Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gyöngyösi és gyöngyös környéki anyukákat várok a topicba!

Ancsi

KépKép
KépKép
 


Szia Ancsi!

Igaz a mi topikunkban még nem mindenki kismama, de szeretettel várunk, ha írsz hozzánk: Szülészetek, kórházak csak regisztráltaknak - Gyöngyösi kórház.

Judy-T
 
 


Sziasztok!
Ha hozzászólás nem is született :( de azért látom többen megtekintettétek az oldalt :) :)
Szeretném, ha egy kicsit fellendülne ez a topic is, így továbbra is várom a gyöngyösi és Gyöngyös környéki anyukák, leendő kismamák írásait!!!! :)

sziasztok,
mindenkinek szép napot,

Ancsi

KépKép
KépKép
 

 
 

Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Itt továbbra is gyöngyösi és gyöngyös környéki anyukákat, apukákat, nagymamákat, nagypapákat....keresek :)

csak halkan jegyzem meg: ez itt nem a keres-kínál oldal....arra megvannak a speciális topicok :roll:

Ancsi

KépKép
KépKép
 


Halihóóóóó :roll:
Tényleg nincs senki Gyöngyösről és környékéről???
:roll: :roll:

KépKép
KépKép
 


Szia,én Gyöngyös környéki vagyok,pontosabban Hatvanból írok!
Nemtom mikor nézek be legközelebb,irj ha gondolod,amint tudok válaszolok!Szia :D
 
 


Sziasztok!

Én nem közvetlen Gyöngyös környékén lakom. Tőle kb 25 km-re, Pásztón lakunk. Viszont Gyöngyösre jártam fősulira, és a legjobb barátnőm is gyöngyösi.
Van egy 20 hónapos gyönyörű, okos de nagyon rosszcsont kisfiam, Szilárdnak hívják. Én Bpesten a SOTE II Klinikáján szültem császárral. Volt is egy gyöngyösi szobatársam, de sajnos a nevére nem emlékszem.

Ancsi! Látom Neked két kisfiad van. Milyen két fiúval az élet? És milyenek a fiúk?

Az enyém örökmozgó, egy percig nem ül le. Ha gyerek társaságban vagyunk látom, hogy 5 gyerek nem mozog annyit mint ő. Mostanság ránktört a dackorszak is, így mindenért hiszti van ezerrel.
Elég nehéz vele, de azért persze nem adnám a világ minden kincséért sem őt. Nekünk ő a második babánk. Az eslő kislány volt, de sajnos ő halva született a 39. héten......itt a pásztói kórházban.

Ha van kedved írj magatokról. Remélem hamarosan jössz, illetve jöttök Ycával és írtok magatokról. Én egyébként a Nógrádi topocban szoktam jelen lenni, de ha össze jön egy jó társaság ide i szivesen benézek!

Üdv.
Szuzy

Kép
 
 


Sziasztok!

Hihetetlenül örülök, hogy végre írt valaki.... :lol:
...és mindjárt ketten is!!! :lol:

Vica!

Örülök, hogy jelentkeztél és szerintem Hatvan belefér a gyöngyösi topicba! :wink:
Írj magadról, hogy éppen hol állsz a babaprojektet illetően, babát vársz, vagy már vannak gyermekeid?

Szuzi!
Neked is nagyon örülök!! :D
Én is a gyöngyösi fősulin diplomáztam 2002-ben (akkor született a nagyobbik fiam is) Te milyen szakon?
Én környezetgazdálkodási mérnökin.

Nagyon sajnálom ami az első babáddal történt. Mi volt a gond?
Istenem, átélni ilyesmit.... :roll: a legszörnyűbb dolog a világon.
Én is két babát veszítettem a fiúk előtt, az első 14 hetes, a második 9 hetes volt. Ezt is nehezen dolgoztam fel, elképzelni is nehéz, te mit éltél át.
Nekem hormonális gondjaim voltak, alacsony volt a progeszteron, ezért nem maradtak életben. Aztán a sok utánaolvasás a témában rávezetett a miértekre, az orvosi vizsgálatok igazolták ezt, ezért amikor teherbe estem, azonnal hormonpótlást kaptam, ahogy a hormonhiányos tüneteket produkáltam, így születhettek meg a fiaim.

Nagyon jó testvérek, imádják egymást, persze van, amikor a játékok miatt veszekedés tör ki, de ez ritkán van. Talán azért mert Barni sokkal nyugisabb gyerek, így általában ő enged, sőt nem is provokál ki ilyen helyzeteket.
Bálint már okos nagy óvodás, jövőre már indul a suli. :)

várom a válaszotokat,
üdvözlettel,

Ancsi

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Ancsi! Nagyon sajnálom ami veletek történt.
Nem tudom mostanában miért van ilyen sok vetélés. A jó környezetei ártalmak, a natúr méreg nélküli ételek és a jó sok stressz biztos nem tesznek jót!
Az első babó annyit ficánkolt, hogy a feje alá csúszott a köldök zsinór és elnyomta a keringést. Egyébként nagyon nehéz terhességem volt végig. Most erről nincs kedvem írni, majd egy másik alkalommal.

Egyébként kaptam egy privit amiben egy másik gyöngyösi topikba invitálnak. Még nem néztem utánna, hogy hová is pontosan.

Én még 1997-ben diplomáztam mezőgazdasági mérnökként, növénytermesztési szakirányon. Sajnos nem túl kelendő szakma mostanság, sőt. Úgy lenézik mintha ingyen osztanák ott a diplomát pedig igen kemény volt.
Én szülés előtt a K&H-ban dolgoztam Pásztón. Ti mit dolgoztatok?

Na most megyek aludni kellene, amikor lehet.
Jó éjt! Gyertek gyakran!

Kép
 
 


Sziasztok!

Én egy kicsit mindenkihez csatlakoznék. Már nem kisgyerekes anyuka vagyok, hanem nagylányos. A lányom, Vivien 12 éves. Egyébként 11 éve Hatvanban lakunk, Szurdokpüspökiben voltam gyerek. Pásztón szültem (rossz tapasztalatokkal) és Gyöngyösre jártam szakközépbe. Mindenhol egy kicsit.

Mi most tervezzük a második babát (már több mint két éve), de nem igen akar összejönni. Tizennyolc évesen szültem a lányom, így úgy gondoltam 26 évesen még ráérek. Most meg egyre többször eszembe jut, hogy lassan kifutok az időből.

Üdv mindenkinek
Mónika
 


Sziasztok!

Látom nem nagyon pereg a gyöngyösi topic, de azért megpróbálkozom, hátha valaki még benéz néha.

Habár még nem vagyunk 100%-an gyöngyösiek, pár hónapon belül költözünk Pestről Gyöngyösre. A párom ott született, és gyermekként én is minden nyarat Vörösmarton töltöttem a nagyinál, így nem jelent érvágást felköltözni a hegyekbe. Sőtt! :)

A Kisfiam 9 hónapos, és már előre örülök, hogy nem Pesten kell felnevelnem. Nemrég vettünk egy telket Gyöngyösön, ott fogunk építkezni idővel, de addig is míg ezt nem kezdjük el, leköltözünk egy lakásba, mert a páromnak Gyöngyösön van a munkahelye, és én is a KRF-re járok, így minden egyszerűbb lesz.

Remélem olykor-olykor benéz még ide valaki a környékről.
Addig is üdv mindenkinek

Amia

 
 


Szia Amia!
Üdvözöllek a gyöngyösi topicban :)
Jól látod valóban nem pörög ez a topic, ugyanis átszállingóztunk a másik gyöngyösi topicba, ami ez alatt van (Gyöngyös és környéke - most már éljen ez a topic rendesen - című), gyere át oda,
várunk szeretettel!!!!


üdvözlet,
Ancsi

KépKép
KépKép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron