaradt két hét, mert még mindig nem vagyok 100%-os:( Jövő héttől újult erővel visszaállok a tornázók táborába.
Voltam tegnap az első szülésfelkészítőn (soteII), elég jó volt, végigvettük, hogy mi várható a szülés előtt és alatt. Nekem megnyugtató volt, még akkor is, ha ez csak a standard szülés, és ettől még bármi megtörténhet...

Te hogy érzed magad? Hányadik hétben vagy most?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:


Szia Betti!

Én tegnap léptem a 24. hétbe.Hát irigyellek,mert én kissé tohonya lettem.Jön a nyár és már most bajban vagyok,h egy kicsit kisütött a nap.Nagyon melegem van.Második éve,h leszoktam a cigiről és egy év alatt szépen lassan felszedtem 10 kg-t.67-ről 77-re emelkedett a súlyom.Utána várandós lettem most pedig már 84 kg-nál tartok.Rettegek kicsit.Próbálok egyre többet sétálni hátha az segít.Veszélyeztetett terhes vagyaok a korom miatt és az asztmám miatt,ugyhogy nem nagyok a keretek amihez nyúlhatnék.Az itthoni munkavégzés nem olyan mintha eljárnék dolgozni.A háztartási mnkára gondolok.
Lehet,h én is leállok a vitaminokkal,mert az is felfúj mint egy lufit.Tiszta depi vagyok,h jön a jóidő.Végem van semmi ruha nem jó rám és emellett bálnának érzem magam.Azt mondják a kívűlállók,h ne aggódjak nem vagyok kövér.Mindenhova ment rendesen.A mellem már két méretet változott a hasam marha nagy,mi lesz a végéig,!Ajjajj.Arról nem is beszélve,h magnéziumot kell szednem az 500mg-ból 2x1-et.Nagyon keményedik a hasam.Volt amikor séta közben le kellett ülnöm az egyik kerités oldalához úgy fájt.Sakk-matt.Tehetetlen vagyok.Tornáztam a Belényi Beára ezt javasolták.Hát ciki vagy nem 15 percet nem tudtam végigcsinálni és fujtattam mint egy gőzmozdony.Hát depis időszakom van,majdcsak túlleszek rajta valahogy.
Azt hiszem eleget panaszkodtam...be is fejezem.
Örülök,h Te már jól vagy!Én május 5-én mk szülésfelkészytőre Tarcsára.
Ti már eldöntöttétek,h fogják hivni a babucit?
 
 
 
 


Hú, hát ez tényleg nem túl rózsás, amit leírtál. Nagyon rossz lehet, hogy nehezen tudsz mozogni. Bár szerintem nem szedtél fel még túl sokat! Bár ezt a védőnő jobban tudja Nekem mondta, hogy lehetne 1 kilóval kevesebb is, most tartok 6, 5 kg-nál...
Amúgy én is "bálnásodom" és érzem, hogy a pocak méret miatt egyre nehezebb a mozgás, de vissza kell venni és kevesebbet csinálni. Lényeg, hogy valamit csináljunk, nem?

Boglárka lesz a neve a Kicsinek!

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:


Szia Betti!

Aranyos vagy,h rögtön írtál!Voltam sétálni,kicsit jobban érzem magam!Izzadtam is és fájt is a pocakom,de nem volt olyan vészes mint tegnap!Ma már jobban ment!
Az orvosom és a védőnő is azt mondta,h normális amit idáig felszedtem,pontosabban azt mondták,h átlagos.Neked is nagy a pocakod?
Hát ebben teljesen igazad van,lényeg,h valamit mozogjunk!Terhelni nem szabad,nem szeretném,h hamarabb világrajöjjön a kicsike!Annyira izgatott vagyok amiatt kisfiu vagy kislány?!Hát lehet majd akkor tudom meg,ha megszületik.Régen sem volt másképp!
Szép nevet választottatok!
Tudod mit szeretnék kérdezni?-az a kettő rózsaszín talpacska mit jelent a kis kockában a nevednél?
Mi alapján osztod el,h melyik nap milyen bio cuccot iszol?És főzelékeket eszel?Vacsizni szoktál?Vagy már öt után semmit?Érdekelne,hátha én csinálok valamit rosszul.
Szia,vigyázz magatokra!
 
 
 
 


Nem tudom mit jelentenek a talpak, talán a fórum hozzászólások számából csinál valami kalkulációt a rendszer, és az alapján oszt talpakat:-)
Minden nap reggel egy deci zöldséglé (ebben van paradicsom, zeller, hagyma, káposzta és még jó néhány zöldség, de a paradicsom a nagy része) és egy deci céklalé (ez a vas miatt kell). egy kupica aszaltszilva is lecsúszik, hogy még véletlenül se legyen gond a székrekedéssel. Minden második nap zabkását reggelizek, amibe fagyasztott  bogyós gyümölcs (áfonya, ribizli, málna, eper) van, ez is segíti az emésztést. Főzeléket is szoktam főzni, igen. minden másnap főzök, így két nap esszük ugyanazt az ételt általában. Vacsorára pirítóst eszem felvágottal és sok zöldséggel. sajnos ez általában 8 után van... hamarabb vagy nem érek haza, vagy a kertben van dolgunk, vagy főzök... régebben salátát vacsiztam, de mióta terhes vagyok nem igazán kívánom úgy magában Azt tudom, hogy kevesebb édességet kéne ennem, mert ez az egyetlen "egészségtelen", amiről nem tudok lemondani. Minden nap eszem valami édességet
mikor mentek legközelebb dokihoz, hogy kiderüljön végre, hogy kislány v. kisfiú?
Amúgy az én pocakom nem kifejezetten nagy, inkább átlagosnak mondanám. Még be tudom kötni a cipőmet

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


@kbetti84:


Szia Betti!
Van kimondottan olyan zöldségkeverék lé amit lehet kapni vagy ezeket te állítod össze?
Majd május 18-án megyek uh-ra legközelebb,ha nem lesz semmi gond.28-án megyek terheléses cukorra.
Ha annak az eredménye megvan fel kell hivnom a dokimat azt kérte,h megbeszéljük milyen lett az eredmény.
A cipőmet még én is be tudom kötni a hasamtól csak ahhoz képest nagy,h ez a 6. hónap!
Te hogy vagy?Bírod a meleget?Én nem nagyon,pedig az előtt nagyon bírtam.Biztos a súlyom miatt van.Izzadós lettem,amióta várandós vagyok.Nálam a legujabb menü a paradicsomoskáposzta és a sajt és a narancs!
 
 
 
 


Sziasztok! Velünk minden rendben,van tejcsi,babám szèpen növöget. A varratszedès csak kellemetlen,de pikk-pakk . Egy császáros ezt már felsem veszi. :)
Látom egybe vagytok,nagyjából jól is vagytok...
Szerintem a vitamin fontos!
 
 


Ja ès a mózes kosár!! Az valami szuper! Ìgy a lègzèsfigyelővel nyugodtan alszok ès mivel a hálóba húzzuk èjszakára (a kosarat) babám ha felèbred nem sìr. Elkezd nyüszögni,magyarázni èn meg felèbredek ès viszem szopizni. Szóval nekünk nagyon bevált!!
 
 


@nono36:


Nono!
Herbaházban szoktunk vásárolni bio zöldségleveket, nem én állítom össze, az egy picit macerás lenne
Én most az eperre vagyok rákattanva, nem bírom abbahagyni. Egyébként is imádom, de most hogy jön a jó idő, így állandóan azt ennék... én bírom a meleget, és szeretem is egyelőre  Egész hétvégén kint voltunk a kertben, bár én már csak asszisztáltam a kerti munkákhoz, mert a férjem nem engedi, hogy bármit is csináljak...

Annisza!
Örülök, hogy minden rendben van veletek. A mózeskosár dolog nagyon tetszik. Hányszor keltek egy éjszaka alatt szopizni? És mennyi ideig eszik a Picikéd?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Betti! Alvás terèn nem panaszkodhatok,èjjel ès hajnalban kelünk. Most olyan kettőkor keltünk,úgy,hogy előtte kilenckor evett. Aztán fèl hatkor jelzett legközelebb.
Általában èjjel 4-5órát tud egyhuzamban pihizni.
Kètszer tìz perc a szopi,de mwgesik,higy a kettő közt igènyli a babusgát. :)
 
 


Nagyon szerencsés vagy!! Akkor nyugis kis babád van. Napközben amúgy a saját szobájában alszik, kiságyban?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Igen,áldomis!
Napközben is mózesezünk,ìgy mindig ott van ahol èn. :)
 
 


@annisza:


Szia Annisza!

Rég hallottam felőletek. HOgy vagytok? Kisbaba? Kismama?? Mesélj egy kicsit

És Te Nono? Veletek minden ok?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Szia Betti! Kicsit idő hiányosan. :) Babám szèpen pufisodik. Csak anyatejet kap. Szombaton volt egy hónapos! Hihetetlen,hogy egy hónapja folyamatosan rèsze az èletünknek. Már rosszalkodni is tud! :)
Grimaszol,gügyög,kezd komunikálni.
Egyre többet van èbren. Kedden megyünk a háziorvoshoz időszakos vizsgálatra. A dokinèni is meg a vèdőnèni is meglesi.
Amúgy nyugi van. Sokat vagyunk levegőn,ha jó az idő. Èn nem vagyok hìve annak,hogy tartsuk inkubátorba...
Amúgy nyugi van. Te hol tartassz??
 
 


Örülök, hogy minden rendben van Veletek! Egyetértek azzal, hogy nem kell bezárni a gyereket a szobába Ilyen szempontból nagyon szerencsés időben szültél, mert pont most jönnek a jó idők és mehettek ki a szabadba.
Én jól vagyok, köszönöm. Minden rendben van. Kissé azért már nehezedik a mozgásom, de még bőven jól érzem magam és aludni is tudok. Bár rendszerint 6 órakor felébredek, de végül is meg van a 8 óra alvás

Azt akartam még kérdezni Tőled, hogy milyen kötelező oltások vannak a babának, és azokat mikor adják be?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Hú oktással kapcs.kicsit ( nagyon) tudatlan vagyok,de holnap rákèrdezek. Az biztos,hogy a kórházban egyet kapott vállba.
 
 


@annisza:


Szia Anna!
Hogy vagytok?Mekkora már a babucid?Hogy viselkedik éjszakánként?Nem hasfájos?Minden rendben?Mózeskosaraztok még?
 
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: