Új privát üzeneted érkezett!

Azon gondolkodtam h ha a régieknek küldenél privit,akkor tudnák h érdemes visszajönni,mert pörög ezerrel ez a fórum. :lol: :lol: :lol:
Na jó ez túlzás,de gondolom feladták.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!
Marcsi vagyok és gondoltam csatlakozok én is. A Timi ajánlotta ezt a fórumot, hogy érdemes feljönni ide. Én is ajkai vagyok, és a legkissebb gyermekem 6 hónapos, Eriknek hívják.Remélem jót tudunk majd beszélgetni. sziasztok
marcsimarcsi
 
 


Szia Marcsi!!!!!! :wink:
Szerintem azért is jobb fórumozni,mint msn-ni,mert ide megírod amit akarsz,olyan ütemben ahogy ráér az ember,szerintem kényelmes.

Én ma elég korán keltem,Tamara még csak most nem régen.
Ma nem is evett 6-kor.Éjfél előtt hisztizett egyet,de aztán elaludt.
Nagyon rákapott a hisztire ebben a két napban,mintha élvezné h visíthat! :lol: :lol: :lol:
Ma kipróbálom a spenótot,kíváncsi vagyok hogy fog ízleni neki.
Néha nagyon nem akar még kanalazni,ordít a cumisüveg után,máskor meg tök ügyesen bevág egy nagy adag főzeléket.
Majd alakul.
Na megyek,majd még idenézek.

Szép napot!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 

 
 

Szia Marcsi! Örülök, hogy jöttél. Írnál magatokról pár sort?

Timi
Gyönyörű a kiscsaj.
Kíváncsi leszek, ízlik-e a spenót. Én még várok a hozzátápival.
Ma megyünk 4 hós oltásra. Biztos ordítani fog.

Kép
p__lilla
 
 


Timi
Akkor bírod a fogyókúrát? Azért vigyázz vele, mert árthat a tejednek is.
Ja, tegnap este volt kaka!!! 3 napot vártunk rá.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!Olyan rég jártam itt rendesen pörgés van.Örülök nektek ajkai Anyukák,Én is az vagyok bár nem rég óta lakunk itt.Van egy 17 hónapos hihetetlen rossz kisfiam :D
kriszta8126
 
 


Szegényem!Én is örülök h most egy darabig nincs szuri.

Sajnos tejemről már pár napja aligha lehet beszélni.
Megjött a bajom és most már hiába fejek,ennyi volt.
A védőnő azt mondta h majd ha elmúlik akkor újra lesz,ez az elsőnél be is jött,de most nem sok remény van rá.
Bírom a fogyókúrát.Tegnap tök finom salátát csináltam magamnak.
Egyre jobban eltelít minden,talán kezd fogyatkozni az étvágyam.
Azért még nem örülök előre,majd ha tényleg tartósan meg bírom állni h ne egyek kenyeret és édességet.
A kenyeret nagyon nehéz helyettesíteni,de gyors eredményt lehet elérni ha elhagyja az ember.

Tamara is három naponta kakilt amíg csak anyatejet kapott,így a vége felé.Azt mondták azért mert mindent hasznosít a szervezete.

Majd mesélj mi volt a dokinál!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Szia Kriszta!

Már vártunk Titeket! :lol:
Akkor nálatok otthon nagy a pörgés! :lol: :lol: :lol:
Te is Ajkán szültél?
Szeretsz itt lakni?

Sajnos nekünk két hónapja Tamara nagyon beindult,aztán kiderült h még szigorúbban hordanunk kell a terpeszpelenkát,és most nem csinál szinte semmit. :(
Remélem elhagyhatjuk ,és visszaáll a rend.Január végén derül ki.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Kriszta teszel fel képet? :wink:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!
Egy pár szó magamról: Erik kisfiam 6 hónapos és a harmadik babám. Van két nagy lányom is, Szinte már felnött a legnagyobb.Erik a mi "késöi" babánk. :lol: Nyugodt kisfiú, de néha elgég hisztis tud lenni. Nagyon szereti a társaságot, és hozzá is van szokva a lányok mellett. Ami nekem sokszor rossz ha egyedül vagyunk ketten.Irnátok ti is magatokról? Mivel most csatlakoztam egy kicsit le vagyok maradva.


Timi!
Hogy izlett a Tamarának a spenót? Hogyan készitetted el?
Van esetleg valakinek jó ötlete , hogy készítsek finom fözeléket amit megeszik a kisfiam?
Sziasztok
marcsimarcsi
 
 


A spenóttal az van,h nincsen.
Vagyis szerintem jön a foga vagy nem tudom,de nem hajlandó kanállal elfogadni semmit.Pár kanálnyit megeszik,aztán nagyon sír.
Tegnap este is.Én még sosem hallottam ennyire sírni.
bekentem az ínyét,aztán rá nem sokkal elaludt.De nem érzek semmi extrát,h beindult volna.Lehet egyszer csak kint lesz neki.
Anyu mesélte h nekem úgy jött rá h van fogam h megharaptam a kezét. :roll: :lol: :lol: :lol:

Mostanában viszont magunknak is krumplival sűrítem a főzelékeket.
Szerintem Tamarának is úgy fogom a spenótot,meg tápszert bele,és kész.Aztán h megeszi-e... :roll:

Esik a hó,olyan szép szabályos pelyhekben! :D Miért nem tudott Karácsonykor?

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Marcsi nem akarsz vonalzót készíteni Eriknek?

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Megjöttünk az oltásról. Elég jól viselte a fiatalúr. Azért sírt, de inkább az öltöztezésnél. Kíváncsi leszek, lesz-e láza. 6380 gramm, szinte kaja nélkül, mert már 2 órája evett.

Timi
Még nincsen fogacskátok? Mit kensz az ínyére?
Hú, már megjött a mensid? Nekem nagyon nem hiányzik, még várhatna oár hónapot.

Marvsi
Marci 4 hónapos, első baba, úgyhogy kicsit el is van kényeztetve. Anyatejes, most épp kiütéses, amúgy jó baba.

Kép
p__lilla
 
 


Dentinox N gél a neve amit használunk az ínyére.
Nagyon jó.
A két szemfogának a hegye van kint már majd egy hónapja,de egy ideje nem moccannak. :lol:
A végén még előbb bújik ki majd egy másik.

Marci akkor ügyes volt!
Csak nem lázasodik be! :wink:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!!Tettem fel egy képet a Kismanóról.

Még csak 4 hónapja lakunk itt de ez a tél ez eléggé elveszi az ember kedvét mindentől.Túl sok helyre nem járunk bolton kívűl :D
Már nagyon várjuk a nyarat amikor jobban lehet mozogni.Kisfiam szeptemberben megy bölcsibe.Én pedig melót keresni.
De egyébként maga a városotok tetszik!

Szép napot Nektek!!!
kriszta8126
 
 


Sziasztok!

Kriszta:Ezt én sem szeretem ebben a városban h olyan szürke.Nagyon megörültem neki mikor láttam h végre színesebbre festik a házakat a belvárosban is.
Akkor most elég sok minden változik nálatok.Izgulsz a bölcsi miatt,és a munkába állás miatt?
Nagyon édes a kisfiad!Akkor a bölcsiben feladja a leckét ha olyan örökmozgó.
:lol:

Lilla:Hogy vagytok?Belázasodtatok?Remélem nem.

Tényleg mit szóltok mekkora hó esett.. 8)

Marcsi Nálatok mi újság?Remélem jól vagytok!Ti most hányszor esztek mást?
Majdnem elfelejtettem kiváltani a Baby Bell-es,és Rossmann-os kupont.Tegnap Balázs itthon felejtette,erre ma eszembe jutott h a Dm-es kuponban van játszócumi is 1 FT-ért.. :roll:
Azt is le kell cserélnünk már. :wink:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!

Újra vagyok én is,most hogy túl vagyok a szülésen :))))))))))))))
Örülök ,hogy gyarapodtunk!
Lilla sztem mi ismerjük egymást :wink:

Kriszta milyen lett a körmöd?Hugom mutatott a múltkor valami fénymásolt képet,hogy olyanra kérted(tök jól nézett ki a képen lévő)...nincs róla fotód?
Vendég
 


Tulipános:Gratulálok a babához! :wink:
Láthatunk majd képet is? :D

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Tulipános
Gratulálok a babához. Milyen volt a szülésed? Hogy voltál megelégedve a személyzettel?
Másik topicból ismerjük egymást, vagy már találkoztunk?

Timi
Tegnap nem volt lázas Marci, ma 37,1 volt neki délben. Most alszik már 2 órája, alig eszik. Nem szeretném, ha lázas lenne estére.

Csajok, ha van tejcsim bőven, mikor kell elkezdeni a gyümölcsléket?

Kép
p__lilla
 
 


Timi
Milyen bébi belles kuponod van? A Rossmannost ma váltottam ki a 4 hóst.

Kép
p__lilla
 
 


Köszi!Majd rakok fel képet amint tudok!

Lilla priviben megírom honnan az ismeretség! :wink:
A személyzet....... :evil: :evil: :evil: ...borzalmas volt!Kezdve a szülésznővel!Na de hálIsten túl vagyok rajta 8) 8) 8) és több már úgy sem lesz!!!Remééélem! :shock:

Lilla csak egy jó tanács..próbáld hat hónapig kihúzni a hozzátáplálást(beleértve a gyümölcsleveket is),főleg ha van tejed,mert érzékennyé teheti a baba gyomrát a korai hozzátáplálás!Én így jártam sajnos....! :(
Na de mindenki maga dönti el...azt tudom,hogy a védőnők szerint már nyugodtan el lehet kezdeni 4hónaposan.... :x
Vendég
 


Sziasztok Anyukák!!!!

Tulipános:Szia,rég hallottam felőled.Gratula a babához!!!Szép lett a körmöm de már 2 megadta magát,várom a tesódat mikor jön pótolni. :D

Tímea83:Igen elég sok változás van az életünkben most,de jól vesszük az akadályokat.A melótól félek nagyon,hogy találok-e majd.Na meg a bölcsitől mert ha a Kismanó nem "embereli" meg magát az jó móka lesz :D
kriszta8126
 
 


Kriszta:
Köszi!Jajj nagyon szép lett szerintem a körmöd!!!!!! 8) 8) 8)

Hugom mondta ,hogy a fiad nagyon jó gyerek!A múltkor végig eljátszott egyedül amíg csinálta a körmöd...egy szavad sem lehet!Vagy kivételes eset volt? :lol:
Mikor kezditek a bölcsit???
Vendég
 


TULIPÁNOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Miről beszélsz??Kivételes alkalmak egyike,meg volt illetődve a Tesód láttán azért volt jó gyerek.:ma "csak"a komódot döntötte magára :oops: Tegnap pedig az arcára meg amit ért kent el egy féldoboz Sudocremet :) :) :)
kriszta8126
 
 


Ja bölcsi szeptembertől,ha tudsz valami tuti melót üzenj :D
kriszta8126
 
 


A másik kupon a könyvben volt,amit kaptunk.
Tudod!Volt ugyanolyan várandósban,aztán most ez a babás. :wink:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Kriszta :lol: :lol: :lol:
Na akkor nem unatkozol te sem! :lol:
Sajna én semmi melót nem tudok...,de sok sikert a kereséshez!
Vendég
 


Az igért kép:

Kép
Vendég
 


Jaj de szép!!!! :P
Szép nagy haja van!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!


Szia Lilla! Nagyon aranyos a kisfiad! Én is csak azt a tanácsot tudom adni, hogy várj a gyümölcslével ha böven van tejed még.

Szia Timi! Köszi megvagyunk. Az Erik naponta 2szer eszik mást. egyszer fözeléket,és egyszer gyümölcsöt. Ezen kivül 3 szor kap tászert, és éjjel szopik még, de nem nagyon van már mit. :cry:
Kicsit nyügös 2 napja mert jön a második foga és kinozza szegényt, hiába kenem be neki. most is éppen hisztizik. Ti jól vagytok? Tudtál olcsobb bébiételt venni a rossmannban?

Tulipános! igy ismeretlenül is gratulálok a kisbabádhoz! nagyon szép!

Mindenkinek szép napot! Sziasztok!
marcsimarcsi
 
 


Tulipános!!!!!!!!!!

Ez igen jól sikerült :D :D :D :D :D

Gyönyörű kisbaba GRATULÁLOK!!!!!!!!
kriszta8126
 
 


Marcsi:Már csak egyféle volt :alma-áfonya.
Ízlik neki uh majd még hozatok ilyet.
Tamara is hisztizik pár napja, és nagyon megnőtt az étvágya is.
Tényleg:próbáltad már a hűthető rágókát?

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


köszi csajok!

Marcsi,nem akarlak elkeseríteni,de sajnos az esetek nagy százalékában a hűthető rágóka semmit sem ér.Legalábbis én az első kettőnél ezt tapasztaltam....és ismerőseim is!
Vendég
 


Az nem jó hír!Akkor mit lehet a krémen kívül?

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


A hüthető rágoka tényleg nem sokat ér sajnos. Inkább csak szopogatja szegényem egy pár percig aztán már nem kell neki. :cry:
Tulipános: Neked is három gyereked van? Mekkorák? És hogy birsz velük?
Timi: Ma kipróbáltam az Eriknek a husis fözeléket, nagyon ízlett neki :D

Lányok szerintetek mit csináljak?: Kaptunk felicitas kupont még mikor az Erik megszületett, és ki is váltottam amikor 4 hónapos lett, de nemrég küldtek mégegyet, ugyanolyat. Szerintetek kiváltsam ezt is? De ugy tudom hogy egy babának csak egy jár. Ti kiváltanátok?
marcsimarcsi
 
 


Tulipános
Nagyon szép a kisbabád. Igazi kis hajasbaba. Gyönyörűséges. Na, asszem küldöm a fiamat udvarolni. :lol:
Hol körmös a tesód? Ha nem kell műköröm, lakkozást is vállal, mintával?
Köszi a tanácsot. Várni fogok a hozzátápival és a lékkel is 6 hónapos korig, ha van tej. Nálunk a fagyasztó 2 rekesze is tele van mélyhűtöttekkel. Kíváncsi leszek, hogy fogadja majd a fiatalúr. Főzelékekhez szánom, de egyenlőre még azt sem tudom, hogy csináljak majd meg neki egy főzeléket.

Timi
Köszi, hogy mondtad a bébi belles kupont. Nekem simán bent maradt volna a könyvben. De megtaláltam, úgyhogy ki fogom váltani. Direkt úgy rakják, hogy ne vegye észre az ember. A kismamást is az utolsó pillanatban váltottam ki.

Marcsi
Én kiváltanám. Minek küldtek még egyet. Persze csak akkor, ha van benne olyan cucc, ami kell. Lehet, hogy nem is teljesen ugyan azt fogjátok kapni, nem? Lehet, ez másik csomag lesz. Amúgy mit adnak benne?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Marcsi:Én is kiváltanám! 8)
Az igen,Erik már nagyon ügyes!

Azt nem tudom tudjátok-e h a DM-ben a baba anyakönyvi kivonatának felmutatásával és egy papír kitöltésével kaphattok egy kupon füzetet,amiért kedvezmények járnak különböző termékekre.Van benne olyan is h cumi 1 Ft-ért,szoptatós tea 1 Ft-ért,ja meg Szentkirályi bébi ital.
C und A 50 százalékos kedvezmény...

Én a Sudocremnek örültem a legjobban. :wink:
Már éppen venni akartam. :lol:
Nem fogy sok de jó ha van.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Timi
Ezt én is kiváltottam, sok jó dolog kapható kedvezménnyel. Meg már postán is kaptam tőlük kedvezményes kupont. Mondjuk olyan is van, amit nem használunk, ha kell valakinek, odaadom.

Kép
p__lilla
 
 


Marcsi : Igen három elevenem van! :D A legnagyobb 8éves,a középső 2 lesz,a pindur meg ugye 11napos! :D
Hogy hogy bírok velük? Így: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááááááá :lol:
Néha közel járok egy idegösszeroppanáshoz,de azért még bírom.... :lol: :lol: :lol:
És te?Neked mennyi idősek a gyerekeid?
Én kiváltanám a kupont a helyedben!

Lilla :A hugom házhoz megy,úgy dolgozik,és vállal olyat is! :) Itt a weboldalának a címe:
www.linanails.hu
Nyugodtan küld csak azt a szépfiad! :lol:
Jól teszed ha vársz még a hozzátáplálással :) .a főzeléket meg tök egyszerű lesz majd csinálnod...pl:felraksz krumplit és répát főni..vagy gőzölni..amikor puha összemixeled egy kis vízzel(te akkor tudod anyatejjel is),és egy csepp olajjal...és már eheti is!A maradék meg a fagyasztóba! :D
A husit meg késöbb úgy csináltam,hogy megfőztem egy nagyobb pulykamellett,aztán összemixeltem,belekentem a jégkockatartóba,lefagyasztottam...utánna átraktam zacsiba,és minden főzelékéhez csak kivettem egy kockát amit belekevertem. :D

Timi : én is sudocrem párti vagyok!Nagyon jó!!!!!!
Vendég
 


Tulipános
Köszi a főzi tanácsokat. Megjegyeztem. Nem nehéz. Már az elején lehet bele pici olajat tenni?
A sudocrém szerintem is jó. Mi is azt használjuk.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok Lányok!

Segítsetek nekünk mi is kisgyermekes anyukák vagyunk és egy tanulmányt írunk a fősuliba. A címe, internetező nők online vásárlási szokásai. Van egy 2 perc alatt kitölthető kérdőívünk. Akinek van kedve, töltse ki.
az alábbi linkre kattintva elérhető a kérdőív:

http://spreadsheets.google.com/viewform ... YWUtc0E6MA

köszönjük. Fruzsi és Ildi :)

fruzsina32
 
 


Sziasztok!!

Én kitöltöttem a kérdőívet.


Szép Délutánt!!!!!!!
kriszta8126
 
 


Sziasztok!

Tulipános: Az én gyerekeim már nagyobbak, 19éves, 13éves és 6 hónapos.igy nekem könnyebb de a kamaszokkal már más gondok vannak mint a kicsikkel. De azért nem irigyellek :lol:

Timi: voltunk ma tanácsdáson. Nem cseszett le a doktornö hogy másik tápszert vettem az helyett amit ő adott és az Erik nem eszik meg. Azt mondta hogy jót vettem neki.Csak ezt nem lehet receptre felirni, mert anyatejkiegészitö tápszer és nem tápszernek minösül. De még igy sem olyan drága mint amit ö felírt. Az Eriknek izlett a bébiétél amit adtatok.Megette egyszerre az egészet :lol:

Lilla: azt hiszem kiváltom a kupont amit küldtek csak elmegyek egy másik boltba ahol beváltják :roll: Amit én kaptam abban sudocrém, babafürdetö meg tisztitószer volt. Meg egy rossmannos kupon amit a tejpéphez lehet felhasznánli ha azt veszel. Szóval nem volt annyi minden mint az újszülöttben.

Sziasztok
marcsimarcsi
 
 


Marcsi:Örülök h ízlett Neki!

Majd én is kitöltöm a kérdőívet.

Tamarának nincsenek jó napjai. :?
Tagnap reggel aludt kicsit,aztán este hétig semmi. :shock:
Nagyon nyűgös volt.Remélem csak valami múló front..

Szép napot!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Kitartás Timi!
Sajnálom hogy nyügös a kislányod.Biztos nehéz most vele. Lehet hogy a frontot érzi, vagy esetleg lappang benne valami. Én ha nagyon nyügös az Erik és már nem tudom hogy mit találjak ki , akkor meg szoktam tornáztatni és átmasszirozom mindenhol. Szokott segiteni mert megnyugszik utána. Talán próbáld ki, hátha segít.
marcsimarcsi
 
 


Köszi Marcsi megpróbálom!Most végre kidőlt,uh még csak most álltam neki az ebédnek is.
Délelőtt úgy bekakilt!!:shock: Meg kellett fürdetnem!A háta közepéig olyan volt. :lol: :lol: :lol:
Az én hibám kaptunk Lidl-es pelust,és hátul nem gumírozott,nem is szoktam használni,csak arra h duplán pelenkázzam a terpeszpelus helyett.Na ma reggel nem figyeltem és azt adtam rá.Nesze nekem! :roll:

Micsoda moslékos idő van! :?

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Én nem kaptam olyan kupont amit mondtatok,azt a tejpépeset.Csak egy másikat kaptam a következő csomaghoz.8hó :roll:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!
Nem volt jó éjjelem, Marci állandóan éhes volt, alig aludtam. Persze, mert tegnap sokat durmolt napközben. De ma nem hagytam annyit aludni. Most ájult be nagy nehezen, teljesen fel volt pörögve.
Kiváltottam a bébi belles kupont.
Csajok! Etetőszéket milyent érdemes venni? Hány hós korától lehet beleültetni? Vagy kezdjük majd a pihiszékben?

Timi
Nekünk is csak 8 hós kuponunk van.

Kipróbáltam a fagyasztott anyatejet. Az normális, hogy fura szaga van? Megitta a drága, bár nem úgy, mint a nem fagyissat. Azért inkább nem adok neki, csak ha muszáj. Az oltás utáni nap alig evett, 2 napja meg zabál. Több, mint 1 litert evett tegnap, meg ma is 1 liter körül. Ez normális? 4 nap után végre ma volt kaka.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!
Én most vettem etetöszéket.Azt a fajtát választottam ami fából van és késöbb egy kisszéket meg kis asztalkát lehet belöle csinálni.Praktikussabbnak találtam ezt, de az a hátránya hogy csak akkor használhatod ha a babád már biztosan tud ülni. A müanyagot már elöbb lehet használni mert beszíjazható, de késöbb ha nagyobb lesz már nem jó. Addig amig nem ül biztosan a kisfiam ölbe veszem és úgy etetem.
marcsimarcsi
 
 


Lilla:Normális h más illata van,nem lesz baja a babának,de ha nem vagy benne biztos h még jó-e felhasználhatod úgy is ha fürdővizébe öntöd!Nagyon puha lesz tőle a bőre. :wink:

Tudom h nem ajánlják ,de a kompba mikor lehet betenni?
Kaptunk,és ritkán használva csak nem árt. :roll:
Nektek mi a véleményetek?

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: