Új privát üzeneted érkezett!

Zita, osztom a véleményedet. Le kellett már cserélnünk az egész ruhatárat, de már ezek is kezdenek kicsik lenni. És valami tényleg csak kétszer volt rajta. :shock:


Folti, majd jó lesz a tesónak ;)
Pláne ha fiú lesz :D
Egyébként, hogy vagytok? Ritkán jársz erre...
Még mindig olyan jó kislány Kíra? Hogy viselte a szurikat?
Roli egy kis angyalfiú :) Ügyesen eszik, alszik. Amikor fent van akkor is csak egy idő után szól, hogy unatkozik :)

Kép
Kép
 
 


sziasztok

Az adok-veszek Szeged topicba tettem fel eladó kiságy hirdetést, akit érdekel hívjon!!! Alkuképes!!!

Mindenkinek jó babavárást és jó egészséget!!!

Stella
 

 
 

Sziasztok!

A szegedi adok-veszek topicba tettem fel én is egy eladó babahordozót. Nagyon szép állapotban van, vannak képek is róla.
Iker kislányaimtól vannak eladó rucik is 50-es mérettől és van kettő darab keresztelő ruhám is kis cipővel, fejpánttal (őszi vagy tavaszi időszakra), gyönyörű. Ha érdekel valakit teszek fel képet róla.

Mindenkinek szép napot kívánok!
 
 


Sziasztok!

Szűcs Julianna szülésznőről tudnátok valami véleményt írni?!

Előre is köszönöm!
pyngy
Szeged
 
 


Szia Pyngy!

Én 5 éve ismerkedtem meg vele, csak jót mondhatok. Nekem csak a szülésem után segített, de maximálisan elégedett voltam. Azt nem tudom, h felkért szülésznőként hogy viselkedik, de szerintem nem fogsz csalódni benne!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Sziasztok, én most érkeztem. Él még ez az oldal, vagy csak nekem kell jobban körülnéznem?
czibitimi
Szeged
 
 


Szia!
Szegedi anyukák, babák és kismamák-at nézd, eggyel feljebb!

Üdv mindenkinek:
Cseppek

Kép
Kép
 
 


Sziasztok! Annyi mindent hallottam anyatejjel kapcsolatosan és teljesen elbizonytalanodtam. Első gyermekes anyuka vagyok és rengeteg tejem van. Anyatejgyűjtőbe is hordják a tejem de 8 dl felett nem fizetik ki a többletet. Szeretnék találni olyan megbízható anyukát aki elhordaná igény szerint de nem tudom hol találhatnék olyan kisbabát akinek szüksége lenne rá. Akinek van ötlete vagy tud valakiről akinek segíthetek legyen szíves válaszoljon vagy hívjon fel a következő telefonszámon : 06-30 595-1492
Előre is köszönöm a segítséget!
Gabriella
newborn
Szeged
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron