Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok győri kismamàkat keresek,hogy beszèlgessünk a babavàràsról,vizsgàlatokról,orvosokról,es persze a Kisbabakról:))meg mindenről ami eszünkbe jut..ha van kedvetek csatlakozzatok..nem csak decemberieknek:))
mimóza24
Győr
 
 


Szia! Leszek én az első, most találtam meg ezt a topikot. Én még épp decemberi vagyok, dec. 31-re vagyok kiírva  szóval tegnap töltöttem be a 16. hetet... Nálad hányadik baba? Nekem a harmadik, és a második terhességem, van már egy "nagyfiú" ikerpárom! De újra "kezdőnek" érzem sokmindenben magam, az előző terhességem 6 éve volt, olyan régnek tűnik. Ráadásul ebben az időben a fiúkkal már egyértelműen domborodott a pocakom, most meg semmi  Igaz, megváltozott az alakom, a hasam elég "plötyi" maradt, így van hol elbújjon a picur. Sokat is aggódom, hogy minden rendben legyen... Nagyon várjuk a kistesót! Ti tudjátok már a nemét? Mi sajnos még nem.
Igyekszem majd gyakran benézni ide, örülnék a társaságnak! 

elivke
Győr
 
 


Szia..most vettem észre,hogy írtál nem gondoltam,hogy írni fog valaki:))szal..első terhessègem,első baba lesz:)en meg tenyleg kezdő vagyokHuu neked mar van ket fiad az tök jó lehetdecember 14-re vagyok kiírva.jővő héten megyek 20hetes ultrahangra amin remélem megerősítik,h kisfiú,a múlt héten látta a dokim a kukijat:)neked ki a dokid?mit szeretnétek kisfiút vagy kislányt?mostantól majd en is benézek mert tudom,hogy van itt egy kismamaAki meg akar nyugodtan irjon!
mimóza24
Győr
 
 

 
 

De jó neked, már jövő héten mehetsz uh-ra! mi is izgulunk, hogy fiú vagy lány, a két fiú után titokban azért lányban reménykedünk :) ha fiú, akkor meg nem sok gondunk lesz ruhára, játékra, a nagyokról bőven maradt :)
Ezek szerint két és fél héttel jársz előttem, karácsonyra már biztos hárman lesztek! :) én azon izgulok kicsit, hogy ne PONT karácsonykor érkezzen. Nevet kerestetek már neki? Nekünk nagyon tetszett fiú-névben a Dávid, de mivel dec. 30. a névnapja, letettünk róla. Karácsony, szülinap, még a névnap is egyben legyen neki?!  
Én a Mika Péterhez járok, már a fiúk is nála születtek. Velük előre tervezetten császár volt, hogy most mi lesz nem tudom, de egyenlőre nem is foglalkozom ezzel. Várom aug. 13-at, a 20 hetes uh-t hogy minden rendben legyen és kiderüljön a neme.
Biztos jó élmény lesz az ultrahang, ilyenkor már teljesen babaformája van  Nekem még mindig szinte hihetetlen, hogy ott van bent... Talán ha már kintről is látszik, és majd érzem hogy mocorog... 
Kiváncsi vagyok, mit mesélsz majd jövő héten az uh után! 
elivke
Győr
 
 


Szia..képzeld átteték az ultrahangomat péntekre,mert a kyncsbe kaptam időpontot de lemondtak es behívott a főorvos a korházba,h megcsinálja ott:))te hol csinaltatod?nagyon várom már megírom majd..igen karácsonyra már hárman,de nemtudom mi lesz a neve...az apukája annyira fiút akar de nevet azt nemtud adni nekien is úgy gondolom,h kell egy kislány is a fiúk melléEe persze 3fiú se rosszMika Peterről hallottam,h jó orvos..nekem Horváth Zoltán az orvosom nagyon szimpatikus!lassan már látszani fog neked a pocid..nekem mar egy kis pocim vanAmúgy, hogy viseled?hánytál az elején?előző terhessègnél hogy érezted magad?
mimóza24
Győr
 
 


Kedves Mindenki, egy nagyon izgi kutatáshoz keresünk kismamákat, akik szívesen kitöltenek egy kb. 10 perces online kérdőívet. Ha megosztjátok, az is szuper nagy segítség! A résztvevők között 5 db 10 000 Ft értékű DM ajándékutalványt sorsolunk ki! Előre is köszi! A kérdőív a linkre kattintva indul.
http://adatbazis.selfip.com/capitris/in ... &uid=TESZT





wakkancs
Budapest IX. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: