Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Viki!
Szépek vagytok a képeken! Látod, csak jó időben nyaraltatok :wink:

Kia!
Nagyon jó az új vonalzód! A kép szuper :lol:

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi Gani.
6 nap múlva 13 évesek lesztek?
GRATULÁLOK!!! :P

....nem kell vennem új teszet - ma megjött...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Mindenki nézzen privit,fontos! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Na nekem az a másik bonyolult. Nikát megtaláltam neki írtam privit, de Boszit nem találom. Nem tudom, hogy kell jogosultságot kérni...

 


Sziasztok!


Megvagyunk, ma voltam orvosnál, szépen tart a méhszáj, de továbbra is minél többet pihenjek.

Privit nem kaptam, Ti már át is mentetek más helyre?

Viki,
Látszik, hogy szupi volt a nyaralás, Fanni annyira jókedvű, aranyos kislány :)

Gani,
Hatalmas gratula az évfordulóhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Kia,
Mizujs? Úgy értem, a teszteléssel?
Ja, és még egy. Nagyon megtetszett az ágy, amit Levinek rendeltetek. Meg vagytok vele elégedve? Levi szereti? Mennyire macerás összerakni? Stabil úgy? Mi is gondolkozóban vagyunk, hogy ilyet veszünk.....

Boszi,
Megvettem a legújabb Kismama magazint :) és kiket látok benne??? :lol: :lol: :lol: Furi, hogy ott Gabika második nevével vagytok feltüntetve....
Ja, és tegnap érkezett Tőled 3 üres sms. Lehet, hogy Gabika garázdálkodott??? :roll: :lol:

KépKépKépKép
 
 


Sziasztok!

Gani
GRATULA!!!

Boszi - majd megnézem a másikat.... alig van időm... Levi most is későn aludt el.. lassan ébred...

Helga
Levi szereti az ágyat - nappal azon alszik. (most is)
Stabil... de csak 50 kg-ot bír el.
A sógornőm férje rakta össze - egy óra sem volt neki egyedül (Apa akkor melózott,
ők pedig épp itt "nyaraltak").

Pihenj sokat!!
...lagalább a hónap végéig tartsatok ki!!! ...és maradjon bent a hugi. :wink:

A teszt? ...a második neg. lett. ...de majd a következő :lol:
Azt olvastam, hogy az össz terhességből 20 % -ában elindul valami... de leáll
(vagy genetikai ok vagy más gond miatt - ezért volt az, hogy +, aztán - )...
és legtöbbször nem is tudják a nők, hogy "terhesek" voltak .

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Helga!
Örülök neki, hogy jó híreket kaptál a dokitól! :wink:

Köszönjük a gratukat!

Kia!
Igen, ez így van! Minden nő az élete során kb.100-szor esik teherbe!
És átlagosan 98-szor "elvetél".

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Boszi - néztem a másikat és regisztráltam is... de... :?:

...nálunk 3 napja nincs cici :roll:
Tegnap már nem is kérte... kicsit hiányzik Nekem :oops: ... de lassan le kell már szoknia...

Tegnap fogdoki - gyökérkezelés... ma már nem fáj semmi végre :oops:

Ma elmentünk tüdőszűrésre.. (3-4 éve voltam utoljára a szülés, szopi miatt) - azt mondták,
hogy 30 év alatt nem kötelező (még van néhány hónapom addig) és vigyek beutalót, ha akarok...
Szép... mi lesz, ha összejön a tesó? ...nem megyek ismét 3 évig?!

Többiek? Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Viki
Ha nem jönnék holnap: (előre is)
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hellóka!



Ide már nem ír senki??? Átmentetek máshova?
Ha igen, légyszi írjátok meg nekem is az új helyet. Sajnálom, hogy itt már hosszú idő óta nem jelentkezett senki.

Mi jól vagyunk, még egyben :)
A méhszáj már 2 ujjnyira nyitva van, úgyhogy lehet, hogy nemsoká szülünk!!!!!!!! Erősen parázom :)

KépKépKépKép
 
 


Szia Helga!
37.hét.... hogy repül az idő :shock:

Nem kaptál privit az új helyről?

A 2 ujjnyi (vizsgálat) után 10 órával Levi már kint is volt. :roll:
(de a nagylány várhatna még 1-2 hetet)
DRUKK!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! Nem használtam még a társalgót,de lécci most segítsetek, nem békási anyuka vagyok, de a környéken lakunk... egy gyerekorvosról szeretnék infót dr. Székely Zsuzsannának hívják (Csobánka téren rendel) Szeretnék váltani dokit, azért lenne fontos a segítségetek. KÖSZI előre is! Tünde :)


Szia!

Én nem ismerem a drnőt, de továbbitottam a többiek felé a kérdést.

DRUKK!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia !

Köszi a segítséget, remélem valaki ismeri a doktornőt... olyan nehéz jó gyerekorvost találni, sajnos az előző félrekezelte a kislányomat (Petra 5 éves múlt nyáron), bizalom már nincs a doki fele, ezért keresek másikat....

Nagyon édi a LeviManó!

Üdv: Tünde


Szia Tünde!

Sajnálom :(

Köszi a dícséretet!

Nekünk Dr. Megyeri E. volt a dokink... nagyon kedves és jó doki...

Ha valaki ismeri és ír - továbbítom neked... :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok ha megengeditek. Mi is Békásmegyeren lakunk (hegy felőli oldalon), férjemmel-kislányommal-és a kutyusunkkal.Kislányom Maja 1 hete volt 1 éves. Okt. 23-án született tavaly, a Szent Imre Kh.-ban, 3,5 kg-mal és 56 cm-el. Sok évet vártunk rá. Nyugodt-kedves-mosolygós baba.(kivéve most,h. fogzik :-) Szivesen ismerkednék más békási anyukákkal is. Tünde: nekünk a Székely Zsuzsanna Drnő a gyerekorvosunk. Pü-ben szivesen leirom az eddigi 1 éves tapasztalataimat vele kapcs.-ban ha gondolod. Szép estét, jó lenne ha irnátok! Sziasztok: Szilvi

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziszqo írtam privit! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok! Én is 3. kerületben, Békásmegyeren lakom, és van egy 2,5 hónapos babám, aki 4 héttel korábban született az idejénél. Van egy gyerekorvosom, a hegy felől lakok, és váltani szeretnék. Gondolom nem lenne ildomos a hegy felőliben másik dokit választani, esetleg a Duna felőliben tudtok valakit ajánlani? Köszi.

 


Szia Remény!
Én sajna nem tudok segíteni (nekünk is a hegy felőliben volt dokink), de írtam a többieknek, hogy nézzenek be ide...

....vagy már azóta váltottál?

Remélem jól vagytok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Remény!

Mi a Duna felől lakunk,ajánlom a Kozma doktornőt,szerintem nagyon aranyos! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Kedves Anyukák,Kismamák és Mindenki!

Figyelmetekben ajánlom most induló honlapom:

www.pokroc.hu

Üdvözlettel:
Gyöngyi
 


Gyermekfelügyeletet vállalok olcsón otthonában 1 éves kortól!

Nagy gyakorlattal rendelkező fiatal, mosolygós lány rugalmas időbeosztással vállal:
Gyermekfelügyeletet 1 éves kortól, akár beteg gyerekre is szívesen vigyázok
Korrepetálást vállalok kisiskolásoknak, általános iskolásoknak bármilyen tantárgyból

Elérhetőségeim:
Horváth Zsófia, 30/837-6264, horvath.s.zsofi@gmail.com

Kép
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
bernadettbianka
Budapest III. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: