Új privát üzeneted érkezett!

Üdvözletem!

Látom nincs még városi tárasgó kialakíva, így sok szerettel várom az anyukák, kismamák hozzászolásait. Gondokat, örömhíreket amit másokkal is szivesen megosztanának.
Én szegedi vagyok, de az egyik legjobb barátnőm Egreben lakik, így az ő kedvéért hoztam létre ezt a társalgót és természetesen ő is nagyon várja a hozzászólásokat.


Ancsa
 
 


Sziasztok!
Én lennék az az egri barátnő. Várom minden egri kismama hozzászólásait, nekem egy 2,5 éves kislányom van.
Üdv.:Kati
 
 


Üdv!

Senki nem akar ide csatlakozni? Talán nincs egri anyuka? :lol:


Ancsa

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
 
 

 
 

sziasztok


sziasztok


Szia Marcsika!

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Használt gyermekruhák és babafelszerelések (légzésfigyelő, mellszívó, pihenőszék, sterilizáló, fürdetőkád-betét, baldachin, kenguru) eladók.

Képeket a fotóalbumban találod, Brigó néven (4 db album):

http://babanet.hu/album/index.php?album=14116

http://babanet.hu/album/index.php?album=14126

http://babanet.hu/album/index.php?album=14127

http://babanet.hu/album/index.php?album=14170


Ha valami érdekel, írj privit, megegyezünk :)

Én Heves megyében lakom, itt tudok személyes átvételt biztosítani, de amit lehet, azt postázok.


Kellemes napot,
Brigó

Kép

Kép
 
 


sziasztok! Most regisztraltam, mi is babat szeretnentk, 8 honapja probalkozunk. egy kerdesem lenne, Hernádi dokirol tud vki vmit mondani?
 
 


Szia Pálma!
Én már szültem nála egy gyerkőcöt,és a másodikat is nála tervezem! Meg voltam vele elégedve,de szerintem az válassza őt,aki a szakértelmére számít,mert azt nem lehet rá mondani,hogy az a kedveskedő,jópofáskodó ember.Elmond mindent,sőt néha még mosolyog is :)
Ha valami konkrétumra vagy kiváncsi,kérdezz!!!

KépKép
Kép
 


Sziasztok, én is egy egri anyuka vagyok! :)

anika
 
 


szeretném megkérdezni, hogy ezeket a babafalvás számításokat mellékletként töltitek fel?

anika
 
 


Sziasztok!
Úgy látom tényleg nagyon kevés kismama ill.anyuka van Egerben. :(
 


Én is egri vagyok :)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Tényleg kevés anyuka ír ide, pedig szerintem elég sok kismama és anyuka van Egerben!
De amúgy én is egri vagyok!
:D
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gondka 2010.03.29 01:00-kor.
 
 


És egy újabb egri jelentkező! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


hahó

én is egri vagyok... de látom nem ir senki... pedig van egri anyuka nem is kevés!!!

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Szép állapotban lévő, de használt ikeás 2 funkciós, álló, Mala rajztáblát/festőállványt keresek a kislányomnak Egerben vagy Heves megyében illetve Egertől 50 km-es körzetben. Ha Debrecenben bárhol és bármikor, vagy Pesten a belvárosban napközben személyesen átvehető, akkor azt is szívesen átveszem. Ha valaki tud ebben segíteni kérem jelentkezzen: gondka@vipmail.hu címre. Segítséget előre köszönök. Üdv: Kata
Ikea festőállvány, ikea rajztábla, ikeás festőállvány, ikeás rajztábla, álló rajztábla, két funkciós rajztábla, nagy méetű rajztábla, Mala festőállvány, Mala rajztábla -t keresek.
:D Kép rajztábla Kép raztábla2
 
 


sziasztok !
valami jó téma nem volna ?
kötetlen beszélgetésre keresek egri kismamákat ,anyukákat !
irjatok nekem a montenbajk@gmail.com jó?
Krisztián
 


Sziasztok.
Egri anyukák gyertek, gyertek.. osszuk meg egymással a tapasztalatainkat. :-)
Nemen sajnos nincsen, ugyanis az első babsnkat varjuk.
Májusra vagyok kiírva. Még nem fogadtam magandokit, de azon is gondolkozom h nem fogok. Sokszor hallottam hogy a fogadott doki nem ment be a szülésre... persze így a pénzt sem kapta meg.
Kinek mi a véleménye Dr Fülöp Viktorról, Dr Rozs Lászlóról pl.?ki mennyire penzehese
moni25
Eger
 
 


Sziasztok.
Egri anyukák gyertek, gyertek.. osszuk meg egymással a tapasztalatainkat. :-)
Nekem sajnos nincsen, ugyanis az első babánkag varjuk.
Májusra vagyok kiírva. Még nem fogadtam magandokit, de azon is gondolkozom h nem fogok. Sokszor hallottam hogy a fogadott doki nem ment be a szülésre... persze így a pénzt sem kapta meg.
Kinek mi a véleménye Dr Fülöp Viktorról, Dr Rozs Lászlóról pl.?ki mennyire megbízhatók, penzehesek?
moni25
Eger
 
 


Sziasztok egri kismamák! Szerintem nagyon jó lenne feléleszteni ezt a topicot. Nekem is lenne sok kérdésem orvosokkal és szülésznőkkel kapcsolatban. Üdv :-)

Melinda
 
 


@knegm:
Sziasztok. Én is a topic felélesztése mellett vagyok. Szivesen olvasnék véleményeket orvosokról, illetve a kórházról. Szántó Holló Györgyöt ismeri pl. valaki?? :)
Üdv. Panka
 
 


@knegm:


Sziasztok. 
Támogatnám a felélesztés ötletét, igaz még csak nemrégóta vagyok tag, viszont annál több kérdésem lenne, főleg egriekhez, Eger környékén élőkhöz sokmindennel kapcsolatban. 


@ppanka:


Szia, nem tudom, hogy még aktuális-e egyáltalán, de ha már erre tévedtem, gondoltam próbálok segíteni. Szántó-Holló Györgyöt nekem több ismerősöm is ajánlotta, nagyon jó tapasztalataik voltak vele kapcsolatban, viszont néha tényleg nehéz elérni. Sajnos személyes tapasztalatot vele kapcsolatban nem tudok mondani, de más fórumokon is biztosan szóba került már, esetleg keress rá több helyen. Több ember többet lát-tud, érdemes véleményeket olvasni.  

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron