Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Annyi mindent hallottam anyatejjel kapcsolatosan és teljesen elbizonytalanodtam. Első gyermekes anyuka vagyok és rengeteg tejem van. Anyatejgyűjtőbe is hordják a tejem de 8 dl felett nem fizetik ki a többletet. Szeretnék találni olyan megbízható anyukát aki elhordaná igény szerint de nem tudom hol találhatnék olyan kisbabát akinek szüksége lenne rá. Akinek van ötlete vagy tud valakiről akinek segíthetek legyen szíves válaszoljon vagy hívjon fel a következő telefonszámon : 06-30 595-1492
Előre is köszönöm a segítséget!
Tóth Gabriella
newborn
Szeged
 
 


rendelnék ilyet 7-8 ill 9-10 éves méretben, és ha többet rendelnék, olcsóbb lenne :)
írjon privit, akit érdekel!
Kép

kb. 500 Ft-ra jön kidarabja

Nóra
KépKép KépKép
 
 


RENGETEG játékot listáztam a TeszVeszen és a Vaterán, minden 1 Ft-ról indul :wink:

Nóra
KépKép KépKép
 
 

 
 

Sziasztok!

Eladó

1) a képen látható PUKY futóbringa. 1-1,5 éves koról használható, újonnan vettem, egy gyerek használta, paprírjai is megvannak.
Kép
Ára: 12.000,- Ft


2) Peg Perego Aria babakocsi, lábzsákkal és esővédővel, narancs-fehér színben, szép állapotban, ezt is egy gyerekkel használtam, újonnan vettem, tisztára mosva adom
Ára: 14.000,- Ft

3) Peg Perego etetőszék, egy kék fehér kockás és egy macis eredeti huzattal. Görgős kerekekkel. Minden alkatrésze megvan.
Ára: 14.000,- Ft

4) 2 db 70 x 140 es átalakíthatós babaágy kókusz matraccal, fehér/cseresznye színben. Használt, de szép állapotban, nagyon mutatós.
Ár: 15.000,- / db
TEL: 30 / 506 49 10

ha valakit komolyan érdekel, készítek képet. Szállítás Szegeden belül megoldható. Nem postázok.
jbg
Szeged
 
 


Sziasztok!
Költözés miatt most sok mindentől megválok.
1 autós gyerekülés
1 fürdetőkád állvánnyal v. nélkül(fehér)
1 bili rózsaszín, gyerekjátékok, tornáztató állvány, forgó
1 dalmatás gyerekbicikli
1 teknőc alakú kismotor
1 rácsos kiságy ragasztandó az illesztésnél
1 sport babakocsi kék
1 franciaágy fenyő
1 komód
1 tükrös pipereasztal fiókkal
1 gurulós dohányzóasztal
1 TV
1 TV tartó asztal
3 részes ifjúsági szekrénysor( világos barna)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


@karmen:a 2db Irány az iskola - Tóthné Pánya Marianna meg van meg? ha igen meg vennem koszonom! moni

moniiii
budapest
 
 


@ceniko:  Kedves Eladó! Megvan még ez a szekrény vagy elkelt?

marcsello
6726 Szeged Gébics u.24.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron