Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti! nekem ugyanez volt anno Mírával, mikor terhes voltam meg mikor megszültem, utána nyáron szájzárat kaptam, mert nőtt a bölcsesség fogam és megyulladt rajta a fogíny, mert nem tudta áttörni, mielőbb menj vele dokihoz!!! addig is mosd sokszor meg alaposan és ha van szájöblögetőd, akkor használd! legjobb a corsodyl! nekem is azt kellett, miután leégették róla az ínyt....kitartást!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


@iner:
Köszönöm a tanácsot.

Különben kezdem úgy érezni ,hogy a következő 12 hét lesz életem leghosszabb időszaka ...
A 3.nap ,hogy rosszul vagyok ( de legalább minden nap más van )
1.: nem kaptam levegőt ( amúgy asztmás vagyok és holnap megyek méreckedni 16-17kg plusznál járok )
2.: éles ,erős fájdalom köldöktől lefelé ,meg mintha belülről késelt volna a kiscsaj
3.: ma meg az udvaron majdnem össze estem ,tiszta gyenge vagyok
Most kezd nagyon nehézkessé válni ... Azon gondolkodom ,hogy elmondjam e a dokinak .... Nem szeretném ha eltiltana a terhestornától ... :-S
Viszont ijesztőek ezek a rosszul létek kicsit. De elmúlnak mindig ...
Fogalmam nincs mi legyen ...
 


Most voltam védőnőnél ... 17,5kg plusz van eddig ....
 

 
 

halihó!

Az elmúlt napokban nekem is csak zugolvasni volt időm... ami hÍr: én még nem érzem a nehézkességet, de lett egy cuki kis gyomorsavas külön történetem, amit mondjuk tudtam volna nélkülözni... és újra eljött az este kilenckor pizsiosztás történet. De egyébként én még élvezem- és olvasva téged, Kriszti, azt hiszem, nagyon szerencsés vagyok. Valamint végre-végre megvettük a csempét a fürdőfelújÍtáshoz, Így van esély, hogy mégiscsak lesz fürdőszobánk, mielőtt a bébi megérkezik. (Ha ilyesmit terveztek: 800 Ft/nm áron vettünk spanyol design csempét a Baumaxban) Juhú!

Kriszti: fogas kérdéshez őszinte részvétem, ez mindenhogyan borzalmasnak tűnik, nemhogy várandósan... kitartás...! 

Meséljetek, mi a helyzet veletek!

Lilypie First Birthday tickers
 


@krisztina: Na de gondolom,hogy előtte karcsú voltál kimondottan. Nekem eleve van kb 50 kiló túlsúlyom, természetes, hogy emellé már egy gramm se fér el...


Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Hát nálam sehol semmi....vasárnap kellett volna megjönnie az első gyógyszer nélküli mensesemnek....több a folyásom, mint az elmúlt napokban....semmi tünet nincs a menses mejelenése mellett....már nem fáj a hasam sem.....viszont elég furán érzem magam, koválygok, kicsit tompa a fejem, ami a meleg miatt is lehet....holnap reggel megint tesztelek, ha addig nem lesz semmi....
Megnéztem a naptárban és épp a lehetsége sovuláció előtti napon voltunk együtt apával megszakítással....szerintetek??? azért az nagyon durva lenne, ha terhes lennék így nem?? persze örülnék is, már beleéltem magam :D


Krisztina! hát az tényleg picit sok, de ha vékony voltál előtte, mint ahogy Blankanyu írja akkor belefér, csak a baba most fog még igazán hízásnak indulni.....hogy van a fogad?

Blankanyu! örülök, hogy ilyen jó árban kaptatok csempét! magatok csináljátok vagy szakemberrel?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


@iner: ha már attól teherbe estél, hogy kitaláltátok, hogy kéne még egy gyerek, akkor ebből tuti bizniszt csinálhatsz és tanfolyamon oktathatod a mentális erő lendületét...  Persze legyen szerencsétek, ismerek olyat, akinek elsőre sikerült. De ha babát vársz, jól oszd meg velünk, mert az lenne a nem semmi

A fürdőt szakember csinálja majd, bár még nincs meg fixre a szakember, szóval ha tudtok ajánlani, privátban szeretettel várom az elérhetőségeket.


Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!
A fogam már elviselhető ,de ha időmbe belefér ma akkor megyek vele dokihoz. Amúgy a terhesgondozóban vagyok ... Várom a sort :-)
Majd ha végeztem ,írok ( ami lehet csak később lesz )
 


Sziasztok!

Blankanyu! Míra is elsőre sikerült, még fel sem foguk, hogy babát akarunk és már ott volt a kezemben a pozitív teszt :)
Persze akkor élesben próbálkoztunk, de kb 4 voltunk együtt abban a hónapban :)
Ma negatív lett reggel, szóval terhes sztem nem vagyok, csak a gyógyszer miatt késik....de jó lenne, ha  már végre jelnetkezne.....

Nektek mennyi idő alatt jött össze a baba?

Kriszti mi volt a terhesgondozóban?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


@iner: mondjuk, hogy négy év alatt... Az első másfél évben tényleg "próbálkoztunk", szóval benne volt a szándék az együttlétekben, utána meg úgy voltunk vele, hogy ha lesz lesz, ha nem nem... (Mivel több terhességem-ünk?... is volt, tudtuk, hogy biológiailag összejöhet, egy idő után "elengedtük" a stresszt. Mármint, nem értettük, hogy miért nem, dehátevvan)

ValószÍnűleg tényleg a gyógyszer, de hát majd idővel... Ha beválik a gyakorlat, akkor jövő hónapban már a februári babavárókban nyomod :P

Remélem, Kriszti, minden oké, mert csak nem Írtál...


Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok :-)
Na bocsánat ,de reggel óta most ültem le rendesen...
A manókával minden rendben és mehetek holnap tornára :-)
A fogorvos betömte az egyik fogam ,a bölcsesség fogamra nem mondott semmit. De amúgy már nem is fáj :-)
Veletek mi a helyzet??
Le írjátok a neveteket?? ( Hacsak nem vagytok titkos ügynökök ,vagy szökésben lévő sorozat gyilkosok ;-D )
Facebookon bejelölhetnénk egymást ...
Én Dominek Krisztina vagyok :-)
 


@krisztinam: Hát, én ugyan se titkosügynök, se sorozatgyilkos nem vagyok, ugyanakkor a nevemet mégse szívesen írnám ide. Viszont bejelöltelek  :)

Nekem ma este megjött a vércukormérőm, szétszurkáltam a kezem, de nem ittam eleget ma, mint kiderült...ugyanakkor eddig minden kontrolleredményem szipiszupi, semmi kedvem szurkálni. Brrr. Hova jársz tornára? Milyen volt a szülésfelkészítő? Nálunk iszonyat meleg volt, levegő nuku és volt egy őrült csaj- aki természetesen az ablaknál ült- és állandóan becsukta az ajtót, ami némi levegő érdekében volt nyitva, mert ZAVARTA A BIZTONSÁGI ŐR ÁLTAL NÉZETT TV, ami mi konkrétan csak akkor hallottunk, amikor ott álltunk mellette. Rohadtul nem érdekelte, hogy mondjuk ő abba a szerencsés 15-be tartozik, akinek jutott szék az ablaknál, de a többieknek abszolúte nem és el lehetett ájulni...

Tornára végül nem iratkoztam fel, mert olyankor mindig dolgozom és nem lenne jó mindig kihagyni... Most ötletelek, hogy mi tudnék DVDről itthon végezni, mert a mozgás meg kéne igencsak...


Lilypie First Birthday tickers
 


@blankanyu:
Igazából most olyan dolgokról volt szó amiket én már tudtam ,tehát most nem volt nekem annyira érdekes. Amúgy nekem pont ablak mellett jutott hely ,de így is rosszul voltam a melegtől ...
Én holnap megyek tornára ... Már várom ,meg kíváncsi vagyok :$
 


Sziasztok!

Nálam még mindig semmi... :(

Blankanyu! sajnálom, hogy sokat kellett várni a babára....tesót terveztek majd? hát, jó lenne, hogy jövőhónapban már a februári babavárókban nyomjam :))))
Örülök, hogy minden cukoreredményed jó :)

Kriszti! én is bejelöltelek!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


@iner: Kiderült, hogy a cukoreredményeim úgy jók, hogy nem jók. Ma szénhidrátot zabáltam, egyszerűen KELLETT és nem bÍrtam/akartam ellenállni. (Ez mondjuk abban merült ki, hogy reggel és este is ettem kenyeret, ebédnél meg még desszertet is.Ami nagyon helytelen.) Az eredményeim Így is 6,5 körül vannak, amiről szentül meg voltam győződve, hogy remek. Mert a dokim és a cukorbeteg ismerősöm is azt mondta, hogy 7.0 alatt tök szuper. Csak azt felejtették el hozzátenni, hogy a terhességi cukorhoz képest és nem a normálishoz. Szóvak nem örülök. Holnaptól megint a nagyon komoly diéta.

Baba: hát, ennyi idő kellett hozzá. Nem tragédia, talán mostanra értünk meg rá. Vagy a helyzet, vagy nem tudom. De hihetetlenül jó érzés ránézni a mozgolódó pocakra és azt gondolni: anya leszek! (Bár rettenetesen félelmetes is, hogy őszinte legyek. Annyi kérdést kell átgondolni, megválaszolni stb.stb) Kistesó- ügyben (tök vicces erről úgy beszélni, hogy még ez a baba se született meg) az az elképzelésünk, hogy 5 éven belül érkezzen meg. Ideális esetben- ez azért necces, mert én nem kapok TGYÁSt, GYEDet, csak GYESt-, ha bÍrjuk majd anyagilag, akkor kábé "rögtön" próbálkozunk (Mondjuk a bébi egy-másfél éves korától) Ha nem bÍrjuk, akkor másfél éves korában megpróbálok elhelyezkedni és olyan 3-4 év múlva jöjjön a gyermek. De az eddigi tapasztalataink azt mutatják, hogy mi tervezünk, aztán majd valami lesz...valószÍnűleg pont az ellenkezője annak, amit képzelünk 


Lilypie First Birthday tickers
 


Blankanyu! 6,5 fél az jó eredmény étkezés után egy órával mérve, mert a lényeg h 7 fölé ne menjen!
Nekem is vissza kellett mennem dolgozni mikor Míra 1,5 éves volt pont az anyagiak miatt. Szerettünk volna mi is kistesót hamarabb, de nmegszünt a szerződésem, így amint kaptam lehetőséget mentem is vissza....aztán megvártuk amig véglegesítettek, most meg ugye kaptunk fizu emelést, ami így megdobja a gyedet....

Úgy néz ki, hogy végre ma megjön így este felé a mensim...most már tudom újra tervezni a következő hónapokat....ma vagyok a 28. napon :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Képzeljétek, kiválogattam a kölcsönruhákat és annyi lett, amennyit még sose láttam... Rengeteg megy kölcsönbe, mert túl lányos, túl nagy stb, de egy db-ig Így se veszünk egy-két még szükséges darabon kÍvül semmit. Juhú! (Bár egy párat, mondjuk 30 db-ot , én is vettem a turiban)

Kriszti, te hol tartasz a mindenféle készülődésben...? Azt hiszem, hogy el vagyok maradva...

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Blankanyu! de jó, örülök, hogy ilyen sok ruhát kaptál, ezen sokat lehet spórolni :) én Míra összes ruháját elraktam, remélem sikerül majd párat újra használni....főle ha lány lesz a tesó is majd :)

Én nagyon görcsölök, ma van az első napom, gyógyszer nélkül mindig ilyen durva volt, a szülés sem enyhített rajta sajnos...:(
De remélem már csak egyszer lesz majd ezen kívül :)

Hogy vagytok???

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


@iner: Reggel majdnem kórház lett, mert én is begörcsöltem. Hegyekben zabálom orvosi rendelvényre a magnéziumot. Várunk....


Lilypie First Birthday tickers
 


Jaj, remélem minden rendben lesz!!! izgulok értetek nagyon és drukkolok nektek!!!!!
Kérlek, írj majd, hogy minden rendben!!!!!!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


@iner: Alakulunk. Szerintem rendben leszünk. (a ma reggel volt parásabb, de Zsigmond úgy tűnik, bent marad. Ami nagyon helyes, még korai volna kibújni)


Lilypie First Birthday tickers
 


Örülök, hogy már minden rendben! Nem is lesz semmi baj meglátod! bizony, még jó pár hétig bent kell maradnia Zsigmondnak!! Mondogasd neki, hogy még élvezze bent a nyugalmat :)
Majd írjatok!!!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok!

Na, nálunk normalizálódott a helyzet, szerencsére. Végre-nemsokára elkezdődik a lakásfelújÍtás és hatalmas kosz lesz, de a legvégén csudijó lesz. Zsigmond sokat feszÍt magát, olyankor kissé kellemetlen, de túlélem. Tavasz van! Olyan jó!!!

A cukrom meg össze-vissza. Egyfolytában.

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Bocsánat ,hogy nem írtam ,de 7végén ( csütörtöktől vasárnapig ) anyukámnál voltam.
Blankanyu remélem jobban vagy! Iner neked már most szurkolok ,hogy sikerüljön a tesó!
Úgy néz ki ,hogy most 7végén elkezdjük a festést ... A "szobánkban" kezdjük ( ami valójában egy lik ... Kb 6nm2 )
Jövő nyárig itt maradunk addig keressük a jövendőbeli otthonunkat. Úgy szeretnénk ,hogy körbe nézünk a környéken és keresünk egY kis 1 vagy 1.5 szobás házacskát 2-3 milkáert. Az kezdetnek elég és azt apránként nagyobbítjuk.
A kis Mira ,tényleg hű a becenevéhez ... " alien ". Egyre jobban kezdünk "félni" a dologtól ( én is meg apácska is ). Ami nem okoz bennem "aggódást" az egyedül a fájdalom ... Azt leszámítva szinte mindentől kezdek tartani ( attól is ,hogy mi lesz ha megszületik ).
Sajnos egyre nehezebben viselem ,de kitartok a kislányomért!
Remélem ti jól vagytok :-)
 


@krisztinam: És láttatok már ilyen 2-3 milliós árfekvésű ingatlant? Én még ilyenről nem is hallottam! Mármint, ilyen alacsony árfekvésűről. Bár végülis el tudom képzelni, hogy NAV-os árverésen pl. hozzá lehet jutni ilyesmihez... Mi még nem láttunk házat 7M alatt... Az nagyon szerencsés, ha ti igen. 

Nálunk is kijelölődött végre a felújÍtás időpontja, ápr.27. és máj. 6. között lemegy, szerencsére. A hétvégén egy gyönyörű használt fenyőkomódot is találtam, amibe a baba összes cucca belefér, ma Sanyi megnézi és ha király, akkor az is megvan. (Kértünk árajánlatot az asztalostól, amit mondott, nem volt extra drága, de nem is volt olcsó. Ez meg kb. féláron van ahhoz képest és kész is, szóval lelkes vagyok.) Babakocsi persze még mindig nincs, de sefteltem egy új kókuszmatracot nagyon olcsóért. Haladunk, még ha bazi lassan is. Juhé! 

Milyen szÍnű lesz a szobátok, Kriszti? Én az almazöld, a fehér és a napsárga között vacilálok. (a bébi nálunk is velünk lesz)


Lilypie First Birthday tickers
 


@blankanyu:
Lehet találni ennyire olcsón is csak körbe kell jól nézni :-)
A szoba szín ( habár apa még ellenzi ,de úgyis megadja magát ) a halványzöld egyik arnyalata lesz :-D
A zöld szoba nyugtatóan hat a benne lakókra :-)
 


@krisztinam: De most komolyan, hol találtok ilyet? (Nálunk egyáltalán nem aktuális a vásárlás, nem fogom "lecsapni" a kezetekről, csak hogy egyáltalán...

Hajnalban asszem megfordult a kiskölök...vagy nem tudom. Milyen volt tegnap a szüléselőkészÍtő? (nem mentünk el) volt bármi plusz?


Lilypie First Birthday tickers
 


@blankanyu:
Az ennyire olcsó házak általában nincsenek neten hirdetve. Lassan kell végig nézni az utcákat és úgy lehet találni. :-)
Amúgy semmi extra nem volt :-)
 


Boldog Nyuszikát :-D
 


Na mi a helyzet hölgyek??
 


Sziasztok!

Nálunk semmi, gyorsan telik ez a 4 nap, minden napra jut valami....elviéleg egy hét múlva megjön a mensi, utána kezdünk próbálkozni élesben :) már nagyon várom!!!

Ti, hogy vagytok?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Én egyre rosszabbul ...
Szombaton betöltöttük a 32.hetet és már rettentően várom a végét ...
Annyi minden bajom van ,hogy már megszámolni sem tudom. Egyre nagyobbak a fizikai fájdalmaim és csak az tartja bennem a lelket ,hogy nemsokára megszületik!
És ha nem lenne elég ,hogy elvileg 8hét múlva szülök ,nem könnyíti meg a dolgom kb senki. Apa nem érti és már nincs erőm tovább magyarázni neki. Elmondom neki mikor kérdezi ,hogy mi baj ... Mi fáj ... Úgy néz ki mint aki végre megértette ,de fél perc múlva mintha ellfelejtené ...
Bocsi ,hogy panaszkodom ,de mintha mindenki sz@rna a fejemre és muszály volt leírnom.
 


Kriszti! kitartást, ez a legnehezebb időszak, ilynekor már éjjel sem tudsz rendesen pihenni, ideges is vagy, hogy milyen lesz a szülés....de hidd el, minden rendben lesz! és hát igen, az apák el sem tudják képzleni miylen érzés lehet ez...kitartést kívánok!!!!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok
Hogy vagytok??
 


Szia!

Köszi, mi megvagyunk :) Lassan eljön a mi időnk is :)

Te hogy vagy? Hogy bírod még??

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


@iner:
Eddig azt hittem rosszul ... De anyósomat rosszabbul ....
 


Sziasztok! Lehet hozzátok csatlakozni? :)
Én ugyan vidéken lakom,de Győrben fogok szülni,augusztus vége felé! :)

baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kriszti! ismerős a helyzet....remélem jól vagy azért!!

Persze, hogy lehet csatlakozni! Üdvözöllek Neva :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Köszi! 
Zsuzsának hívnak, 36 éves vagyok,és Szilban lakunk.
A harmadik babánkat várjuk,még nem derült ki,hogy fiú e vagy lány! :) Igazából nekünk teljesen mindegy,inkább a család várná,hogy a két csajszi után végre fiú legyen! 
Kedden megyek majd orvoshoz,talán akkor megmutatja mi is van a lábacskái között.
Ha mégis fiúcska lesz,be kell szereznem pár pasis holmit,ne kelljen már szegénykémnek pironkodnia a rózsaszín cuccokba! 
Jelenleg a 27.hetet töltöttük az orvosom szerint,és néha már egyik másik fordulása elég durva,van,hogy megakad a levegőm!
A csajok nagyon elevenek itthon,pihenni nincs időm,pedig ez a sok front rendesen ad a zombizmusomnak! 
Ti hogyan bírjátok az időjárásváltozásokat?

baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy Így elnémultam. Volt itt minden: NST a kórházban zombibaba miatt idejekorán, négynapnyi jóslós fetrengés szülésparában, kinyÍlt méhszáj, háromhetes lakásfelújÍtás és megőrülés...  És ehhez még elkezdődött a vizsgaidőszak.

Üdv, Neva! Az a fiú legyen dolog tök jó, hogy bennetek nincs, a családnak meg végülis semmi köze hozzá, nem igaz?  Egyébként Inert leszámÍtva mindenki vidéki, szóval Szil pont annyira Győr, mint Gönyű pl. Ha a gyerkőc fiú lesz, akkor majd jól seftelünk a gyerekruhákkal, nálunk hegyekben áll és nem nagyon fogom tudni hova tenni. Ráadásul a férjem egyik kollégája szanyi, szóval majd megoldjuk...

Kriszti: sose találkozunk, pedig elvileg elmegyünk egymás mellett a szülésfelkészÍtő alkalmakkor. Ti mikor mentek szülőszobalátogatásra? Mi a holnapi csoportban vagyunk, Sanyi nagyon várja. Én kicsit aggódom, szerintem nincs teljesen felkészülve arra, ami most jön. Nekem elég komoly jóslóim voltak a frontok hatására, hegyekben toltam a magnéziumot és a doki+szülésznő is többször mantrázta, hogy csakeztahetetbÍrjukki, csakeztahetetbÍrjukki... KibÍrtuk, végül nem szültem, de senki nem vette komolyan, hogy majd' besz.rok. És igen, emlékszem, hogy a vajúdás ennél sokkal-sokkal fájdalmasabb volt, viszont annak belátható időn belül vége van, jóslózni meg heteken át is lehet parttalanul. Egy barátnőm mondta, hogy a 32-35. hét között eljön az a pont, amikor már a férfi, ha akarja se tudja követni, hogy mi a szitu, kevésbé érzékeny apukák meg még előbb elvesztik a fonalat. 
Az éjszaka már nekem se buli kb. egy hete, a gyereknek sose jó, ami nekem kényelmes és fordÍtva, teljesen mindegy, mennyire van hideg, akkor is melegem van, ráadásul éjszaka élénken csordogál az előtej és erre folyton felébredek... Na nem azért mondom, mert annyira szar nekem, hanem hogy érezd, hogy teljesen normális, amit érzel. Sokszor én is úgy látom, hogy azok sem értik, amit mondok, akik már átestek ezen a környezetemben. Próbálj arra koncentrálni, hogy minden oksi. (A nyitott külső méhszáj- mondjuk ez másfél hetes adat, azóta lehet, hogy más is kinyÍlt bennem- és hozzá a fertőzés- amit persze kezeltek- nem a legjobb kombó, szóval ha zárva vagy és "csak" fáj, az egész jó...)

Babasarok lassan alakul egyébként, kb. két hét és olyan lesz, mintha tényleg itt laknánk megint. A hétvégén jönnek az anyósomék, nem nagyon örülök neki, de megharcolok, tűrök, tolerálok és remek hétvégénk lesz. Ez a tervem. Próbálok pozitÍv maradni ezügyben.

Iner, hogy áll a bébiprojekt?


Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Neva! én majd kislányt szeretnék megint, de a fiút sem hagyjuk a kórházban :) győrbe jársz dokihoz? kihez?
én rosszul viselem a frpntokat, hideg fronttól mindig fáj a fejem....

Blankanyu! jaj, nst...? de azóta minden rendben ugye?? otthon vagy? még jó lenne, ha odabent maradna egy ideig!!! drukkolok, hohy minden rendben legyen....
Hát a katonákat igyekeztünk 2 naponta elhelyezni :) remélem lesz eredménye is.....de a tesztelés sajnos még messze van....és csak reménykedem.....

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Köszi az aggódást, Iner, de teljesen jól vagyunk. Bébi két teljes napig szobrosat játszott és egyáltalán nem mozgott semmit, muszáj volt ránézni. De szerencsére csak olyan kedve volt, semmi komoly. A méhszáj-ügy se paráztat nagyon... mondjuk, lassan a 35. hétben vagyunk, bébike elhagyta a 2 kg-ot, már nem félek, lesz, ahogy lesz( remélem, a fertőzést időben kikezeltük, ez az egyetlen ami felől kicsit aggódom)

Kétnaponta harci helyzet? Az ám a meló! Remélem, azért élvezitek is Majd összejön előbb-utóbb... a legjobb, ha jól érzitek egymást. (Mondom, nekünk majdnem 4 év kellett, tudom, miről beszélek)

Lilypie First Birthday tickers
 


Blankanyu, az szuper lenne,ha tényleg fiú lesz! A doki szerint nagy kommandós a gyerek,mert jól rejtőzködik! 

Iner! Fekete Zoltánhoz járok,a magánrendelésére.Emma nála született,és nála maradtam. Csorna halott dolog már a nőgyógyászat terén,így inkább gondozásra is oda járok! :)

baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


Sziasztok! Én bent fekszem sajnos a kórházban. Nincs nyitva a méhszáj csak megrövidült ,de minimum 2-3 napot bent tartanak ...
Görcsök a hasban ,fájdalom a derékban. Kaptam infúziót. Megkérdeztem mitől lehet ... Idegesség ... Vagyis anyósnak köszönhetem ...
 


@krisztinam: Akkor jobbulj! Nekem az első terhességem hasonó okok miatt ért véget... A tiéd már nem fog, biztosan lesz egy egészséges kicsi lányod, gondolj erre! Az anyóssal meg- legalábbis tapasztalataim alapján- csak a párod tehet valamit. Ha tesz. (Az ő anyja, neki kell lefektetni a határokat.) Az én férjem akkor nem tette meg, most, évekkel később újra meg kell harcolni mindent. Nagyon nehéz lehet nektek, hogy az egész család együtt lakik, mindenki mindenkivel, könnyen átléphetitek egymás komfortzónáját... Meg nyilván a konfliktuskezelést is tanulni kell, MINDENKINEK. Tarts ki!


Lilypie First Birthday tickers
 


@blankanyu: Kriszti, adj életjelet!


Lilypie First Birthday tickers
 


Remélem Krisztina minden rendben veletek! 

Mi igaz csak az apósommal lakunk együtt,de kitesz egy hadsereget!Főleg,ha kajáról van szó!
A múlt héten akasztott ki,szó szerint vagy két órát zokogtam,mert a frissen megfőzött kaját kiöntötte az állatainak,mert nem tudta,hogy miért is van a pulton a meleg lábas tökfőzelék! Azt sem mondta Bocs!
Na akkor én is úgy hívtam fel a férjemet,hogy "Mire hazaérsz lehet árva leszel!"
Nehéz az együtt élés,és pluszban ha bevan fűtve az ember lánya még hormonokkal is.... világ vége!

baby development

baby development

baby development
neva16
Szil
 
 
 
 
 


@neva16: TökfőzelékBaszki... 


Lilypie First Birthday tickers
 


Blankanyu! hát, élveztem....tudod, evés közben jönm eg az étvágy....remélem eredménye is lesz :)
Örülök, hogy minden rendben, még azért bírja bent a babó pár hétig!!!

Neva! értem, Fekete Zoltánról jókat hallottam én is :)
kitartást az apóshoz, nem lehet könnyű....

Kriszti! mi történt anyóssal? olvastam fc-en hogy már minden okés! remélem anyós kicsit fejéhez kapott!!!!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Na sziasztok!
Haza értünk! A méhszáj nincs még nyitva szerencsére csak megrövidült. Kaptunk tüdőérlelőt. A doki azt mondta a tegnapi nagyviziten ,ha beindul a szülés nem fogják visszatartani ... Amúgy 34+1-nél járunk. Csináltak egy uh-t mielőtt kiengedtek ma délelőtt ,3100g a kicsilány ...
Tegnap kaptam egy szörnyű hírt ... Meghalt a nagymamám ... Félig ő nevelt ,ezért olyan mintha az édesanyám ment volna el :-(
Az anyósom egy ... Nem mondom ki mi és amint lehet eltűnünk innen!
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron