Új privát üzeneted érkezett!

Mi a helyzet lányok? Csak nem babáztok? :-P

ladysue
Mosonmagyaróvár
 
 



Sziasztok!

8-án a férjemmel elmentünk szülőpozÍciós jógára, 9-én hajnalban fájásokra ébredtem. 9-10 órával később (6 órája 5 percesekkel) biztos, ami biztos alapon bementünk a kórházba, ahol - szerintem teljesen szükségtelenül- burkot repesztettek és végül újabb 18 órával később megszületett Zsigi baba (51/3290) Elég nehézkes szülés volt, a nagykönyvi összes sz.rt kipróbálhattam (kézzel tágÍtás, oxitocin, elnyújtott vajúdás, extrém hosszú kitolási szakasz, vágás-szakadás...egy hete volt és még mindig nem tudok jégzselé+párna nélkül létezni, pedig nem vagyok extrém hisztérika). A párom nagyon jól "szerepelt" és sokat segÍtett. Aki még előtte van: mindenképpen javaslom a szülésznő fogadását, semmi sem segÍtett annyit, mint a tény, hogy ott van, figyel rám, támogat mentálisan. (háre, háre, Tóth Irma)


A kórházban négy napot töltöttünk sárgaság miatt és egyelőre küzdünk. Vannak a jóalvós-jóevős napok és a nemalvós-nemevősök, illetve okoz némi problémát a nappal-éjszaka kérdéskör :) A babánk egyébként nekükn gyönyörű (és hangos), el vagyunk varázsolva (főleg az apja... sose hittem volna, hogy ezt teszi egy baba vele... meg a kapcsolatunkkal. Bár erről még korai nyilatkozni) Zsigának szÍvzöreje van, ami nem tűnik kórosnak, de el kell vinnünk kardiológiai vizsgálatokra azért. Plusz nem gyarapszik olyan ütemben, ahogy "kéne" (ami hülyeség. Sokat eszik, alszik, boldog baba... aztán mi van, ha egy hetesen nem éri el a születési súlyát? fogyni nem fogy, akkor meg nem mindegy?!)

Kriszti: veled mizu?
Iner: arwen tornát próbáltad? állÍtólag tuti királyság!
Sue: képzeld, van egy másik ismerősöm Móváron, akinek egyidős veled a terhessége. Hogy mennyire baromság ez az időpontra menés! Egyébként a kor nem számÍt, az én védőnőm megyvenes, a babája viszont csak egy éves. (Gyerekorvosunk dettó) Persze, Így rutinban van... (de Így is mond sok hülyeséget, meg sok hasznosat is)

Kezdek visszatérni az életbe, tegnap még egy hÍradóra is futotta.

MÁS: rendeltem Angliából melltartókat, de kicsik lettek és mivel fehérnemű, a cég nem veszi vissza (80-85 E méret). 3500 Ft dbja, és ebből kettő bontatlan csomagolásban van. (Kettő bontott, fel kellett próbálnom, ugye) Evans márkájúak. A képeket nem tudom mellékelni, épp frissÍtik a honlapot. Fehér és levendula szÍnűek egyébként... Érdekes lehet esetleg valamelyikőtöknek?


 


 


Lilypie First Birthday tickers
 


A cicifixek:

fehér és levendula ill. fehér és kék csomagok.

http://www.evans.co.uk/webapp/wcs/store ... &langId=-1

http://www.evans.co.uk/webapp/wcs/store ... =bra&store

Van ötletetek, hogy a környéken- akár Ausztria, Szlovákia is érdekes-, hol lehetne melltartót kapni 95/100 H méretben? a legjobb persze az lenne, ha nem 20.000 körül lenne darabja, de akár ennyiért is érdekel... (fehérnemű varrásra képes ismerős pl...vagy ilyesmi esetleg?)

Lilypie First Birthday tickers
 

 
 

Sziasztok!

Blankanyu!!! gratulálok!!!! nagyon szép értékekkel született meg Zsigi baba :)
Sajnálom, hogy a szülés nem ment viszonylag simán, de jól vagytok és ez a lényeg :)
Elhiszem, hogy elvarázsolt benneteket a csöppség :) nagyon sok baba szívzörejjel születik, Mírának ezt 2 évesen vették észre, de neki egy megfázás okozta, de ezt majd kinövik, tényleg nem kell megijedni tőle, persze a vizsgálatokra azért el kell vinni!
Ha szopik, akkor be fog indulni a tejed és akkor megindul majd a hízása is, nekem mikor kijöttünk a kórházból kétnaponta kellett vinnem mérésre a védőnőhöz, aztán hetente, végül szépen hozta a hízász, ahogy a nagykönyvben meg van írva, ja és a kürházból haza sem akartak engedni, mert éppp 10%-ot esett vissza a súlya a születésihez képest, de aztán szépen behoztuk mindezt itthon....
sajnálom a melltartókat, esetleg valami netes oldalon hirdesd meg őket...

Remélem a többiek is jól vannak!!!


Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Blankanyu Gratulálok :-D
Örülök nektek!
Én még egyben vagyok tegnap ,este 8kor elment a nyákdugó ,de még semmi egyéb. Hányingerem van iszonyatosan! Már nem csak fizikailag ,lelkileg és idegileg is teljesen kivagyok! Nem tudom ,hogy bírom még ... A fizikai dolgok kezdenek elhalványulni ahhoz képest ahogy kezdek kikészülni ... Természetesen ezen senki nem akar segíteni ,sőt ...
Veletek mi a helyzet??
 


Blankanyu gratulálok a kis Zsigihez! 
Azt sajnálom,hogy ennyire hosszadalmasra sikeredett a kibújás a kislegénynek!
Az első szülésem nekem is hasonló volt,a végén (33. óra) úgy nyomta ki belőlem a doki! Akkor persze nem volt fogadott orvosom,csak az éppen ügyeletes orvos.

A kezdeti nehézségek a babával az elején elmúlnak majd idővel,és különben is egy gyönyörű fogatlan mosolytól az ember lánya képes úgy elolvadni,hogy teljesen elfelejti,hogy fél órával előtte képes lett volna szembe futni a vonattal a fárdtságtól,és a kimerültségtől! 

A melltartó méretem 95/C úgy hogy nem lennének rám jók sajna,pedig nagyon szépek!
Valamikor az ősidőkben dolgoztam fehérneműs varrodában,de a gépeim nincsenek meg hozzá,így varrni nem tudok magamnak sem... ellenben sok mindent igen ha szükségetek lenne valamire csak szóljatok! 

Krisztina a vége a legmegerőltetőbb! És sajnos tényleg nem érti meg senki,csak aki átélte és tudja milyen! Az első szülésnél azt sem tudom mikor ment el a nyákdugóm, a másodiknál kb 1 órával az előtt, hogy Emma megszületett! 
Lehet hogy a lehülés kicsalja a kis lányodat!A hányinger is lehet az indulás jele,sőt az is lehet,hogy mire ezt írom már túl is vagytok az első találkozáson!
Ha mégsem,akkor kitartás! Tudom könnyen jár a szám,de túl fogod élni, bármilyen nehéz is!Amint a kezedben lesz az a kis tündérke elfelejted mennyire fájt,mennyit kínlódtál! És persze a legfontosabb,nyugodtan szorongasd meg a párodat,kicsit had érezze milyen jó dolog a szülés!

Nálunk eddig minden oké! Hízni még nem hízok mindig,de az eddig cipelt plussz kilóim ezt kompenzálják! 
Babácska nő szépen, 30-án kell mennem majd a 32 hetes UH-ra. Kíváncsi leszek látnak e valamit mostmár a lába között,mert még mindig csak az "inkább kisfiúnak látom,de nem esküdnék meg rá" állapotban vagyunk! Hát hogyan vásároljon így az ember!

Még 60 nap van hátra a szülésig,bár én bizakodom benne,hogy egy kicsit előbb kibújik!

Iner veled mi újság? Hogy haladtok ebben a hónapban? 

Sue van valami fejlemény? 

baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


Köszi Mindenki! 

Kriszti, láttalak a FB-n, hatalmas a pocakod! Nyákdugó nélkül hetekig el lehet lenni, szóval ez még sajnos semmit nem jelent... Azt is értem, hogy lelkileg a legmegterhelőbb, tényleg csak azt tudom mondani: kitartás és idő. (És ha jót akarsz, az utolsó pillanatban indulj a kórházba, különben mindenbe belepiszkálnak.De a csecsemősök és a szülésznők állati jófejek)

Neva: tényleg varrsz? Tök jó, akkor lehet, hogy majd megkereslek ilyenekkel később. Nagyon szeretnék varrni tudni, de nincs szemem és türelmem hozzá, sajnos. A doki kéznyomai most is látszanak még a hasamon, szóval értem ezt a kinyomós-gyerek dolgot.

Iner:kollektÍv úgy vonzzuk nektek a babát, hogy ha nem vigyázol, hármasikrek lesznek  Tejem különben rengeteg van, a gyerek is eszik sokat, de valahogy nem hÍzik látványosan. Mostanra- mert persze kÍnomban méregetni kezdtem- majdnem elérte a születési súlyát. De közben meg amolyan boldogbaba, szóval nem akarok ezen szorongani... 

Nálunk: tegnap felmerült, hogy vissza kell mennem a kórházba (vérzés, stb), de kitartok. Mivel a szülésznő szerint 5 napra kb. gyerekestül bennfognának, tutira megyek, csak ha muszáj... JA! külön vicc: mint kiderült, nem megfáztam a kórházban,hanem elkaptam egy bakteriális fertőzést. Így menj egészségesen orvosok közelébe... bakker.


Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Krisztinam, olvastalak fc-en, remélem már babázol!!!!!!

Neva! azta, nem semmi szülésed volt neked sem....de jó, már csak 60 nap van szülésig :)
Remélem jól haladunk....nagyon bizakodó vagyok.....egy hét van még a tesztik.....nagyon lassan fog eltelni, érzem.....de nem tesztelek előbb, mert nem akarok csalódni....annyira szeretném, hogy + legyen...nagyon-nagyon-nagyon......

Blankanyu! igazad legyen...vonzzátok is be, mert ha most nem sikerült, akkor szept.ig nem is fog, mert apa pont azokon a napokon lesz elvezényelve....:(
Én is sokáig véreztem, meg akkora darabok jöttek, hogy már én is vissza akartam menni...milyen fertőzést kaptál el? remélem már enyhült a vérzésed!!!!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


@iner: baci vmi kórházi tenyészet, szedem rá az antibigyót, alakul...

ha apa nincs ott a tökéletes időpontban, sem jelent semmit, a mi babónk 45 napos ciklus 26. napján fogant...szóval,ezek csak számok... inkább élvezd a sok, vad, szenvedélyes szexet :)


Lilypie First Birthday tickers
 


@iner:


Tényleg nem jelent semmit a középidő! Mi a fogantatás hónapjában egyetlen napon tudtunk összehozni apával egy gyors bulit,akkor is védekeztünk! Ez december 1 volt 10-én kellett megjönnie,véreztem is egy napot! Aztán semmi! Nem kicsit lepődtünk meg,januárban készültem visszamenni dolgozni! :P

De már nagyon örülök,hogy így alakult! valószínű nem lett volna több babánk,ha nem lép közbe a sors!

baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Igen, tudom, Míra is úgy jött, hogy abban a hónapban összesen 2x voltunk együtt.....most meg mikor az ember rá van pörögve.....semmi.....hát nem tudom, mitől is függ....de jó lenne, ha most sikerülne....

Krisztinamnak meg lett éjjel a babája, 4,5 kg és 52 cm...... remélem nem mérges, hogy elujságoltam nektek!!

Nagyon gratulálok nekik itt is!!!!!!!

Nem tudom meddig bírom még szedni a femibiont....rendesen olyan másnapos a gyomrom tőle....botzasztó.....

Hogy vagytok??

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Kriszti: Gratulálunk. Óriásbébi :) Majd Írd meg, h ment. Sok puszi nektek.

Iner: jajj, ez szörnyen hangzik...mármint a rágörcsölés... Tudnék okosakat mondani, te meg nyilván a hajadra is kenhetnéd... szurkolunk :)


Lilypie First Birthday tickers
 


Blankanyu! nyugodtan, mond csak, hátha sikerül valamit betartanom belőle.....bár ha most lesz sikeres, akkor 2 hónapig apa miatt úgyis tárgytalan a téma....
Azta, Zsigi már 1 hetes is elmúlt....

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


@iner: Hát egyrészt szerintem próbáld meg élvezni is a gyerekgyártást, ne csak véghez vinni  Egyébként- azt mondják- a jóga, Arwen torna, makrobiotikus étrend, jólevegő, nyaralás csodákra képes.

Szerintem azért nem olyan ritka, hogy valaki nem esik teherbe az első egy-két hónap alatt, szóval bőven időben vagytok. Ha egy év alatt se sikerül, az azért más. Persze, azt is értem, hogy te-ti MOST szeretnétek babát és nem majd egyszer. De ugyebár bÍzva bÍzzál...


Lilypie First Birthday tickers
 


Krisztinam gratulálok!
Hát tényleg szép méretekkel érkezett a csajszi! 
Ha lesz időd majd mesélj! 
Sok erőt a kicsihez,egészséget,és persze sok tejecskét!


Blankanyu! Bármi varrnivaló ötleted van,keress nyugodtan! 
Női ruhakészítőnek tanultam,de a hosszú évek alatt sokmindenbe belekóstoltam már! A legújabb szerzeményem egy babás szakrajz könyv,így már méret alapján akár bodyt,rugit is tudok szerkeszteni,szabni,varrni! :) Most így a véghajrában ugyan nem sok időm van alkotni,meg a lányok sem türelmesek velem ilyen téren,de az ősztől már bízom a javulásban!


Jelenleg el vagyok veszve az itthoni káoszban,és pánikban vagyok,hogyan lesz minden kerek augusztusra! 

Iner nekünk Emmánál sokáig tartott amíg összehoztuk,legalább is a mi mércénnkel sok volt az a 8 hónap próbálkozás... Nálunk a fogamzás teakeverék volt ami akkor sikert hozott,már az első hónapban összejött amikor elkezdtük. Azt hiszem ott a cickafark,palástfű,és a barátcserje volt a fő titok! 
De ugye még ez a hónap nincsen veszve!!!!

baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Igazatok van, persze, csak annyira szeretnénk már a kistesót... :)

Neva! ne aggódj, minden kész lesz aug.ra!!!! minden rendben lesz!!!! :)
Tényleg sokára jött akkor össze Emma, volt valami oka? Ilyen teakeveréket lehet kapni a herbáriában?
Nincs, még nincs elveszve ez a hónap sem....ráadásul nagyon jól tartottuk az ütemet azokon a napokon.... :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


@iner:


ha jól emlékszem onnan rendeltem meg a hozzávalók nagyrészét! :)
Ha szükséged lenne rá,de nem lesz,akkor az egyik ismerősömnek megvannak a hozzávalói a keverékhez,ő árulja,mert mire megvette a hozzávalókat,hogy elkezdje inni össze is jött a bébi!

Emma nehezen jött tényleg,az okát nem firtattuk,betudtuk a stressznek! Anna akkor élte a legvadabb időszakát,volt ott minden finomság!Teraszról leesés másfél méterről,3 hónapjára rá egy ujjtörés amit csak műtéttel tudtak helyre rakni,aztán utána meg gondolom az évvégi hajrá.Aztán elkezdtem inni a teát,és hopp a következő hónap már pozitív tesztes volt! Pedig akkor is csak 3 alkalom volt,hogy összebújtunk,mert szenteste halt meg a keresztapám. :(
De én bízom benne,hogy ez a hónap lesz nálatok a tuti! <3

baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


Neva! köszönöm, aranyos vagy :) sajnálom, a karácsonykor történteket, tényleg nehéz évetek volt akkor, nem is csodálom, hogy nehezen jött össze, Emma, de itt van és ez a lényeg, és most a kis csöppség a pocakodban is jönni akart :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Nekem napra pontosan 21-én jött meg, akármilyen hónap volt. Utoljára ápr. 21-én húsvét hétfőn, kedden elmentünk haza Winterthurba (ha itthon vagyunk, akkor oda haza, ha otthon vagyunk, akkor ide haza), és május 04-én jöttem haza. Május 05-re volt időpontom PÉ UH-ra, láttunk is 3 db kicsi petét 5-8-9 mm-ek voltak. Naptár szerint akkor voltam középidős. Mondta a doki, hogy akkor most 3 napig mindent bele, mint a nyulak. Mondtam, hogy jó-jó, de kivel, mert a Tamás otthon maradt, egyedül vagyok itthon. Nagy röhögés volt, hogy a szomszédhoz mégsem mehetek stb. meg ő sem segíthet. Ez volt kedden. Pénteken hazajött a Tamás éjjel, szombaton állítólag mondtam neki, hogy már nem lehetek terhes ebben a hónapban. (Aznap éjjel össze is hoztuk a Picúrt.) 21-én nem jött meg, negatív volt a teszt, 25-én reggel lett halvány pozitív. (2012. október óta nem védekezünk, de mivel keveset vagyunk fizikailag egy helyen egy időben együtt peteéréskor, így nem csoda. Az utóbbi hónapokban már nagyon zizi voltam a fogamzási elmebajtól.)


ladysue
Mosonmagyaróvár
 
 


Ladysue! te vagy a bizonyítéka annak, hogy nem csak középidőben lehet peteérés ezek szerint :) örülök, hogy sikerült összehoznotok a kis Picurt :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok :-)
Tudom ,el tűntem egy kicsit ... De megvan rá az okom :-D
Ma 2hete megszületett az én csodálatos kislányom :$
Zsolnai Mira Ramóna
52cm-rel
4510g-mal :-D
Természetesnek indult ,de nem jól volt behelyezkesve a feje ,úgyhogy császár lett. Az aneszteziológus meg nem tudott el érzésteleníteni ( állítólag rövid volt a tű ) úgyhogy altattak...
Csütörtökön volt egy hete ,hogy hazajöttünk. A frontot megérzi ( szerintem azt is lightosan ) ,de amúgy egy szavam nem lehet! Jobb babát rajzolni se lehetne!!! :-D
A tejfakasztó buli jól sikerült ,van bőven és a csajom nagyon ügyesen eszik már az elejétől :-)
 


 


Sziasztok!

Krisztinam! örülök, hogy jól vagytok, és hogy a szopival is minden rendben! Ki csinálta a császárt nálatok? Nagyon szép baba Mira Ramüna...melyik nevet használjátok majd neki?

Többiek? Remélem midnenki jól van, és csak azért nem jelentkeztek, mert nyaraltok :)

Hát nálunk volt egy halvány remény....egy hete volt egy nagyon halvány pozitív tesztem, aztán vasárnap és hétfőn is, de nem erősödött, úgyhogy sejtettem, hogy valami nem stimmel, 2 nap késéssel sajnos meg is jött a mensim.....úgyhogy most 2 hónap szünet jön, mivel apa pont azokon a napokon nem lesz itthon, amikor esélyes lenne....marad a szeptember.....de remélem hamarosan végre én is kismama lehetek ismét :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok,
mi jól vagyunk. Azért mondom, hogy mi, mert ha Picur nem érezné jól magát, biztos adná valami jelét. :-) Tegnap voltunk a KYNCS-ben, megvolt a vérvétel és előtte az UH 2,6 cm és 9 hét és 4 napos - át kell majd szerkesztenem a Picur növekedésjelzőjét. A hányinger, émelygés, hányás messzire elkerül. Kopp-kopp-kopp. 24-re meglesz a vérvétel eredmény és akkor lesz a 12 hetes UH is.



iner: sajnálom

krisztinam: gratulálok, hála Istennek akkor azért a vége rendben volt. :-)


ladysue
Mosonmagyaróvár
 
 


Na sziasztok!
"Hosszú" idő után ,újra jelentkezem :)
21.én lesz 7hónapos a csemetém :)
21.én lesz 2hónapja ,hogy a leánykám édesapjával összeházasodtunk ( csak két tanús polgári volt és ha minden jól megy idén lesz templomis lagzis ) :)
Nyáron veszünk házat és végre nyugodt családi életünk lesz :)
 


Nálatok?? 8-)
 


 


 


Sziaszrok!

Jó rég jártam erre én is!

Kriszti! Nagyon szép lányod!! Gratulálok az esküvőhöz!

Nekünk is sikeres volt a szeptember, már a 21 hétben vagyok, május végén érkezik Merse!
Nagyon várjuk!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


@iner:
De jó :)
Gratulálok!! :D
Hogy bírod??
 


Sziasztok!

Valahogy fel kéne pezsdíteni ezt a témát. Nem tudom hol vannak a megyei kismamák... Mondjuk én sem találtam ide azonnal, mert a várandósság témakörön belül kerestem.

Mi júliusra várjuk az első babánkat. Jó lenne ha tudnék beszélgetni győri, vagy Győr környéki kismamákkal, mert nincs túl sok tapasztalatom. Kórházól, orvosokról, stb.
 
 


@hrit:
Üdvözlégy közöttünk :-)
Az én kislányom 21.én lesz 7hónapos :-)
Győrben szültem ;)
 


Sziasztok! :)

üdv, -gondolom- Rita, gratula a babátokhoz! Kriszti, neked meg az esküvőtökhöz. Nem is posztoltál róla! (vagy igen?)
Iner,láttam, hogy nagyon aktÍv vagy a várandós topikban, gratulálok a babóhoz! Ilyet még nem is hallottam, hogy valaki akarja és lőn!

Zsiga is nagyfiú már, hihetetlen, hogy pörögnek a hetek-hónapok.

Én örülnék egy topikfelpörgetésnek, meg Hrit, szerintem mindenki szÍvesen "osztja az eszet :) " közülünk, csak mondd, hogy mi foglalkoztat, én szÍvesen válaszolok. (Akár privátban is)

Lilypie First Birthday tickers
 


Köszönöm a segítséget! :)

A 20. heti kötelező ultrahanggal kapcsolatban lenne kérdésem. (bár tudom, hogy ezt az orvosom is meg tudná mondani, de amire a köv. időpontom van hozzá, szeretném kinyomozni, hogy működik, telefonon pedig nem akarom hívogatni)

Azt tudom, hogy a kórházban csinálják, viszont az egyik ismerősömnek időpontot adott rá az orvosa, a másik ismerősöm szerint pedig nem kell időpont, hanem ott kap sorszámot az ember... És igazából nem is a 20. héten kell menni, hanem 18-19. héten?

Ezek a szedett-vedett infóim vannak. :)
 
 


Blankanyu
Csak két tanús esküvő volt mert anyós bekavart ...
Majd ha lesz templomi akkor arról lesznek fényképek :-)
Pont ma 2hónapja az esküvőnek ... :$
Egyébként van kedved valamikor talizni?? :-)


Hrit
Nekem minden uh úgy volt ,vogy be írta a doki ,hányadikán menjek és aznap oda mentem. Megnyomtam a sorszámot és márcsak ki kellett várnom a számom :-)
 


Rit: Szerintem inkább kicsit később, mint előbb. (Én legalábbis Így jártam el) De a doki nekem is beÍrta mindig (Ha fontos volt, hogy melyik napon, akkor azt, ha csak a hét, akkor azt) Nyomsz és vársz, ha Győrbe mész... Érdemes szerintem 10 után menni és nem hétfőn, akkor kevesebben vannak. A reggel mindig őrület, a hétfő pláne... És egyébként kettőig vannak szabályosan, bár a dél után érkezőket tapasztalataim szerint diszkréten utálják...

Kriszti: találkozzunk! Iner, gyere te is! Meg Rit, te is, ha van kedved! Az biztos, hogy a köv két hét nekünk nagyon zizi, de február második hetétől részünkről mehet a menet...


Lilypie First Birthday tickers
 


@blankanyu:
Fórumtali :D
És az a bizonyos dolog amiről felismerjük egymást evy szalmakalap lesz mint a filmekben :-D :lol: :-P
Na viccet félretéve tényleng örülnék neki :)
Sajnos sokat vagyok egyedül :(
 


Sziasztok Lányok! 

Iner Gratulálok a pocaklakóhoz! 

Én is jó rég jártam erre! :)

Ákos 5,5 hónapos, van már 2 foga, és nagyon jó kisfiú! A lányok imádják!

baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


Na, jányok, randizunk egyet márciusban?


Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok. Én is győri kismama vagyok, a 30.-dik hetet taposom éppen. Május 8-ra várjuk az első kislányunk világrajöttét. Eddig minden rendben zajlott, bár most kicsit aggódom a magzatvíz miatt. ( a doki szerint kevés,remélem nem lesz gond )
Szívesen beszélgetnék, ismerkednék megyei kismamákkal, jó lenne tapasztalatokat cserélni :)
 
 


Mi benne vagyunk a kismanómmal a mérciusban :lol:
 


Sziasztok! Fiatal lány vagyok, a párommal élek és eldöntöttük hogy kisbabát szeretnénk,ezért is regisztráltam erre az oldalra bár sajnos még nem vagyok állapotos szeretnék minnél többet tudni :)
szaszaa
Győr
 
 


Sziasztok én most jöttem erre az oldalra mert sok jót olvastam nekem is van egy 18hónapos lányom akit nagyon szeretünk volna és egy év után lett is :-)
aluzok
Győr
 
 


Hajó jár még ide valaki?
aluzok
Győr
 
 


Kedves Kismamák!
Szeretném megkérni Önöket, hogy a kérdőív kitöltésével járuljanak hozzá a szakdolgozatom elkészüléséhez.
Témám a terhesség alatti depresszió és szorongás, anya-magzat kapcsolat.
Kb 10-15 percbe telik, de nagyon nagy segítség lenne minden egyes kitöltés. Előre is köszönöm a segítségeteket  További csodaszép napot kívánok!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... w/viewform
tundermamoca
Szombathely
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron