Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ezt azért indítom el mert nem igazán láttam friss oldalt ahol budapesti anyukák beszélgetnének.
Én 25 éves anyuka vagyok .Van egy 9 hónapos kisfiam.Első gyerekem.
10 éve lakom itt Budapesten de nincsenek igazán barátaim itt.Szeretnék más anyukákkal ismerkedni beszélgetni.Mindenkit szeretettel várok.
Én amúgy a 8.kerületben lakom.
Gyertek beszélgetni!
dzsopika
Budapest VIII. kerület
 
 


Szia.

Én 27 éves vagyok. Két gyerköcöm van. Kisfiam 6 a kislányom 1 éves. Nemrég költöztem a 10 kerbe. Nincsenek itt ismeröseim. Férjem kamionozik igy csak hétvégén van itthon. :cry:
emibaboka
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!Én a 3.kerületből írok.3 fiam van.14éves, 4éves és 8 hónapos.Szivesen csevegnék Veletek bármiről.
Szép estét!
 
 

 
 

Sziasztok!
Nagyon örülök hogy írtatok!
Emi veled már beszéltem a másik helyen!nagyon szivesen beszélgetek veled.
Trécsi te akkor nem unatkozol.nekem az első a kicsi de akkor neked már vannak tapasztalatod.Én kisfim most 10.én lesz 10 hónapos.
Trécsi van tapasztalatod a bölcsikről?
dzsopika
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy visszatértél...visszatértetek:)
Hát unatkozni nem nagyon időm valóban:)
Bölcsőde?Igen, a 2 nagyobb fiam is jártak...A legidősebb elég hamar "kidőlt a sorból"..mert annyiszor lett beteg, hogy végül aztán asztmája lett és 4 éves koráig otthon kellett tartani.Hétfőtől péntekig járt, majd pénteken már este belázasodott és 6 hét otthon.Ugyh sok értelme nem volt:(
A középső Milán, Ő csak kezdetekben betegeskedett, de nála az volt a gond, h nem szerette a gondozóit( én se)...Amúgy szerette.
Pont most kezdett az egyik rokonom fia és egyelőre imádja!
Szükség törvényt bont.De ahogy olvastam 3 éves kortól az ovit is kötelezővé akarják tenni.

Most h látom, h lesz kivel beszélgetnem, jövök sűrűbben!:)
Addig is szép napot Nektek!
 
 


Nekem a fiam 1 évesen kezte a bölit. muszály volt vissza mennem mert apukája elhagyott és sokáig neveltem egyedül. nekem bevált. nagyon szerette. az elején volt 2 hét böli 2 hét otthon. de hamar megerösödött. igénelte is mert láttam rajta kell a társaság neki. remélem a kislányomnál se lessz gond.
emibaboka
Budapest X. kerület
 
 


A legnagyobb fiammal én is sokáig voltam egyedül.( a 2 kicsi van egy apától). Egyébként mindkettőt 2 éves korába adtam bölcsibe.

Ti hol tartotok fejlődésben Dzsopika? Úgy értem mászás, ülés, állás, fogacskák?Hogy hívják a kisfiad?

Emi Neked hogy hívják a gyermeikeid?Épp amikor írtam, azt gondoltam nem leszel, mert pont hétvégén van otthon a Párod...
 
 


Ma is megy dolgozni. Alszik most. Gergely és Kitti. Engem meg Noéminek hivnak. :)
emibaboka
Budapest X. kerület
 
 


Sajnálom:( nálunk meg nemsokára jön.

A fiúk nave:Armand, Milán, Noel

Én pedig Zsu vagyok
 
 


szép nevük van. jövöhéten szabin lessz a párom. :)
lányzo meg 3 napja lázas folyik az orra. benyelt valami virust. szerencsére este alszik.
emibaboka
Budapest X. kerület
 
 


sziasztok!

Magyarán mondva valószinű miután be íratom bölcsibe biztos sokat fog betegeskedni.
Mi fejlődés terén nagyon szépen ül szög egyenes háttal,és már ahol feltud kapaszkodni ott fel áll.
Nappaliban úgy van elrendezve a bútorok hogy nyúl ketrec előtte a tv-álvágy és mellette egy fotel.És oda megy a nyúlhoz ott átmászik a tv-ra majd azt fogva végigmászik a és át fotelre és ott leül vagy megy vissza fele.Vagy néz új kalandok után.
Kisfiamat Szabolcsnak hívják engem meg Zsófi
Na most megyek de holnap még írok.

Kép
dzsopika
Budapest VIII. kerület
 
 


Köszönöm!Kitti és a Gergely is nagyon jó választás volt.

Szegény kis betegnek jobbulást kívánok!

Végre akkor kicsit több időt tudtok majd együtt tölteni,
Mit szoktál csinálni így esténként?
 
 


Szia Zsófi!
A Szabolcs név is tetszik nekem:)én nehezen döntöttem:)

Sajnos bármilyen erős is az immunrendszere, sok új bacival fog találkozni, amivel máshogy nem és ezeket le kell küzdenie a szervezetének.
Mikortól tervezed a bölcsit?
Ahogy olvasom, akkor már nagyon ügyes szabi!
Nono még csak nemrég ült fel egyedül, addig csak ha leültettük, úgy maradt:) de azt mondják azt nem szabad erőltetni, de úgyis eldőlt:)

Fogunk már nagyon közeli állapotban, de így is ügyesen eszi a pépeseket is...Mit szoktatok csinálni általában?Jártok valahova?
A régi melóhelyedre mész vissza vagy újat keresel?
 
 


netezek. meg filmeket nézek. sparban dolgozom. szerencsére sok helyen van. nem kell vissza mennem a 11 be. messze lenne.
remélem mivel a teso az ovibol sok bacit hozz a lányzo már edzett lesz. medek pihizni holnap jövök :)
emibaboka
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Én szeptembertől szeretném bölcsibe vinni a picit.
Én vagy mi nem járunk el sehova mai nekem nagyon rossz mert már nagyon jó lenne itthonról kimozdulni egy kicsit.De nincsenek barátai így nem tudok hova és kivel?
Lehet hogy majd a gyerek orvost meg kérdezem a bölcsi terén mert az és kisfiam elkapta tőlem a terhesség alatt a toxo-plazma fertőzést és ez miatt gyógyszert szed meg kontrólra járunk.

Kép
dzsopika
Budapest VIII. kerület
 
 


én szivesen talizom veled. én se tudok senkivel :)
emibaboka
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok, szép estét!)
Elnézést, de ma nem voltam itthon.Anyós látogatás volt:)

Zsófi a védőnő biztos tudna mondani baba-mamás találkozókat is vagy ha jön a jó idő a játszón is csomó anyukát fogsz megismerni.fel a fejjel!

Noémi az is jelent némi edzést, de a minimális dolgokon mki átmegy.Főleg a gyermekjárványok, mint rubeola ...ilyesmik...


Az időre való tekintettel, reggel jövök!!!
Jóéjt Nektek!
 
 


Szia!

Emi nagyon szívesen találkozom veled.
Trécsi a védőnő akkor jön ki hozzánk ha felhívom és akkor is 3 perce van az anyukákra.Ma voltunk tanács adáson a doktornőnél,tiszta káosz volt.Ott nem lehet kérdezni semmit.
Futó szalag szerűen megy a dolog.
Az a baj hogy nem vagyok az fajta ember aki odamegy beszélgetni.Persze lehet hogy idén nyáron könyebb lesz,mert akkorra már nagy kis fiú lesz.
Emi a 10.kerületbe merre fele laktok?
Én a füvészkertnél lakom.Itt van tőlünk nem mesze a az Orci kert.
dzsopika
Budapest VIII. kerület
 
 


Szia.

Én kőbánya alsó vasutálommásnál lakom. nem vagy messze. facebookon fenn vagy?
emibaboka
Budapest X. kerület
 
 


Emi igen fent vagyok facebookon.Nevem Tóth Zsófia.
Kőbánya alsót az tudom hol van.Onnan követlenül jön ide 9 busz.És milyen az a környék?

Kép
dzsopika
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok! :D

Viki vagyok, van két gyönyörű szép lányom, Nikolett 6,5 éves és Norina, Ő most lesz fél éves...
Elég messze lakom tőletek :( a 16. kerületben.. szinte már vidék :D
De legalább itt tudnék valakivel csevegni... sajnos itt még nem ismerek senkit, így ha sétálunk is, azt is magányosan teszem... :( ezért már várom a tavaszt, hátha a játszótéren fordul a kocka, és ismerkedem! :D

Viki

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
nikolett1
Budapest XVI. kerület
 
 


sziasztok!

Egyszerübb ha te jelölsz be mert a te nevedböl sokan vannak. Hegedűs Somosy Noémi Norbi néven vagyok fenn. Nem rossz környék. Szeretem.

Tudom milyen rossz neked Viki. Nekem sincs itt senki akivel talizhatnék. Ha fenn vagy facebookon jelölj be te is. chaten tudunk beszélgetni. :)
emibaboka
Budapest X. kerület
 
 


Noémi! Bejelöltelek :D

Viki

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
nikolett1
Budapest XVI. kerület
 
 


vissza igazoltalak :)
emibaboka
Budapest X. kerület
 
 


Igen, láttam :D és láttak is :D

Viki

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
nikolett1
Budapest XVI. kerület
 
 


sziasztok!

Bocsánat de mostanság nem volt esélyem gép elé ülnöm.
Niki örülök hogy itt vagy.
Noémi köszönöm hogy bejelőltél eredetileg vissza igazoltalak.Meg néztem a képeket gratula.Nagyon szép gyerekeid vannak!
Mi van veletek lányok hogy telnek a napok.Írjatok valamit.

Kép
dzsopika
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

3 éve lakom a 19. kerületben (Kossuth tér) és van egy kilenc hetes gyönyörű kislányom, Martina.
Szívesen beszélgetnék és cserélnék tapasztalatokat én is veletek.
Jelenleg kettecskén járunk sétálgatni, de szívesen megismerkednék más (kerületbeli) anyukákkal is!

Üdv: Tigrincs
tigrincs1986
Budapest
 
 


Sziasztok! :D

Viki vagyok, van két gyönyörű szép lányom, Nikolett 6,5 éves és Norina, Ő most lesz fél éves...
Elég messze lakom tőletek :( a 16. kerületben.. szinte már vidék :D
De legalább itt tudnék valakivel csevegni... sajnos itt még nem ismerek senkit, így ha sétálunk is, azt is magányosan teszem... :( ezért már várom a tavaszt, hátha a játszótéren fordul a kocka, és ismerkedem! :D

Szia Viki

Brigi vagyok és szintén a 16.-kerületbe lakunk. 4-éves lányommal(Vikivel) szívesen csatlakoznánk magányos sétáitokhoz......igaz "csak" hétvégén vagy délutánonként mert Én "sajnos" már dolgozom.
A teljes neve:Budija Brigitta így megtalálsz a faceboo-on vagy ha gondolod írj a nyunyoka31@citromail.hu-ra.

Nagyon várom
Brigi
nyunyoka31
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is a 16. kerületben lakom. Van egy most 11 hónapos kislányom! (2011 szeptemberében született). Szívesen csatlakoznánk magányos 16. kerületi anyukák sétáihoz.
Kérlek írjatok!
Nagyon várom!
Enikő
nmatse88
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok!
Talàn újraéleszthhető ez a topic:meglàtjuk:próba cseresznye :-)
Ilcsi vagyok,hàrom csemetével,szeretnék mâs kisgyermekes anyukákkal beszèlgetni,a személyes talàlkozàs reményében is.
Gyertek:-)

ilcsi79
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 


Úgy látom, a kerületenkénti topikok nem nagyon működnek, úgyhogy én is betársulnék, ha beindul az élet.

/
 


szia,jó,hogy jöttél :-D
Hát akkor indítsuk be azt az életet ;-)

Mesélek egy picit magunkról. Három gyerkőcömmel jelenleg itthon vagyok,legkisebbem 8 hós. A legnagyobbom 3 év 9 hós és van egy kétévesem. Nem unatkozom:-). Szeretem a velük való itthonlétet,ez még akkor is elmondható ha sokszor a hajamat tépem tőlük :roll:
Szeretek fórumozni,ez a legkönnyebben elérhető felnőtt beszélgetési lehetőségem,a sok gagyogás mellett.

ilcsi79
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron