Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok ! Elsősorban pécsiek segítségét szeretném kérni vagy bárkiét aki otthon van ebben a városban .Hamarosan költözöm Pécsre a baba apukája itt lakik :) Szükségem lenne nőgyőgyász nevekre kit érdemes megkeresni , szülésznő esetleg. Vagy ez hogy műkődik itt ? Kaposvári vagyok de oda nem fogok tudni mindig visszajárni .Itt meg teljesen idegen vagyok ilyen téren . Szóval ha valakinek van valami jó ötlete minden segítségnek örülök. Előre is köszönöm:) 

Minden babavárónak, babának, anyukának , apukának , BÚÉK :)

Brigi :)
 


Sziasztok! pécsi vagyok, első babámat várom   van még itt vki?

borabora27 : én eddig sztk-s orvoshoz jártam de váltottam magánorvosra, aki nőgyógyász és szülészorvos is egyben    , nem bántam meg, nagyon aranyos, kedves, és iszonyat jó humora van.
Ha érdekel írj és akk bővebben mesélek
szimi0822
Pécs
 
 


Köszönöm  szimi0822 :) Ment egy privát üzenet :)

Brigi :)
 

 
 

Sziasztok! Én is csatlakoznék  szimi0822, tőlem is ment egy privi
 
 


Szia sibob

Örülök h írtál , már válaszoltam is priviben
szimi0822
Pécs
 
 


Sziasztok! De jo, h ratok talaltam:) en is nagy dokikeresesben vagyok...
Meg tök jo lenne, ha lenne egy forum, ahol pecsi babasok beszelgethetnenek..en eddig meg ilyet nem talaltam... de majd most :)
 
 


Szia manono

Irtam privit, remélem megkaptad mert nem jelzi ki

Szép napot

Szimi
szimi0822
Pécs
 
 


Sziasztok!

Pécsiek jelentkezzetek
szimi0822
Pécs
 
 


Sziasztok

Pécset keresnék olyan béranyát aki be vállalna egy kis csöpséget többit személyesen vagy levélben,

Előre is köszönöm a segitségeteket.


Attila
attila255
Pécs
 
 


Sziasztok!

Jártok erre pécsiek?

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
 
 


Szia :) Én itt vagyok most már pécsi lakosként is:) Igaz még nem nagyon ismerem ki magam a városban de szívesen segítek ha kell valamiben :)


Brigi :)
 


Sziasztok!
A klinikára járok orvoshoz, a legtöbbjük profi, Hantosi Eszter doktornőt és Rácz Sándor doktorurat ajánlom, a várandósságom során velük volt dolgom. Labossa Gusztáv drurat sokan ajánlják, én csak 2 ultrahangkor találkoztam vele, de nagyon rendes, szimpatikus volt Ő is.

Lilypie First Birthday tickers
ninanyu
Pécs
 
 


Lányok, Dr. Várnagy Ákossal van tapasztalatotok? Hozzá megyek, akkor 10 hetes leszek UH szerint (naptár szerint 12), magánrendelésre megyek, de nem tudom, mennyi a díja? Tudtok nekem segíteni? Google most nem a barátom :/ Meg véleményeket is szívesen fogadok róla 
lilike0127
Komló
 
 


Sziasztok van 2 levél bontatlan Azaliám. Ha valakit érdekel 4500 Ft es a postakoltseget én állom. Orvos ügyben Mátrai Gábort ajánlom. Én nála szültem és csak dícsérni tudom!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: