Új privát üzeneted érkezett!

Szia Pocok!

Szerintem mindenki nevében írhatok, hogy bátran nézelődj és ha megtetszik valami nyugodtan írj az eladónak egy privát üzit, vagy akár ide is írhatsz neki!

Gabi
Kép
Kép


http://picasaweb.google.hu/joosneagi

Megint töltögetek ruhákat.. :)

Kép Kép
 


Sziasztok!

Én olcsó :D textilmózest keresek.Lehetőleg merevített aljút.

Betti

Kép
 
 

 
 

Van újra 1-2 pasis cuccom, hátha valakit érdekel:

Kép Kép

early days bélelt kis kardigán kapucnival, 12-18 hós, a bélése kék pamut, közepesen vastag.
MÉretek:
hossz: 30 cm, szél.: 29 cm, ujja hossza nyaktól: 28 cm.
Állapot: tökéletes, zippzár is. Tavaszra szuper aláöltöztetve v. anélkül. Hidegebb időben pedig kabi alá...
Mi nagyon kihasználtuk...

Kép

Tejeskávé színű kordbársony gatyó, 12-18 hós, Just Too Cute, közepesen vastag.
Méretek:
hossz: 40 cm, belső hossz: 22 cm, derék: széles gumírozással: 18-28 cm-ig.

Kép

Világoskék polár kiskabát, 74-es méret, kismacis gombokkal :)
Méretek:
hossz: 34 cm, szél.: 30 cm, ujja hossza nyaktól: 32 cm

Kép

Kék kapucnis pulcsi, nem túl vastag (közepes) 74-es méret, kis zippzáras zseb elől-alul.
Méretek:
hossz: 33 cm, szél.: 29 cm, ujja hossza nyaktól: 28 cm

Írj privit, ha érdekel, vagy: evipontszotakkukaccitromailponthu-ra

 
 


Eladnám kislányom kinőtt, szép kis ruháit, 62-68 as méretű, 74 es puha meleg, bélelt hálózsákkal, kiscipőkkel, és egy kabáttal együtt..
52 dbos a csomag, 20.000 ft ért egyben (így darabja nem egész 400 ft) adnám el, a kisruhák nagyon szép állapotban vannak. ha érdekel írj privit

képek:
Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Ancsi
KépKép

KépKép
 


A fenti kék kapucnis kis pulcsi elkelt!

 
 


Gyermekeim kinőtt ruhái..Ha valami érdekel írok pontos méretet és árat, mindent nagyon olcsón adok!!!!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép Kép
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép Kép
 


Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép Kép
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép Kép
 


A fiú ruhák 50-68-ig vannak, a kiscsajosak meg kb.86-98 közöttiek..

Kép Kép
 


sziasztok
Újra itt vagyok... szégyellem magam, jól eltűntem. Azért a neveket átfutottam hogy ki merre meddig van még itt, de örömmel tapasztalom hogy gabrielldaniell, berna és lola rendületlenül jelen vannak! Örülök! :-) Olvasgatok kicsit hogy kivel mi történt mostanában aztán igyexem bekapcsolódni ismételten hozzátok. :-)
Addig mellékelek egy képet a nagy fickómról :-)

Kép
Kép
 


Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Töltöttem fel kisfiú és kislány ruhákat, illetve hasznos babaholmikat ide:

http://picasaweb.google.com/Kuci16

Ha kérdésetek van, a megadott email-re írjatok. Köszönöm:)

Judit
 
 


Teljesen ÚJ bontatlan, címkés játékok, ruhák Skóciából! Egy kedves barátomnak segítek eladni!

Nézd meg és ha érdekel valami, írj a hsszilvia@freemail.hu email címre.

Köszi (a termékek Tatabányán vannak, de átutalás után szívesen postázom is).

Szilvia

http://picasaweb.google.com/Hsszilvia/Megmaradt#

http://picasaweb.google.com/Hsszilvia/M ... cked=true#

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Bár nem pörög, de hátha. Néhány eladó holmink itt:

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=tzsoci

Köszi, ha benézel.

Judit
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kinőtt babaholmiainkat szeretném eladni:

-Fisher Price ugráló zebra, dobozában, nagyon szép állapotban: 12.000 Ft
- Fisher Pirice akvárium zenélő, sajnos az elemeket elfedő kis tető nincs meg, de tökéletesen működik: 3500 Ft - Ajándék újszülött sapi, teljesen új, csomagan.
- Walt Disney micimackós projectoros zenélő: 4500 Ft -Ajándék újszülött új sapi, csomagban.
- mothercare fonott mózeskosár fa talppal, kiegészítőkkel (lepedők, huzatok, takarók, függő játékok) Sajnos a harmadik kis függő plüss játék nincs meg, ezt utólag tudom postázni. Ajándék AVENT éjszakai etető cumi, teljesen új, dobozában, 15.000 Ft.
- Fisher Price dzsungel hinta, nagyon szép állapotban: 12.000 Ft
- Hauck Micimackó pihenőszék, szép állapotban: Ajándék Tommee Tippee kengurúval, 9000 Ft
A termékek átvehetőek Tatabányán, illetve egyeztetés után postázom is.
Írj a baba.dolgok@freemail.hu oldalra, szívesen válaszolok bármire, küldök fényképet.
További szép napot!

KépKép


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: