Új privát üzeneted érkezett!

Hát nem vagyok egy nagy fenomén , a férjem fetreng a röhögéstől mellettem, ugyanis ""vakon"" :oops: gépeltem!
A kép feltöltésére nem jót írtam a vonalzónál kell azt is megcsimálni , de ugyan ugy , válassz egy képet és szerkezd meg

Kép
 


Hát nem vagyok egy nagy fenomén , a férjem fetreng a röhögéstől mellettem, ugyanis ""vakon"" :oops: gépeltem!
A kép feltöltésére nem jót írtam a vonalzónál kell azt is megcsimálni , de ugyan ugy , válassz egy képet és szerkezd meg

Kép
 


Hát nem vagyok egy nagy fenomén , a férjem fetreng a röhögéstől mellettem, ugyanis ""vakon"" :oops: gépeltem!
A kép feltöltésére nem jót írtam a vonalzónál kell azt is megcsimálni , de ugyan ugy , válassz egy képet és szerkezd meg

Kép
 

 
 

Hát nem vagyok egy nagy fenomén , a férjem fetreng a röhögéstől mellettem, ugyanis ""vakon"" :oops: gépeltem!
A kép feltöltésére nem jót írtam a vonalzónál kell azt is megcsimálni , de ugyan ugy , válassz egy képet és szerkezd meg

Kép
 


Hát nem vagyok egy nagy fenomén , a férjem fetreng a röhögéstől mellettem, ugyanis ""vakon"" :oops: gépeltem!
A kép feltöltésére nem jót írtam a vonalzónál kell azt is megcsimálni , de ugyan ugy , válassz egy képet és szerkezd meg

Kép
 


Hát nem vagyok egy nagy fenomén , a férjem fetreng a röhögéstől mellettem, ugyanis ""vakon"" :oops: gépeltem!
A kép feltöltésére nem jót írtam a vonalzónál kell azt is megcsimálni , de ugyan ugy , válassz egy képet és szerkezd meg

Kép
 


Hát nem vagyok egy nagy fenomén , a férjem fetreng a röhögéstől mellettem, ugyanis ""vakon"" :oops: gépeltem!
A kép feltöltésére nem jót írtam a vonalzónál kell azt is megcsimálni , de ugyan ugy , válassz egy képet és szerkezd meg

Kép
 


Hát nem vagyok egy nagy fenomén , a férjem fetreng a röhögéstől mellettem, ugyanis ""vakon"" :oops: gépeltem!
A kép feltöltésére nem jót írtam a vonalzónál kell azt is megcsimálni , de ugyan ugy , válassz egy képet és szerkezd meg

Kép
 


Hát nem vagyok egy nagy fenomén , a férjem fetreng a röhögéstől mellettem, ugyanis ""vakon"" :oops: gépeltem!
A kép feltöltésére nem jót írtam a vonalzónál kell azt is megcsimálni , de ugyan ugy , válassz egy képet és szerkezd meg

Kép
 


Hát nem vagyok egy nagy fenomén , a férjem fetreng a röhögéstől mellettem, ugyanis ""vakon"" :oops: gépeltem!
A kép feltöltésére nem jót írtam a vonalzónál kell azt is megcsimálni , de ugyan ugy , válassz egy képet és szerkezd meg

Kép
 


Szeximexi!

Aztaaaaa! Te aztán termeltél pár hozzászólást! :lol: :lol: :lol: :lol:

Az esténk nem volt valami jó, mert Zsófi sírt és sírt és sírt. :( Nagy nehez megnyugodott és végre ágyba kerültünk. Most reggel 9-kor kelt. De legalább kipihente magát. Tuti a lába fáj a szuri helyén.

Most megyek, rendezem a családot és indulunk Csabára. Gerinek nézünk egy másik ágyat. :)

Ibi!
Ha néha olvasol minket! Sokat gondolok rátok! Ha van egy kis időd és szeretnél kiírni magadból mindent, csak nyugodtan! Sokat segíteni nem tudunk, de meghallgatunk és biztatunk!

Puszi mindenkinek!
Anikó
:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.04 16:30-kor.

Kép

KépKép
 
 


Szeximexi!Hát megpróbáltam amit írtál de nállam nincs kivágási lehetőség.Sajnos még mindig nem sikerült amint látod. :cry: Vagy ennyire béna vagyok vagy nem tudom.Te viszont bele csaptál az üzenetekbe rendesen. :lol: Na minden jót!!

Kép


Anyko!Köszönöm neked is a leírást,de amint látod nem jutottam semmire,na persze nem a te leírásod miatt.Én vagyok béna bizti.Most mennem kell mert Sanyika nyügös,de jövök majd.Puszika

Kép


Helló lányok!
Remélem ti is olyan jót nevetettek a hozzászólásaimon , mint én ! :lol: :lol: Alig birtam abbahagyni.
Hami . Először kiválasztassz egy képet azt megszerkeszted 80*60-as méretre a képszerkesztővel (én úgy csináltam , hogy elindítottam az irfanview programot.ott kiválasztottam a kép átméretezése menüt és beírtam a méretet és elmentettem a C-re .Azután kezdtem a vonalzót megcsinálni és amikor a kép feltöltéséhez értem , csak bemásoltam a C-ről.Megnyomod a tallózás gombot és feltöltheted , csak jegyezd meg a kép nevét.Miután kész elküldi neked emailbe a kódot amit ide kell másolni a profilodba.A phpbb kódot kell bemásolni:1 balkatt :ekkor kijelöli1jobbkatt ekkor előjön egy menü amiből a kivágást v a másolást kell választani és ezt a profilodba bemásolod :jobb katt:beillesztés .Remélem menni fog!
Remélem nem nagyon fogja megviselni sem Zsófit sem Sanyikát a szuri !Bogi minden szuri után belázasodott :(
jó éjszakát

Kép
 


Sziasztok!

Hami!
Nem tudom hogyan tudnám leírni mit is csinálj a vonalzóval. Amikor elkészült a vonalzód, akkor levélben megkaptál egy linket, igaz? Azt a linket, ami nekem így néz ki ( hátha sikerül )
ezt másoltam az aláírás melletti üres nagy rublikába. Fent az egyik hozzászólásomnál írtam, hogy a mellette levő dolgok hogyan vannak beállítva.
És ha ezzel megvagy, akkor a lap allján van olyan, hogy elküld. Ha arra kattintasz, akko menti a profilodban történt változásokat. Elméletileg így mennie kellene.
HOgy van Sanyika? Olyan édes! Remélem egyszer találkozunk majd. Ha pénteken nem esik eső és Zsófi is időben felkel, akkor megyünk a babaklubba. :)

Szeximexi!
Jaja, annyira jó volt. Beléptem és csak a te hozzászólásaidat láttam. :lol:
Van az így. :)
Zsófi kicsit nyűgös volt az oltás után még 1 nappal is, de szerencsére egyik szuritól sem lázasodott be. Viszont kicsit piros volt az oltás helye és biztosan fájt is neki.
Geri sem lázasodott be sosem. Viszont ő amúgy sem tud belázasodni. Talán 2x volt láza az életben. Ez ugye nem jó, de nem tudok vele mit kezdeni.
Geri holnap megy lovagolni. :) Remélem mostmár minden háten megy 1x vagy 2x. Még nem döntöttem el. Anyagiakban sok, mert 1 alkalom 500ft. És ugye ha csak heti 1x jár is havi 2000ft. De jó lenne minél többet tudna lovagolni. nagyon szeret és ügyes is. Az állatok pedig jót tezsnek a gyerekekkel.

Megvettük Geri karácsonyi ajándékát! De hogy Zsófinak mit veszek,még nem tudom.

megyek,mert a játszószőnyegen van és úgy hallom megunta.
Puszi!
Anikó
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.04 16:30-kor.

Kép

KépKép
 
 


Hami!
Látom most sem sikerült a teljes linket bemásolnom, de a lényeg, hogy zárójel és utána url + a többi és ezzel is záródik az a link, amit szeretnél bemásolni.

Na lehet csak jól megkavartunk itt Sexivel.
Puszi

Kép

KépKép
 
 


Helló Anyko.
Nagyon jó , hogy van lehetősége gergőnek lovagolni, tényleg sokat segít a fejlődésben .Egy kicsit borsos, de ha bele gondolsz egy magánóra pl. egy nyelvtanárnál ?Mennyi? Na annyira nem vészes(szerintem).Hol lehet lovagolni az üdülőknél?
Van háziállatotok?Nekünk sajna nincs , de egy kutyust nagyon szeretnék csak félek , hogy elkóborol.Itt nálunk nyitottak a hátsókertek és nem nagyon merek kutyust hozni, pedig Bogi biztosanélvezné

Kép
 


Szia Szeximexi!

Ha jól tudom, akkor a sportpályához járnak ki. Nem tudom, mivel ez az ovi keretén belül van.
Én mindig is akartam, ha gyerekem lesz, tanuljon meg lovagolni. :) Geri imádja is.
Nem, nekünk semmilyen állatunk nincs. Volt egy kutyánk, de még Geri születése előtt megtámadt és ott mart, ahol ért. El is altattuk.
Nem leszt többet kutya az biztos, mert egy kutyában sem lehet megbízni 100 %-ban.
Volt egy cicánk, de beteg volt. Nem alakult ki az immunrendszere. Ha láttuk elkapott valami, rohantunk a dokihoz, kapta a szurikat és a gyógyszereket, de egyszer nem élte túl szegényke.
Nem is vágyom már semmilyen állatra. Viszont ki veteményest az akarok.
Megyek, mert Zsófi nyűgös.
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


na most nézzétek meg. Ki ez a kislány?

Kép


Hát szinte hihetetlen az én kisfiam vonalzója helyet vajon kié lehet az üzijeim végén.Mert akkor csak jól csináltam ha itt van nem?Na most mit csináljak????Amugy hogy vagytok?Ne haragudjatok hogy ilyen sokára jöttem de elvesztem valahol az éjszakai etetés és a takarítás között. :lol: Anyko sanos nem tudtam menni a klubba mert Sanyika annyira nyügös hogy nem lehet vele elindulni.Te voltál?Remélem a következön talizunk. Szeximexi!hogy van a lánykád?Látod nekem is kislányom lett :lol: Csak tudnám hogy került ide?Na minden jót és jó egészséget!!!

Kép


Na most képzeljétek az elözö kódommal egy kislány képe jött be ,nem tudom látta e valaki.Most meg egy új kóddal ez jött be de én nem is változtattam rajta.Értitek ezt?Na mindegy,igaz nem ilyet akartam de van vonalzóm.VÉGRE!!Köszike a segítségeket.

Kép


Mit szóltok,kép is és vonalzó is.Na tegük hzzá itt volt a féjem melettem. :lol: puszika mindenkinek

Kép


Szia Kriszta!

Nagyon ügyes vagy! :) Én láttam a kislányos vonalzódat is.
Ma végre eljutottam a babaklubba is. Igaz későn inultunk és api vitt el minket, mert amúgy ezt is lekéstük volna.
Voltak egy páran, igaz fél 10 után értem oda. Aranyosak a mamik is és a babák is. Mi voltunk alegkissebbek, volt egy közel 8 hónapos baba és nagyobbacska gyerekek.
Most a téma a fogzás és a homeopátiás bogyók voltak.
Hátha a jövő pénteken ti is ráértek és Sanyika sem lesz nyűgös. Zsófi is nyűgös és sírós néha. De én a fogakra gyanakszom. Nem akarta elfogadni sem a bébikaját sem a cicit. Már nem tudtam mit kitalálni és tápszert csináltam neki. na azt elfogadta, de nem ette meg mindet. Most szopizott az előbb, nem tudom mi volt ez nála.

Megyek, mert a család vár. Fürdés van, meg vacsi.
Puszi!
Anikó

Szexi! Merre vagy? Ibiről tudtok valamit?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.04 16:31-kor.

Kép

KépKép
 
 


Helló csajszák!
Jó régen nem jártam már erre , de amíg jó idő volt állandóan kinnt voltunk, este meg hulla voltam.
Hami! gratulálok a vonalzódhoz :D nagyon ügyi vagy!Remélem jól vagytok és nem viselte meg Sanyikát nagyon a szuri!Miket csinál már a nagyfiad? Írjál már többet róla!Merre laktok Békésen?


Pénteken voltam Békésen a Betty -Annban megnézni mi a helyzet téli cipők terén, de még nagyon semmi.Néztem Boginak karácsonyra játékkkonyhát is. A barátnőm vett is egy mini takarító szettet , magyon szuper.Ti már gondolkoztatok ilyesmin, mint a karácsonyi ajándék?Most úgy tervezem hamar beszerzek minden ajándékot :lol:
Ibiről semmit nem tudok , remélem jól van, de azóta nem jelentkezett.Lehet hazajött az anyukájához.
Mekkora a piac nálatok? Érdemes átmenni?
Most megyek ! Jó éjt

Kép
 


Szia Szeximexi!

Jó, hogy újra itt vagy. Szinte minden nap benéztem.

Karácsonyi ajándék egy része már megvan. Anyuéknak egy mosogatógépet vettünk tesómmal együtt. Már oda is adtuk, mert nagyon jó árban volt egy akciós és nem hagyhattuk ki. Azért adtuk oda, mert 3 napon belül kicserélik, ha nem jó. Muszáj volt kipróbálni. Gerinek is megvan már a fele. Egy fűtőházat vettünk a vonatkészlethez. Illetve megrendeltem angliából a Thomas vonatos játéktárolót is. Na meg egy Thomas-os mamuszkát és egy Thomas-os pizsit. Ez a kedvence már több, mint 1 éve!
Zsófinak még nem tudom mi lesz az ajándék, de őt most elhalmoztuk ruhával. Lassan kidől a szekrényből. De mivel kislány, annyi szépséget meglátok és megveszek ( meg anyu is ), hogy hihetetlen. Már hülyének gondolnak, hogy 1 gyerekre ennyi rucit veszek.
Piac... Hát..nem túlságosan járok piacra, csak épp a zöldségpiacra. Mit szeretnél venni?
Szegény Ibi! Nagyon sajnálom és sokat gondolook rá. Nagyon nehéz lehet most neki!
Hami!
Hogy vagytok? M van Sanyikával, hogy ennyire nyűgös? Foga? Mesélj, mit tud már sanyika? Forog?
Remélem pénteken összefutunk és tudunk beszélgetni egy kicsit.
megyek,mert már egyszer lefeküdtem.
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Helló Anykó!
Jó , hogy te már ilyen ügyes vagy és ennyi mindent vettél!
Én is nagyon szemeztem a játékkonyhával , de ott volt Bogi is velem , úgyhogy nem akartam megvenni, de majd a páromat visszaküldöm éret.Azt hallottam a mosogatógépről , hogy elég macerás és gazdaságtalan!Cáfolod?(vagyis anyukád cáfolja e?)Mondjuk nálunk nem divat ennyire nagy ajándékot venni :shock: , inkább a gyerekek kapnak, a felnőtteknek jelzés értékű ajándék van.Amúgy a piacról nem akarok semmit , csak kváncsi vagyok mert itt nincs semmi, én is veszek zöldséget meg gyümit és ennyi.Pedig én szeretem a piacot (szeretném ha lenne :) )


Hami!
Merre vagy ? Remélem nincs semmi baj veletek !
Írj ha lessz időd!

Meséljetek mit csinálnak a lurkók, olyan rég volt , hogy Bogi 4hónapos volt, szinte már nem is emlékszem :( , úgy telik az idő, mindjárt 2éves! Pedig még csak most született!Mondjuk az éjjel azt álmodtam , hogy az utcán elfolyt a magzatvíz, a férjem a dunántúlon és Harsányi Gabinak szóltam, hogy jöjjön értem hátha a kocsiban kell szülni! Elég bizarr álom volt :shock:
Remélem erre nem fog azér sor kerülni!
Na eleget fecsegtem mára , jók legyetek és írjatok!

Kép
 


Szia Szeximexi!

Mi is csak anyuékkal vagyunk így karácsonykor. És ez is csak kb 3 éve tart, hogy ilyen értékben veszünk egymásnak dolgot. Bár közöltük anyuákkal, hogy ez van a névnapjukra és a szülinapjukra is a karácsony mellett. Szóval 1 évben egyszer veszünk nekik ajándékot, de akkor olyat, minek hasznát is veszik. Ha így nézzük, akkor nem igazán sok. Már tesómnak sem veszünk, csak valami karácsonyi kiszerelésű csokit kb 2000ft értékben. Sógoroméknál csak a gyereknek veszünk ajándékot.
Nekik is általában olyan 2000-3000 ft közt nézünk valamit. Na persze Geri és mostmár Zsófi is kap rendesen. De tudom, hogy amit Gerinek vettünk, azzal még 1 év múlva is örömmel fog játszani. :)

Piac... Ha felétek semmi nincs, akkor itt ahoz képest van piac. Mennyire vagy mobil? Mert ha átjöttök, megbeszélnénk egy időpontot és eljöhetnétek. Geri úgyis oviban van, szabad az összes játék. :lol: hmmm?

Zsófi még alig csinál valamit. Lustább sokkal, mint Geri. Még nem forog, de emelgeti a fenekét és c alakot vesz fel. Ha oldalára billentem, akkor onnan hasra fordul. Mindent megfog. Tegnao óta pedig egyik kezéből a másikba átteszi a játékot. Visong, gagyarászik, fújja nyálát! :o :lol: Imádja, ha játszunk vele, főleg, ha Geri. Imád enni is. :) Ja és mindig fel akar ülni. :)

Hú, nekem is volt már hasonló álmom! Brrrr.... :lol: Lehet ez az jelenti, hamarosan hozza gólya a következőt? :D

Megyek, mert éhes vagyok. Nem reggeliztem, úgy mentem fel a városba. Hú de hideg van kint.
Puszi!
Anikó

Ibi? Humi?

Kép

KépKép
 
 


szeximexi írta:Azt hallottam a mosogatógépről , hogy elég macerás és gazdaságtalan!Cáfolod?(vagyis anyukád cáfolja e?)


Nekünk már jó pár éve van mosogatógépünk, de nem adnám oda semmi pénzért sem. Kevesebb vizet használ, mintha én mosogatnék. A belevaló is kevesebb szerintem. Mert én havonta minimum egy liter mosogatószert használtam el és napjában legalább 2x mosogattam. Ami azt jelenti, hogy egy nap kb 20 liter víz ment el mosogatásra, mert a mosogatóm elég nagy volt és ugye öblítettem is folyóvízzel.
Most 2 naponta megy a mososgatógép és egy mosáshoz 12 liter vizet használ el. Tehát így 2 napota 12 liter víz megy el, kézi mosogatással elment 40 liter!
A mosogatószer 1 hónapban 200-300ft volt. Most kell a gépbe só, öblítő és tabletta. A só 1 évben kb 300ft. az öblítő kb 400-500ft / év
a tabletta pedig kb 4000-4500ft / év.
Szóval gazdaságos, nem kell a mosogató mellett állnom, és minden tisztább, mintha én mosogatnék. Csak jókat tudok róla mondani.
Arról nem beszélve, hogy este elindítom a gépet és reggel kipakolok. :) Vagy mehet a gép én meg sétálok Zsófival. Imádom!
Megyek,mert éhen halok!
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Helló Anykó!
Az tök jó , hogy Zsófi ennyire mozgékony :D , főleg erős! ha már ülni akar! Sajnos én nem nagyon vagyok mobil, ugyanis jogsi az nuku , a férjem ahhoz hamar megy dolgozni, hogy elvigyen minket :( De azért köszi a meghívást!
Jó lenne a jogsi de nagyon borsos és ugye azt a pénzt inkább másra (másvalakire) költöm.
Ez a mosogatógép piszkálja a csőrömet, de a férjem ilyenről hallani sem akar.A nyáron csináltattunk új konyhaszekrényt úgyhogy most befogta a számat egy időre :lol: .

Kép
 


Sziasztok Lányok.Bocsika hogy ilyen sokáig nem írtam.Sanyika mostanában nagyon nyügös,Teljes figyelmet igényel egésznap.Kivéve amikor alszik de az mostanában elég kevés.Esténként is nagyon nehezen alszik el,mert mire elaludna szegénykém jön egy fránya görcs és minden kezdődik előröl.Hát nagyon remélem hogy nem tart már sokáig. Szeximexi!Van egy új cipőbolt békésen a múzeumközben,én mosrt vettem magamnak egy bőrcipöt és mintha láttam volna már télicipőcskéket piciknek.Legközelebb ha erre jársz nézd meg.Ott van a piactól nem messze.Ja és amit Anykó írt a mosogatógépről az igaz én is imádom :lol: A karácsonyon már én is gondolkodom mit kéne venni de még csak ennyi.A férjemnek most lesz a30.szülinapja először arra készülök.Kap egy Jaguár ollót Ő ugyanis fodrász és ez volt az álma.Hát most teljesítem. :D Mi ujság Bogikával?Jól van?A jogsi tényleg aranyat ér főleg ha a férjed nem tud hozni vinni.Nekem van és mondhatom elég nagy szabadságot ad.Csak gondolunk egyet a kis Lurkómmal és már megyünk is.Ő meg amúgy is imád aútókázni.Van egy kényelmes kis ülése amiből kilát és végignézelődi az utat.Na persze ezer kis himbi limbi lóg neki a kapaszkódóról ha netán unalmas lenne a táj.Akkor azokkal szórakoztatja magát.Már mindent megtud fogni,persze mindent be is vesz a szájába :D Hasról hátra tud fordulni,igaz vissza felé még nem megy de majd belejön.Hason fekve a két kis kezén támaszkodva hosszú percekig elvan és kémleli a tájat.Mindjárt rakok képet is . Kép

Kép


Anykó!Ha tudunk elmegyünk pénteken a babaklubba.Hol is van ez pontosan?Remélem gyerköckém nem lesz megint nagyon nyügi.Én nemtudom hogy jön a foga vagy mi de ha egy pillanatra lerakom akkora sírás van hogy csak na.Hát így hogy induljunk el?De lehet megyünk autóval.Azt szereti. Kérdezted tud e forogni?Hát a hasáról a hátára igen,de visszafelé még nem.Visszont kézen támaszkodni nagyon sokáig bír.Már mindent megtud fogni és minden érdekli.Van akváriumunk és sokáig tudná nézegetni a halakat ha bírnám tartani a nehéz kis fenekét :D Ja és imádna felülni.Amikor babakocsiban van szinte sportot űz belőle hogy mennyire tudja felemelni magát.A doktornénink azt mondta nagyon erős kis legény.Na és nállatok mi ujság?Eszik már rendesen a lányka?Gergő szerti az ovit?Hova jár?Most mennem kell puszika. Rakok még fel képeket Sanyikáról.

Kép


Kép Kép Kép

Kép


Jaj és képzeljétek járunk babausziba.Minden vasárnap csabán van a belvárosinak az uszodájában.

Kép


Kép

Kép


Na majd csak megírok mindent amit akarok.Azt akartam még kérdezni tőletek hogy fent van valamelyik őtök az iwiwen?PUSZIKA :lol:

Kép


Szia Kriszta!

De jó, hogy vagy te is. :)
Nagyon aranyos Sanyika! És milyen ügyes. Zsófi még nem forog csak próbálkozik. Olyanneház a feneke, hogy nem bírja. :)
Ha egy kicsit meglendítem, akkor többnyire sikerül hasra fordulnia. Mostmr egyre jobban bírja tartani magát. Zsófi is ülne állandóan. Olyan hasizma lesz, ha így folytatja. MÉg megirígylem Tőle.

A babaklub a müv központban van. Ahogy beméssz a lépcsőnél ( tesznek ki rámpát ) akkor balra az első kis kuckó. Üveges és függöny van rajta. Oda kell bejönni. A babakocsit is be lehet vinni.
Gyere majd el, ha tudsz. Én is megyek, ha Zsófi ilyen jó időben kel fel, ahogy mostanában. 8 körül ébred, így odaérünk.
Te beadattad Sanyikának a Rota vírus ellenit? Mi most csütörtökön megyünk tanácsadásra és akkor kapja meg. vagyis csak ezért megyünk.
Kicsit félek tőle, mert mondták, hogy allergiás reakciókat is kiválthat.

Mennem kell, mert mindjárt itthon vannak a fiúk és megyünk el.
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Helló csajok!
Na végre Hami, már azt hidtük elvesztél :( .Nagyon aranyos Sanyika :D és tényleg "kis bika" :lol: .Az új cipőboltot majd megnézem , ha megint átjutok :roll: .Persze rámkereshetsz az iwiwen is , ha megtalálsz? 8)
Ezt a babaúszást én is hallottam már , de én beszari vagyok egy kicsit, de gondolom nagyon szereti a vizet , a szabad mozgás örömét.Az izmoknak bizti nagyon jót tesz.
Az jó ha a férjed fodrász hozzánk is egy békési gyerek jár hajvágásra:Barsi Szabolcs. Nem tudom ismered e.Tök jó mert jön ha hívom(egy otthon ülő , unatkozó anyukának ez ideális).

Helló Anyko!
Bocs a multkor elég befejezetlen volt a levél , de Bogi felébredt és pánikomban csak az "elküld" gombra tudtam koncentrálni :lol:
Azt szerettem volna kérdezni , hogy hogyan ment Gergőnél a bilire szoktatás ? Az én csajom egy istennek sem akar ráülni :( mondja , hogy pisi, hozza a bilit , de rá nem ül :( .nem tudom hogyan kellene rávenni.Pedig délelőtt mikor tettem tisztába és rászóltam , hogy nem pisiljük le az ágyat, akkor vissza tudta tartani :) , de rátettem a bilire és ordított.belepisilt, de ordítva :roll: .mnha fájna.nálatok hogyan ment? Te már ezt lejátszottad egyszer!


Pusza nektek :wink:

Kép
 


Megvagy Hami!Még nem jelöltelek be, de nem volt nagyon nehéz dolgom :lol: :lol: .Várok még 8)

Kép
 


Szeximexi!Hát jelölj be bátran mert én nem talállak se égen se földön.Nehéz úgy megkeresni valakit hogy csak a becenevét tudod :) Várom a jelölést.Megnéztem több berényi ismerőst de mindhiába.A babauszásról pedig még annyit ,hogy én is beszari vagyok,de ott a férjem és Ő csinál mindent.Én csak erősítésnek vagyok ha eltörik a mécses.Mert bizony szokot ám.Nem voltunk még olyan sokszor,de talán mondhatom hogy szereti.Na és jó kis családi program :lol: Na puszika

Kép


Anykó!Megyünk pénteken a babaklubba.Megbeszéltem az egyik barátnőmmel hogy ott talizunk.Sívóné,nem ismered?Remélem jöttök ti is és tudunk találkozni. Én nem adatom be a rotás szurit.Viszont az agyhártya ellenit igen az elsőt már meg is kapta.Én attól jobban féltem.Mig a rota 100ból 2 gyereket érint a másik,100ból 50 et.Na és persze féltem attól amit írtál a reakciótól :oops: Megyek remélem talizunk pénteken:Puszika

Kép


Kép Nézzétek igy tud már kacagni

Kép


Sziasztok!

Hami!
Jó, akkor találkozunk pénteken. :) De csak akkor megyek, ha a rota eleni anyagtól nem lesz baja Zsófinak Így névről nem ismerem barátnődet, de lehet látásból igen. Majd kiderül.
A dokinéni nekünk azt mondta és olvastam is, hogy a rota víruson minden gyerek átesik 3 éves koráig. A legveszélyeztetettebb gyerekek pedig a 6 és 24 hónap közöttiek. Geri is átesett rajta és ezt mégegyszer nem szeretném végig csinálni. Így beadatom Zsófinak. Az agyhártyagyulladás ellenit pedi 1 évesen adatom be. Ezt javasolta a dokinénink. Azt mondta, hogy 1 éves kor alatt nem ad olyan védettséget, mint 1 éves kor után és javasolt a babák újraoltása. Geri is 1 évesen kapta meg.

Szexi! Te milyen oltásokra vitted Bogit? Neked mit mondott a dokitok? Mert aháy ház annyi szokás.

A babaúszás jó lenne, de nálunk nem kivitelezhető. :cry: Nem részletezem miért. :(

Bilire szokatás... Nem tudom. Geri beteg volt és nálunk minden másképp alakult. Így ebben én is kezdő vagyok. Geri 1 éve gyógyult meg, most hozzuk be a lemaradást mindenben. Geri még éjjel pelust kap, bár elég sokszor marad üres. De biztonság kedvéért kap.
Szóval ebben a témában nem tudok segíteni neked. Majd te segítesz nekünk. :)


Puszi,
Anikó
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.04 16:32-kor.

Kép

KépKép
 
 


Helló Anykó!
Ezt , hogy rossz anya vagy biztosan nem úgy gondolta a párod!De ha Geri beteg volt akkor eleve más szempontok szerint kellett őt "nevelni" (ez a leghülyébb szó ami eszembe jutott) :oops: és Zsófi meg egy másik kis lény más természettel , szokásokkal .Nagyon sajnálom, hogy ilyet mondott, de gondolom már ő is megbánta!
Ezen én is gondolkoztam , vajon mennyire van már elkapatva a kislányom?!A férjem szerint nagyon, de mi az elkényeztetés?Az ha szereted és megpróbálsz mindent megadni neki ez még nálam nagyon rendben van.Bogi noncs és soha nem is volt" kézhez szoktatva" , de ez nem jelent semmit!Meg az első gyerek biztosan más!Már a másodiknál én is látom mit kell másként csinálnom, és lehet az sem jön be!


Más: Nálunk nem divat ez a rotás szuri én tőletek hallom először.Mi ez ?
Bogi kapta a kötelező kombinált iltásokat:2,3,4, hónaposan12honaposan :Menyugate agyhártya gyulladás ellenit, 15hon kombinált első fele szamárköhögésre megstb 18honaposan a másik fele. himlők ellen nem oltattam .(nem látom értelmét)




Hami! bejelöllek, bár nem tudom kinek az ismerősei között kerestél?

Puszi nektek

Kép
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Szeximexi!Vannak berényi ismerőseink és a Te korodbeliek,gondoltam hátha valaki ismer Téged.Hát tévedtem.De így már jó .nem?puszika

Kép


Anyko!Hát remélem nem lesz semmi baj a szuri miatt és tudunk találkozni.Nekünk meg azt mondta a mi dokink hogy minnél hamarabb adjuk be az agyhártya ellenit mert így egy éves kora előtt is védett lesz.A rotásról nem mondott semmit azt én hallottam a tanácsadáson valamelyik mamaitól de nem jártam utánna.De akkor ha nálatok Geri benne volt tudsz mesélni.Azt hallottam még róla hogy nagyon drága szuri ez igaz?Habár a gyerek egészsége minden pénzt megér!! Arról pedig hogy rossz anya vagy én azt mondom az vesse ránk az első követ aki sohasem "hibázik".Egy gyerköc nagyon sok energiát von el egy anyától (na persze ezt válaltuk és tudatos),és az aki nincs vele egész nap nem tudja milyen.Egy nőnek magának kell érezni hogy jó anyja e annak a kis teremtménynek akit a világra hozott.Ő tartozik érte felelőséggel és ebbe nagyon sok minden belefér.Hogy nem kapom fel egyből?Hát nem na és én így vagyok a gyermekem anyja ,de ettől még nem szeretem kevésbé.Sőt amikor felveszem még nagyobb szeretettel ölelem meg.Lehet példaképeket felállítani de minden anya és minden gyermek más.A férfiak pedig túl nagyra értékelik azt a pár órát amit a nap 24 órájából a gyermekükkel töltenek.Neked kell érezned hogy jó vagy és akkor a gyerekek is azt fogják érezni.A többit pedig ne vedd tudomásul!!!Jó anya vagy és kész :lol: Ne emészd magad!!Na megyek.remélem érthetően írtam :) Legyen szép napod és holnap talizunk!Puszika

Kép


Sziasztok!


Megkapta Zsófikám a ROTA vírus elleni szert. Szájon át kapja. Nagyon ügyes volt. Az az igazság, hogy én is 3 hete hallottam csak róla, hogy van ellene ilyen. Egyből utánaolvastam, hisz Geri is elkapta és ez valami borzalmas. 3 éves korig minden gyerek átesik rajta és a picurkákat azonnal kórházba viszik, mert kell a folyadékpótlás. Gyógyszert nem igazán adnak rá, mert nem ér semmit. Át kell vészelni. Így én beadattam, nehogy Zsófi is megszenvedje.
Most hívott a védőnéni és érdeklődött. Olyan rendes. :)
A lényeg , hogy 24 hetes korig mind a két adagot meg kell kapnia. Csak így nyújt védelmet. Mi éppen beleesünk.
Most sírós volt Zsófi, enni sem evett annyit, mint szokott, de ez egy mellékhatás. Remélem komolyabb nem lesz. Nem is tudom, mi elmehetünk közösségbe ezzel? Bár gondolom ige, hisz nem különlegesebb, mint a többi oltóanyag.
Ára az nagyon magas. 1 oltás 18000ft és ugye kettő kell belőle. Egyszerre csak 1-et írnak fel.
Most megyek, mert van még dolgom egy kicsi.
Puszi!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.04 16:31-kor.

Kép

KépKép
 
 


Tényleg!
Zsófit és Gerit is Angliából öltöztetem. Na meg játékokat is kaptak már onnan.
Szerintem kimagaslóan jó a minőség és szééépek. :) Árban változó. Ami akciós, az nagggyon olcsó. Gerinek 2 tök divatos farmert vettem 1410ft-ért, mert épp 80%-os akció volt.
Ha van kedvetek, nézzétek meg a honlapokat.
Barátnőm kint él, ő veszi meg nekem. Igaz 500ft/font árban állapodtunk meg, mert kamionnal jön haza minden és a kamionosnak is fizet. Illetve neki is van kint postaköltsége, mert bolt az nincs aközelben, ő is megrendeli. Így 500ft/ Ł a szorzó.
Anyukája pedig Pesten lakik, így ő postázza nekem ide.

www.next.co.uk
www.adams.co.uk
www.woolworth.co.uk
www.mothercare.com
www.tomy.co.uk
www.laredoute.co.uk
www.elc.co.uk
www.argos.co.uk
www.toysrus.co.uk
www.werdbaudet.co.uk
www.kidzdens.co.uk

Remélem nem baj, hogy ezt megírtam nektek!
Puszi!
Én ezt vettem legutóbb Zsófinak:
Kép Kép

Naggyon szépek. A kék fehér együttes csak 2000ft volt! :)
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Hami!
Mi sajnos most nem tudunk elmenni a babaklubba az eső miatt. Csak gyalog tudnánk, de úgy azt hiszem most nem indulok el. Gondolom ti sem menntek.
Sanyika hogy van? Még nyűgös? Mikor voltatok tanácsadáson? Ott mit mondott erre a dokitok?
Milyen jó, hogy már forog. Erős baba. Zsófi csak próbálkozik. Nagyon akar, küzd is, de a nehéz popó az csak nehéz. :lol: Sokszor már bedühödik szinte, annyira akarna fordulni. Olyan édes. Persze ha segítek egy kicsit, akkor megy már. És néha úgy néz, mintha nem is 4 és fél hós volna, hanem már több éves és kérdez a szemével. Olyan kis értelmes. Imádom!

Szexi!
Bogi mikor forgolódott? Mert ugye a lányok és a fiúk fejlődése között van különbség. Geri pont 4 és fél hónaposan fordult hasra. De hasról hátra csak jó egy hónappal később. De fel van írva a naplóba.
Tényleg! Ti vezettek naplót? Én Gerivel nagyon precíz voltam, csak az első hajtincse veszett el. Most meg... :oops: Majd bepótolom a hétvégén. :)

megyek,mert hamarosan kel a Mimimőm. :) Így hívta Geri, mikor hazahoztuk Zsófit a kórházból. Én Mininőnek hívtam, Geri meg csak úgy tudta kimondani, hogy Mimimő :)
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Tudtam, hogy elfelejtek valamit!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyko 2010.01.04 16:33-kor.

Kép

KépKép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: