Új privát üzeneted érkezett!

Másfél éves kislányommal keresünk játszótársakat.

Anetta
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót! (írd bele kérlek az e-mailbe, hogy a Babanetről jössz!. )
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Hát, úgy látszik ez nem fog menni, mindenkinek van már játszótársa vagy senkinek sem hiányzik. Mi a nyár elején költöztünk ide, a barátok meg vidéken/külföldöm, kicsit egyedül érezzük magunkat... Várandós anyukák társaságát is keresem.

Jó lenne, ha valaki írna!

Anetta
 
 

 
 

Köszönöm, de nem vásárolni szeretnék...

Anetta
 
 


Szia!

Mi 12.kerületiek vagyunk,a MOM Park mellett lakunk és most 2 hónapos a kislányom. Ha játszótársnak még fiatal is, de mi is eléggé egyedül vagyunk...
 


szia Szanette!

Írtam e-mailt, megkaptad?

Anetta
 
 


Sziasztok!
Mi Budaörsiek vagyunk, de a legelején úgyhogy sokat járunk a Mom Parkhoz sétálni, bevásárolni, stb. A kisfiam január 5-én született ( a vonalzómat még nem volt időm lecserélni) hasonlóan Szanetthez. A nagyfiam pedig 6 éves őt is a XII. kerületbe visszük oviba. Ha tudtok akkor benne vagyunk valamilyen babás programban vagy addig is növünk és később mehetünk együtt játszóterezni.

Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért!

Ha valakit érdekelne egy új babakerítés, akkor jelezze, kérem privibe!
Mi sajna egyszer sem használtuk, mert anélkül vettem meg, hogy gondolkoztam volna! Pici lakás, nagy kerítés

új, extra nagy járóka, babakerítés. A járóka 7 elemből + 1 ajtóból áll. Egy elem 1 méter széles, és 70 cm magas. A Járókát az igényeknek megfelelően lehet felállítani. Mivel nincs alja, a helyiség adottságaitól függően lehet különböző nagyságú, ill. szögű ( 4,5,6,7,8 szögű) járókát kialakítani. Az összes elem felhasználásával átmérője 2,7 méter! Több gyereknek is ideális, elegendő tér van a játékra, a baba nem érzi magát úgy bezárva, mint a hagyományos négyszögletűben. Kertben, teraszon is felállítható. Helyiség egy részét le lehet vele keríteni, vagy gyerekekre veszélyes tárgyakat elkeríteni, pl. kandalló köré felállítani.

Kép Kép Kép Kép

Kép
 


szia Barbi!

Mi meg már szinte Budaörsön lakunk, annyira a kerület szélén vagyunk. csodás kilátásunk va pl. a Kikára :)
Szanettel már egyeztetjük a MOM Park közeli randit, remélem a jövőhét elején összejön.
melyik oviba jár a Nagyfiad?

üdv, anetta

anettam@citromail.hu

Anetta
 
 


Szia Anetta!
Jó kis kilátás. Akkor nekünk csak annyi a különbség, hogy mi lenn vagyunk a völgyben ezért nem ugyanazt látom amit te. A Micimackó magyar angol oviba jár a kisfiam, de már csak másfél hónapig, mert jövőre iskolás lesz. A temető felől megyünk át a Denevér utcán aztán a Költőn ki az Istenhegyire és le a Diósárok úton naponta kétszer.
Kislányod mikor született Januárban ugye? Nekem január 5-én a kisebik fiam és most 6,2 kg és 64 cm. Ti mekkorák vagytok? Átfordul már? Szóljatok a találkozóró nekünk is jó?Szia Barbi

Kép
 
 


Szia Barbi!

Jó kis túra az ovi reggelente, ja meg délután... Ennyire klassz ez az ovi, hogy megéri vagy csupán kényszerpálya?

Én is szeretem ezeket a kis hegyi utcákat, bár a Diósárok télen nem gyenge...

A mai randi nem jött össze, túl rövid ez a hét (ami ezért nem olyan nagy baj!), de a jövő hétre tényleg összehozhatunk egy kis babázást.

Ma du. ugyan voltam a MOM parkban, de csak egy villámbevásárlásra. Elég kihalt volt.

Szanett kislánya kb. egyidős a kisfiaddal, ez én egyszem leánykám most múlt kettő éves áprilisban. 10-11 kg között van, 84 cm.

Jövő héten Neked mikor lenne jó?

Anetta
 
 


Sziasztok!

Remélem valaki még olvassa az oldalt.. 4 hónapos kisfiammal keresnénk anyukát (kákat) normafa és mom park környékéről.

üdv
 
 


Szia Barbi!

én még néha-néha benézek...
ha van kedved dumcsizni, inkább írj e-mailt, az gyorsabb és egyszerűbb.

üdv, a.

anettam@citromail.hu

Anetta
 
 


Sziasztok Lányok! Ha esetleg bekukkantotok, írtam Nektek privit, Anetta Neked pedig mailt. Jó lenne bandázni a MOM Parknál! :)
 


Halihó, nem tudom, hogy jár-e még erre valaha valaki... minden esetre hasonló cipőben járok, mint Anetta.
A környéken lakom, a kisfiam most 1 hónapos, és a környezetünkben nem nagyon ismerek babázó anyukákat, jövőbeni játszótársakat Boncának. Anetta, Te már biztosan megtaláltad azóta a társaságod, de ha mégis úgy gondolod, örömmel veszem a jelentkezésed, vagy bárkiét, aki kedvet érez hozzá.
Petra
 


szia Petra!

Túl sokra nem mentem a kereséssel, illetve sikerült összejönni egy velem egyidős anyukával, akinek alig idősebb a lánya, mint az enyém. Bár én naivan nagy bandázásban reménykedtem....

Ha van kedved, írjál magatokról, merre laktok, stb.

anettam@citromail.hu

Üdv, anetta

Anetta
 
 


23-as méretű vadiúj superfit hótaposó bakancs (piros, kettő tépőzáras) eladó. 8000 Ft.

30/2831806

Anetta
 
 


Sziasztok! Mi is a környéken lakunk és a két kisfiammal (7 hónapos és 3 éves) gyerekdokit váltanék. Tudtok ajánlani valakit. Dolowschiák Annamáriát ismeri valaki?
Priviben is jó..

Köszi!

Kép

Kép
 
 


Szia, nekünk ő a dokinénink, sztem korrekt, értelmes nő, 3 gyerekes anyuka.

Anetta
 
 


Sziasztok!

Remélem még látogatja valaki a topikot....három hónapos kisfiammal keresünk sétálótársakat!!!!

üdv,
Manna

Kép


szia Manna!

merre laktok?

üdv, anetta

Anetta
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: