Új privát üzeneted érkezett!

Várom a Fejér megyei kismamákat, akik Székesfehérváron fognak szüni! Információ, tapasztalat csere a cél! :)

Lilypie Maternity tickers
 
 


itt egy "hazai", de mi már ismerjük is egymást... ;)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Szia!
Arra nem is emlékeztem, hogy te is Fejér megyei vagy.
Pontosan honnan?

Lilypie Maternity tickers
 
 

 
 

Fehérvár, itt szültem Picurt is, és a kistesót is itt fogom. Nekem tetszik a szülészet, a csecsemős osztályon is jó volt az a három nap, amit bent voltunk. Sokan szidják, de szerintem szép is, tiszta is, meg három napot szerintem az ember féllábon is kibír... :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Mostanában egyre jobbakat hallani a kórházról, szóval emiatt nem aggódom!
Ki az orvosod? Volt/lesz szülésznőd? Mármint fogadott!

Most ezen a dolgon filózok! 
Fogadott orvos, fogadott szülésznő. Is-is, vagy vagy-vagy! 


Lilypie Maternity tickers
 
 


Nekem csak dokim volt/van (dr. Mohos Attila), szülésznőt szerintem felesleges fogadni. Beszélgettem olyan lányokkal, akik fogadtak szülésznőt is, és utólag megbánták, mert igazából nem tudott "hozzátenni" a szüléshez. Én pl. örültem, hogy vajúdás közben nem ugráltak ott körülöttem, néha benéztek, hogy minden okés-e, ennyi nekem bőven elég volt. A fehérvári kórházban tündéri szülésznők és csecsemős nővérek vannak, talán egy nőci van, aki olyan, mint egy katonatiszt, nála aztán nincs apelláta... :D

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok mi január 18.ra várjuk az elso babankat most vagyok tiz hetes es itt Fehérváron fogok szülni.

dius
mdaniela266
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok! Mi még a második kis csodánkra várunk, de ahogy a bátyus is, az új jövevény is Fehérváron fog megszületni :) Remélem jövő tavasszal szemrevételezhető lesz, hogy mennyit változott a szülészet az elmúlt 10évben :)
beuka86
Adony
 
 


Sokat! Bababarát lett, jó fej fiatal orvosokkal, cuki szülésznőkkel és segítőkész csecsemős nővérekkel. :-)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!
Mi decemberre várjuk az első babánkat és Fehérváron fog megérkezni a kisasszony :) Én is azt hallottam, hogy rengeteget fejlődött az utóbbi években, mind felújításokban, mind szakemberek/orvosok terén. Bízom benne hogy valós az infó :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Régen irtak ide.kb 1 éve.Van most valaki itt?
 
 


Szia! Én itt vagyok :)
beuka86
Adony
 
 


Szia Beuka!

Nem szoktak ilyen közzösségi oldalakra írogatni,Királyde most ráérek.
Úgy tűnik babás vagyok ..2 hét mulva tudok biztosat.Akkor lesz UH .
Ha időd engedi szívesen, várom leveled ha te is hasolnló cípőben jársz

üdv . Greta
 
 


Szia Beuka!

Nem szoktam ilyen közzösségi oldalakra írogatni,Királyde most ráérek.
Úgy tűnik babás vagyok ..2 hét mulva tudok biztosat.Akkor lesz UH .
Ha időd engedi szívesen, várom leveled ha te is hasolnló cípőben jársz

üdv . Greta
 
 


Szia Beuka!

Nem szoktam ilyen közzösségi oldalakra írogatni,Királyde most ráérek.
Úgy tűnik babás vagyok ..2 hét mulva tudok biztosat.Akkor lesz UH .
Ha időd engedi szívesen, várom leveled ha te is hasolnló cípőben jársz

üdv . Greta
 
 


Szia! Gratulálok Neked Mi 3éve várunk a csodára. Mindkettőnkkel minden rendben,ám mégsem jön a baba.
beuka86
Adony
 
 


Szia beuka. biztos sikerülni fog.ismerek mást is akik szintén hasonló cipőben"jartak.Nagyon szorítok
 
 


Sziasztok :) 2019 március-április a várt időpont, szintén Fehérvár. Most nekem is a szülésznő/orvos témán forognak a gondolataim, de erősen hajlok a szülésznő felé. Ügyeletes orvosnál szült itt valaki? Nagyon jolly joker?
 


Szia, eloszor ugyeletesnel szultem, sajnos most sem lesz masra lehetőségem, mert nem talaltam orvost, aki vallalt volna.sok a szules, keves az orvos, a szabadidejuket nem szivesen aldozzak fel.
Ha minden igaz, szulesznot talaltam.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
 
 


Szia, eloszor ugyeletesnel szultem, sajnos most sem lesz masra lehetőségem, mert nem talaltam orvost, aki vallalt volna.sok a szules, keves az orvos, a szabadidejuket nem szivesen aldozzak fel.
Ha minden igaz, szulesznot talaltam.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron