Új privát üzeneted érkezett!

Mindenkit szeretettel várok itt! :D
 


Szia!Írtam az ajkai blogba is.Nekem 18 hós ikreim vannak,látom neked kisfiad van.Úrkúton lakom Ajkához közel.Vissza nézek majd,hogy mi zu.Addig is minden jót! :D


Szia Helga!

Üdv itt! :) Az ikreid lányok?fiuk?


Amúgy inkább már csak ezen leszek ,az ajkaira nem nézek mostanában.
 

 
 

Szia!
Fiú,lány páros. :)
Most ültem ide fél percre,de megyek is,folytatom tovább a főzést.Én ilyenkor délután tudok főzni másnapra,mert 2 gyerkőccel lehetetlenség.Ha lenne nyolc szemem és kezem akkor nem lenne gond.Voltunk egy nagyot sétálni,aztán most a nagylány szórakoztatja őket,addig én főzök.Nálatok mi újság?Mekkora a manó?


Sziasztok! Én is Ajkai vagyok van egy 27 honapos kisfiam . És most várom a második babánkat.

Melinda
 


Szió!Én is Ajkai vagyok!

Linda hány hetes vagy?
Helga ...hát igen 2 gyerek mellett főzni nagy feladat!
Vendég
 


Sziasztok!
Lindaanya,Tulipános nagy gratula az újabb bébihez és persze jó egészséget nektek ás babáitoknak!!! :D
Ahogy nézem,nem egy forgalmas fórum! :roll:


Sziasztok.Most regisztráltam az oldalon.Nem rég költöztünk Ajkára és van egy 14 hónapos kisfiam.Szivesen ismerkednék ajkai anyukákkal.Kriszta


Szia Kriszta!

Honnan költöztetek Ajkára?
Fiadat hogy hívják?
Párod Ajkai amúgy?
Vendég
 


Szia!Esztergomból költöztünk Ajkára.Kisfiamat Márkónak hívják.Igen a párom törzsgyökeres ajkai.Végre valaki írt,azt hittem már nem is jár senki ezen az oldalon.Te ajkai?


Van itt Ajkán baba-mama klub?


Esztergom szép hely,te odavalósi vagy?
Igen van baba-mama klub,azthiszem mostanában kedden van a VMK-ban...de jobb ha felhívod őket és megkérdezed,mert én mostanában nem járok!Lassan már szülni megyek...:)
Vendég
 


Szia.Nem vagyok esztergomi,amúgy.Te voltál minden reménységem,más nem nagyon akar ismerkedni itt.Gratulálok a babához.Első,második?Mikorra várható?


Szia Kriszta!

Most már a harmadik baba lesz,decemberben 18.-án szülök....elvileg!
Írtam neked Privit,majd nézd meg!
Akkor párod honnan "hozott" téged ide Ajkára? :D
Vendég
 


Szia!Priviben válaszoltam.Szép napot!


Szia Tulipános!.Persze majd talizhatunk amikor ráérsz.Remélem még addig jó idő lesz.


Szia Kriszta!

Köszi! :) Szerintem jövő hét csütörtök jó lesz,ha neked is!:)
Vendég
 


Szia Tulipános!Szerintem is jó a csütörtök.Ird meg légyszi priviben hol talizunk majd.Várom válaszod.


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szió Kriszta!

Mizujs veletek?
Tudod már ki a gyerekdokitok?
Vendég
 


Szia!A gyerek orvost tudtam amikor találkoztunk is.A Dobrocsi Aranka.Kedden megyünk szurira szorits nekünk.Amúgy nem sok jó történik.És Te,hogy érzed magad?


Szió Kriszta!

Jaj bocs,tényleg mondtad!:)
Oké szorítok pici fiadnak,és te is szoríts nekem mert én meg Uh-ra megyek ,és remélem befordult rendesen a picur!
Amúgy türhetően vagyok....,egyre fáradékonyabb leszek...!
Vendég
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
 


Szia Tulipános!!Megkaptuk a szurikat azóta nagyon nyűgi a picur.Tegnap pl.csak velem aludt el nagy ágyon,amit még eddig soha nem csinált.Remélem elmúlik hamar.Veled mizu?UH-on minden ok?


Szia Kriszta!

Szegéény!Ma már azért jobban van?Te is kaptál?Te hogy viseled? :(

Az Uh jó lett,a baba befordult a jó irányba! :lol:
Vendég
 


Szia!Én nem kaptam szurit,jelenleg beteg vagyok.Már nem olyan nyűgös a fiacskám." napig tartott.Na örülök,hogy a pici megtalálta a helyét.


Sziasztok!
Én is ajkai vagyok. Csatlakozhatnék?

Kép
 


Szia Lilla!Persze,hogy csatlakozhatsz.Gratula a bébidhez.


Nem nagyon pörög ez a topic, jó lenne kicsit beindítani.
Mennyi idős babáitok vannak?

Kép
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok csatlakozom!
Öt hónapos a kislányom.
Gyepesen lakunk...nagyjából ennyi. :D
Egyenlőre.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Húha..ez tényleg nem egy forgalmas hely.. :lol:
Na sebaj.
Gondolom az ünnepek is közrejátszanak.
Akkor még írok pár dolgot rólunk:
Tamara az első babánk.
Én hisztérikusan féltem őt.. :lol:
Nem bandázunk,mert itt nincs kivel,és legtöbbször időm sincs.
Egy kicsit el is szoktam ettől h ideülök a gép elé,de hiányzik a csevegés.Remélem majd most már kicsit többször ideérek.
Addig is :
KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Szia Tími!
Örülök, hogy csatlakoztál. Majd mi fellendítjük a topicot. :lol:
Marci nekünk is az első babánk.
A férjem is gyepesi volt.
Tamara szopizik? Kezdtél már hozzátáplálni? Nekem ez a nagy dilemmám, mikor kezdjem. Tudom, hogy fél éves kor után javasolják, meg tejcsi is van bőven, de sokszor kinézi a kaját a szánkból.
Írj még magatokról, meg ha gondolod, tehetnél fel képet a kishölgyről.

Kép
 


Szia!

Jaj de jó!!!
Tamara sajna most kb. egy hónapja h pótlást is kap.Tápszert.
Először nem fogadta el,de ha szopizott egy óra múlva újra éhes lett.
Most már olyannyira elfogadja h már szopizni nem akar,csak este ,és hajnalban.Sajnos nagyon lecsökkent a mennyisége,fejegetem,de már nem az igazi,és mintha nem lakna már jól tőle,hiába az azonos mennyiség.
Tamara is kinézi a kaját a szánkból! :lol:
Tejberizspépet már kapott,szereti,viszont nagyon szorulásos szegény.Az anyatejtől is az volt,így nem kap minden nap.(mármint rizspépet)
Almát is kóstoltunk,és a szorulás miatt ivott őszilét.Azt is szereti.
Na felkelt. :D Abbaababaa...Mondja a magáét.
Azért igyekszem az anyatejre és a tápszerre szorítkozni,mert igazából szerintem is az való még nekik.
Izgi ez a kóstoltatás,de általában grimaszolás a vége nálunk,és csak a kanál izgi neki.
:D
Jajj:jut eszembe ,te is itt szültél Ajkán?
Milyen a védőnőtök?
Majd teszek fel képet!Te is!!! :D

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Kép

Tamara dolgozik :D

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Kép

Ezek kb úgy egy hónapja készültek asszem.
Teljesen abban voltam h nem kell képaláírásokat készítenem a géphez,mert úgyis dátumoz,és tudni fogjuk melyiken mennyi idős,mire kiderült h nem volt beállítva.. :roll:
Most utólag próbálkozom.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Szia Timi!
Akkor Tamara már kóstolgatja az új ízeket. Én is még azért megpróbálok várni a hozzátápival. Még csak 4 hónapos lesz Szilveszterkor.
Nagyon édes a kiscsaj, és már hogy nyomkodja a billentyűket. Ügyes.
Én is Ajkán szültem. A Sándor doktor volt ügyeletes és Rácz Éva volt a szülésznő. És te kinél szültél? Sima vagy császáros szülésed volt? Meg voltál elégedve mindennel a kórházban?
A védőnőnk szerintem ugyanaz, mert a mi védőnőnké a gyepesi körzet is. Marianna, ugye?
Mit szólt a kiscsaj a Karácsonyhoz? Mit hozott neki a Jézuska? Megtaláltalak iwiw-en, bejelölhetlek? Ott van egy csomó kép rólunk, akkor ide nem tennék fel. Amúgy nem vagy ismerős nekem, szerintem még nem találkoztunk.

Kép
 


Szia!

Nem is tudom hol kezdjem.. :D
Először is:Igen,jelölj csak be iwiwen!
Nekünk is Mariann a védőnénink,valóban.
A kórházas kérdésnél mindig van egy kis keserűség bennem.
Nagyon nem voltunk megelégedve.
Nem vagyok az a feljelentgetős típus,de kis híján az lett a vége.
A terhességem komplikáció mentes volt,aztán a 37-ik héten magas vérnyomás jelentkezett,befektettek a kórházba.
Rá pár napra elkezdtem vizesedni,de valami horror módon.
A lábaim elefántéra hasonlítottak inkább.
A lényeg a lényeg h mindenki elment szabira,mi le voltunk tojva.
A kisasszony pedig semmi jelét nem adta h kibújna.
Az utolsó egy hétben már szörnyen voltam,kismamák jöttek,babástól távoztak,engem meg a nővérek elneveztek veterán kismamának,mert addigra ugye már majd három hete bent feküdtem.
Fájásaim voltak,de nem erősödtek fel.
Végül aztán a kiírt időpont letelte után tíz nappal úgy döntöttek h megindítják.Rosszul lettem,epilepsziához hasonló rohamom lett,így sürgősségi császár lett a vége.
Kiderült h az utolsó pillanatban vették ki,terhességi mérgezésem volt.(reggel fél 7-től asszem délután fél 4-kor vették ki)
Bevittek a szobába,még éppen láttam fényképen Tamarát mikor újra rohamom lett,még súlyosabb mint elsőre.
A sürgősségin ébredtem,nem is tudtam mi történt.A lényeg h júli 14-én született meg,és 22-én jöhettünk haza emiatt!
Több mint egy hónapot bent töltöttem,ami nem lett volna szükséges,ha odafigyelnek rám.Ennyi.Na ez jó hosszúra sikerült.
De vannak dolgok amikre inkább nem is emlékeznék,de szerintem így is érted.A Németh Zsolt és a Sándor doki végezték a műtétet.

Na evezzünk vidámabb vizekre! :lol:
Tamarának tetszett a Karácsony,de leginkább a fa.Ruhákat kapott és egy plüss macit,ja és egy ugráló várat,de azt a cégemtől.
A rokonoktól szintén ruhákat,és még néhány játékot,plüssöt.
Nektek hogy telt az ünnep?
Mi vándoroltunk,és azt hiszem én még Tamaránál is rosszabbul bírtam.Jó lenne végre egy olyan Kari amikor itthon töltjük az ünnepet.
Milyen volt a Sándor dokinál szülni?Elég nyers a modora,de hallottam róla jót ,rosszat egyaránt.Neked milyen élmény volt a szülés?
A császárban az a rossz h készen kapod,magyarán tök nehéz elhinni h egyszer csak hopp itt van.Fura érzés.
Sajna az első pár napban tápszert kapott,mert erős gyógyszereket kaptam a rohamok miatt.Aztán azért sikerült átszoktatnom.
Na a párom már szekál h bestsellert írok-e?
Megyek is!

Szép napot nektek!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Timi
Jelöltelek iwiw-en. Akkor ide nem teszek fel képeket, oks?
Örülök, hogy sokat írtál. Sajnálom, hogy szörnyű volt a terhességed utolsó hete és a szülés. Én pont az ellenkezőt mondhatom el. 2 nappal jött előbb Marci, tehát jól kihúztuk mi is a végéig. Nálam magzatvíz elfolyással kezdődött, akkor indultunk a kórházba, nuku fájással. Ott közölte a Sándor doktor elég nyers modorral, hogy ez a legrosszabb, nem fognak beindulni a fájások, és majd holnap reggel megindítják a szülést, addig pihenjek, mert majd akkor kell az erő. Aztán 1 óra körül kezdtem érezni valamit, de nem tudtam, hogy ez már az. 3 órakor szóltam a szülésznőnek, hogy szerintem ezek már fájások. Derékból induló fájdalmakat vártam, mindenki azt mondta, olyan lesz, hát nekem nem voltak. Mensis görcsök csak, a tolófájások fájtak csak igazából. Az meg nem volt sok idő. 4 órára meg is lett a bébi. A szülésznő nagyon rendes volt. A csecsemőosztályon viszont vannak elég nyers, nem igazán segítőkész személyek is. De persze aranyosak is.
Az ünnep nálunk is rohangálással telt. Egyik rokontól a másikig. Mi is szeretnénk egyszer már nyugodtan Karácsonyozni. Legalább a 3-ból 1 nap. Marci is kapott ruhákat, pihenőszéket, játékokat. Otthon fogtok Szilveszterezni? Én már előre félek a durrogtatásoktól. Nehogy felébredjen szegény gyerek, aztán kukorékoljon, meg felcserélje a nappalt az éjjellel. Na, de majd meglátjuk mi lesz. Azért Gyepesen kicsit nyugibb a helyzet. Mi a belvárosban lakunk.
Na, megyek, mert megyünk gyereket fektetni. Még fürdenem kell.

Kép
 


Szia!

Jó hallani ilyen szülés történeteket!
Na igen a csecsemősök,miattuk húztunk rá még három napot!
Belövellt a mellem,és megkérdeztem,h mivel nem adhatom neki nem fejhetném-e le.Azt mondták nem szükséges.Na másnapra úgy belázasodtam..Reszkettem mint a nyárfalevél.
Nekünk a kövi is császár lesz,erre már felkészítettek,de ne fussunk annyira előre! :lol:
Majd megnézem a képeket iwiwen!
Voltunk délután sétálni a városban,nagyon jól esett.Itt Gyepesen nagyon unalmas róni a köröket.
A Szilvesztertől én is félek,ráadásul még a kutyáink is félnek,mindig be kell ilyenkor engednünk őket.Itthon leszünk hármasban,öregesen.
Tamara van h sokáig fent van,és ha még durrogtatnak is,ki tudja mikor lesz alvás.Amúgy is egy "kíváncsi-fáncsi". :lol:

Te szoktál tenni Újévi fogadalmat?
Én sajna sokat magamra szedtem már a terhesség előtt,uh lesz mitől megválnom.Sajna nagyon édes szájú vagyok,ezért a fogadalom. :oops: Persze egy kis mozgás is rám férne.. :lol:
Na megyek,megleslek iwiwen! :wink:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Megnéztelek Titeket!
Igen tényleg úgy néz ki h még nem találkoztunk eddig.
Marci nagyon édes!Főleg a Karácsonyi képek tetszettek! :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Timi
A csecsemősökkel nálam is ugyanez volt az egyik gond. Nekem is belövellt a mellem, már annyira fájt, alig bírtam magammal, a sírás kerülgetett, és azt mondták, hogy ne fejjük le, többet ártunk vele, mint használunk. De annyira kemény volt, hogy szegény gyerek nem is tudta volna kiszopizni. Aztán szerencsére jött egy ismerős szülésznő és ő segített benne. Annyi tejci kijött, hogy szinte egy napra elég volt a gyereknek.
Milyen kutyusaitok vannak? Nekünk is van kettő, németjuhászok.
Melyik utcában laktok Gyepesen? A férjem is ott lakott 12 évig.
Szilveszterkor mi is itthon leszünk hármasban. Nem szoktam újévi fogadalmat tenni, talán régebben, de sosem tartottam be. A fogyókúra nekem nem aktuális. 7 kilót szedtem fel a terhesség alatt, de most 12-vel könnyebb vagyok, mint szülés előtt. Leszopja a Maricka. :lol: Amúgy én is nagyon édesszájú vagyok. De most lehet ennem, nem hízok.
Tamara is nagyon édes a képeken, gondolom élőben is. Majd teszek még fel képeket, ma készítettünk sokat.
Na, most hirtelen ennyi, megyek fürdeni. Marci még nem akar aludni.
Boldog Új Évet Kívánunk Nektek!

Kép
 


Szia!
Golden retrieverünk van,és egy Foxi keverék.Mindkettő lány,imádják egymást.
A Fő utcában lakunk,3 éve.A templommal majdnem szemben.
A régi parasztház mienk.Nem igazán ismerünk itt senkit.
A szomszédunkat nagyon jól,mert Zsömi( a keverék kutyus- megtanította a Ladyt-közel 50 kg-os kutyát)kerítést mászni,és sokszor csavargott el egy időben.Most már hiába nem tud kimenni,ha kóbor kutyák járnak náluk is hozzánk jönnek reklamálni,nem túl kellemes.Még azt is nehezményezték h lány kutyáink vannak!
Szerencsére azért nem minden napos a marakodás,mert utálom a veszekedést.Nem is kezelem túl jól..

Reméljük a jövő év nyugodtabb,szerencsében,és egészségben gazdag lesz!Ezt kívánjuk Nektek is!!!Boldog Új Évet!!!!!!! :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Szia!
Hogy telt a Szilveszter? Bírta a kiscsaj a zajokat? Nálunk egész jól telt. Marci 9-reggel fél 7-ig aludt. A tűzijátékra fel sem ébredt, pedig olyan zaj volt, mint ha háború lett volna. Mondjuk párszor keltem hozzá cumit adni a szájába. Tamara cumizik?
Akkor ti nem törzsgyökeres gyepesiek vagytok. Szerettek ott lakni? Az a baj, hogy mindentől távol van. Kocsiba, vagy buszra kell ülni mindenért. Anyós alig mozdul ki ezért. Nekünk meg sok lóvé elment tankolásra, mikor a férjem még otthon lakott.

Kép
 


Szia!


Köszi jól telt a Szilveszter,legalább is én elvoltam.Apa meg hangosan horkolt..
Én szeretem az angol humort uh elvoltam a TV műsorral.
Elég sokáig durrogtattak,de Tamara szerencsére nem ébredt fel.
Tamara is cumizik,de sokszor nélküle alszik el.

A kérdésedre h szeretünk-e Gyepesen lakni meg is adtad a választ:nem nagyon.
Sajnos olyan helyen lakunk,ahol még azt sem lehet mondani h a levegő tiszta.
Na és a bejárás miatt.A párom kocsival jár dolgozni,mert így jobban megéri.
A buszt inkább most én is kerülöm a bacik miatt,és mert irtó nagy fajta babakocsink van. :lol:
Próbálok mindent úgy időzíteni h akkor kelljen menni amikor Balázs itthon van és el tud minket vinni.
Bevásárolni meg már nem is tudom mikor voltunk.
Mi mondjuk beoltattuk magunkat és szerencsére a családban sokan.
Ti?Kértétek az oltást?
Tényleg akartok majd kistesót?
Te sokáig egyedül tudod hagyni Marcit?
Vigyáztak rá már mások?

Jók legyetek!
:lol: Remélem írsz hamar.. :roll: :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Többiek??????????????????????????? :P

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Szia!
Jól sejtettem, hogy nem rajongsz Gyepesért. Nekünk jó itt a belvárosban, nem költöznék ki. El sem tudnám képzelni, hogy babakocsival buszozzak.
Örülök, hogy Tamara végigaludta a durrogtatásokat. Úgy látszik, őket nem zavarják ezek a zajok.
Mi is beoltattuk magunkat H1N1 ellen. Nekünk a gyerekorvos kifejezetten ajánlotta.
Kistesó tervben van, de majd csak pár év múlva. Egyenlőre a nap 24 óráját kitölti Marci. Majd ha ovis lesz, akkorra jöhet egy hugica. Aztán majd az élet eldönti, de szeretnénk azért még egyet. És ti?
Marcit még nem hagytam sokáig egyedül. Az etetésekre mindig haza kell érnem, mert ugye szopizik, és nem volt hajlandó elfogadni a cumisüvegből az anyatejet. Szerencsére Karácsonykor rá tudtam szoktatni, mert egyszerűbb volt idegen helyen, mint a szoptatás. Azóta meg még nem hagytam egyedül, max. a férjemmel. A szüleim szoktak rá néha vigyázni, de csak 1-2 órára hagytam eddig egyedül. Az a helyzet, hogy nálunk a nagyszülők nincsenek annyira oda, hogy had sétáltassák, vagy had vigyél el valahova. Ha sürgős dolgom van, akkor vigyáznak rá azért. Meg persze akkor jönnek, ha én is itthon vagyok, akkor tudok mást is csinálni.
A többiek tényleg nagyon eltűntek, jó lenne, ha még valaki visszatérne.

Kép
 


Szia!

Ezelőtt én is a belvárosban laktam,ég és föld a különbség.
Néha bevitetjük magunkat kocsival,ott kikapjuk a babkocsit,aztán sétálunk. :roll: :lol:
Mi is szeretnénk kis tesót ,és úgy szeretném ha legalább két,két és fél éves lenne Tamara.Szeretnék most csak vele foglalkozni.
Szerintem ez az időszak nagyon fontos.Az egyedül hagyást úgy értettem h a lakásban.
Tamara nagyon anyás lett,sokszor szobáról szobára cipelem magammal mert nem marad el.Most olvastam viszont h ha most nem szokik rá h egyedül játsszon akkor később már nehéz lesz.
Úgy igazán még egyszer hagytuk a nagyszülőknél,de többször nem szeretném.
A lényeg h a nagyi lelkesen mesélte h fél kézzel fogta Tamarát a másik kezével meg forgatta a húst az olajban. :shock:
Tamara zsizsik hozzáteszem.
Amúgy tudom h néha túlságosan is féltem ,de egy babát elveszítettünk (terhesség alatt az első trimeszterben),még Tamara előtt.

A cumisüveggel mi is megküzdöttünk,most meg eljutottunk arra a szintre h nem tudom megszoptatni,mert harap!Rágja a cicim,mint a cumit! :( Fejek,nem tudok mit tenni.
Na megyek,mert ma mennünk kell vásárolni,meg mindenféle!

Szép napot Nektek!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Úgy néz ki, én is kellőképp rászoktattam Marcit a cumisüvegre az ünnepek alatt. Mondjuk még azóta nem próbáltam a cicit, mert így nekem is kényelmesebb volt a nagy rohangálásokba. Én is fejek ezerrel, nem tudom, meddig bírják a cicik, mert azért nekem ez fájdalmasabb.
Marcinak tiszta ragya az arca, meg nem kakilt már 3 napja. Kicsit aggódok. Holnap megyünk 4 hós oltásra, majd megkérdezem a doktornőt, mit javasol.
Mondjuk elég durva, hogy a nagymama úgy süt, hogy az egyik kezébe a gyerek. Én is megijednék, ha ezt megtudnám. Amúgy én is sokat cipelem. Nappal nem alszik el az ágyában, csak ölben.Kb. 20 percet eljátszik kaja után egyedül. De annyit mosolyog, meg dumál, hogy sajnálom otthagyni egyedül. Imádom, mikor ezeket csinálja.
Sajnálom az elvesztett babát, de jobb a korai terhességben, mint később, vagy, hogy betegen szülessen meg. Tamara gondolom kárpótol minden fájdalomért.
Marci nekünk nehezen jött össze, úgyhogy gondolhatod, én is hogy féltem őt.
Na, megyek, ebéd van.
Szép napot!

Kép
 


Szia!

Nekünk a baracklé jött be,akár hígítani is lehet egy kis babavízzel,vagy forralt vízzel.Aztán volt h elég volt a lázmérőzés,na ettől sokáig rettegtem!
Nálunk is ez a helyzet,egész nap elszórakoznánk,bohóckodnánk együtt,csak akkor van baj ha dolgom van,mert nem marad el.

Nektek sem lehetett könnyű!Ezért akarom én is kiélvezni minden percét míg ilyen pindúr. :D
Már most olyan nagy franc! :lol: :lol: :lol:
Most éppen az apjának rikontgat,hízeleg.

Na még tartom magam a fogyókúrához.Eddig tök jól bírtam ,de ma korgott a gyomrom rendesen. :? :lol:
Megettem még egy adag salit,most így elvagyok.
Hiányzik a kenyér,azzal azért jól lehet lakni. :roll:

Hova lettek a többiek? :roll: Ne értsd félre,ketten is jó,de többen még jobb lenne! :lol: :lol: :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Kép Kép Kép

Mai képek. 8)

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron