Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Kép
Kép

KépKép
 
 


Szia! :)
Mekkora mar Andrisod???!!!! :) Lassan tenyleg ideje kibujjon az elso foga. Kepzelj Jázminnak kiderult,hogy mar kibujt az elso csontfoga, pedig meg csak most lett 5 eves! Nagyon ledobbentem!
En kozben elhavazodtam. Solymáron az egyik suliban megkertek,hogy tuzoltas jelleggel helyettesitsek egy tanarta, aki egyik naprol a masikra szoren-szalan eltunnt,igy most total kaosz van az eletunkben. Ma dobbentem ra mennyire megviseli a csajokat, mikor Panka felebredt a du.i alvasbol es mar indulnunk kellett Solymárra es szegeny elsirta magat,hogy nem akar menni, SEHOVA :( Nagyon megsajnaltam,de mar csak 2 honap van hatra, es epp par nap lazitas jon! :)
Utalom ezt a ramaty idot!!!
Es milyenek Andrissal a hetkoznapok? Ilyennek kepzelted a babazast?
Jo ejt! :)
Norka
 
 


Szia Norkini,
nem tudom hogy ilyennek képzeltem-e a babázást.. tényleg kitölti az ember napját, de csak úgy, hogy nem unatkozom, nem úgy, hogy nem marad időm semmire :D
azt hiszem Andris elég strapabíró gyerek, jól tudom kezelni már... most pl, 8 óra lévén, meg hogy kezdett nem ellenni a kiságyában átpakoltam a mózesébe (este a hálózsobánkban van, amig el nem hagyjuk szülők a nappalit) plüssállat mellé, betakar, puszi és nyikk nélkül elaludt :lol:

sokat jövünk-megyünk, nagyszülők is odáig vannak, szóval csupa jóóó

Solymár.. a lányokat viszed magaddal, amíg tanítasz? ki vigyáz rájuk?
Ramaty idő mondjon le!
akarok már a millenárison napozgatni!!!

nem tudod, a zöld pétert végleg megszüntették?vagy újraépül (ami nehezen elképzelhető a mostani állapotokat láttán)

és még egy: pumpóról ne tudsz valamit? ha ól tudom, más topicokba is szokott írogatni, majd keresgélem

jó éjszakát

KépKép
 
 

 
 

Sziasztok lányok!!!
Jól eltűntem, de mindenféle összejött körülöttünk... nekem a derekam többször is, aztán mellgyulladások magas láz és minden ezzel járó dolog. Sajnos elapadt a tejem, Balázsnak kimosták a könnycsatornáját, kötőhártya gyulladása volt és ilyenek. Szóval ezért nem jelentkeztem - sok volt ez egyszerre!

Most már minden rendben velünk, szerencsére! Lassan visszaolvaslak titeket:)

Andrisnak BOLDOG HÓFORDULÓT! Tényleg milyen nagy:) És ilyen ügyesen ül már?! Hát Balázs nem forog meg semmi ilyen extrázás ... de gyarapszik rendesen 8,6 kg és 70 cm:)

Ami a sok rossz hír mellett legalább jó hír, hogy nagyon jól beindult a webáruházam... a vevők kiszolgálásával is majdhogynem el vagyok havazva!

Na szép estét Nektek!!! És talán már sürübben vagyok.... :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
 
 


:D Kismamák Figyelem! FÜLBELÖVÉS Újszülötteknek illetve CSecsemőknek! Speciális EU. által szabadalmazott,nikkelmentes orvosi titánium és orvosi plasztik fülbevalóinkkal.A Fülcsik svarowsky kristálykövesek,több méretben, nagy szinválasztékkal,kifejezetten a babák igényeinek megfelelően kialakitott ún.pillangós hátsó résszel ami nem szúrja a fülüket.(Egyedi eldobható kapszulás rendszerrel,100% sterilitással) Érdeklődni telefonon:30/2468247 Kecskésné.M.Timea Kép http://www.hu.blomdahl.com/
 


:D Kismamák Figyelem! FÜLBELÖVÉS Újszülötteknek illetve CSecsemőknek! Speciális EU. által szabadalmazott,nikkelmentes orvosi titánium és orvosi plasztik fülbevalóinkkal.A Fülcsik svarowsky kristálykövesek,több méretben, nagy szinválasztékkal,kifejezetten a babák igényeinek megfelelően kialakitott ún.pillangós hátsó résszel ami nem szúrja a fülüket.(Egyedi eldobható kapszulás rendszerrel,100% sterilitással) Érdeklődni telefonon:30/2468247 Kecskésné.M.Timea Kép http://www.hu.blomdahl.com/
 


Sziasztok!
A II, ker. Szpáhi u. 8 alatt ujabb Sünizene helyszín van alakulóban délelőtti időponttal (eddig a környéken csak du. volt Süni). Várlak Titeket szeretettel!!!! :) :)
Nóri
www.sunizene.hu
 
 


Sziasztok! Elnézést a zavarásért!
Egy fotoretusálással foglalkozó oldalt szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:
http://www.photoretus.mlap.hu/
- régi, megfakult, elszíneződött, rongyos képek felújítása
- képek megyszépítése, rengeteg lehetőséggel
- montázsképek készítése babáról, esküvőről
Kérlek nézz körül nálunk, nagyon korrekt áron dolgozunk!
Kép
 


Kedves Mamák,

Szeretném felhívi a figyelmeteket egy egyszerű, játékos vizsgálatra amit a Közép-európai Egyetemen belül az új babakutató laborunkban folytatunk. Mellékelek egy szorólapot is, amin több információ van.
Ha van kedvetek hozzá, megnézhetitek a www.babakutato.hu weboldalt és több kérdésre is választ találtok.
Ha még mindig marad válaszolatlan kérdésetek, én szívesen válaszolok.

[/img]htt felhívás [/url]

Üdvözlettel,

Tóth Mária
Közép-európai Egyetem
Babakutato labor
tel: 36-1-8833340
mobil:06304625942
 


Sziasztok!
Mielőtt valaki rendelne dekoracio-Orsitól, nézzétek meg a művét a szegedi adok-veszek topikban! :( :evil:

Nóra
KépKép KépKép
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


SZIASZTOK!

nemrég szültem, szeretném figyelmetekbe ajánlani,

www.elintezzuk.hu :D

itt van lehetőség, a szülés utáni össszes adminisztrációt
GYED,GYES,GYÁS, családi, anyasági, taj, lakcím, stb...
1 azaz egy helyen intézni és nem kell nyolc ablaknál
kétszáz számot húzni és senkinek se kell tuszakodni a hivatalban! :shock: :?
háztól házig hozzák viszik...tök jó, nézzétek meg! 8) :lol: 8)
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!


Reklámozok egy kicsit, jó? Ha nem szeretnétek, lapozzatok nyugodtan tovább!

jól árasított társasaink és készségfejlesztők kisebb gyerekeknek

Szívesen segítek választani, ha esetleg a családban valami távolabbi rokonnak kell ajándék és nincs ötleted. gyereknek, felnőttnek egyaránt tudunk jópofa, újszerű ajándékot. Jobb, mint egy üveg ital! Rendelhetsz a weben www.jateksarok.eu vagy megtalálsz a Győri Anyukák topikban is.

Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép
 
 


Gyermekfelügyeletet vállalok olcsón otthonában 1 éves kortól!

Nagy gyakorlattal rendelkező fiatal, mosolygós lány rugalmas időbeosztással vállal:
Gyermekfelügyeletet 1 éves kortól, akár beteg gyerekre is szívesen vigyázok
Korrepetálást vállalok kisiskolásoknak, általános iskolásoknak bármilyen tantárgyból

Elérhetőségeim:
Horváth Zsófia, 30/837-6264, horvath.s.zsofi@gmail.com

Kép
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron