Új privát üzeneted érkezett!

Szia!
Ha Szombathelyen élsz,és pocaklakód van, gyere beszélgetni!
 
 


Szia!
Én nem szombathelyi vagyok (most már), de nem lakom messze tőle, így minden vizsgálatomon ott vagyok. És valószínűleg a Markusovszkyban fogok szülni is. Bár igazán semmit sem tudok az szülészetről. Anyukám meg már elég régen szült, tehát az ő tapasztalatai nem mondanak sokat. Neked van valami infód róla? Milyen? Megengedik, hogy a babád veled legyen? És én pl nem szeretném ha a szoptatások között teával vagy bármi mással itassák.

Egyébként valószínűleg januárban szülök, de az orvosom még nem írt kipontosan. Te mire vársz?
Móni :)

Kép
 
 


Szia Móni!

Én 7 éve szültem a Markusovszkyban, nekem akkor is szimpi volt, bár elég "kórházas". Az ismerős-barátnőmtől tudom (szülésznő, de most nem ott dolgozik, szülésre felkészítést csinál, meg ilyesmi), hogy nagy változások vannak. A babád egyébként eddig is vele lehetett a mamájával, de segítenek a cscsemősök és a szülésznők is. Most lehetőség lesz arra is, hogy kibérelj egy külön szobát, ahol vajúdhatsz, szülhetsz meg összeszokhattok egy kicsit. Nagyon fontos, hogy te tudd, mit akarsz, és beszéld meg egy szülésznővel meg az orvosoddal. Akkor magabiztosabb leszel ha nem is ők lesznek ott Aznap esetleg.
minden jót, Csilla
 
 

 
 

sziasztok!

Szombathely mellet lakom, arra lennék kíváncsi, hogy lehet szülésznővel kapcsolatba kerülni, vagy ha esetleg valaki tud konkrétat, nagyon örülnék neki, mert úgy hallottam, inkább szülésznőt érdemes fogadni, ő többet foglalkozik veled.
eyi
 
 


sziasztok szhelyiek 28.héten levett kenetbol kiderult hogy tobb korokozom is van a huvelyben a dokim felirta az augmentin antib.-ot 3*1 es a klion d 100-as huvelykupot szeretnem megkérdezni használta e már valaki ezeket nagyon felek az antibiotikumtol de olvastam hogy fontos a bacikat kiirtani mert a babát megbetegithetik szulés kozben nekem eloreláthatolag csaszárm.lesz most 32 hetes terhes vagyok nagyon koszonom a hozzászolásokat elore is


Sziasztok!


Vannak erre szombathelyi kismamák?


Misa
Lilypie Pregnancy tickers
misa
Szombathely
 
 


Kedves Mindenki, egy nagyon izgi kutatáshoz keresünk kismamákat, akik szívesen kitöltenek egy kb. 10 perces online kérdőívet. Ha megosztjátok, az is szuper nagy segítség! A résztvevők között 5 db 10 000 Ft értékű DM ajándékutalványt sorsolunk ki! Előre is köszi! A kérdőív a linkre kattintva indul.
http://adatbazis.selfip.com/capitris/in ... &uid=TESZT





wakkancs
Budapest IX. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: