Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Mostanában senki nincs ?

A tegnapi üzit a férjem irta remélem elolvasátok!


Késöbb még benézek ,hátha lesz itt valakiKép


Szió mindenkinekKép
 
 


Ugy látom haldoklik ez a topikKép


Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy át kellene "költöznünk" a Balatoni... topicba? Úgy néztem, hogy az pörgősebb és ott is van több veszprémi anyuka is.

Az inaktivitás oka meg szerintem elsősorban a tavasz (már amikor), az én esetemben pedig a gyerkőcök betegsége Kép.

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
 
 

 
 

KrisztaKép

Gyertek,szívesen várunk benneteket!Mi is innen indultunkKép!

Pusz,Anyapoc

 
 


Sziasztok!!!



Sehol senki?
 
 


Sziasztok!

Eredetileg én is "Balatoni lány" vagyok.. Almádiból származom, még Pécsen lakunk, de nyáron költözünk Veszprémbe. Van egy 4 éves kislányom, most várom a második babánkat. Szeretnék aktívkodni a szüléskörüli és babás témákban, ehhez keresek lelkes kismamákat Veszprém-Almádi környékén. Hátha összejön egy kis csapat.. Nem tudom arrafelé milyen kezdeményezések vannak már, erre is kiváncsi lennék.
Ha van kedvetek, keressetek meg, vagy irjatok ide/Balatoni topicba! (Ujszászi Petra: csiling@freemail.hu vagy 70/315-6770)

Petra
 
 


Kedves Kismamák!

Egy csodálatos ajánlatunk van az Önök számára!
Mivel egy csecsemő vagy egy kisgyerek rengeteg energiát és időt igényel, így a heti rendszerességű bevásárlások általában mindig gondot tudnak okozni. Mi megoldással szolgálunk erre!
MI BEVÁSÁROLUNK ÖN HELYETT ÉS A KÍVÁNT ÁRUT OTTHONÁBA SZÁLLÍTJUK!

Ezzel Ön:

· UTAZÁSI KÖLTSÉGET és IDÕT spórol

· ENERGIÁT és FÁRADOZÁST takarít meg

· NEM megy KÉTSZER a boltba, ha valamit elfelejtett megvenni

· ALACSONYABB árakon jut hozzá egy SZÉLESEBB termékskálához

KÉREM TOVÁBBI INFORMÁCIÓKÉRT LÁTOGASSÁK MEG WEBOLDALUNKAT: http://bevasarlas.uw.hu/

Addig is kellemes babázást!

 


Sziasztok! Látom ide mostanában nem irta senki. Azért megpróbálom hátha leszünk még többen is. Jó lenne Vp-i kismamikkal ismerkedni. Én még csak 5 hetes kismami vagyok. Remélem jelentkeztek!
Vendég
 


Szia :) Nem jártam igazán erre, mert ahányszor jöttem sose volt új beírás. Mintha nem is lennének Vprémben kismamák, pedig milyen sokkal találkozik vizsgálatkor az ember :D

Friss mami vagy, még az öröm és az eufórikus hangulat a pozitív teszt után. Vagy már orvosnál is voltál? :)
Vendég
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok,

Nincs Veszprém környékén kismama???


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm


sziasztok
 
 


Sziasztok!
Hogyan lehet chat-elni itt a társalgóban?
Én még új vagyok!
Segítsetek,kérlek!?

angie2
 
 


sziasztok[/img]
 
 


Sziasztok!!!!Látom nem nagyon írkáltok ide Veszprémi kismamik!!!!!!!Hahó ébresztő!!!
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
 


Üdv Veszprémi kismamák! Első gyermekes anyuka vagyok, van egy 2 honapos kislányom, itt lakunk Veszprémben. Szerintetek el lehet kényeztetni egy ekkora babát?
Vendég
 


Sziasztok!!!
Első babámat várom július végére. Tudom, hogy nagyon sok kismama van a környéken, jó lenne beszélgetni.Írjatok!!!

Regina


Szia!
Nagyon sok kismama, és még több kisbaba van a környéken, mégse nagyon ír ide senki mostanában!
A veszprémi kórházban fogsz szülni? Jól viseled a terhességet?
Vendég
 


Szia!

Most már nagyon jól vagyok,az első 14 hét kicsit nehéz volt, sokat hánytam, de most már minden rendben. 20 hetes vagyok, már két hete érzem ahogy mocorog a drágám, és a napokban azt is megtudtuk, hogy kislányunk lesz.
Igen, Veszprémben fogok szülni, a Turcsányihoz járok, nagyon rendes.
Te is babát vársz, vagy már megszületett?


Szia!
Nekem 4 hónapos a kislányom! A Turcsányi tényleg rendes, normális doki. Én nem hozzá jártam ,de Ő vizsgált meg mielött hazaengedtek szülés után. Őt meg is lehet fogadni nem?
NEm volt furcsa érzés mikor elöször érezted megmozdulni? Én joval később éreztem meg, nekem fura volt elöször! De olyan jó érzés!
Vendég
 


Szia!
DE, nagyon fura volt eleinte ahogy mozgott, de nagyon élvezem. Eleven kis csöppség.
Neked milyen volt a terhességed? Hogy hívják a kislányodat?


Szia!

Minden rendben? Nem kaptad el a Calici-vírust? Állitólag a városban az elmult 2-3 hétben nagyon sokan elkapták, köztük az én párom is: Hányás, hasmenés, magas láz. Paráztam én is nehogy elkapjam mert még szoptatok.
A terhesség: szerencsére nem voltam rosszul, jól viseltem. Igazábol csak az utolso 1-1.5 hónap volt kellemetlen, vizesedtem nagyon, kényelmetlen volt már mindenhogy, fél oránként pisiltem, oriási volt a hasam! De mindent összevetve könnyü terhesség volt. Így utólag belegondolva, jobban kellett volna figyelnem, túl sokat híztam, nehéz leadni!

szia
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron