Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Na, jól eltűnt mindenki, vagy van egy másik hely ahol nagyobb újpesti élet van?
Elég ramaty helyzetbe kerültünk. Zsófi szeptemberben lesz két éves, muszáj lenne dolgozni, de a központi bölcsiből elutasitottak minket, mondván, hogy már igy is 80 elutasitólevelet küldenek ki, Zsófit már be se irja. Mondták, jelentkezzek majd a kimaradók helyére. Mennyi esélyünk van? Szerintem semennyi... mindegy.
Szóval úgy gondoltam most elébe megyek a dolgoknak és megpróbálom 2010 szeptemberre oviba iratni. Lehet ennyire előre? Tudtok ajánlani jó ovikat?
Köszi,
Ági

Ági

Kép
Kép


Szia!

Sajnálom a bölcsis dolgot :(

Mi tesót mikor pocakban van már iratom majd a bölcsibe azzal a dátummal amikor 2 éves lesz.

Oviba nem tudom,h van e igy várólista, de próbáld meg!

Én ovikat ismerni nem ismerek de amiről csak jót hallottam az a Dalos és a miénk az ÁMK, de a többivel nem is igen foglalkoztam,igy ez persze gondolom nem segitet sokat.

Én nyitottam egy topicot az anyatanyán is újpesti ovik cimmel, meg itt is van sok újpesti topic de kifejezetten állnak,nem tudom miért,pedig vannak gyerekek itt is :)
Vendég
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 

 
 

Hello!

Innen jön valaki Babanet talira?
Vendég
 


Sziasztok!
Én Káposztásmegyeri vagyok. Ha valaki onnan van, írjon!
:)

Andi

KépKép
 
 


Hahhhó van itt valaki :D
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: