Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most írom a diplomámat a csecsemők táplálkozásáról. A szakdolgozatom megírásához szükségem van kutatásra, ezért szeretnélek kérni titeket, hogy segítsetek nekem azzal, hogy a kérdőívet kitöltitek és visszakülditek nekem.

Itt megtekintheti a közzétett űrlapot: https://spreadsheets.google.com/viewfor ... blI0WVE6MA

Segítségeteket előre is köszönöm!

Gazsi Krisztiánné Kosicsár Ágnes
 


Na mi van csajok?


Mi lesz így a talival itt a jó idő :D :D :D :D :D ????

Kép


Szia Kriszta!
Hát én minden nap benézek, de nem ír senki. Pedig nagyon jó lenne egy tali. Jön a tavasz, ma is sétáltunk egy nagyot délelőtt. A gyerekem ilyenkor jót alszik, itthon alig tudom elaltani nappal.
Mizujs veletek?

Kép
 

 
 

Szia Lilla!!

Sajnos elkiabáltuk a jó időt.
Én is benézek elég gyakran de ha nem ír senki akkor Én sem :(
Bár most pár napja nem értem rá még a gépet sem bekapcsolni.
Mi is járunk ki a levegőre mindennap már ha akarnám sem tudnám benn tartani Márkót a házban.
Voltunk játszótéren itt hozzánk nem messze van egy a Csopak vendéglőtől közelében.nagyon élvezte a kismanóm :lol:
Egyébként fogzással küszködünk megint,most jönnek a rágófogak :oops:

Szép napot Nektek és várom válaszod.

Üdv:Kriszta

Kép


Szia Kriszta!
Tényleg elkiabáltuk a jóidőt. Ismét itt a tél. Hát a havazás már nem hiányzik és utálom ezt a hideget. Azért sétálunk, mert muszáj kivinnem a gyereket, menni akar. Olyan jókat alszik a babakocsiban. Nem is tudtam, hogy arra van játszótér. Na, majd egyszer meglesem. Bár Marcit még pici hozzá. Most kezdtük a hozzátápit, de nem igazán jönnek be neki az új ízek. A banán az, amit megeszik almával, meggyel, barackkal. De ha nincs benne banán, csak pár kanál megy le. Jövő héten kezdem a főziket.
Amúgy már én is úgy gondoltam, hogy nem írok, mert senki nem jön, de örülök, hogy te itt vagy.

Kép
 


Szia Lilla!!

Tényleg nem érte a többiek hová tüntek :?
Hogy telik a hétvége?Nálunk unalmasan most alszik a kismanóm.
Mi is megyünk ki mindennap meg is őrülne a gyerek ha nem mehetne ki.
Bízzunk a jó időben és,hogy minnél hamarabb talizunk.

:D :D

Kép


Szia Kriszta!
Végre itt a jóidő. Mi tegnap már sétáltunk 2 órát. Jól el is aludt a drágám. Sajnos most nem jó napjaink vannak. Alig akar enni, iszonyú nyűgös, semmi sem jó neki. És kijött az első fogacskája. Gondoltam, kipróbálom a homeós fogzáskönnyítő kúpot, erre pont most hiánycikk az országban. Úgyhogy szenvedünk tovább. Így a hozzátápival elért eredményeim is kútba vesztek, mert nem kell neki semmi kaja, még a tejcsi úgy-ahogy. Az én fiam még 2 évesen is csak anyatejen fog élni????? Ráadásul a mensim is megjött először, nem is értem miért, hiszen szinte csak szopik és még sok tejem van, most ismét tudok rakni a mélyhűtőbe.
A hosszú hétvége nagyon jól telt, akkor végre ráért az apja is foglalkozni velünk. Imádom a közös napokat. Voltunk Mekizni is, meg Keszthelyen kirándultunk.

Kép
 


Szia Lilla!!

Ahogy mondod itt a jó idő.Az Én rosszcsontom most alszik azért tudok írni :D
De tudom ahogy ébred irány az udvar.
Nálunk fogzáskor sokat segített a Panadol szirup éjszakára+Dentinox gél napi 3X kenni az ínyére.próbáld ki Te is hátha segít.Mi még most is fogzunk pedig már 16 kinn van de még jön 4 rágófog.
Sütőtököt bébiételben próbáltál már adni?Az én fiam nagyon szerette minden féle formában :D
Nálunk is jól telt a hétvége:elhoztuk az első kutyusunkat 5 hónapos Magyar vizsla Larának hívják és a Márkó is nagyon szereti.
Együtt játszanak és ha próbáljuk tanítani a kutyát,hogy:ÜL akkor leül a kisfiam :D :D :D
Mi is nagyon szeretünk együtt lenni csak ritkán fordul elő Apa munkája miatt. :(

Szép Napot Nektek!!

Tulipános,Marcsi és Többiek,hol vagytok??????

Kép


Szia Kriszta!
Hát, úgy néz ki, továbbra sem jön ide senki. Mi lesz így a topictalival? Pedig itt a tavasz.
Meglestem kocsiból a játszóteret, nem is figyeltem eddig, hogy arra is van. Mi mostanába sokat sétálunk, de tegnap óta egyszerűen nem tud elaludni a babakocsiban. Nem tudom, miért, csak sír. Eddig olyan jókat szunyizott.
Kijött a fogicája is, azóta talán jobban eszik, holnap ismét megpróbálom a kanalazást, hátha...
Gratula a kutyushoz. A vizslák nagyon szépek. Gondolom, hogy a kisfiad hogy szereti. Együtt fognak felnőni. Imádni fogják egymást. Édes lehet Márkó, ahogy leül, mikor a kutyit tanítjátok. De lehet, hogy Lara így hamarabb tanul.

Kép
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak nőnek a gyerekek és egyre nagyobb az igényük rám!Mi jól vagyunk...szerencsére jön a jó idő,és egyre többet vagyunk kint!A csöppünk egyre édesebb!
Valaki tud egy jó fodrászt ajánlani nekem itt Ajkán???????????
Vendég
 


Sziasztok Csajok!!!

Itt a jó idő és vele együtt a sok kerti munka is :)
Kicsit ritkábban vagyok mostanában pont ez miatt.
Na meg aztán a kutya :D Olyan rossz mindent megrág.kapar,szökik stb.Van még mit tanulnia :D :D :D
Marci lehet befejezte a babakocsiban alvást :) Most jön majd az ücsörgős,nézelődős időszak :D

Tulipános örülök Neked :D
Sajnos nem tudok tanácsot adni fodrász ügyben mert én most növesztem a hajam és nem járok.A festést megoldjuk itthon.
:)

Szép napot Nektek

Kép


:D

Kép


Sziasztok!
Hát, Marcinak továbbra sem kell a kanalas étel. Utálja a kanalat és a gyümit, főzeléket is. Mi lesz így???? Az én fiam örökké szopis lesz??? Tegnap üvöltött már az első kanál láttán, picit erőltettem, de ki sem nyitotta a száját még üvöltés közben sem, hogy bemehessen a falatka. Asszem feladom. Már 7 hónapos lesz, és semmit nem akar. Normális ez???? Nem bírom elnézni, ahogy üvölt, hogy nem kell a kaja, úgy érzem, nem tudom erőltetni. Próbálok kóstoltatni vele párolt zöldségeket, mikor mi eszünk, és egyszer csak rákap. Szerintetek ez jó módszer? Nem árt neki, ha csak anyatejet kap? Amúgy jól gyarapszik.

Kriszta
Amúgy tényleg azóta sem alszik el a babakocsiban. Van olyan, hogy befejezik a babakocsiban alvást? Akkor már többet nem fog olyan jókat aludni a friss levegőn? Hát én ezt nem is gondoltam. Hihetetlen, hogy egyik napról a másikra mekkorát változott a fiam.

Tulipános
Örülök, hogy előkerültél. Gyere gyakrabban.
Fodrász: Nekem van egy elég jó, mondjuk drága is, de gondolom a többi is. Csak ő is szült a nyáron, nem tudom, mennyire vállal új emberkéket. Ha érdekel, azért megírom priviben.

Kép
 


Sziasztok!!!!

Lilla annak örülj,hogy a fiad még szopizik csak.Én is 7.5 hónapos korig szoptattam de abban az időben már csak napi 1-szer.Márkónak muszáj volt mást is ennie mert a tejen éhen halt volna :D
Márkó addig aludt kocsiban amíg ki nem nőtte a mózest és aztán jött az ülő forma.Kb olyan 6-7 hónapos koráig.Még nagyon sokat fog változni majd meglátod.Az én fiam nemrég állt át a napi 1 alvásra a 2 helyett.Nem volt egyszerű.
:)

Kép


Hahó!!!!!!!!!!!

Mi van Csajok???
Kezdek kétségbe esni?!Senki nem ér rá??

Kép


Szia Kriszta!
A többiek úgy látszik eltűntek. Be-be nézegettem, de most Húsvét miatt alig voltunk itthon. Bejártuk a rokonokat, meg le is betegedtünk. Marci is és én is.
Beindult a hozzátápi. Múlt héten fogadta el először a kaját, és ma már csirkehúst evett sütőtökkel. Nagyon szeretném, ha ez a jó étvágya meg is maradna, mert a hét elején szenvedtünk a kajával.
És képzeld, azért még alszik a babakocsiban. Attól függ, milyen kedve van. Ma pl. 1 órát aludt, jót sétáltunk ebben a szép időben.
És nektek hogy telnek a napjaitok? Húsvét? Mit hozott a nyuszi Márkónak?

Kép
 


Szia Lilla!!

Mi sem voltunk itthon húsvétkor el mentünk a messzi Mamáékhoz :D
Mit hozott a Nyuszi?Sok édességet amit a Márkó egyáltalán nem eszik.De az Apukája majd gondoskodik róla,hogy elfogyjon.
Játékot(nagy dömpert)meg sok szép ruhát,pizsamát.A legtöbb nagy rá de majd bele nő.
Amúgy unalmasan telnek napjaink főleg mikor ilyen borongós az idő mint ma.Jönnek még a maradék fogacskák azzal szenvedünk

:( Igaz már 16 kinn van.

Kellemes hétvégét :D

Kép


Sziasztok!Valaki meg tudná nekem adni dr. Stark Gábor magán rendelésének telefonszámát,amin időpontot tudok kérni?Nagyon fontos lenne!!Előre is köszönöm!!
 


Szia Hencsi!
Ő kedden délután rendel, rendelési időben tudsz bejelentkezni. Írtam privit.

Kép
 


Szia Kriszta!
A nyuszi hozott mesekönyveket, játékokat, ruhákat. Édességet még nem, de nagyon szeretném, ha egy jó darabig még nem is hozna. Az szuper, hogy a fiad nem eszik édességet. Addig jó, míg rá nem kap. Jó sok foga kint van már. Nekünk még lesznek nehéz napjaink fogak terén.
Ma amúgy sincs jó napja Marcinak. Semmi nem érdekli, ma "nem kell kistesó" napom van. Itt ez a szar idő is, utálom. Tavaszt akarok napsütéssel és madárcsicsergéssel!

Kép
 


Szia Lilla!!

Az,hogy a Márkó nem eszik édességet csak is rajtunk múlik.Mi sem adunk neki de másnak sem engedjük,hogy adjon neki.Na ne tudd meg ezért néznek is ránk néha kérdőn. :D De ez nem azt jelenti,hogy meg van tőle vonva,csak az egészségesebb változatát kapja.Pl:Kinder tejszelet,krémtúró jöhet mindenféle,túróhab,rudi néha kinder csoki de az tényleg ritkán.
De szépek is a fogai és remélem azok is maradnak.
Képzeld Én meg megnáthásodtam de,hogy hol?.passz.
Talán mikor voltunk szavazni akkor kaptam el.
Márkón még nem jelentkezett remélem nem is fog.
Ne is mondd ezt az időjárást :( Márkó tiszta lüke ha nem lehet kinn.Pedig most nem megyünk ki a sárba.
Nem értettem a "nem kell kistesó" mondatodat?:

Kép


Szia Kriszta!
Én is meg vagyok fázva. Talán már kifele járok. Marci is taknyos volt, most apa beteg. Szóval jól végigment rajtunk.
"Nemkellkistesó" = Marci egész nap csak cirkuszol, semmi sem jó neki, nem érdekli semmi. Nem tudok mit kitalálni, amivel lekössem, csak mormicol. Ilyenkor mindig azt mondom, nem kell kistesó, mert mégegyszer ezt nem csinálom végig. De amikor meg tündér egész nap, nem ezt mondom. :lol: :lol:
Hétvégére már remélem jobb idő lesz. Bográcsozni akarunk az udvarba.
Nem hozunk egyszer össze egy topictalit? Igaz, csak ketten vagyunk.

Kép
 


Kriszta
Most jutott eszembe, hogy írtad, Márkó nem kap nagyon édességet. És mit iszik? Lassan Marcit is meg kell kínálgatnom itallal, de nem akarok neki cukrosat adni. Az instant teák mind cukrosak. Gondolom a sima vizet nem fogja meginni. Bár bízom benne, hogy nyáron a nagy melegben elfogadja. Szóval, ha van tipped, várom.

Kép
 


Szia Lilla!!!

"Nemkellkistesóval én azóta így vagyok mióta Márkó 1 évét betöltötte!!Addig biztos voltam benne,hogy kellkistesó,azóta nem :D
Hi :D Mi pénteken bográcsoztunk és nagyon jól sikerült :lol:
Legközelebb 24.-én fogunk Márkókám névnapja alkalmából :lol:
Jó lenne egy találka szerintem is csak a többieket is életre kellene kelteni.De tőlem talizhatunk Mi is :D
Márkó nál Én elrontottam az elején mert soha nem kínáltam sima vízzel és most nem is akarja meginni.Pedig már azt is kellene mert a bölcsibe is kell majd vizet inni.Szóval Te adj neki sztem napi 1X baja nem lesz tőle,persze ásvány vagy forralt vizet.Egyébként a Márkó 100%-os narancs vagy almalevet ásványvízzel hígítva iszik.Persze abban is van cukor de olyat nem találsz amiben semmi nincs.Valamint Hipp teát iszik(a Müllerben olcsó)abból a köményeset mert az jó ha fáj a hasa.

Remélem tudtam segíteni!

Szép napot :D

Kép


Szia Kriszta!
Marci beteg volt, nem tudtam jönni eddig. Vagyis nem tudom, mennyire volt beteg, vagy csak a foga jön. Hétfőn este belázasodott, szerdán elvittem dokihoz, semmit nem állapított meg, nem tudja mitől volt. Nurofent is kapott meg Panadolt is, aztán kihányta sugárba 2x az összes kaját, amit megevett. A nurofenre rá van írva, hogy gyomorbántalmakat okoz. Én erre gyanakszom. Tegnap már semmi láza nem volt és ennyi. Most megint alig fogad el a tejen kívül mást, de a tejet sem nagyon, sír és megfeszíti magát már előre.
Köszi a tanácsokat ivászat ügyben. Most úgy néz ki, egyenlőre nincs rá szükség, mert csak a tej kell neki. Már próbáltam vizet, egyszer ivott pár kortyot, de legtöbbször elfordítja a fejét, hippes gyümölcslét is próbáltam, az sem kell. Gondolom nincs szüksége más folyadékra. Mondjuk eddig minden étkezésénél kapott tejet is.
A bográcsozás nekünk is jól sikerült. Látom, nektek is. De ti ma is ezt csináljátok, szuper időtök van. Boldog névnapot a kisfiadnak!

Kép
 


Sziasztok Csajok! Csatlakozhatok hozzátok,beszélgető partnernek? Nekem is van két kislányom,Flóra 6 lesz nyáron,Fannika,7 volt januárban,ő betegen született,olyan mindt egy baba,itthon ápolom,gyesen vagyok. Amúgy,én Esztergomban születtem,de nem sokáig laktam ott.Reméle,valaki válaszol! Üdv:Zsuzsa

zsuzska
 


Szia Zsuzsa!!

Örülök Neked :D Az a jó ha minél többen vagyunk.
Én 6 évig laktam Esztergomba tavaly nyáron költöztünk ide Ajkára.
A párom törzsgyökeres :D


Lilla:A Névnapi parti nagyon jól sikerült.Készítettünk egy kívánság listát így a Család abból válogatott amire szüksége van a kismanónak :D
Persze volt közte pelenka és popsi krém is :lol: :lol:
Kerestelek már iwiwen kíváncsi lettem volna rád de az itt megadott adatok kevésnek bizonyultak. :oops:
Majd megkeressük 1mást?Feltéve ha fenn vagy.

Szép Napot Nektek és írjatok!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép


Szia Zsu!
Örülök, hogy jöttél a topicba, kellenek az új tagok, ha már a régiek eltűntek. Merre laktok Ajkán? Írj egy kicsit többet magatokról, hogy telnek a napjaitok?

Kriszta
Írok pü-t a nevemmel, keress meg az iwiw-en.
Örülök, hogy jól sikerült a buli. Márkó biztos örült az ajándékoknak.

Kép
 


Sziasztok! Örülök,hogy válaszoltatok! Mi a bányásztelepen lakunk,bár már remélem nem sokáig!Jelenleg árúljuk a házunkat,mert most a férjem anyja is velünk lakik,és külön mennénk,nem túl jó eggyütt!! De a fő ok,hogy a Fannika miatt jobb lenne,lépcső nélküli házba menni,ez 2 szines,és nem túl praktikus!A napjaink úgy kezdődnek,hogy reggel elviszem a Flórát oviba,aztán délelőtt általában itthon vagyunk Fannussal.Szerdán gyógytornára megyünk,és heti háromszor jön a gyógypedagógus.Ez a Fannika kötelező programja!A Flórát kétszer viszem aerobikra,eddig rokizott (2 évet),de nem voltam megelégedve az edző hozzá állásával. Nagyokat szoktunk sétálni,gyakran a párom is jön,bár ő sokat dolgozik. Ti merre laktok? Üdv:Zsuzsa

zsuzska
 


Zsu!
Mi a Vörösmarty Iskola utcájában lakunk, szóval a központban. Épp házat szeretnénk venni. Megkérdezhetem, hogy mennyiért áruljátok? Mondjuk csak tervezgetünk és elsősorban inkább építkezni szeretnénk, de a férjem mindig is a Bányásztelepre vágyott.

Kép
 


Szia Lilla! Ez egy kétszintes,lapos tetős sorház rész,a Nefelejcs utcában.Az az igazság,hogy 13M Ft szeretnénk érte,nincs átalakítva,ezért ez az ára.Csak össze hasonlítás miatt,most adtak el gy felújítottat,23M-ért.Amúgy 1 szobás lakást beszámítunk,de gondolom,ti nagyobba l laktok! Egyébként,a te kisfiad mennyi idős?Írhatnál magatokról! Zsu.

zsuzska
 


Sziasztok!!!!

Zsuzsa:Mi a Jószerencsét utcában lakunk.Itt vettünk családi házat.Kisfiam Márkó aug.ban lesz 2 éves.Nagyon eleven kisgyerek minden rosszaság érdekli.Pontosan ezért nem nagyon tudom őt magára hagyni mert akkor biztos bajt csinál :D
Max a lakásban (az már Márkó biztos :D )ha főzök akkor el játszik ha olyan kedve van.Szeptemberben megy bölcsibe én meg remélhetőleg dolgozni valahova. :)


Lilla:Megnéztelek titeket iwiwen,nagyon helyesek vagytok :D

Kép


Zsuzsa
Marci tavaly augusztus 31-én született. Már nagyon vártuk. Első baba, szeretnénk még egyet, de amikor cirkuszol egész nap, akkor azt mondom, hogy nem kell kistesó. Most éppen kell. :lol: Múlt héten volt először beteg. Belázasodott, nem tudjuk mitől, 3 napig tartott. Amúgy még szopik, április eleje óta fogadja el a hozzátápit. Délelőtt már eszik gyümölcsöt, ebédre főzit, most akarok délután is adni neki valamit.
Férjem egy iskolában oktató, én meg egy iskola gazdasági irodájában dolgozom. Szóval közalkalmazottak vagyunk kevés bérrel, sajnos. De hát örülünk, hogy van munkánk.
Igen, nagyobb lakásba lakunk, 120 négyzetméter, csak ez nem a miénk, és szeretnénk sajátot. De ezek még csak tervek. Végülis itt nem kell fizetnünk, csak lépcsőzni kell, ami elég meredek és gyerekkel a kezemben nem egyszerű.

Kép
 


Kriszta
Ti is helyesek vagytok. :lol:

Kép
 


Szia Kriszta! Nem tudom hol a Jószerencsét utca,nem is tudtam,hogy van ilyen!Nem baj,ha rosszalkodik a kisfiad,inkább rossz legyen mint beteg. Nálunk,mikor Flóra megszületett,nagyon furcsa volt,hogy órdít ha kell,ha nem!Ő is tud rossz lenni vagy inkább szófogadatlan,pedig 6 éves,vissza beszél, utánna meg hízeleg,hogy anyuci imádlak! Nálatok lesz tesó? Szia Lilla! Eredetileg,mi csak egy gyereket szerettünk volna,de mivel az első beteg lett így válalltunk mégeggyet,de nem bántuk meg,kívánni sem lehetne jobb tesót!!!Igaz,ha mérges vagyok rá,néha mondom magamnak,kellett ez nekem? De tudom ám hogy igen. Az én férjem szerszámkészítő,maszeknál dolgozik,én eredetíleg üvegcsiszoló lennék,de a Fannival gyesen vagyok,minket sem vet fel a pénz,gyakorlatilag,a férjem keresetéből élünk,és mivel Fannus csak pépes ételt eszik,és tápszert iszik elég sokba kerűl.De nem panaszkodom,biztos élnek nálunk rosszabbul is. Üdv zsu

zsuzska
 


Sziasztok!!

A Jószerencsét utca a Csopak vendéglő felé van,egész pontosan ott kell lefordulni.Nagyon jó kis kertvárosi környék,Én nagyon szeretem.
Igen tudom de hidd el már tényleg rosszaság,ami nem egyezik az elevennel.De persze inkább ilyen legyen mint beteg.
Mi is szerettünk volna kistesót de a fiam amikor betöltötte az 1 évet onnantól lett ilyen rossz,mintha kicserélték volna.Na azóta nagyon nem akarok másikat.Szeptemberben elmegy bölcsibe Anya pedig dolgozni(ha lesz hova).Egyébként Eladó a szakmám.
Aztán amúgy is Márkó 3 éves kora körül terveztük a tesót szóval még semmi nincs veszve :D
A Párom Cnc esztergályos és szintén maszek cégnnél melózik(sokat).
Gyakorlatilag mi is csak Apa pénzéből élünk mert az én gyesem igen karcsú,pelenkára alig futja.De ez van...Talán lesz jobb is :)

Kellemes Szép hétvégét!!!!

Kép


Szisztok!
Én is jó hétvégét kívánok mindenkinek,aki olvassa! Zsu

zsuzska
 


Sziasztok Csajok!!

Eltűntetek nagyon.Ilyen jól telt a Máj.1? :D
A mi napjaink ugyanolyan unalmasak mint eddig :( Semmi extra nem történik.De azért Ti írhatnátok.Mindennap megnézem az oldalt de semmi :(
Várom válaszaitokat.

Szép napot!!!(ebben a borús időben)

Kép


Sziasztok!
Én is benézek minden nap, de mostanába szar napjaim vannak, és nincs kedvem írni. Nem szeretném részletezni.
Marci kapott a papától játszóteret. Van rajta csúszda, hinta, mérleghinta. Most rakja össze az apja. Mondjuk még kicsi hozzá, de nyáron, vagy jövőre biztos jó lesz neki.
Május 1-jén mi itthon voltunk, csak egy séta, meg fagyizás fért bele.
Olyan jó idő volt, erre most megint elromlik. Pedig itt a lakásba már nem tudok mit kitalálni a gyereknek, nem érdekli semmi, csak menni akar.
Na, ennyi voltam, mert mindjárt felkel, itthon meg áll a munka, a főzés.
Sziasztok!

Kép
 


Sziasztok! Én az előbb jöttem meg gyógytornáról,Fannikával,de nagyon utálom,hogy szinte tovább tart a ki be pakolászás,az autóból mint maga a torna !! Mi máj 1.én lementünk a rendezvényre,mert a Flóra fellépett,nagyon aranyosak voltak!Ettől az időtől tiszta depi lesz az ember,meg amúgy is szomorú vagyok,hogy nincs vevő a házunkra,és a lefoglalózott házunkat elveszítjük!De nem fárasztalak benneteket a problémámmal,biztos nektek is van! Üdv Zsu

zsuzska
 


Zsuzsa
Mivel lépett fel Flóra a rendezvényen? Milyen kis ügyes.
Sajnálom, hogy nincs vevő a házatokra, a mai gazdasági helyzetben sajnos nehéz eladni bármit is. Nincs pénze az embereknek, és hitelt sem kapnak, vagy nem tudják fizetni. Ti már le is foglalóztatok egyet? Hát..., merészek vagytok. De remélem, nem nagy összeggel. És merre?

Kriszta
Merre vagy?

Kép
 


Sziasztok!!

Vagyok csak eddig nem írt senki azért benéztem néha.
Nagyon nem jó az időjárás mostanság ezért benn rekedtünk a lakásban.Ez a fiamnak is és nekem is szenvedés.
Múlthéten kerítést festettünk sziklakertet csináltunk szépítgettük kis udvarunkat :D
Apa elvitte Márkót játszótérre és rögtön a csajokkal játszott :D
Egyébként semmi extra nem történik velünk.
Veletek mizu?

Kép


Sziasztok!! Szerintem is szomorú,hogy ilyen idő van! A Flóra aerobikozik,még nem régóta járunk ide,de ügyes az edzője szerint is! Hát igen,tényleg lefoglalóztunk egy házat Tósokon, fél milliót adtunk,de még egy kicsit vár ránk a tulaj,bár én már nem reménykedem hogy elviszik ezt a házat! Beteg lett Fannika,tegnap lázas volt a Major dr nő ki is jött hozzánk kell szednie antibiotikumot,ha meg rosszabbodna a helyzet,kórházba kell menni,de remélem erre nem kerül sor,már nagyon régen volt beteg,talán túl leszünk rajta! Minden jót nektek!!!

zsuzska
 


Ne haragudjatok hogy zavarok! szeretnék ajánlani nektek valamit.

Eladó HYDRO ZSELÉ GOLYÓ!!

Most nagyker áron a tied lehet!!!!

Amíg a készlet tart!!!!
Amilyen színű a zacskón az "Art Deco" felírat,olyan színüek lesznek a benne található golyócskák!!!
Amire szükséged van:

- egy üvegváza

- egy gyökeres növény (de lehet szálas is)

- és hydrozselé (több színben kapható)

A dolgod annyi, hogy a hydrozselét egy tálba szórod, felöntöd vízzel, és 8-10 órát hagyod, hogy megszívja magát. A végeredmény egy gumicukorhoz hasonlatos, gömböcske. Ha ezekkel a golyókkal feltöltöd a vázát, és belerakod a virágot, a gyöngyök biztosítják a növényke tápanyag és vízszükségletét.

Rendelés: gyermekules77@.gmail.com

ÁR:250ft/csomag

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

További színeket emailbe tudok kűldeni!!!
További szép napot nektek!!!!


Sziasztok!!!!!!!!!!

Na mit szóltok ehhez az időhöz?Én szóhoz sem jutok,az udvarunkban van egy 15m-es fenyő hááát mit ne mondjak majdnem kidöntötte a szél.
Ennyi időt már rég töltöttünk a lakásban :(
Kisfiam is többet alszik ebben a nyomi időben és nyűgösebb is itt benn.
De bízzunk a hétvégi felmelegedésben :)

Szép napot Nektek!

Kép


Sziasztok!!!! Ez az idő tényleg durva volt!Én ma szedtem össze a kinti bútort a kert végéből!Nálunk mind két lányunk beteg lett,a Flórának majdnem két napig láza volt!Úgyhogy,mi még ezután sem nagyon megyünk ki,még nincsenek teljesen jól! Pedig,elvileg pénteken fellépne a Flóra mert lesz valami rendezvény a városban.Remélem,addigra helyre jön az idő is,meg a gyerkőcök is!Remélem,nálatok senki sem beteg! Sziasztok!!!

zsuzska
 


Sziasztok!
Na, az előbb írtam egyet és elszállt az egész.
Szóval utálom ezt az időt, már tavaszt akarok, napsütést és meleget. Már mindjárt vége a tavasznak, aztán még tavasz sem volt. Itt a június. A gyerekkel is nehéz itt bent, mert nem érdeklik már a játékai, csak kúszik, mindig a járólapról szedem össze. Azon dolgok felé halad, amiket nem szabadna. Mi már napok óta fűtünk, nagyon lehűlt a lakás. Úgy szeretnék már sétálni. Hétvégén jó pünkösdi programok lesznek, mentek?

Zsuzsa
Jobbulást a gyerkőcöknek.

Kriszta
Bent volt egyik nap a híradóban Ajka. Valaki küldött be képeket, és hatalmas fák voltak kidöntve rajta. Azért nem semmi, amit ez a sok eső művel. Meg a hatalmas áradások az országban...

Kép
 


Szia Lilla!!!

Már hiányoltalak,mi van veled?.
Ne is mond milyen unalmas itt benn a lakásban egész nap.Mi is fűtünk vasárnap óta,jó egy kis meleg ebben a rossz időben.
A tavaz megint ki marad úgy néz ki aztán megint hirtelen jön a bődület meleg.De már inkább az mint ez a szél+eső.
Nem akarlak elkeseríteni a gyerkőccel kapcsolatban de csak most jön a neheze.Amikor már a játékok sem kötik le.
Márkó most éppen alszik de én már most azon agyalok,délután hogyan kötöm majd le.Ugyanis udvar kilőve.
Kozmetikushoz kéne mennem de nincs pesztra Apa meg délutános :(
Legrosszabb esetben jövőhéten jutok el.

Kitartást a Manókhoz :D

Kép


Sziasztok még egyszer.

Csak azt szeretném kérdezni,hogy tudomásotok szerint működik a Babaklub itt Ajkán?
Mert találtam 1 oldalt "Aprónép"címmel de nem világos számomra,hogy az most működik-e vagy sem?

Írjatok ha ráértek,köszönöm.

Kép


Kriszta
Sajnos meghalt a nagypapám, ezért nem tudtam jönni. Nem Ajkán élt, úgyhogy nem voltunk sokat itthon. Ha meg igen, akkor gyerekeztem. Nekem sincs pesztra. Anyu kilőve, mert az ő apukája volt, jártak Veszprémbe a kórházba 2 héten keresztül. Sajnos Marci nem alszik sokat napközben. 2x 35 percet. Úgyhogy nem sok időm marad, és még főznöm is kell, meg itt a háztartás. Apa meg állandóan dolgozik, kell a píz. :lol:
Nem tudom, működik-e a babaklub. Nincs telefonszám, esetleg megkérdezhetnéd. Vagy nézd az Ajkai Szóba, nem hirdetik-e.
Már én sem bánnám, ha jönne a forróság. Inkább az, mint ez az ősz. Elég volt belőle.

Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: