Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsi, hogy ismeretlenül zavarok de lehet, hogy valakit érdekel:

Összeszokott 3 fős csapat családi házak, lakások heti rendszeres vagy alkalmankénti takarítását, kertgondozást, karbantartási munkát vállal Budapest déli részén és a környező településeken.
Egyénre szabott árak és szabadon változtatható időpontok.
Hívj: 06/203831924
Írj:munkamailbox@gmail.com
Nem fogod megbánni. Gyors, olcsó, megbízható, leinformálható csapat vagyunk!!!!


Szép napot mindenkinek és köszi, hogy elolvastátok.
 
 


Sziasztok!
Nem tűntem ám el, csak nyaralni voltunk... :oops: :roll:
persze gyorsan haza is jöttünk, azért itthon a legjobb... Arról nem beszélve, hogy még mindig nem fejeztük be Barni szobáját. De a héten biztos kész lesz! :roll:

Lekri!
A pelusra visszatérünk holnap, ha sikerül eljutnunk hozzátok. Viszek mintát. Itt bővebb info és árlista is van:
http://www.pelenkaportal.hu/

Viki! Ha te is ráérsz holnap délután, akkor egy gyors kukkra hozzád is beugornánk... :wink:

Teszek pár képet...

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Tapolcán:
Kép
Kép
Kép
Balaton: (meme!!! -vagyis hideg :roll: :lol: )
Kép
Kép

És egy utolsó, itt Barnus a nagybácsi.... :oops: :lol:
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 0.8259.jpg[/img]

Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 

 
 

Munkalehetőség:

Olyan dolgozni vágyó, otthon lévő kismamákat, kisgyerekes anyukákat keresünk, akik tudják, hogy

-a munkahelyi kereset nem oldja meg az anyagi nehézségüket

-a munkahelyi kereset nem nyújt fedezetet a nyaralásra, a lakásbővítésre

-nem tudnak elmenni fix 8-órás munkahelyre, mert a bébiszitteri költség többet visz, mint hoz a munka,

-heti 1 délutánt fel tudnak szabadítani a munkára (konkrétan a gyerekeket rá tudják bízni a nagyszülőkre, egyéb segítőre)

-napi 2-4 órát fel tudnak áldozni olyan munkára, aminek értelme van

Akik ezeknek a feltételeknek úgy érzik, hogy megfelelnek, akkor kérem hívjatok ezen a számon:

Lucza Csilla

KCH értékesítési munkatárs

0630/969-3439

http://www.kchungary.hu/
 
 


Sziasztok!
Lekri!
Köszönjük szépen a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat! Talán szombaton nem lesz olyan fáradt Barni, s még jobb lesz. De így is látszott rajta, milyen jól érezte magát...
És akkor a képek...
Kép
Kép Kép
Kép Kép Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Tudom hogy kicsit sok, de....
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


hu mennyi kép :)
bár amelyik az a görbe lábu csaj van az nem túl előnyös :oops: :oops:
de a srácok gyönyörűek,bár egyszerre nem tudtak kamerába nézni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
eddig ugy van,hogy megyünk szombaton.de akkor inkább mi mennénk hozzátok mert anyóséknál nem lehet jól ellenni :? :?

holnap jön az óvónéni :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


szombat?????
Vendég
 


Sziasztok!
lekri! A szombat jó, bár lehet kicsit nyűgös lesz Barni. Alig akart elaludni, belázasodott az oltástól. Ráadásul augusztus 26. 3 órától nem történt szopi... :roll: :oops:
Én döntöttem így, mert vagy kistesó kellene, vagy ha nem jön össze, akkor megműttetem a melleimet. Mindkettő előfeltétele, hogy ne szopizzon. Elég jól viseli eddig, megpróbálok mindenféle praktikát, hogy eltereljem a figyelmét.
Szólj, mikor jöttök!
Vikiről tuddsz valamit?

Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


szió
igen megyünk :)) hát Vikiéknek volt egy kisebb balesetük de jól vannak csak a kocsi nem. szerintem bemásolhatom:
Sztori:
"
Bocsi, hogy az üzenőfalra irok , de ezt le kell irnom csak, hogy tudjátok milyen országban élünk!! Tegnap elütöttem egy őzet.. A kocsi eleje leszakadt, a hűtő szét ment. Hívtuk a RENDŐRSÉGET, hogy mi a teendő a válasz: semmi.. Majd mondtuk neki, hogy küldjön mentést mert egy 1hónapos baba van az autoban , a válasz: (röhögve) kérem én nem segíthetek oldják meg... Ekkor már a párom sík ideg lett és szét ordította a fejét , hogy semmi emberség nincs bennük.. Hívtuk a 112 ott várakozásra tettek minket... ( 20perc)
Majd felhívtuk a tűzoltóságot, hisz más már nem jutott eszünkbe.. Ekkor a LAJOSMIZSEI tűzoltok 15perc alatt ott voltak és maximális segítséget nyújottak! Minden tisztelettem az ővék, és hogy ilyen segítökészek voltak. Lajosmizsén a rendőrség előtt megálltunk, ahol egy RENDŐR állt a kapuban , elmondtuk mi történt, és hogy baba van a kocsiban erre a válasz : jó.. És becsukta az ajtot előttünk!!! HÁT ÜZENEM NEKI, HOGY ROHADJON MEG!!! És biztosak lehetnek benne a BIZTOS ÚRAK hogy hétfőn hallani fognak rólam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hát ennyi!! Igy számitson az ember egy babával REND ŐREIRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Legalábbis a Lajosmizseiekre és a környék beliekre!!!"

Az őz felállt és tovább ment! Úgyhogy kárunk nekünk lett. Én pillanatnyi sokkot kaptam, a párom úgyszint.
A babám végig aludt!
ez augusztus 20.án történt velük.

de ha minden igaz akkor lehet holnap eltudnak ők is jönni hozzátok. ha nem akkor mi megyünk.vagy autóval vagy bicajjal.Tofi ma kapta az oltást.

gratulálok a szopi mentességhez.éjszaka hogy birja? mit adsz neki?
Vendég
 


Sziasztok!
Nem tűntem ám el!
Nem emlékszem, nektek írtam-e, hogy van még 2 embrió lefagyasztva, s úgy döntöttünk, megpróbáljuk a beültetést... Persze benne van a pakliban, hogy fel sem ébrednek. De egy esélyt mindenképpen kapniuk kell. :roll:
Szóval, ciklushoz kötött a vizsgálat, így Tapolcára kellett mennünk, ezért nem voltam elérhető pár napig. De legalább a nővérem fiaival is tudott játszani Barni.
Szopi azóta sincs :D , sőt már innivaló sem kell éjjel, végigalussza az éjszakát, csak egyszer kel 2 napja, megsimizem, hozzám bújik, elalszik. Az a gyanúm, hogy jön a metszőfoga. Be vannak duzzadva rendesen...

Viki! Nem semmi, ami történt! Remélem, minden oké... Bár azért néha bekukkanthatnál... :evil: :roll:

Lekri!
Képzeld! Letöltöttem a képeket, mindjárt rakok is fel.
Örülök, hogy jöttetek, bár még egy kicsit tényleg nyűgös volt Barni, bocsi. De azért jól éreztük magunkat!

És akkor a képek....

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Csak párat teszek, a többit megkapod....

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


még...
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Szili
nekem mesélted :)
örülök és szoritok,hogy felébredjenek :) :)

ez a poló ami Tofin van nálatok maradt :) :) a képek tök jók :) várom a többit is.
SAJNÁLOM A FOGACSKÁT :( DE szeretem ezt a Barni mosolyt ami a képeken van :)
Vendég
 


Lekri!
Nagyon siettetek... A póló megint itt maradt.. Bár nem lett volna már hely az autóban... :lol:

Írj, ha mehetünk! Gyógyuljatok!
Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Szilvi
be se tudtuk volna már tenni :lol: :lol: :lol: apa mondta,hogy barnus nagon vagány és aranyos.meg szép és barátságos. nagyon oda van érte.
ti meg szimpatikusak voltatok neki :)
Vendég
 


Lekri!
Ő is szimpatikus volt, ám itt is meg kell jegyeznem, hogy nagyon fáradt volt!!!
Örülök, hogy jó a pelus! És ilyen áron még nem találtam, utoljára tavaly a tescoban... mikor akciós volt...

Azért gondolom a saját fiaitól még jobban el van ragadtatva, hiszen róluk is elmondható ez!

Ja, ígértem Levinek a sütit! (Pont küldeni akartam, mikor szóltál):

Joghurtos süti
1 pohár joghurt, ½ pohár olaj, 1 pohár cukor, 2 tojás, 1 cs. Sütőpor
+ ízlés szerint: kakaó, csoki darabok, durva dió, aszalt gyümölcs.
(Én 450 g-os gyümölcsjoghurttal csinálom, de csak 5 tojással. Mazsolát szórok bele, s ha van itthon, 1-2 tábla csokit beletördelve, így egy tepsibe teszem. Az a lényeg, hogy amekkora joghurtot használsz, az legyen a mérce pohár.)
A tojást habosra keverem a cukorral, majd bele a joghurt, liszt sütőporral, olaj, végül gyümölcs/mazsola/csoki…
Előmelegített sütőben, közepes tűznél sütjük.

Nálunk 2 napnál tovább nem szokott tartani...

Gyógyulást a fiúknak!

Viki jól eltűnt! (Bár mi is kevesebbet írunk, mióta megy az msn....

Sziasztok!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: