Új privát üzeneted érkezett!

Na mindegy,beadja a nemlézetikazoldal linket és akkor bal oldali menü, Gyerekrendezvények-en belül van :oops:
Vendég
 


Biztos, hogy ez ma van? Nekem máj.24-et hozott föl.
Mára valami mesevár-at írt.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Vagy én néztem rosszat, és arra gondoltál?

Norbi egyébként jól van, őt látszólag nem zavarja az sem, ami a szájában van, mert eszik-iszik rendesen. Éjjel elég sokszor kért inni, 3 dl-t megivott.
Nekem meg jön-megy a hapci. Este megint sokáig fújtam az orrom, de most semmi (kopp-kopp-kopp).

Mindjárt indulunk is bőrdokihoz, amíg nem tűz a nap.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 

 
 

Sziasztok!!!Köszönöm a bokokat :oops: De ha most meglátnátok..... :shock: szemem szám orrom bedagadva :twisted: én már szombattol ki sem mozdulok a lakásbol :oops: Apa és Máté este bringázni szoktak menni.

Jajj szegény Norbi :( Fáj is neki ?Jobbulást szegénykémnek :!: :!:
Aranyos a medencés kép :D

De jo Hogy Fanni teljesen jol van :!: akkor augusztusban bepotoljátok apa hiányát :D Gondolom akkor rajta csüngtök majd :lol: Mi is apán logunk ha egésznap nincs itthon :D


Az én Mátémat nem nagyon érdekli semmi :oops: A jo multkorába elmentünk az Expoba régiauto kiállitásra,de nem volt elragadtatva.Annál inkább mi apával :D Kép Kép a kiállitásrol

szép napot!!!!
s.csilla
 
 


Egyszerre irtunk :D Az jo ha eszik és nem zavarja :!:
s.csilla
 
 


Tényleg egyszerre írtunk, most nézem. :D

Tudjátok, mit nem értek még? Ha nem lépek ki erről a lapról, nekem nem frissíti be a hozzászólásokat. :evil:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Miért vagy bedagadva??

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Szia Reni!

Rosszat linkeltem be, ide is :oops:
Teháát: http://www.csokonaimk.hu/pekh/Klubok/manoklub.html
Bocsi :oops:

Csilla: Mi ez a dagadós dolog?
Vendég
 


Már lement a puffadás .Gondolom a vizesedéstől van ,mert tegnap elég későn feküdtem le és a lában eléggé be volt durranva.És ha ökölbe szoritom a kezem fájnak az ujjaim.Remélem tényleg csak a vizesedéstől van mindez.Ma felhivom dokimat és rákérdezek a tágulattal kapcsolatban is.

Reni,voltatok dokinál?(Vagy lehet most vagytok)
s.csilla
 
 


Ildi!

Hát ez tényleg jól hangzik! És 600 Ft? Basszus ennyiért nagyon megéri.

Csilla!

Tudod, én is szeptemberben szültem, és ilyenkor már én is nagyon vizesedtem a melegben. Az ujjaimat eladhadtam volna szafaládénak.... :?

Voltunk bőrgyógyászaton, megnéztük kívülről :roll:, aztán eljöttünk. Ugyanis nincs ma rendelés. Legközelebb csütörtökön lesz. Ki hallott már ilyet??? És a Jókai utcában sincs újpesten egészen augusztusig. :shock: Ma a Heim Pál-ban volt 9-11-ig, de nem voltam hajlandó elmetrózni a Nagyvárad térig 40 fokban. :oops: Tényleg katasztrófa ez az állapot, ami itt van Magyarországon.
Így is szanaszét izzadtunk/sültünk, mire hazajöttünk.

Mai menü: Lecsó virslivel, tarhonyával. A gyerekek nem eszik a fött paprikát, azért csinálok tarhonyát, hogy a lecsószaftos virslit azzal egyék.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni,hát ez durva ,hogy nem volt egy doki sem :twisted:

Jöhetnél nálunk is főzőcskézni :wink: én most szedem rá magam ,hogy tökfőzeléket főzzek,de husit azt tuti nem sütök,mert tegnap is a budáskenyeret sütöttem és visszaejtettem a serpenyőbe(ugyebár mostanság mindinnel ez van :? )és ráfröccsent az olaj a pocimra :( na ezért nem sütök husit .csak mikros virslit :oops:

hu ma nagyon meleg van,éjszaka is ventilátor mellett aludtunk.Van mobil klímánk,de nem akarjuk beszerelni mig nemtudjukhogy maradunk-e :roll: na jol van megyek izzadni a konyhába.

puszi nektek!!!!
s.csilla
 
 


Jujj Csilla!! Remélem, nem nagyon égetted meg magadat :!: :!:

Mikor derül ki, hogy megvehetitek e a lakást?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Hát még nemtom :roll: remélem egy honapon belül!

A pocimon egykis piros pötty lett ,kellett a sok csik mellé mintának :D ma egésznap nagyon aktivak a lurkok,remélem nincs semmi bajuk :roll:


Norbinak nem multak el a pöttyei vagy váltak egyértelműen himlő pöttyé?Levi jol van ? és te?

Ildi merre vagy?Fanni jol van?

joéjt mindenkinek!!!
s.csilla
 
 


Pöttyök stagnálnak. Levinél nem jött elő semmi.
Örülök, hogy nincs komolyabb sebed tőle. Babák tuti jól vannak, ők ezt nem érzik meg. :D :D

Tényleg Ildi!! Milyen volt a mai nap?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Reni: Ez a bőrgyógyász dolog valami borzalom, hogy lehet ilyen,h nincs rendelés ??? :twisted:
Pöttyökkle mizujs?
Örülök,hogy Levi tartja a frontot!

Igen, ez nagyon jó foglalkozás igaz tegnap mégse mentünk mert kiderült még idöben ,h nyári szünet van :lol:

Csilla: Vigyázz a sütéssel tényleg! Dokid mit mondott aztán?

Fanni épp olyna frontérzékeny mint éjómagam,igy tegnap sikeresen késön aludt délután és igy eset 11-kor feküdt le.
Én még jóval késöbb.

Lehetne egy kicsit hüsibb ,h kijussak vele szabadtérre is játszani.
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk sem igazán megy ez a délutáni alvás, tegnap Norbi 1 körül aludt el, Levi meg 3/4 2 után. Őket azért már délben, max fél1-kor le szoktam tenni.
Most is még hallom, hogy kacagnak, bár igaz most jöttünk nemrég haza. :roll:

Mai hami: Tejszínes őszibarack-krémleves, petrezselymes krumpli, és fűszeres (tepsiben)sült tarja-szeletek. Csak legyen energiám nekiállni :oops:

Tegnap itt jó idő volt délután. Beborult, és tudtunk játszózni, mert nem volt olyan forróság. Nagyon élveztem, hogy nem izzadok :lol:

Ildi! Nemsokára szülinap!!! Hol tartjátok? Lesz nagy buli?? Tudjátok már, mit kap?

Szép napot!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Reni: Nagyon jól hangzik a mai hami is :)

Tavaly itt volt a kertben bababuli, 18-an voltunk összesen de folyamatos váltásban :)
2 bababarinő és egy babapasi egyszerre jöttek szülökkel, elötte rokonok, közben barátnöm, utána pedig a szülésznőnk a kislányával :)

Másnap pedig anyóséknál szintén kinti zsúr, család és a szomszéd nénik is átjöttek köszönteni :)

Idén is hasonlóan lesz, szerintem akkor még itt fogunk lakni.

Kapni most anyóséktól diavetitöt fog (megbeszéltük,mindig megkérdezik,igy olyat kap ami hasznos is-na meg a többit amit anyós hozzácsap önhatalmúlag :) Meg a nagynénje és a barátja.

Tölünk pedig triciklit és fakopáncsos dolgokat.Egy Cavallo Rodyn gondolkodom, vagy valami ugrálós dolgon, de szerintem beállna az Itthon Nem Érdekel dolgok sorába :lol:

Itt lehet még jó, fejlesztö (sport) dolgokat kifogni : www.rmed.hu

Torta még kérdés, mert ugye a vonat a favorit, de mi van ha sajnálná felvágni /megenni? :) Tavaly én csináltam neki, plussz volt egy kész is a felnötteknek.

Nálatok hogy van / volt / lesz?

Csilla: Hogy van a kezed?

Emlékszem anno az utsó hónapokban (8-9) egy ventillátor állt hozzám a legközelebb minden tekintetben :)
Vendég
 


Nahát!! Nálunk ugyanez volt a dilemma. A vonatos tortánál, hogy sírna ha felvágnánk, a fényképesnél, hogy én sajnálnék belevágni a gyerekbe... :oops:

Így oldottuk meg:

Kép

Szemből nem fényképezte le Laci, de a lényeg: csokitorta, Thomasos, egy katicás, meg egy zümis marcipán. Ő választotta ki. Plusz a tűzijáték, meg a 3 gyertya.

Meg anyu csinált neki tortát, azóta olyat kérek minden alkalomra: piskóta, csokis tejbegrízzel van töltve, tetején franciadrazsé.

Kép

Nyami.

Jópofa az a Cavallo Rody. Nekik sima ugribugri labdájuk van, Levi már ügyi, de Norbinak nagy még, meg amúgy sem tud ugrálni.

Csinálnom kell a pancsi-medencét........ :lol: :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Szia reni!

Nálunk is ez az alternativa ,hogy sima csokitorta tetején vonatos ,stb marcipánnal-épp az elöbb beszéltünk róla kint anyuval meg nagyival.

Fanni nagyon szeret ugrálni, ugrálós labdája van, de Ö csak úgy natúr ugrál, a Rodyt meg próbálta már és nagyon tetszett neki.

Nagyon édesek a srácok a képen- a háttérben pedig ez a kockás szekrény nagyon tetszik, mindenem az ilyen natúr szinekben mintás kockás dolgok , én festeni fogok a homok szinü falra eltérö szinű négyzeteket egy vonalban ,egymás alá, 1-1 helyen.

És nagyon örülök, h van Thomasos marcipán :) Az nagyon bejönne itt is, meg a sima vonatos is.Meg a Malackás.Még Ö haver itthon (az alvós rongyija is Malacka akinek van egy utazós dublörje is, hogy ne az "ágymalac" koszolódjon terepen ) :)

Most anyuval játszanak addig takaritok egyet.
Vendég
 


Köszönöm a bókokat :D
A fiúkat én szültem, a szekrényt én választottam :lol: Egyébként Kikás, most olyan 100 000 Ft körül van, mi 66 000-ért vettük 8) És imádom. Fehér-juhar.

A Thomasos marcipánt a Horváth cukiban vettük, amikor rendeltük a tortát, kérdeztem van e, és pont másnap jött marcipán szállítmány, úgyhogy el is rakattam egyet. :D

Fanni tud ugrálni? :shock: Tök ügyi!! Ez a Rody meg nekem is pont azért tetszik, mert azon talán tudna ő is ugrizni. Mármint Norbi.

Ma nálunk a Gokart volt a favorit. Próbálom Norcinak tanítani, hogy tekerje, de nem nagyon akaródzik neki rájönni a lényegre. Na mindegy, kitartok.

Most vacsitájm.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Csilla!!

Meg sem osztod velünk, mit mondott a doki :?:

Mi lassan elmegyünk, megpróbálkozok a bőrdokival. Ismét... :?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


carakodik ez a hüle babanet :evil: már megirtam és eltünt

akkor röviden: Nem beszéltem dokival ,mert kedden megyek ugyis hozzá.Mostanában nagyon fáradt vagyok és azért nem irogatok :oops:

A srácok nagyon édik és nekem is tetszik a szekrény :lol:

főznöm kellenne ,de nem megy :( Apa ha hazajön rántott karfiolt süt ,azt mondta ,hogy én csak navigáljak.Hát kiváncsi leszek az eredményre :roll:

gyerkőcök jol vannak mindkettőtöknél??

Reni,remélem ma sikerül dokit találnotok :!:

puszi mindenkinek!!!!!
s.csilla
 
 


Sziasztok!

Csilla: Pihenj amikor csak tudsz!!!Biztos ügyes lesz a párod!
Babanetnek vannak dolgai az biztos :twisted:

Reni: Nagyon klassz szekrény tényleg !
Remélem találtatok dokit ma!!!
Fanni tekeri a tricikliket szépen,remélem majd akkor is mikor megkapja szülinapra :)
Gondoltam arra is, hogy valakivel közösen venni Rodyt 1 hét itt- 1 hét ott vagy 2 -2 mert csak saját használatra annyira az van elöttem,h ott fog punnyadni a sarokban :)

Mi is Horváthban gondolkozunk, vagy Vanilin.

Du.talizunk újpalotán egy amúgy györben élö kispasis csajszival,remélem egy fokkal jobb idö lesz.

Fanni elöbb belapátolt egy szép adag sóskát és egy fött tojást :)
Most elvileg alszik...vagy nem :roll:

Én tegnap f4 ig nem tudtam aludni...

Szép napot Nektek!!!

Á, és egy felhivás :

Kedves Emberek!

Idén a termelőktől arcpirítóan alacsony áron akarják átvenni a kereskedők a meggyet. Sokan le sem szedik a fáról az egész éves munka gyümölcsét, mert nem éri meg.

Elhatároztuk, hogy segítünk a bajba jutott termelőkön és a kereskedőket kikerülve, közvetlenül vásárolunk tőlük. Így friss, remek ízű gyümölcsöt ehetünk, főzhetünk be, a termelők pedig bevételhez jutnak, mindenki jól jár.

Kérjük, hogy aki szintén vásárolna nagykörűi meggyet, 170 Ft/kg áron jöjjön szombaton a budapesti Komjádi Uszoda (II. kerület, Árpád fejedelem útja 8.) előtti piacra. A gyümölcsöt egy Peugeot Boxer típusú hűtőkocsiból árulják, reggel 8-tól, melyen a "Szövetség az Élő Tiszáért" felirat lesz látható.
>
A gazdák a meggyet a mi kedvünkért szedik le és hozzák Budapestre, ezért fontos, hogy el is tudják adni. Kérjük, hogy, ha teheti, ezt a levelet küldje tovább azoknak, akiket érdekelhet.

> Köszönjük a segítséget, találkozzunk szombaton, a piacon!

> Tisztelettel:
> Kajner Péter

> Szövetség az Élő Tiszáért
> 06-30-545-3140
> kajnerp@elotisza.hu
> skype:kajnerp
> http://www.elotisza.hu
>
>
> Ui..: Ez az első ilyen akciónk, de a jövőben szeretnénk megoldani a gazdák és fogyasztók közötti közvetlen kapcsolatteremtést, hogy jó minőségű, hazai
terméket vásárolhassunk. Akit érdekel ez a lehetőség (nem csak Budapesten!),
kérem, írjon.

Hulladék Munkaszövetség (HuMuSz)
Waste Reduction Alliance

1111 Budapest , Saru utca 11.
Hungary

tel/fax: (00 36) 1 386 2648
http://www.humusz.hu

'A rossz sikeréhez elég annyi, hogy a jók nem csinálnak semmit.' (Edmund
Burke)
Vendég
 


Sziasztok!

Pihizz tényleg sokat Csilla! Vasat szedsz? Fincsi lesz az a rántott karfiol, hidd el. :) Ma talán nincs annyira meleg, hátha jobb lesz neked is. Remélem babák azért megörvendeztetnek sok-sok rugdosással :D :D

Ildi! Akkor tényleg visszajött az étvágya, ez szuper :!: :!:

Dokiról annyit, hogy ma 13-18 -ig van rendelés. Akinek nincs időpont, az 13-14-ig mehet. Kérdeztem, hogy alvó gyereket is megvizsgál a doktornő??
A poén az, hogy reggel nézegettem a gyereket, és 1 kivételével az összes hólyag eltűnt :lol: :lol:
No komment.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Sehol senki? Remélem, azért mindenkivel minden a legnagyobb rendben!!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Nem voltam net közelben a hérvégén, apáztunk 24 órában, hiszen ezen a héten is úgy volt,h egész héten lent lesz, de lehet, ma hazajönnek, de ez majd. du derül ki.

Hogy vagytok?

Mi anyósoztunk a hétvégén, ott voltunk sokat (Fanni nagynénje leállamvizsgázott,volt kis party,Fanni meg ugye imádja a partykat,másnap meg itthon a nagybátyám névnapja,úgyhogy nem uncsiztunk :)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi! Akkor klassz hétvégétek volt! :D :D Lehet, hogy nekünk is jót tenne néha egy apamentes hét, hogy aztán örüljön a gyerekeinek. No mindegy.
Naggggyyyyonnn édik a képek! Zabálnivaló rajtuk Fanni. A hatalmas szemei, ahogy néz :lol: :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Csilla!!! Remélem jól vagytok!

Ildi! Klassz vonalzó.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Reni: Köszi, csak az idézet nem pontos rajta, de megoldjuk:)
Tegnap fodrásznál volt Fanni (most elöször) :)
Nagyon ügyi volt, min egy felnött :)
Kép
Apa ma is lement du,hivott minket is, de Fanna belázasodott, szerintem fogzik, de majd meglátjuk,igy majd jövöhéten megyünk vele, de holnap amúgy márj ön, igy most nem olyan hosszú idöre megy le.

Csilla,hogy vagy?
Vendég
 


Aszta!! Komolyan úgy ül ott, mint egy felnőtt!!! :shock:
Majd kérek képet, hogy milyen lett a frizura.
Nagyon magas a láza? :( Tudod, most nemrég Norbinak is volt az a magas láza, dokinéni mondta, hogy van most ilyen vírus. Csak láz, semmi más. Kapott antibiotikumot, de nem is váltottam ki, mert ugyebár elmúlt a láz. Akkor meg minek?! Remélem nektek is hamar elmúlik, a legjobb tényleg az lenne, ha csak a foga jönne.

Azért hadd siránkozzak. Péntek van, zuhog az eső, Levi nagyon szomorú, hogy ő így hogy fog Kárpátjátszózni. :cry: De mindenképp át kell mennünk, mert anyósomék Hévizen vannak, a szomszédot kérte meg, hogy locsolja a virágokat. Tegnap este 1/2 10-kor hívtak, hogy nem tudnak bemenni a lakásba :?

Mostanában úgy élvezem a játszóterezést. Mivel meleg van, a lusta anyukák nem jönnek le, hát nincs is konfliktus a játszón, Levi is sokkal jobban érzi magát. Nem viszik ki a motorokat szó nélkül, és nem úgy kerül vissza, hogy nincs rajta matrica. :lol: :lol: Nem mondom, én sem vagyok állandóan a gyerekeim fenekében (kettőben meg amúgy sem tudok lenni :lol: ), de itt azt csinálják, hogy kint ülnek játszón kívül a ház előtt árnyékban, és a gyerek (kb annyi idősek, vagy nagyobbak 1 évvel, mint Levi) bent azt csinál, amit akar.

Levi kapott névnapjára gyümis fűzőcskét Fakopáncsból. Nagyon szeretik mindketten. A dinnye, meg a katica a favorit.
:D :D

Lánykád szülinapján lesz a bölcsinkben szülői. Hát kíváncsi vagyok, anyunak ki kell vennie egy nap szabit, mert nem lehet gyereket vinni (délelőtt 10-kor) :shock:

Na szófosi vége.

Csilla merre jársz??

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Szia Reni!

Egy másik topicban épp ez a téma, a játszós túllaza anyukák..na én azon a véleményen vagyok,mint Te, a játszó nem gyermekmegörzö...

Fanninak 39 a láza, de voltunk dokinál, virus, 83783763876386 -an voltunk a héten ugyan ezzel állitólag.Nem kapott semmit, ha szombaton is lázas akkor ügyelet.Addig lázcsillapitás, tegnap hütöfürdüztetnem kellt, amig hat a gyógyszer mert nagyon kész volt már szegény :( Találkoztam egy másik anyukával az utcában, fia ugyan ebbe van benen, és neki se kara lemenni a láza. Én is csak azért vittem le dokihoz, mert nem akart lemenni, amúgy nem szoktam csak telefonálok.

Én is a gyümiset néztem ki a füzöböl-ugye milyen klasz hely?

Remélem levinek jobb kedve lesz azért!!! Most itt épp süt a nap de igaz,h a felhök között egy centin kb :)

Jó szülöizést!!!

Szülinapi bulink némiképp módosult,de majd elötte egy nappal kb.derül ki szerintem mi hogy lesz :)
Igy nem olyan egyszerü,h nem sajátban vagyunk.
De anyósnál nagy buli lesz másnap :) De lehet,h csak ott lesz buli,na mindegy, amig nem tudom én se addig nem is irok róla :)

Fodrásznál teljesen úgy ült mint egy felnött, mikor a motorral elesett, akkor a gyerekfogászati ügyeleten is úgy ült mint egy felnött, a dokinál is tartja fel a kezét a hallagtáshoz, szuszog,nyitja a száját, stb,oltásnál egyszer sem sirt,soha.

Ilyen tipus.

Ha azt csináltam volna, amit a mindent túlparázós igen fárasztó anyukám javasolt,h elötte kezdjem el napokkal mondogatni,h megyünk egy helyre ahol levágják a haját de nem fog fájni és szép lesz a baba,stb...akkor szerintem ,azaz ha nekem ezt igy elöadnák elötte napokig ,hát el is ájultam volna a fodrászat ajtajában :)

Mielött bementünk közöltem,h na akkor megyünk fodrászhoz és Fannika haját megigazittatjuk.Mivel velem (úgy,h az én hajamat vágták) volt már többször, igy nem érezte, úgy,h túl kellene misztifikálni egy hajvágást :)
(ma csinálok képet Róla)

De ebben sehol sem egyezünk anyámmal. aki maga a 2 lábon járó paranoia, de nagyon csúnya szinten sajnos :(

Na azt hiszem kicsit sokat irtam :)

Szép napot Nektek!

Csillllllla???
Vendég
 


Sziasztok!!Köszi ,hogy hiányoltok!!!Annyira fáradt vagyok ,hogy nincs kedvem semmihez.szerencsémre hugi jön ma is és takarit meg segit főzni is.Kedden voltam dokihoz és rendben talált mindent .azt mondta szép nagy babák.remélem augsztus közepáig kibirják odabennt.


Szegény Fanni :( Remélem csak a foga miatt lázas .nagyon ügyi volt a fodrásznál!!

Reni,árdekes a játszos dolog .én is tök pipa leszek ha ilyen anyucik lesznek majd a játszon,mert én sem dijazom azt ,amikor anyucik pletyiznek a gyerek meg azt csinál amit akar :evil: Nem augusztusban lessz szülői?

puszi mindenkinek!!!
s.csilla
 
 


egyszerre irtunk :D


Fanninak mielőbbi lázmentességet!!!!!!!!!!!!
s.csilla
 
 


Sziasztok!

Végül jól sikerült a nap. Amíg vártuk a zárfeltörő bácsit, addig Marciztak a fiúk, és délutánra olyan meleg lett, hogy csak na. Úgyhogy megvolt a Kárpátjátszózás is.

Norbi tekerte a biciklit a játszón, meg voltam vele elégedve :lol:

Csilla!! Örülök, hogy előkerültél, és hogy a fáradságon kívül minden okés, és a babák szépen fejlődnek. Csak így tovább!!
Augusztusban az oviban lesz szülői, most meg a bölcsiben.

Ildi! Levi is volt már fodrásznál, de ő se csinált belőle ügyet, igaz csak egyszer voltunk, mert én vágom a hajukat. Utoljára 2 napja tettem meg. :lol: Fanni láz? Remélem se híre, se hamva.

Most ennyire tellett.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvége?

Nálunk nagyon klasszul, szombaton T-Com Gyerekszigeten voltunk egy másik családdal együtt,vasárnap anyósnál a kertben pancsizott , kutyázott és megkapta apujától a szülinapi ajándékát is aminek nagyon - nagyon örült-le se lehet róla szedni azóta se :) (tricikli).
Mi felnöttek átbeszéltük a hétvégi szülinapi party részleteit,stb.

Reni: Akkor Levi is nagyon ügyes a hajvágásnál! Nálunk is csak anyu félt,h félni fog, 20 perc alig 2 évesen azért szép idö nyugton hajvágás közben , de Töle ezt fél éve is el lehetett várni, tényleg ilyen tipus, habár mostanában a dackorszak kezd kiteljesedni, de nem ilyen helyzetekben .

Csilla: Köszönjük, aztán virustól volt a láz, de én nem esküdnék meg erre sem, mert közben nagyon jön a foga, a 2 hátsó örlö egyszerre.De a torka is piros volt, úgyhogy egyszerre :(
Sokat gondoltam Rát tegnap, amilyen idö volt meg fülledt meleg:(

A babanaplónkban sok kép van meg videó, ha gondoljátok,fussátok át :)

http://fannihermina.blog.babaszoba.hu

Mi most ide készülödünk: http://www.lurkovar.hu/
A Picik Zenés Tornája foglakozásra, csütörtökön pedig ha úgy alakul kipróbáljuk az ovis foglakozást is.

Szép napot nektek!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Ildi! Örülök, hogy Fanni jobban van. :D Nekem a régi gyerekorvosunk mondta, hogyha jön a foga a gyerkőcnek, akkor legyengül az immunrendszere, és könnyen bekap ezt-azt, így könnyebben lázasodnak, vírusosodnak. Hát ez Norbinál mindig így volt sajna :(

Mi vasárnap délelőtt voltunk kint a gyerekszigeten, nagyon élvezték, Levit legjobban az óriáscsúszda hozta tűzbe, oda Norbit is felvittem, és együtt csúsztunk vagy százat, fülig ért a szája. Levi már tök egyedül ment föl, és csúszott. Tavaly is voltunk ott, akkor először együtt csúsztunk, alig lehetett rávenni, aztán alig lehetett elhozni :lol: :lol:

Nagyon jó természetű akkor Fannikád, mázlista vagy. Cuki a kisvonatban :)

Levi haverja Marci kapott egy futóbringát. Levi annyira odavolt érte, hogy a földön fekve sírt érte, ha visszakérte Marci. Neki is újdonság volt, szombaton hozta le először. Na, mondtam Levinek, hogy bocsi, de nem fogok 13 000-ért venni futóbringát a roller, gokart, bicikli, és a 4 motor mellé, de szívesen szétszedem a bicaját. Úgyhogy vasárnap délután úgy kelt, hogy akkor anya szedd szét a biciklimet, csinálj nekem futóbiciklit. Na, pedál le, pótkerék le, nyereg, kormány lejjebb téve, és kész a futóbringa. :D Nagyon boldog vele!! :lol: :lol:

Csilla!! Én is sokat gondoltam rátok, ez a hülye vihar minket is megviselt, remélem babukáid jól tolerálták!!

Norbinak nagyon sz@r éjszakája volt, 3/4 11-kor már újra kellett töltenek a 3 decis üvegét, amiből éjjel inni szokott. 4-től fél5-ig fent volt, és sírdogált, nem tudom, mi baja lehetett, az tuti, hogy fülledt volt a levegő, mert a vihar miatt csukott ablaknál aludtak. :? Úgyhogy 1/4 9-ig aludtak reggel. Levi amúgy is alszik eddig, ha hagyja Norbi. Az utóbbi időben mondjuk nem volt rá precedens.

Kisregény vége. Nemtom mit csináljunk ma. Főznöm is kéne :(
Ildi a Ti programotok nagyon jónak tűnik. Egy alkalom mennyibe kerül? Vagy csak minimum 4-et lehet "venni"?

Na sziasztok!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!!!Örülök,hogy telt mindenkinél a hétvége!!!


Nálam nagy meglepi volt,ugyanis hugomék nálunk aludtak és reggel apa sogorral kimentek a piacra .erre mikor hazajöttek anyukámmal állitottak be.hát nagyon joleső meglepi volt.eltitkolták előttem,hogy jön anyu.sajna ma már hazament,de ez a pár nap is nagyon jol telt . a frot ugy látom-érzem nem viseli meg a picurkáimat Hála Istennek!!!ugyhogy vagyogatok ,de csak üldögélve meg feküdözve.

Rakjatok fel képeket ,hagy lássam a szépséges gyerkőcöket!!!! Kép
s.csilla
 
 


Bocsi,az értelmetlen irásomért :oops: nem olvastam el csak elküldtem :oops:
s.csilla
 
 


Sziasztok!

Reni: Igen, jó természetü,a végtelen nyugalmat az apjától örökölte, habár Ö kicsinak volt égedelem nagynak nyugis én forditva :) Most kapott jó sok Dologelt az inyére meg tegnap este alváshoz Nurofent-nem is kelt fel éjjel sirva, azaz elötte se kelt del csak rengetegszer fájdalmasan felsirt :(
Érdekes, az eddigi 16 fog ennyire nem viselte meg, egyik sem,csak úgy kibújtak nagyjából.

Nagyon jó ötlet a futóbringa, nagyon edzi az egyensúlyérzéket! Vaterán lehet, h olcsóbabn hozzá jutsz, ha majd kell vissza a kerék erre, de nagyon klasszul megoldottad!

Elsö alkalom ingyenes a progikon, szerintem csak bérlet van de lehet,h van egyszeri belépö is.Mi csütörtökön újra nekifutunk:)
Mi aztán lekéstük a buszt, a következö 20 percre rá követi, addig rohangáltunk egy édes kiscicával a füves részen a házak között (ltp), barátkoztunk nénikkle-bácsikkal, virágot simoggatunk atán vissza mentünk a buszhoz, vártunk egy darabig, várt ott már két 2 gyerekes csajszi, megkérdeztem, nem e ment el a buszunk, mondták,h nem itt álnak és nem jött még...Tehát jó 10 percel elöbb elment hamarabb..Ja és ez végállomás............Bkv...

Na aztán inkább elmentünk játszózni, találtunk egy naon klasszat,persze nem volt nálunk semmi homokozós játék, egy anyukától megkérdeztem,h játszhat e azzal ami ott van, mondta,h az nem az övék, de ö ad szivesen.
Kicsit homokozott, aztán pedig megrohamozta a 10 éveskenek való mászókát (pedig itt van kicsiknek is, de neki mindig a nagy kell), aztán meglátott egy kisfiút akinél tüzoltóautó volt....................
El akarta kérni, de a kissác nem adta, Fanni kiabált ,h Tüzoltó Sam, kisfiú rohant elöle, Ö utána, harc hegyek, 10 másodpercenként szétszedtük öket, egyik sem engedett, de közben kiderük,t h egy ismerös anyuka kisfia, egy babatalin (topictali) már találkoztunk, habár nem beszéltünk sokat sajna akkor se, most is inkább indultam vele haza mert már ugyse akart volna mással játszani.

Megbeszéltük a kisfiúval meg Fannival is,h mi is hozunk máskor tüzoltós autót és akkor együtt játszanak :)

Fél1- aludt,1 órát (nem birja a frontot, tegnap 3 órát aludt du.), most udvarozunk,stb.

Holnap ha jó idö lesz akkor állatkertbe megyünk a kis barijával és az anyujával szülinap alkalmából, ha már apa nincs itthon, buli meg majd hétvégén lesz csak.
meg agyon fogom puszilgatni, kiindulva a tavalyi szülinapból :)

Csilla: Nagyon csini vagyol ! :)Örülök,h volt segitséged és ,hogy jól viselitek a babucikkal ezt az idöt!
Vendég
 


Sziasztok!

Csilla!!

Nagggyonnnn csini vagy!!!! És Máté nagyon helyes kispasas! Örülök, hogy jött anyud, biztos jó volt Neked :D :D

Ildi!!

Bkv.........

Jó állatkertezést holnapra, remélem szép időtök lesz.

Nekünk nagyon elcsúszott a mai napunk, a reggeli koránkelés miatt 1/4 3-kor aludtak el, de eleve fél2-re jöttünk haza, korábban nem is láttam értelmét, hát végül két órát aludtak, úgyhogy 5 után mentünk le. Futóbringával, és a biciklire valókkal, amiért áldom az eszemet.
Ugyanis Levi megtanult végre teljesen tökéletesen kétkeréken biciklizni, annyit megy, amennyit nem szégyenl!!! És egyedül is indul, szépen meglöki magát, lábak a pedálra, és ezerrel teper!!! :lol: :lol: :lol:

A képek: az eredeti futóbringa, és Levi átváltoztatott bicaja

Kép Kép

Aztán a vacsi utáni kukoricázás

Kép Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


BOLDOG 2. SZÜLINAPOT FANNINAK!!

Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Reni: Nagyon ügyes Levi a bringázással! Édesek a kukoris képek:)
Indulunk az Álletkertbe :)
Szép napot Nektek!

Kép
Vendég
 


Egyszerre irtunk-Köszönjük szépen !!!!!!!!!!
Vendég
 


sziasztok!!!


BOLDOG SZÜLINAPOT FANNINAK :!: :!: :!:

a srácok és Fanni is nagyon ari kukoricázás közben!

Tegnap majdnem korházba kötöttünk ki,ugyanis elég sűrű nyillallásaim voltak .aztán 3 magnézium után elmultak,de nagyon megijedtünk.ma apa itthon maradt és főz .azt mondja én csak feküdjek.annyira szeretem! tök jo fej :D

szép napot mindenkinek!!!
s.csilla
 
 


Húúú!!! Csilla! Szegény, biztos jól megijedtetek. Örülök, hogy elmúlt, és semmi gond!! Férjedet drágát pedig csókoltatom!!! Igazán klassz pasas!! Emelem kalapom! :P :P

Ildi! Remélem jól sikerült az állatkertezés, és tényleg agyonpuszilgattad a kis kétévesedet!! Fanni-kukori is cuki.

Na, nekem igazán jó napom volt. Bölcsiben ma volt szülői, hajó lett Norbi jele. Addig amíg ott voltam, anyukám vigyázott rájuk, játszóztak. Olyan édes anyukám van, csak ezért vett ki egy nap szabit Aztán mondta, hogyha van kedvem csavarogni kicsit, ő szívesen felügyel az alvóimra, hát naná, hogy mentem.
Úgyhogy vettem Levinek egy 4300Ft-os szandit 2550Ft-ért, Norbinak sikerült végre beszereznem egy úszósortot, irtó cuki, piros, és egy zöld béka vigyorog a fenekén 8) :lol:
No meg a boltban sem nyaggattak, tudtam locsogni is barátnőkkel, akikkel összefutottam. Naon jól esett :lol: :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


sziasztok!!!

Reni!!!Jajj de jo !!!Aranyos anyucid van!!!Tényleg jol esik néha egy kicsit barátnőzni meg vásárolgatni ugy,hogy nem kell állandoan figyelni a gyerkőcökre 8) Nálam nemtom mikor lessz ujra ilyen :) :roll: Köszi az apa bokot :lol: Ma is kora reggel felkelt és felmosott :P Na jo azért a te apucid védelmében irom,hogy a drágámnak nem időhöz kötött a munkahelye :D egyébként tegnap nagyon fini lett a kaja amit produkált (mondjuk a pácolt husit kellett betolni a sütőbe meg tejfölös kruplit készitett hozzá)

Hogy állsz a munka kereséssel?


Ildi hogy éreztétek magatokat és mikor lessz a szülinapi party?

pussza nektek!!
s.csilla
 
 


Munka?? Kényes téma....... :oops:

Annyira nem akaródzik bölcsibe adni Norcicit. :cry: :cry:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Csilla: Nagyon rossz lehetett a majdnemkorházas rész, drukk, h több ilyen meglepi ne legyen, csakis jó!!!

Reni: Örülök,h tudtál egyet shoppingolni csak úgy csajosan, jól tud esni az tény :)

Mi épp most értünk haza Újpest Központból gyalog oda-vissza...Épp elég volt :)De vettünk mi is pár dolgot és megrendeltük a tortát-sima,csokis-tejszines,kis tüzijáték,felirat és egy szééép fehér 2-es gyertya :)
Vettünk nekem Fannival 2 klassz felsöt a NewYorkerben,és egy csini halászfarmert, a centrum melleti elsö utca balra a föbejárat felöl,nagyon sok naci van minden méretben és márkás (ja és normális áron).
Pincehelyiségben van de segit levinni a babakocsit az eladósrác 8) :D

Mi aztán állatkertben nem voltunk mert jöttek Fannihoz vendégek szülinapján, de másnap eljutottunk arra a tornára amit irtam-nagyon-nagyon jó, imádta, 50 perces irányitott foglakozást végig csinált ,az utsó 10 percben kezdett elkalandozni csak,de fél órával elöbb ott voltunk,és addig is játszott igy akkor már fáradt volt,nagyon ügyesen (korának megfelelö a mozgása, pár dologban annál is fejlettebb állitólag), szaktanár vezeti, szuper a hely, van zenés foglakozás is, azt is meg fogjuk nézni jövö héten, ill. helyben van Gekko,amire akartam már vinni, oda jövöhét csütörtökre van idöpontunk felmérésre.

Apa nemsokára hazaér, igy mikor felkel a du. alvásból már itt is lesz,nagyon fognak egymásnak örülni, már ma is azt mondta az apjának a telefonba, mikor beszéltek,h :Apuci,gyere-gyere hamar,mikor jössz? :lol:

Ma még elugrunk a Gulliverbe a partykellékekért :) Persze mivel lány szülinap igy minden Thomasos lesz :lol: :shock: :lol: De ha egyszer azt szereti ? :)

Szép napot Nektek!

(Ö választhatta a könyvét ki,mikor mentünk átvenni a könyveimet a Bookline-ba) :)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Ildi, örülök, hogy jól sikerült napokon vagytok túl!! A kiscsajod meg nem semmi a Thomas-mániájával! :shock: :lol:
Sokszor mentem már el amellett a farmeros mellett, mert nem messze tőle van az a pelenka nagyker, ahol veszem a pelust Norbinak. József Attila utca.
Hol rendeltétek a tortát? Harangvirág? Vanilin? Horváth? Vagy?

A kép édi, vagyis inkább Fanni édes rajta. :D :D

Mi tegnap szokás szerint 13.kerületeztünk. Nagyon szuper volt ismét :lol:
20 percet röpiztünk a játszón tűző napon, sikerült egyet vetődnöm is a labda után, amit nem kellett volna....... Rekortánnal van lerakva a játékok alatt, és ahogy rászóródik a kis kavicsos homok........aúúúúú.
A fiúk vizeskedtek, virágspricnikkel, vizipisztoly hegyekkel vízicsatáztunk, mi felnőttek is. Úgyhogy móka, kacagás volt. Jaj, annyira felszabadult volt a hangulat. A férjem meg egy barom, hogy mindebből kivonja magát, azt mondta 3/4 6-ra ért haza, és utána csak evett, és jött értünk, de megnéztem, és 15.06-kor már netezett.....Béna. De az ő baja, mi nagyon jól elvoltunk, és ez a lényeg.
Levi annyira ügyin bicajozik már, hogy néha állva is megy, ismét használja a kontra féket, nem csak a vadiúj szandiját fékezéshez. :D

Holnap megyünk!!! :lol: :lol: Alig várom!!!!!!!!!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Csilla! Visszajelöltelek!

Egy hét múlva jövök!!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: