Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Néhány éve élek Várpalotán.
Meddő vagyok, ebben a hónapban lesz az 1. inszeminációm.
Nagyon bízom benne, hogy sikerülni fog elsőre.
Már 2,5 éve vágyunk kisbabára.
Hozzám hasonló lányokat, asszonyokat keresek, akiknek minden vágyuk hogy édesanyák lehessenek.
Megoszthatnánk egymás közt tapasztalatainkat!

Üdvözlettel:
Dita

 
 


Szia
Én ugyan Székesfehérváron lakom, de várpalotára járok dokihoz, én is meddő vagyok bár nekem a clostil segített+ a sok pihenés és lelki béke. Már a második babámat várom rá is sokat, kellet várnunk, van egy 2,5 éves gyönyörű kislányom most fiúnk lesz. Sok múlik az orvoson is de igazából szerintem a lelki dolgok nagyon befolyásolják mikor lesz gyermekáldás egy családnál. Ha van kedved irogathatnánk egy másnak?
phpBB: Kép

phpBB: Kép

S.Dóra
 
 


Kedves Borz!
Bocsi, de mostanában nagy volt az izgalom és nem néztem fel a "saját" topicomba, nem is gondoltam, hogy valaki írni fog ide. :roll:
Engedd meg, hogy gratuláljak mindkét babádhoz.
Nagyon szerencsések vagytok! :D
Érdekes, hogy én meg Palotai vagyok, de Fehérvárra járok dokihoz! :shock:
(mivel meddőségi csak ott van) Rublicky Levente az orvosom. A múlt hét hétfőn volt az 1. inszeminációm, ami sajnom ma kiderült, hogy nem volt sikeres, mivel reggel épp teszteltem volna, de hát már felesleges volt. :cry: :cry: :cry:
Talán majd a következő! :roll:
Nálunk elég ritkán van/lesz teljes nyugalom és béke, mivel a páromnak van egy kibírhatatlan 11 éves kissráca.......... :? Mindig tesz róla, hogy a béke magas ívben elkerülje ezt a házat. Ha tényleg ezen múlik a gyermekáldás, akkor nekem sosem lesz. :(
Hogy hívják a kicsi lányod? Biankának? (Bibiről gondolom)

 
 

 
 

Eszembe jutott hogy korábban indítottam egy topicot.
Szerencsére időközben a téma aktualitását vesztette. :)
Kismama lettem végre én is.
Környékbeli anyukák, kismamák, ha van kedvetek csevegni,(esetleg később együtt tologatni a babakocsit) várlak benneteket szeretettel.

 
 


Nagyon gratulálok mindkettőtöknek. Én Palotára a Blaihoz jártam sokáig. ismeritek?


szia Barbi!

a Bertin Blaise-re gondolsz? Ismerem. Nem a kedvencem, de a Beleznaynál jobb. :roll:

 
 


Szia Dita,
Igen rá gondoltam.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron