Új privát üzeneted érkezett!

Na megcsináltam a spenótot!Imádta! :D
Sárgarépát, és krumplit főztem hozzá,és egy kis anyatejjel hígítottam fel.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Timi
Meddig áll el a fagyasztott anyatej? Nem 6 hónapig? Tényleg lehet a fördővízbe is? Mennyit?
Szóval ízlett Tamarának a spenót. Az jó, erős kiscsaj lesz. Kíváncsi leszek, Marci hogy fogadja majd az új ízeket.

Többiek?
Hogy telt a hétvégétek?

Kép
 


Sziasztok!


Semmi különös nem történik velünk sokat vagyunk a lakásban.
De tavasszal talán beindul az élet.Ti fogtok járni játszótérre a babukkal?
Találkozunk majd?

Várom válaszaitokat!! :D


Szép napot.

 
 

Sziasztok!
Jó hosszú volt ez a hétvége, igy hogy ilyen vacak idő volt. :cry:
Biztos hogy megyünk majd a játszótérre ha kitavaszodik, csak már ott tartanánk!

Timi!
Örülök hogy a Tamarának ízlett a spenót. Milyen fözelékeket szeret még? Irt ma a Zsuzsika egy sms-t hogy terhes,és már nem dolgozik. Örültem neki. Már ideje volt!

Szép napot mindenkinek!


Sziasztok!

Hát gyorsan elment ez a hétvége...,de jó volt!:)
Gyorsan telnek a napok,így pici babával...már el is felejtettem,hogy milyen gyorsan!Ma levegőztem vele elösször,egy 5-10percet,de már alig várom,hogy mehessünk sátálni!!!!!Már nagyon mehetnékem van...bár azt nem tudom még,hogy milyen nadrágot veszek fel,mert a régi nem jön fel rám :( ...pedig csak 2kiló plusz maradt rajtam! 8)
Párom még a héten itthon lesz...aztán utánna már egyedül kell boldogulnom a két gyerekkel+mellette még főzni is!Biztos húzós lesz majd az elején!

...jó ötlet a játszóteres találka...már alig várom,hogy jó idő legyen!!!! :D :D :D
Vendég
 


Etetőszékből én is azt a fajtát szeretem,amit késöbb asztallá és székké lehet alakítani.
Vendég
 


Sziasztok!

Most én maradtam el picit.
Örülök h jól vagytok!
Lilla:Igen hat hónapig,és is úgy tudom.Amit az első hónapban fagyasztasz le,az csak három hónapig vagy hogyan.. :roll:
Én kb180-200 ml-ket burogatok a vizébe,mert úgy volt lefagyasztva.
Amikor átálltunk a tápszerre nem akarta meginni ,azt sem amit frissen fejtem,de legalább nem ment teljesen kárba.

Kriszta:A tavasszal még biztosan nem megyünk játszótérre,meg hát mi kertes házban lakunk.Persze az más ha kimozdul az ember,és neki is ha más gyerekekkel találkozik.szerintem a nyáron biztosan,addig marad a séta,és az udvar. :wink:

Marcsi:Örülök neki h végre nekik is sikerült! :D
Röntgenesek szaporodjatok! :lol: Bőséges gyermekáldást mindenkinek! :wink: :lol: :lol: :lol:
A főzelékekből szereti a kerti zöldségeseket,meg mindent amit banánnal turbózok fel. :lol:
Erik?Ő miket szeret?A fogacskája hogy van?

Tulipános:De jó Neked h csak két kiló plusz van rajtad! :roll:
Szerintem akkor az a két kiló hamar leugrik majd! :lol: :lol:

Sajnos nálunk nem rózsás a helyzet.
Tamara tegnap egy hatalmasat hisztizett.Vacsira tejpépet szokott kapni,tegnap nem kellett neki és nagyon ordított!
Na mire elkészültem a tápszerrel... :?
Amíg hűlt addig megmértem a lázát,mert nagyon melegnek éreztem.37,8-at mért popsiban.Valahogy nem hagyott nyugodni a dolog,és mikor Balázs hazaért(délutános) megnéztem a homlokát és éreztem h még melegebb.Felkeltettem szegényt :39-et mértünk,de azt már a cumis lázmérővel.Na volt pánik.
Adtam neki kúpot hamar levitte neki.A lényeg h a hülye lázmérő elromlott!
A cumisat meg nem fogadja el.Vagyis néha..Van valamelyikőtöknek ilyen cumis?Mi a tapasztalat?
Most veszünk egy új digitálisat,és verem a fejem a falba h miért nem fülben mérhetőset vettünk a cumis helyett.
Nem tudom miért lázas szegényem.Miért is ne a dokink sem rendel,helyettesítés van! :evil: Délután!! :shock:
Ez azt jelenti h az apa bevisz minket kocsival tesómékhoz,megvárjuk míg mehetünk a dokihoz,aztán majd valahogy haza kerülünk.Utálok már itt lakni!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
A babakocsink elég nagy uh az reménytelen h busszal közlekedjünk.Na most kipanaszkodtam magam. :oops:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Ja azt már nem is mondom h felöltöztettem a gyereket is,h akkor nyolckor megyünk,én is felöltöztem teljes harci díszbe... :roll:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Marcsi :Mennyi idős terhes Zsuzsika?
Mikorra van kiírva?Lett közös téma! :wink:

Tamara most alszik,kidőlt szegény,mert ugye reggel nem hagytam aludni.Most várom apát az új lázmérővel.. :roll:

Ja : Hívtam a védőnőt,mert rá kellett jönnöm h ezzel kapcsolatban van egy csomó kérdésem:nem fogjátok elhinni helyettesít!ez egy ilyen nap. :roll:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Tímea sajnos nem csak 2kiló plussz van rajtam.... :roll: ....csak amikor terhes lettem ahhoz a súlyhoz viszonyítottan,van rajtam a 2+ ! :oops: :D
Amúgy van vagy 10kg plusz rajtam.... :oops:
Jobbulást Tamarának!
Jah és a buszozáshoz egy jó ötlet : hordozókendő!!
Amúgy gyepesen laktam én is annó az első fiammal,nyolc hónapos koráig...hát tényleg nem volt egyszerű az utazás...bárcsak akkor is divat lett volna már a Mei Tai,vagy a hordozókendő! :roll:
Vendég
 


Tulipános:A hordozó kendő jó ötlet.Csak egy baj van:pont azt nem vettünk. :? Tegnap én is emlegettem megint h bárcsak lenne... :roll:
Addig sóhajtozok amíg apa rá nem mondja az áment. :lol: :lol: :lol:
Azt gondoltam menet közeben h már késő megvenni,de elég sokáig lehetne használni,és szeretnénk még egyet...Mármint gyereket. :wink: Majd meglátjuk.Szerencsére azért általában apa hoz-visz minket.A buszozás most a betegségek miatt sem tetszik..

Ja nem kaptam mára időpontot!Holnap délután kell mennem.
Azt mondták nyugodjak meg,ha lázas kúpozzam-hűtsem. :shock:
Nem lettem nyugodtabb.
Annyival igen h most nem lázas,de jó volna tudni mitől volt az.
Délután adtam neki kúpot,erre telepakolta a pelust.
Aztán gondoltam most már akkor nem lehet baj:új kúp,új pelus,erre megint be...rt! :shock: :lol: :lol: :lol:
Remélem az újabb próbálkozás sikeres lesz! :wink:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Kriszta:Most esett le:Én benne vagyok a találkában,de szerintem a többiekkel előbb összefutsz.. :roll:
Uncsitesómék kiszoktak jönni gyalog,ha jó idő lesz,szépen fokozatosan megpróbálom bevenni a várost.
Az is jó kis testmozgás lesz! :wink:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Tímea: Nekem van hordozókendőm(rugalmas anyagból)az jó az elején,késöbb meg a Mei Tai jó!Én azt fogok majd venni nyár elején,mert azzal a hátamra is tudom kötni,és az sokáig jó!
Én a Gremese félét néztem...elég húzós az ára midegyiknek,viszont hasznos!És párom is szívesen használná! :D

Nem a foga miatt lázasodott be Tamara?
Vendég
 


Tulipános:Ezt észben tartom..mi ez?Mei Tai.. :roll:
Felírom! :lol:
Lehet h a foga.Nem tudom.Már azért várom h megnézzék.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!
Nekünk van mei tai-unk. Emese féle. 2,5 hónaposan vettem Marcinak. 3 hónap után ajánlják, és úgy érzem, akkor is jött el neki az ideje. Akkor már szívesen van függőleges testhelyzetben. Mindig abban szoktam elaltatni napközben. Majd ha jön a jobb idő, akkor meg abban fogom kivinni. Egyszerű a használata, és nagyon szuper. Ajánlom mindenkinek. Marcinak is tetszik.
A taliban benne vagyok. Ha már egyszer közel lakunk egymáshoz, ismerkedjünk is meg.

Kép
 


Sziasztok!!!


Örülök,hogy Mindenkinek tetszik az ötlet a taliról.
Az a helyzet,hogy mi is kertes házban lakunk itt Ajkán,
várjuk is,hogy ki tudjunk menni az udvarra játszani.
De elvinni a gyerkőcöt az neki is élmény.

Tímea:Nem értem,hogy érted a többiekkel előbb összefutok.?
Tulipánost már ismerem,más senkit.
Őt is itt ismertem meg és egyszer taliztunk aztán született neki a babu.

Szép napot.

Kriszta.


Sziasztok!

Lilla,de jó!Végre valaki az ismerőseim közül,aki vett Gremese féle Mei Tait!Elégedett vagy vele?Melyik tipusut vetted(mert több van).A pántja nem csúszkál a válladról?Nincs róla képed,ahogy rajtad van?
Bocs,hogy így elárasztalak a kérdéseimmel... :lol:

Tíme: Hogy van Tamara?

Mi meg most vettünk egy Adamo hintát pindúrunknak!Eddig tetszik neki...!Itt egy kép róla,hintázás közben:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta:Mi Gyepesiek vagyunk,azért írtam h velük előbb összefutsz. :wink: De ki tudja..
Tamara hát..nem tudom!Láza nincs már,de nagyon nyugtalan,sokat sír.

Tulipános:De édes! :D :P
Mi is akartunk ilyen hintát,de az apósom szerint nem biztonságos. :roll: Szerintem meg igen..de mindegy csinált Tamarának hintát babahordozóból,mert hogy abba több ponton lehet rögzíteni.
Szereti nagyon,de ahogy elnéztem lassan túl keskeny lesz. :wink:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!

Timi, örülök ,hogy jobban van a Tamara. Majd írd meg hogy mit mondott az orvos.
Jó ötlet a játszótéri találka, mert mi emeletesben lakunk és a játszótérre fogunk lemenni ha jobb idö lesz.
Az Eriknek egyenlöre még nincs kint a foga ,de nem nyügös szerencsére. Megint végigaludta az éjszakát. Két nap egymás után. Remélem hogy rászokik :D mert jó volt végre egy kicsit aludni. :lol:


Sziasztok!

Marcsi:Azt mondtam asszem h vírusos torokgyulladás.
A doki nem mondott semmi különöset.
Cebiont kell többet adnom neki,meg a Tantum Verde,és szükség esetén kúp.
Hétfőn kell vissza vinnem,ha nem lesz semmi akkor a tanácsadásra viszem.
Vettem neki új cumit,Istenem h örült neki!Olyan édes volt!
Nevetett,össze-vissza fordította a kezében.Be vette aztán ki és közben nagyokat kacagott! :lol:
Meg kiabál!Érdekes,h fáj a torka,de be nem áll a szája!Nagyon hangos. :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Kriszta
Én is várom már a tavaszt. Nekünk is van kertünk, igaz csak egy picike, meg van két németjuhászunk, úgyhogy nem sok hely van, de már várom, hogy kimehessünk. Tegnap elvittem Marcit sétálni, de olyan hideg volt, szegénynek még egy könnycsepp is legördült az arcocskájára.

Timi
Jobbulást Tamarának.

Tulipános
Elégedett vagyok a mei tai-jal. Sávolyból vettem, az iwiwen találsz képet a 10 hetes névnapos albumban. Ha gondolod, meg is nézheted, mielőtt rendelsz. Kértem hozzá alvócsuklyát és tartózsebet is. Így volt kb. 10ezer. Remélem, ki tudjuk használni tavasszal, nyáron. Na meg persze majd a kistesónál.
Nagyon édi a kiscsaj. Szuper lehet ez a hinta, megnézném teljes méretben. Bár Marci gondolom ehhez már nagy.

Kép
 


Sziasztok!

Tulipános: nagyon aranyos a kislányod!
Timi: Hogy telt az éjszakátok? Hogy van a Tamara? Milyen cumit adtak a dm-ben?
Kint voltunk délelött levegözni, most elég jó idö van :roll: .Ahogy hazaértem a szomszéd néni itt álldogált a lépcsőházban.Nem tudott bemenni mert elromlott a zár az ajtójukon. Hívtam hogy jöjjön be hozzánk ,de az istennek nem akart bejönni. inkább kint ácsorgott amig hazaér a férje.Elég ciki helyzet volt. Hülyén éreztem magam hogy otthagyom a lépcsöházban. Még 2 óra mulva is ott volt. Azon gondolkodtam hogy mit kellett volna tennem ebben a helyzetben.Még most is kínosan érzem magam :cry:
Lilla: Szereti a kisfiad a kutyáitokat? Nem fél tölük?
Mindenkinek szép napot!


Marcsi
Hát, szerintem még elég pici ahhoz, hogy féljen tőlük, meg nagyon még nem is nézegette őket, csak amíg hordozóba kivisszük a kocsihoz, meg be a babakocsiba. A kutyákat sem engedtük őt megszimatolgatni. Majd tavasszal kiderül, hogy is bírják egymást.

Kép
 


Marcsi te" régi" ajkai vagy?Merre laktok Ajkán?
Vendég
 


Sziasztok.

Igen elég " régi" ajkai vagyok.6 éves korom óta itt lakunk. Az pedig nem mostanában volt :lol:
Itt lakunk a belvárosban. A piroska abc melletti 10 emeletesben a Fö utcában.
Te is régi ajkai vagy? Merre laktok? Ti is emeletesben?Én szeretek itt lakni, mert minden közel van és a szomszédok is normálisak.
Persze jobb lenne kertes házban lakni ,de valószinü hogy nem mostanában tudunk elköltözni.


Marcsi : Én is " régi" Ajkai vagyok :)Mi a vasút melletti utcában lakunk(Kinizsi), :) kertes házban ....sajnos ennek is megvan a hátránya...!
Vendég
 


Na mi ez a pangás?????

Ki mit főz hétvégén???
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok! :lol: :lol: :lol:

Megvagyunk,Tamara már sokkal jobban van,és végre újra meg tudja enni a pépeket.
Ma találtam egy nagyon jó kis oldalt,ahol mindenféle torna van nagyon jók!!!Sok van ami kezdőknek való.
http://www.hipofizis.hu/fitnesscenter.php
Legtöbb angolul van,de hát csak utánozni kell.. :wink:
Tamara jókat nevetett rajtam, a sétás tornákon derült nagyon.
Azok nagyon bejöttek nekem is,mert könnyűek,de azért lett izomlázam,jó gyakorlatok kardio helyett.
Még a kedvem is jobb lett. :D

Hétvégén valószínűleg csirkecombot sütök töltve. :roll:

Jó hétvégét mindenkinek! :P
Én idenézek akkor is szerintem... :roll: :wink:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!
Én tegnap előtt kezdtem a Rubint Réka baba-mama tornát. Kétszer tornáztunk Marcival és élvezte. A netről le lehet tölteni.
Holnap nem főzök, anyós ellátott kajával, vasárnap még nem tudom, mi lesz.
Tegnap voltunk bőrgyógyásznál. Marci bőre nagyon érzékeny, ezért voltak kiütései. Kaptunk kenőcsöt, már sokkal jobb.
Ma bontottam le a karifát, tök üres most a lakás. :cry:
Én is régi ajkai vagyok, ide születtem. :lol:

Kép
 


Kép Kép

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!

Én sem fözök holnap , de lehet hogy vasárnap se, mert a mamák föznek .Szülinapozunk mert a család felének mostanában van a szülinapja és ez lesz a program a hét-
végén. :lol: Irigyellek benneteket, mert nekem még nem sikerült magam rávenni a tornára :oops: Pedig nagyon rámférne!
Jó hétvégét mindenkinek!!


Maarcsi: Azon az oldalon vannak ilyen pár perces tornák!!! :wink:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!


Végre egy kis idő jut ma magamra ugyanis kicsi Fiúnk Papázik :P :P :
Én is tornázok itthon meg "tekerek".De csak ritkán mert lusta vagyok :oops:
Ma nem főzök mert maradt tegnapról :lol:
Majd holnap valami finit,Karfiolos húsra gondoltam.


Kellemes hétvégét Mindenkinek!!!!!! :D


Sziasztok!

Megnéztem azt az oldalt Timi. Tényleg nem vészesek a tornák ugyhogy lehet megprobálom.
Kriszta: Milyen az a karfiolos hús? Leirhatnád nekem mert mindig jól jön egy új ötlet hogy mit fözzek. :lol:


Sziasztok!!


Marcsi:A hússzeleteket kicsit ki klopfolom,sózom,borsozom(akár már előző este)a karfiolt kis rózsákra szedem és úgy majdnem teljesen megfőzöm.A húst tepsibe rakom ráteszem a karfiolt leöntöm tejföllel (ha egy pici tejjel hígítod a tejfölt akkor letudod vele önteni)majd megszórom sajttal és végül sütőben megsütöm.
próbáld ki :D


Azt elfelejtettem írni,hogy Én disznóhúsból(combból)csinálom.
Van még 1 nagyon jó receptem csak valahova elpakoltam.Ha megtalálom leírom,na az nagyon tuti és egyszerű :D


Sziasztok!

Marcsi:Ugye,tök jók szerintem a gyakorlatok,mert öt perce azért akad az embernek általában.Tegnap én úgy belemerültem,egyiket csináltam a másik után,uh most kicsit nehézkesen mozgok,de délután pár percet megint akarok!

Kriszta:Ez nagyon jól hangzik,azt hiszem majd én is kipróbálom.

Tulipános és Lilla:?Mi zujs?
Remélem jól vagytok!

Tamara ma kb. öt perc alatt behozta,amit én lemaradásnak gondoltam!:lol:
Letettem játszani,szinte azonnal hasra fordult,aztán meg körbe-körbe ficergett! :D Még előre is ment valamennyit!
Már megint csak nekem van szóf....om...:oops:
Ja és ma először evett husisat!Ízlett neki.Most meg tápszert nem akar enni,megőrülök.Viszont ma olyan szempontból jó kislány,h beteszem a kiságyba,kicsit játszik,és szépen elalszik magától.
Írjatok Ti is a babáitokról! :roll: :P

Na szép napot! :wink: 8)

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


szióka!

Vagyok...csak nagyon olvasok egy tutijó oldalt...én már szétröhögtem magam rajta!!!Egy csaj írja a hétköznapjait....én utálok olvasni,de az ő oldalát egy élmény olvasni!!!Itt a cím:
http://lustanyu.blog.nlcafe.hu/index.ph ... &m=2008-12

Én rakott krumplit csináltam ma...holnap meg még nem tom!De milyen jó egyeseknek..,,,ahol nagyi főz!

Én gyerekem extra hisztis mostanában(a középső-ketteske)!!! :evil:
Este hajnali egyig játszott az idegeinkkel!!!! :evil: Felváltva sírtak hármaskával! :(
A vége az lett,hogy apa átment a fiukhoz aludni! :(
Szóval volt egy éjszakánk!
Pici lányunk amúgy nagyon ééédes!Nem győzök betelni a látványával!Nem is gondoltam volna,hogy egy lány ennyire más! :D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!
Jól hangzik ez a karfiolos recept, de nem merek enni karfiolt, mert k betűs. Vagy már lehet? Nem lesz tőle hasfájós a baba?

Timi
Marci nem alszik el a kiságyba nappal. Dajkálni kell és nem is mindegy, hogyan. Bízom benne, hogy ez idővel változni fog. Azért már ruhástól közel 7 kiló. Ez a legjobb fogyókúra. :lol:
Amúgy meg alig alszik nappal. Tegnap pl. semmit reggel fél 9- este 7-ig. Egész nap szórakoztatom, mert csak 5-10 percre van el egyedül. Amúgy Marci 2,5 hósan fordult hátról hasra, de gondolom véletlenül, mert azóta sem, csak oldalra, meg vissza. Hasról hátra meg kedden fordult először, de már háromszor. És hason fekve nyúl a tárgyakért. Amúgy ülni imád. Szinte megtartja magát, ici pici segítség kell.

Kép
 


Ja, az éjszakánk irtó szar volt. Nem részletezem. Totál ki vagyok purcanva. Már 2 napja alig alszom.

Kép
 


Sziasztok!

Látom az éjszakák mindenkinél rosszak voltak.
Én már két napja felfújhatós vendégágyon alszom a kiságy mellett közvetlenül.Azóta tudom kipihenni magam.Első éjjel még sokszor megébredt,aztán tegnap éjjel már semmi,igaz éjfélkor dőlt ki végre!
Most rájöttem hogyan kell kifárasztani,kíváncsi vagyok előbb ágyba tudom-e dugni.

Lilla:Igen a súlyuk jó kis súlyzózás!Sajna hiába töltöttem le a baba-mama tornát,nem tudja lejátszani a gép,és még nem jöttem rá h mit hogyan.. :oops: :roll:
Így most én tornázok Tami nézi. :lol:
Marci akkor nagyon ügyes!Ülni és állni Tamara is imád már régóta.
Ülni már stabilan megül,csak akkor van gond,ha meglát valamit,mert egy az egyben eldől arra.


Tulipános:Ezt észben tartom mikor már azt hiszem h megőrülök! :lol:
Nem lehet egyszerű! :D
Azt elhiszem h nem tudsz betelni vele! :lol:
Amúgy is nagy francok a lányok,nagyon tud Tami is hízelegni. :P

Marcsi:Majd nézd meg azon a tornázós oldalon a Sherlock Holmes-os tornát!Az mondjuk durva! :lol: :lol: :lol:
Mondjuk a Barbie-s se lehet rossz! :wink:

Most meg akartam tornázni,de apa előtt nem merek,mert gondolom kinevet majd. :oops: Azért meg kéne próbálnom.. :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!

Kriszta köszi a receptet, ki fogom próbálni. Ha esetleg a másikat is megtalálod majd azért is hálás lennék. Nem tudom ti hogy vagytok vele de nagyon sokszor nem tudom hogy mit fözzek. Tovább tart kitalálni mint megfözni.

Tulipános: nagyon jó az oldal amit irtál. Annyira röhögtem rajta hogy a könnyeim folynak.
Lilla: Lehet hogy még kellene egy kicsit várnod a karfiollal hogy nehogy fájjon a kisfiad pocija. Én szoptatás elsö idején ettem karfiolt mert megfeledkeztem róla hogy puffaszt és az Erik sajnos szenvedett töle egy kicsit.
Timi:Örülök , hogy a Tamara jobban van, és hogy ilyen mozgékony lett újra!
Nekifogok a fogyokúrának most már elszántam magam. Ma ráálltam a mérlgegre anyunál és majdnem szívrohanot kaptam! :oops: !Az Erik nem szopik már egy hete lassan úgyhogy nincs kifogásom!
Sajnos az én kisfiam is nagyon nyügös már két napja. Kijött a második foga alul, és most vettem észre hogy már fölül is feszíti az ínyét egy fogacska. Szegényemnek egyszerre jönnek!Sziasztok


Marcsi:Az igen!Erik jól belehúzott!Szegényem azért egyszerre több is..de legalább hamarabb túl lesz rajta. :wink:
Hány kiló okoz nálad szívinfarktust? :wink: Gondolom nem akarsz beszélni róla. :roll: Én már fogytam két és fél kilót.
Ez jobban annak köszönhető h max.reggel eszem kenyeret,és nem eszem meg egy tábla csokit egy huzatra. :lol: :lol: :lol: :lol:
Tornázni még csak pár napja tornázom.
Ja,nem is mondtam a Mónival felvettük a kapcsolatot.
Azt beszéltük meg h talizunk majd.Megbeszéljük a dolgokat aztán meglátjuk. :wink:
Zsuzsikáról még semmi hír?Olyan izgi!Annyira mi nem voltunk nagy barátságban de nagyon szurkolok nekik!
Meg néha szinte hiányzik a terhesség.. :lol: :lol: :lol:
Persze nem a vége.. :roll:
Jujj!Na eszembe jutott vmi,de azt majd privibe megkérdezem! :wink:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Hali!!

Csajok jártok Baba-Mama klubba?
Én úgy elmennék kicsi Márkóval de nincs kivel....:


Kriszta
Mi jártunk Marcival a civil házba baba-mama foglalkozásra 0-11 hós kategóriába tavaly, de aztán abbahagyták az influenzára hivatkozva. Babamasszázs volt, meg mama torna babával. Nekem tetszett.

Timi
Ügyes vagy, hogy tartod a diétát. És már fogytál is? Ez szuper. Nekem még lecsúszik mindig egy tábla csoki is akár.

Csajok, nincs valami tejserkentő trükkötök? Marci egy bélpoklos lett, már nem elég neki egy liter tejci. Nekem meg kb. 900 van. Tegnap már adnom kellett neki a mélyhűtőből. Mondjuk oda jól bespájzoltam a 4 hónap alatt. Kb. 16 liter van. Csakhát az annyira nem ízlik a drágámnak.

Kép
 


Lilla:Tejserő tipptk:

Rántott leves,krumpli,sör(alkohol mentes) és sokat kell inni.
Most ezek jutottak az eszembe..ja és a szoptatós tea.
Homeopátiás bogyóban is van olyan amelyik a tejet serkenti.

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!

Tejserkentésre én az alkoholmentes sört tudom ajánlani, nekem mindig segitett. A szoptatós teát és a homeopátiás bogyót nem próbáltam.
Baba -mama klubban se voltam még, de szívesen elmennék, bár én is úgy tudom, hogy egyenlőre szünetel.
A szívbajt az hozta rám a hízással kapcsolatban, hogy mióta megszültem nem fogytam semmit sőt egyre csak hízok :twisted: .Már 10 kilónál tatrok plusszban az eredeti súlyomhoz képest. A fogyokúrával nagyon elszánt vagyok(és nagyon éhes :D )bár még csak 3 napja álltam neki. Majd ha már fogyok is akkor talán jobb kedvem lesz. A cél a nadrágom amit a terhesség elött hordtam :lol:

Timi
Mi újság van a Mónival? Nem hallottam róla semmit mostanában. A Zsuzsika szeptember elsején fog szülni. kb. Pénteken elmegyünk hozzájuk, mert felhivott hogy látogassuk meg őket.(Miota terhes lettem nem találkoztunk) Meg is lepödtem hogy hívott.
Sziasztok


Sziasztok!

Marcsi:Gondoltam h így lesz a Zsuzsikával kapcsolatban.
Nézd a jobbik oldalát,legalább többet fogtok találkozni.
A fogyókúrát h kezdted?Egyáltalán nem eszel,vagy csak bizonyos dolgokat nem?
Én pár napja nem tudtam tornázni mert Tamara tiszta dili,és nagyon fáradt voltam,de nem akarom abbahagyni.
Én azért reggel szoktam olyan dolgokat enni ami kicsit hizlalóbb.Az elején nagyon spártaian étkeztem,és egyfolytában úgy éreztem h éhen halok,szinte másra sem tudtam gondolni!
Így azért jobb. :wink: :lol: :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Köszi a tejserkentő tippeket. Laktoherbet iszom folyamatosan, most vettem homeóst is. De hogy a sör nem jutott eszembe. Mondjuk nem szeretem, de Marciért mindent. A szénsav nem baj? Mennyit igyak egy nap?
Amúgy már nem olyan éhenkórász Marci tegnap óta, így nem kell annyi tej. Gondolom feltelt egy időre. :lol:
Mikortól lehet sportkocsiba tenni a babát? Marci már nem nagyon szereti a mózest.

Kép
 


Lilla: A védőnő mondta h vannak ilyen időszakok mikor kicsit többet esznek a babák. :wink: Tamaránál is előfordult.
Sör:Én egyet ittam meg egy nap ,úgy is használ.

A sportkocsit..én nem tudom,nekünk állítható nagy kocsink van,a sportkocsit majd nyár felé fogjuk használni.Szerintem csak az a lényeg h jó melegen be legyen öltöztetve,mert ugye a sportkocsi nyitottabb.Gondolom én.. :roll: :lol:

Tamara olyan nyűgös még mindig,remélem nem bujkál benne semmi.
Olyan pocsék idő van.Ti hogy ütitek el az időt?

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: