Új privát üzeneted érkezett!

Lilla!

Őszinte részvétem.

A babaklubnak majd utána nézek.Ha van kedved ott is összefuthatnánk.

Szia.

Kép


Lilla!!!!!!!!!!!!!


BOLDOG SZÜLINAPOT :D :D :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép


Kriszta
Köszönöm, hogy gondoltál rám.
Nem kezdődött túl jól, éjfél óta futkoztam át Marcihoz, 3-ig, akkor evett, utána tudtam csak aludni 6-ig, aztán kezdődött minden előről, míg fel nem kelt. Ezt már napok óta csinálja, nem tudom, mi van vele. Nem látom, hogy a foga miatt lenne. Ki vagyok készülve, nappal is alig alszik. Amíg alszik, addig főzök, takarítok, úgyhogy nincs pihenés.
De végre itt a jó idő, és süt a nap, bár most ez sem dob fel.
Bocsi a nyavalygásért, de ilyen vagyok, ha fáradt és álmos vagyok.
Amúgy szerintem Marci még pici a babaklubhoz. Mit csinálnak ott a gyerekek?
Hogy telt a pünkösdi hétvégétek? Voltatok a programokon a városban?

Zsuzsa
Hogy vagytok? Mit csináltatok hétvégén?

Kép
 

 
 

Sziasztok! Lilla!Boldog szülinapot!Te még nagyon fiatal lehetsz,jól gondolom?Mármint hozzám képest,én néha nagyon öregnek érzem magam! Én is hulla vagyok,nálunk a Fanni volt fent 3 órától,fél 6-ig,7 órakor meg vittem a Flórát az oviba.Én napközben soha nem alszok,mert utána rosszul érzem magam! Pénteken szakadó esőben felléptek a Flóráék,kb 20 ember előtt ,szombaton megnéztük a Tabáni Istvánt a Flórával,apa vigyázott Fannikára,mert még nincs teljesen jól!Tegnap lementünk Zalahalápra,ott laknak a tesóim, húgomnál megdajkáltam, az 1 hónapos Rebekát,nagyon édi!Nekünk így telt a hétvégénk,és nektek? Ti voltatok a városi programokon? Minden jót:Zsuzsi
 


Sziasztok!!!

Sajnos mi nem voltunk sehol a hosszú hétvégén.Pedig szerettem volna kimenni legalább a Tabánit megnézni.
Mi kertészkedtünk a hétvégén.Egy ekkora nagy kertben mint a miénk mindig van mit tenni-venni.
Meg a gyerek sem volt itthon,ő nagyizott ezért pláne tudtunk így tevékenykedni.
De ő viszont volt kinn 2 nap is a rendezvényen,táncos csajokat néztek. :)


Szép napot!

Kép


Sziasztok!
Hát, megint pocsék idő van. Jól kezdődött ez a nyár. Szinte tavasz sem volt. Mi jön még???? Utálom ezt a szélsőséges időjárást. Persze a gyerekkel sem egyszerű ilyenkor. Nem akar ittbent lenni. Tegnap is elvittem a Tescóba plázázni, csak hogy menjen valahova. Örült is neki.

Zsuzsa
Nem tudom, te hány éves lehetsz, de szerintem Kriszta nálam is fiatalabb. Amúgy már én is öregnek érzem magam néha. Pláne ha Marci sokat cipelteti magát. Olyankor már alig várom, hogy lefekhessek, úgy fáj a derekam. Most nekiálltam tornázni, hátha kicsit erősödök, ezért is nem jövök gyakran. Az egyik fél órás alvásába tornázok 20 percet. Rámfér. Szülés előtt rengeteget mozogtam és ez most hiányzik.

Kép
 


Sziasztok!Én is utálom ezt az időt!!!!Én elárulom,hogy 32 éves leszek,decemberben,de amit már megéltem,legalább 50 év!! Amúgy,én is elkezdtem tavaly rendszeresen tornázni,heti kétszer eljártam,én itthon nem tudom rá venni magam.Január óta Pilatesre járok,nekem is gyakran fáj a hátam,és ez nagyon jó!Csak nem mindig tudok időt szakítani rá,de heti egyszer igyekszem elmenni! A hétvégén,állítólag jó idő lesz,remélem így lesz,én bekapcsoltam a fűtést,nem fagyoskodunk!Üdv:Zsu

zsuzska
 


Zsuzsa
Akkor én vagyok a legöregebb. A 32-t töltöttem májusban.
Jól teszed, hogy tornázol. Az embert kikapcsolja kicsit és feltölti.
Mi is fűtöttünk, de holnap már nem szeretnék.

Kép
 


Zsuzsa
Amúgy miből gondoltad, hogy fiatal lehetek?

Kép
 


Szia!Végül is fiatal vagy!!!Vagy nem????Szóval,mikor olvasom soraitokat,mindig elképzelem,hogy ki milyen lehet,és rólad azt gondoltam,max 25 éves,hosszú barna hajad van.Ne kérdezd miért,csak így gondoltam!De az jó nem,hogy ismeretlenűl is fiatalabbnak gondoltalak!! Szép napot:Zsu

zsuzska
 


Zsuzsa
A hosszú barna haj stimmel, és ha rám néznél, nem biztos, hogy többnek gondolnál 25-nél.

Kép
 


Sziasztok!!!Gondoltam beköszönök,mielőtt neki állok ebédet főzni,ill a gulyás leves már fő,de a palacsintának is neki kéne ugranom!Úgy utálom sütni,de ezt is meg kell csinálni! Lilla! Esetleg az iwiwen megnézhetnélek?Üdv:Zsu

zsuzska
 


Zsuzsa
Írtam privit. Jelölj be iwiw-en, én is megnéznélek.

Szép napsütéses nyári hétvégét mindenkinek!
Talán már jó idő lesz.

Kép
 


Sziasztok!Lilla megnéztelek,nagyon szépek vagytok!Valóban fiatalabbnak nézel ki.,így is képzeltelek el. Szép napot mindenkinek!! Kriszta!Te merre vagy?

zsuzska
 


Sziasztok!!

Ahogy itt a jó idő már nincs is időm géphez ülni.
Hétvégén kerti parti volt nálunk.A párom névnapját tartottuk szombaton,arra készültem már csütörtöktől :)
Egyébként jól vagyunk megvagyunk

:D

Zsuzsa:Ti is szépek vagytok és köszi a jelölést.
Képzeld a Párom ismeri a Párodat és még talán dolgoztak is együtt úgy mondta.

Egyébként Én 29 éves leszek aug-ban de néha sokkal többnek érzem magam :(

Kellemes Szép napot :D

Kép


Sziasztok!Kriszta!A párod,nem a Bánkiban tanult?Nekem is ismerős! A férjemnek még nem mutattalak benneteket,alig találkozunk mostanában,annyi a munkájuk!Ez jó is meg nem is!Most gyorsan kihasználom az időt az írásra,a lányok még alszanak.Reggel akartam kelteni a Flórát,hogy megyünk oviba,de 38,7 volt a láza.Remélem semmi komoly,ráadásul,ez lenne az utolsó hete,jövő héttől,már itthon fogom szünetre!Na,épp most jön le a lépcsőn!Kellemes,szép napot ,mindenkinek!!! :D

zsuzska
 


Zsuzska
Ti is szépek vagytok. Látszik, hogy boldog család vagytok.
Jobbulást Flórának. Szeret amúgy oviba járni?

Kriszta
Végre itt a jó idő. Mi sem vagyunk itthon. Megyünk minden felé, meg sokat vagyunk az udvaron. Boldog névnapot a férjednek!

Kép
 


Sziasztok!Köszi,igyekszünk boldogok lenni,de azért Fannika betegségével együtt élni nem egyszerű,de urai vagyunk a helyzetnek! Nemrég volt itt a Major dr nő,a héten már nem lesz ovi a Flórának.Sajnos,mert ő szeret járni,bár néha nem akar reggel felkelni,és akkor mondja,hogy utál oviba menni,de ez csak a kelésnek szól!Meg hiába van itt a tesó,vele nem lehet úgy játszani,és hiányzik neki a társaság.Most épp azt a korszakomat élem,hogy jó lenne még egy picurka,de nem tudom igazán,meg a férjem sincs meggyőződve róla,hogy ez jó ötlet lenne,bár nem zárkózik el a kérdés elől!Köszi,a jobbulást,most alszanak.üdv:

zsuzska
 


Zsuzska
Elhiszem, hogy nem egyszerű Fannika betegségével együtt élni. Nagyon erősek vagytok. Nem szeretnék tolakodó lenni, de megkérdezhetem, milyen betegsége van? És a terhességed alatt nem vették észre, csak mikor megszületett? Ha nem akarsz rá válaszolni, megértem.
Az szuper, hogy Flóra szeret oviba járni. Persze a koránkelést senki sem szereti. De jó lenne, ha vállalnátok 3. gyereket. Olyan szép a nagy család. Csak hát még nehezebb lenne. Bár a 2 csaj közé jól jönne egy kisfiú is. :wink:

Kép
 


Szia Lilla! Nem tolakodó,a kérdésed!Már méhen belül,27 hetesen látszott,hogy az agykamrái ki vannak tágulva,amúgy a Stark dokihoz járok,ő vette észre.Aztán elkezdődött a tortúra!Veszprémben azt mondták,ennek a gyereknek semmi esélye az életre,Pesten,meg azt,ne aggódjunk,ha nem nő a tágulat,még egészséges is lehet!De nem lett,annak ellenére,hogy volt kromoszóma,és DNS vizsgálat,aminek az eredménye negatív lett.Mikor megszületett,közölték,hogy megfog halni!Nagyon durva,de sajnos ez az igazság!egyáltalán nem voltak együtt érzőek,ez az 1.sz női klinika volt,és még jó néhány kórházban ezt tapasztaltuk.Itt Ajkán viszont az első pillanattól kezdve nagyon kedvesek voltak,szinte baráti a viszonyunk,a gyerek oszt dolgozóival.Mondjuk,az első évet náluk töltöttük sajnos.Szerencsére,már ritkábban beteg,de jelenleg is sok a váladéka,és nem akar elmúlni.De majd csak jobb lesz.Én is örülnék egy fiúnak,de a lényeg inkább hogy egészséges legyen!Majd meglátjuk,hogy alakulnak a dolgok!Üdv:

zsuzska
 


zsuzska
Sajnálom, hogy szegény kis Fannika ilyen beteg. Hát, elég későn vették észre, de gondolom korábban nem látszott. Amúgy én is a Starkhoz járok, meg vagyok vele elégedve. És mit mondanak az orvosok? Mennyire tud fejlődni? Tud rendes kajákat enni majd? Tudnak Flórával játszani? Gondolom élete végéig rátok fog szorulni. Nagyon aranyos kislány, és szeretitek is, ez látszik.
Flóra jobban van már?

Kriszta
Merre vagy? Gondolom az udvaron töltitek a napokat. Kutyus hogy van?

Kép
 


Sziasztok!!

Most majd megint többet leszek mert most a hőség miatt nem lehetünk kinn.Tegnap is csak délelőtt és 5 után volt kinn a Manóm.
Délelőtt elvittem bevásárló körútra(turi,Kik,Tesco)
Megint hozta a formáját a kiscsibém.De a turiban volt egy másfél éves kisfiú vele olyan jól eljátszott.Nagyon elvan a gyerekekkel csak az a baj,hogy itt körülöttünk nem sok van:-((
Kiskutyánk egyre okosabb.Már csak ritkán ugrik fel :D
Már nem rág mindent meg és kezd szót fogadni.Iwiwre tettem fel képet róla is :)
Zsuzsa:
Igen ott tanult a Párom,lehet onnan ismerős.Kislányodat nagyon sajnálom de Én direkt nem szóltam hozzá a témához,ne haragudj.
Tudod a Mi kisfiunk élete is betegséggel kezdődött,már 8 naposan kórházban. :(
Éppen ezért nem szeretem a témát,ugye megértesz?


Kellemes szép napot Nektek!
Vigyázzatok Magatokra ebben a hőségben :)

Kép


Sziasztok!Ebben,a melegben,mi is csak este felé megyünk ki.Kriszta! Dehogy haragszom!!!Mondjuk,én szívesen mesélek a történetünkről,elsősorban azért,mert nagyon büszke vagyok,Fannikára!Mert amit ő idáig küzdött,szerintem nagy dolog!Sokan mondják,hogy le a kalappal előttünk,de mi csak tesszük a dolgunkat,az érdem Fannusé,hogy nem adja fel!! A Starkal,én is elégedett vagyok,soha nem is hibáztattam.A fejlődéséről annyit,hogy nem igazán várhatunk nagy eredményeket,bár már ez is csoda,ami most van,mert nemrég kezdett el mosolyogni,jobban figyel,de nem ül,nem áll, sőt,tavaly, a bal comb csontja kiugrott a helyéről,és csak műtéttel,lehetne rendbe hozni,de őt elaltatni is kockázatos,ezért szóba sem jöhet.Csak pépes ételt tud enni,mivel nem is rág,ezért főziket,tejpépet,pudingokat eszik.Sajnos,nem nagyon tudnak a Flórával játszani,inkább csak Flórus beszélget neki,énekel,kártyáznak,a Flóra húz Fanni helyett is,és mindig Fannika nyer,ezen mindig nevetek,mert nagyon édik!!Most befejezem,amúgy szívesen találkoznék veletek személyesen is,nagyon aranyosak vagytok!Üdv,és szép napot! :D

zsuzska
 


Ja,igen,köszönjük,már jobban van a Flóra,már tud rendetlenkedni,ez a javulás jele!! :D

zsuzska
 


Sziasztok!!!

Én benne vagyok a taliban.Nekem a héten jó lenne mert a Párom itthon hagyta a kocsit.??

Várom válaszaitokat :D

Kép


Szia Kriszta!Ennek örülök,de ki kéne találni,hol találkozzunk!Ha úgy jó,jöhetnétek hozzánk,nálunk is van egy kis udvar,árnyékos.Én Fannikától nehezebben mozgok,de azt is megoldom,ha menni kell!Most én várom válaszaitokat!!! :D

zsuzska
 


Hello!

Részemről,ok.Ha megmondod hova kell menni :D

Lilla?????

Kép


Bányásztelep,Nefelejcs u 48/4 van egy kutya kozmetika az utcánkban,ha ez segít.Nekem,amúgy mindegy melyik nap,mikor nektek jó.Lilla?? :D

zsuzska
 


Sziasztok!
Hát, nekem ez a hét már nem igazán jó. Holnap és pénteken is randink van babával és anyukájukkal. Meg az a baj, hogy Marcika még csak kúszik, kézben meg nincs el sokat. Úgyhogy ha taliznánk is, részünkről biztos rövid lenne. De nincs lehetetlen, én inkább a jövő hétre szavaznék. Eddig elvileg bármelyik nap jó azon a héten. Időpontilag délelőtt kb. 10-11, fél 12-ig jó, vagy délután 2-3-ig. Ezek azok az időpontok, amikor tuti nem alszik és nem is eszik.

Kép
 


Sziasztok!Lilla,nekem jó a jövő hét is,kivéve szerda,mert akkor gyógyt .délelőtt.Az amúgy jó neked,ha ti jöttök?Mert nekem mindegy,ahogy nektek kényelmesebb! :) Kriszta!Ha gondolod,azért ti eljöhettek ám!!!Nekem a ma délután is jó,meg holnap egész nap!ahogy nektek jó! :D

zsuzska
 


Sziasztok!!!

Legyen akkor a jövőhét.Egyszerre találkozzon a kis csapat :D

Kép


Nekem jó! :D

zsuzska
 


Részemről is okés a jövő hét, mindegy, hogy hol.
Kriszta, ha jövő hétre már nincs kocsitok, el tudok menni értetek.

Kép
 


Sziasztok!!!

Akkor ezt meg is beszéltük.
Lilla,köszönöm a felajánlást lehet,hogy élni fogok vele mert még nem tudom milyen szakos lesz a Párom.

Hogy bírjátok ezt a meleget?Én nehezen.

Üdv:Kriszta.

Kép


Sziasztok!Mi a meleget,itt bent a lakásban,jól bírjuk,amúgy nem nagyon!Bár a Fannika a héten először,végig aludta az éjszakát! Kriszta,tegnap nem néztél nagyon gyagyának?Csak úgy megörültem neked!Bocsi!! :D Szép napot!!

zsuzska
 


Sziasztok!

Zsuzsa:Dehogyis!!! :D Örültem ,hogy találkoztunk :)
Mi is hűsölünk a lakásban.Bár délelőtt postán voltam 85!!!!-en voltak előttem :( Nagyon durva.
Délután megyünk Apához Veszprémbe(ott dolgozik).Márkó megy csajozni a főnökének a lánya 2 hónappal fiatalabb :D és még nem találkoztak :)

Kellemes délutánt!

Kép


Sziasztok Csajok!!Hogy telt a hétvégétek?Én a Flórával vasárnap strandon voltam,jó sokan voltak.Nekem nem volt sok kedvem elmenni,de őt muszáj volt kivinni!Akkor,ha van kedvetek jöhettek ám,csüt péntek nekünk jó,holnap gyógytorna!Szép napot!

zsuzska
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem. Teljesen felborult a napirendünk. A fiatalúr 3 napon keresztül 10 kor kelt fel reggel. Így szinte elment az egész délelőtt. Persze jól kialudta magát, napközben már alig akart. Sokat voltunk vásárolni, a héten senki segítségem nincs, mondjuk eddig sem volt sok. De most anyu nyaral, így kiesett a hétre, sőt rámhagyta a rengeteg virágjának (kb. 100) az öntözést. Meg ott a kert. Úgyhogy a héten részemről a tali lefújva. Bocsika.
A hétvégénk jól telt. Szombaton megpancsiztattuk Marcit az udvaron, nagyon élvezte, meg a hentergést a kertben. Vasárnap Veszprémben voltunk a Brendonban. Kapott napszemcsit, meg kajáltunk a kínaiban.

Kriszta, merre vagy?

Kép
 


Sziasztok!

Nekünk is káosz ez a hét eddig.Tegnap dokinál voltunk Márkóval mert kikezdte a cipő a lábát,ami már azóta landolt a kukában :D
A Párom éjszaka hazajött és már reggel ment is dolgozni vissza.
Nekem sincs semmi segítségem (vagy nagy ritkán)és ez szörnyű érzés :(
Ma pl a kutya is és a Kisfiam is meg voltak őrölve délelőtt,talán már ők is érzik a frontot?Passz.de,hogy engem kinyírnak at tuti!!!!!
Akkor tali majd spontán.

Szép napot!!!!!!!!

Kép


Sziasztok!Akkor most mindenkinek össze jött!!Nálunk a Flóra bárány himlős,mondjuk,csak enyhén,mert 1 oltást kapott,de a 2.at nem adattam még be,már nem is fogom.Szóval,alig van pöttye,és nem is fertőz,de tegnap lázas lett,nem tudom,hogy a himlő miatt,vagy más oka van!?Pedig szombaton szülinapi buli lesz,a Flóra 6 az apja 32 évesek voltak 13.-án.Már így is el lett halasztva,remélem meg tudjuk tartani.Mindenkinek minden jót!Sziasztok!

zsuzska
 


Sziasztok!
Akkor jobb is csajok, hogy nem taliztunk. Nem szeretném, ha a gyerekek egymástól elkapnák a betegségeket.

Zsuzska
Egy napon született a lányod és az apja? Boldog szülinapot nekik, és jó bulizást.
Azt hallottam, hogy az oltás után is el lehet kapni a bárányhimlőt, csak nem jön ki olyan durván. Szerintem is már kár beadatni a második oltást. Végülis már átesett a betegségen Flóra. Fanni nem kapta el?

Kriszta
Megértelek segítség terén, tényleg szörnyű érzés. Nálatok hogyhogy nincs? Nem erre laknak a nagyszülők, vagy ők is ilyenek, mint nálunk.

Ti most akkor már találkoztatok? De jó nektek.
Azért csajok, ha láttok valahol szólítsatok ám le, ha én nem veszlek észre titeket.

Na, megyek, mert ébred a gyerek.
Szép hétvégét nektek.

Kép
 


Sziasztok!!!

Igen már találkoztunk Zsuzsával futólag a Tescoban :D Igaz?
Itt laknak a Nagyszülők a Párom szülei de sokra nem megyek vele nagyon :( ............
De úgy vagyok vele,hogy szeptemberig már féllábon is kibírom.Aztán meg kezdődik a bölcsi :D
Nem sokat leszek most hétvégén ha csak nem fog esni,mert beindult a cseresznye szedés ezerrel.

Szép napot Nektek!

Kép


Sziasztok!A Flóra,és az apuja is,június 13.án születtek,köszi a kívánságot!! :D A nevükben!Szerencsére,jó időnk volt szombaton,és nagyon jól sikerült a buli,igaz nem voltunk sokan,9 felnőtt,meg 4 gyerek,+Fannika,aki végig aludta az egészet,az ágyikójába! :D Aztán,még tegnap jöttek a kereszt szülők,így nagyobb volt az öröm,mert volt még ajándék! A bárányhímlővel kapcsolatban, azért jó,hogy legalább egy oltása megvolt,mert nagyon gyatrán jött ki rajta,már nem is látszik,és elvileg nem is fertőzött,egyelőre Fannikán nem jött ki,ő is egy oltást kapott! A Krisztával nemrég össze futottunk a Tescoba,nagyon vicces volt,úgy meg örültem neki,hogy utána röhögtem magamon!De remélem,Kriszta is örült nekem!Egyébként,én azt gondoltam,hogy ti már találkoztatok vagy nem?Borzalmas idő van!!Ennek ellenére szép napot!Pusz

zsuzska
 


Kriszta
Márkó megy bölcsibe? Sikerült már munkát találnod? Vagy akkor is beveszik, ha otthon vagy? Mikor kezditek a szoktatást? A barátnőm kislánya is most lesz bölcsis, lehet, hogy csoporttársak lesznek a gyerekek.
Akkor neked sincs sok segítséged. Hát, elég szar dolog, de persze kibírjuk. A gyerekért mindent.

Zsuzska
Láttam iwiw-en a képeket. Nagyon jó lehetett a buli.
Örülök, hogy találkoztatok Krisztával. Mi még nem találkoztunk.
De azért jó lenne valamikor.

Ma megint ősz van. Mikor lesz már végre nyár? Itt van június vége, és csak esik. Két hét múlva megyünk nyaralni, hogy fog így felmelegedni a tenger? Ti mentek nyaralni valahova?
Holnap lehet, hogy megyünk babaúszásra. Bár félek, nehogy hideg legyen a víz Marcinak és megfázzon. Örültem volna, ha legalább meleg lenne.
Ki mit csinál a hétvégén?

Kép
 


Szia Lilla!Tényleg jó volt a szülinap!Szerintem is jó lenne valamikor találkozni.Az én Atusom azt mondta,hogy ismer téged! :D Mi nem megyünk nyaralni,nem terveztük a ház mizéria miatt,de így,hogy nem lett semmi előre lépés,már kicsit bánom,hogy lemondtunk róla!Bár Fannika miatt,mi csak a közelbe,a Balatonra szoktunk lemenni!Mondjuk,ha az idő ilyen lesz egész nyáron,talán jobb is lesz itthon!Hétvégén,mi itthon leszünk,majd a sógor nőmék jönnek vasárnap,mert ők nem tudtak eljönni múlt héten,és most köszöntik meg a Flórát,és az Attilát!Szép hétvégét! :D

zsuzska
 


Zsuzska
Igen, ismerem a férjed még régről, de azóta nem is láttam, pedig nem nagy város Ajka.
Azért reméljük, még lesz jó idő a nyáron. Jövő hét második felére már meleget mondanak.
Nálunk ma vendégek voltak, 9-kor mentek el. Hosszú napunk volt... Holnap pihizni akarunk, kihagyjuk a babaúszást is, mert Marci ma későn feküdt le, sajnálnám korán felkelteni. Talán majd egyszer...

Kép
 


Sziasztok!!

Nem vesztem el csak mióta megint jó idő van,reggeltől késő estig kinn vagyunk.Annyi a munka,hogy csak abbahagyni lehet befejezni nem.
Egyébként jól vagyunk megvagyunk,picit megyünk majd nyaralni is+szülinapi ajándék is :D ugyanis mind3an aug.-ban születtünk.Robi 4.-én,Én 7.-én,Márkó 18.-án :D
Nem baj így letudjuk 1 kalap alatt.
Na, bölcsivel az van,hogy szeptember közepén fogja kezdeni kismakim a beszoktatást
:D És okt elejétől már rendszerességgel látogatjuk majd a bölcsit.
Amúgy 2 hét a beszoktatás.
Hoppá tali,A héten vmikor tényleg összefuthatnánk ha másnem vmelyik játszón,Zsuzsa persze csak ha Neked is megfelel.
Most éjszakás a Párom azért írtam meg mert múlthéten délutános volt és ha elviszi a kocsit messszire nem merészkedek a gyerekkel :D

Szép napot!!!!!!!!!

Kép


Sziasztok!A héten,nekem király életem van,a két csajom táborban van,reggel 8-délután 5ig.Ennek ellenére találkozhatunk,aztán majd legközelebb,bemutatom,a csajokat a srácoknak!Amúgy Flóra aerobik táborban,Fanni,meg a Molnár Gábor iskolában,sérült gyerekekkel,5 en vannak,mindegyikre külön pedagógus felügyel,és tegnap nagyon jól érezte magát.Kicsit féltem attól,hogy fogja e bírni,de rá a Lívia vigyáz,aki amúgy is foglalkozik vele!Remélem össze jön a találka! :D

zsuzska
 


Azt hittem, hogy elijesztettem mindenkit.
Nekem nem jó most már a tali, mert pár nap múlva megyünk nyaralni külföldre. Apa is itthon van, pakolunk, biztosítást kötünk, stb. Biztos marad itthon valami, mert gyerekkel még nem voltunk távol több napig.
Kíváncsi leszek, hogy fogja Márkó szeretni a bölcsit. Én félek tőle jövőre, Marci is menni fog, ha minden igaz. Sok jelentkező volt? Mindenkit felvettek, aki igényt tartott rá?
De jó, mentek nyaralni. Mikor, hova?

Kép
 


Mondjuk azért egy pár perces talit be tudunk iktatni, ha az idő is engedi, vagy egy fagyis sétát. De többre sajnos már nem futja.

Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron