Új privát üzeneted érkezett!

Kedved Budakalászi Kismamák!

Kislányom 8 hónapos. Szeretnék hasonló korú gyerkőccel rendelkező budakalászi kismamákat toborozni, akik szívesen barátkoznának egymással, megosztanák tapasztalataikat, segítenék egymást tanácsaikkal és akár össze is járogatnának személyesen is, vagy közös programokat szerveznének.
Szeretettel várlak a budakalászi baba-mama 2013 csoportba! Jelentkezz itt a topicban, vagy emailben (lexy@t-online.hu).
 


Szia!

Igaz én Szentendrei kismama vagyok , de nagyon szívesen beszélgetnék , ismerkednék én is más anyukákkal.
Nekem van egy 3 éves kisfiam meg egy 14,5 hónapos kislányom.
Én amúgy 25 éves vagyok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Szia:-) Örülök, hogy írtál! Nagyon cukik a gyerekek. Hová szoktatok járni ilyenkor télen?
 

 
 

Szia , köszi. Nagyon sehova , mert a kisfiam sajnos mindig nagyon beteg lesz , úgy hogy így télen nem igazán modulunk ki , ha ki is mozdulunk akkor csak egy kis friss séta.
Sajnos az egész telet átbetegeskedi.
Most is beteg.
Úgy hogy örülnék neki , ha jönne már tavasz.
De így nem tudom mikor fog jönni , most is szakad a hó.

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Amúgy ugye mi szentendrén lakunk és inkább csak a városban sétálunk , meg a patakparton , azt nagyon szeretjük , olyan jókat lehet ott sétálni.

És ti?

Te rólad mit lehet tudni?

A kislányodat hogy hívják?
Milyen baba?
Éjszakátok?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Az én kislányomat Laurának hívják, hamarosan 9 hónapos. 2 hónapos kora óta végigalussza az éjszakát, 8-9 körül ébred reggel. Erre nem lehet panaszunk. Nagyon jó kislány, most már egyre több időt vizsgálódik egyedül, így már tudok mellette más dolgokat is csinálni, persze azért még így sem könnyű időnként, de már sokkal jobb, mint pár hónapja. Persze neked már nagyobb tapasztod van a két picivel. Végre itt a jó idő, úgyhogy most már sokat vagyunk kint a levegőn. Kisfiad már nagyobbacska, gondolom, ő már alszik éjjel. S a kislány? Remélem, lesznek még kismamák hamarosan. Tettem ki plakátot az orvosi rendelőbe az egyelőre két tagot számláló csoportunkról:-) Hogy telnek a napjaitok a két picivel? Engem ez azért érdekel, mert egy babával is nehéz, kettővel hogy szoktad megoldani a feladatokat?
 


Nálunk is nagyok jók az éjszakák Lilla már az elejétől fogva átalussza az éjszakákat (10-11-12 órákat egyhuzamban) , annak idején a fiamnál nem volt ilyen rózsás a helyzet , ő óránként kelt felnagyon sokáig és 2 éves kora óta alussza át az éjszakákat , úgyhogy nálunk szerencsére mindenki alszik az éjszaka , nappal alszik mind a kettő ebéd után (2-3 órákat) . Hát sajna nálunk nem lehet csinálni semmit a két gyerek mellett , Krisz mondjuk eljátszik egymagában , de Lillára állandóan oda kell figyelni , sajna már meg is történt vele az első komoly balesete , otthon elesett és beverte a száját a szék lábába és szétnyílt a szája amit össze kellett neki varrni , úgy hogy most van egy szép hege , ez 2 hete történt. elég hamar rendbe jött neki szerencsére 1 hét után már ki vették a varratokat.
Mi is sokat vagyok kint a levegőn mindig megyünk sétálni , játszótérre .
Nagyon könnyű nekem , mert a párom sokat van otthon így igazából ketten oldjuk meg , 24-48 ban dolgozik vagyis 1 napot dolgozik 2 napot otthon. De ha egyedül vagyok akkor is könnyű , mert már nagy a fiam , szerencsére szereti saját maga csinálni a dolgait , de ha ebéd kell akkor Krisz játszik , Lillát berakom a hintába és mesét néznek , házimunka akkor van amikor apa is itthon és akkor valaki a gyerekkel foglalkozik valaki meg takarít.
Na jól tetted , hogy tettél ki plakátot , hátha csatlakozik más is. :-)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Sziasztok!! Most babát váró kismamák nem járnak erre? Jó lenne megismerkedni velük. Budakalász és környéke.
mismo
Budakalász
 
 


@mismo:


szia, én Pomázon lakok. Idén februárban költöztem ide, így szinte senkit nem ismerek errefelé, így jó lenne egy "tapasztalt" ismerős/barát. 
Jövő júniusra vagyok kiírva és a születendő picin kívül van két nagyobb lányom.
Te mikorra vagy kiírva? 
Évi
 
 
 


Szia!! De jó, hogy írtál!! Mi kb.1,5 éve költöztünk ide, és szintén nem nagyon ismerek senkit!! :)

Én holnap töltöm a 12 hetet, június 26-ra vagyok kiírva, ő lesz az első baba, úgyhogy inkább te vagy a tapasztalt a témában!! :)

Kata
mismo
Budakalász
 
 


sziasztok

igaz én nem vagyok terhes , de nagyon jó lenne ha mégis sikerülne :-)

van 2 gyönyörű gyermekem ,fiam 4 éves lesz márciusban aki egy igazi rosszcsont és van egy kislányom aki 2 hét múlva lesz 2 éves , ő teljesen az ellentétje a fiamnak

amúgy mi szentendrén élünk , mi már régóta itt lakunk :-)

nektek meg gratulálok a pocaklakókhoz

és Áldott és Békés Karácsonyt kívánok

Reni
renianya
Szentendre
 
 


Szia Reni!! Szerintem hamarosan osszejön az a vágyott 3.gyerek, ha szeretnétek!! Nagyon drukkolok!!

Sajnos nem tolonganak a környékbeli kismamák!! :(
mismo
Budakalász
 
 


így legyen :-)

hát nem , itt Szentendrén sincs semmi , itt se tolonganak

pedig olyan jó lenne barátnőket szerezni , az van sajna , hogy ugye a fiam ovis , a lányom bölcsis , de rajtam kívül az összes anyuka 30-35 feletti , én vagyok a legfiatalabb a 27 évemmel , a régi barátnőim akik voltak eleve pestiek , s amióta a férjemmel együtt vagyok ennek már 7 éve , elfordultak tőlem , szerintem a féltékenység miatt , és sajna a mai napig évente kb. 2x beszélünk , de csak annyi , hogy , hogy vagyunk?

renianya
Szentendre
 
 


Majd ha a barátnőidnek is lesz családja, újra egymásra találtok...ha van rá igényetek. Nehéz úgy fenntartani egy barátságot, ha nagyon más életszakaszban vagytok. Vagyis igazán erős szeretetnek kell lennie, hogy átvészelje ezt az időszakot.
mismo
Budakalász
 
 


ááááááá , ahhoz , már nagyon elhidegültek tőlem , ez van

nekem lenne , de nekik már nem , találtak más barátnőket , akikkel jobban elvannak

de már túltettem magam rajta
renianya
Szentendre
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: