Új privát üzeneted érkezett!

Megoszthatnánk tapasztalatainkat a vörösvári lehetőségekről. Mit tudtok, hol van itt játszótér pl.?


Szia!!
Irok a másik topikba!!Eggyel feljebb!! :lol: :lol: :lol:
ÜDV:ANDI
Vendég
 


Sziasztok! Szeretnék megismerkedni, Pilisvörösvár és környékén várandos kb. 20 hetes kismamákkal! :) Kép
 
 

 
 

Kedves Fricike!
Én nem vagyok várandós, 20 hetes kismama. Nekem egy 17 hónapos kisfiam van, akivel itthon vagyok GYED-en.
De azért megismerkedhetünk vagy levelezhetünk.
Most költöztél Pvvárra?
Évi


Szia! mi már itt lakunk születésünk óta .Ti mióta laktok itt.Mi már a harmadik babát várjuk.Ha gondolod talizhatunk mi bányatelepen lakunk. Ird meg neked mikor jó.Én otthon vagyok már táppénzen.A fiam különben öt éves a lányom tizenhat én meg 32 és te?Várom a válaszod addig is jók legyetek.
 
 


Sziasztok!
Fricike!
Nyugodtan csatlakozhatsz te is a másik topikhoz eggyel feljebb!:)Ott találsz még Évin kivül két Vörösvárit és egy Szentivánit!:)Igaz,hogy egyikünk se vár babát! :lol: :lol: Én már nem is fogok,de a csajok biztosan hamarosan beleugranak a másodikba! :lol: :lol: :lol: Ugye lányok??? :lol: :lol: :lol:
Egyébként én az Önkormányzatnál lakom,lehet,hogy ísmerjük is egymást!!Ráadásul szinte egyídősek vagyunk,csak eggyel jártál alattam!Rakjál be képet és majd meglátjuk!
ÜDV: ANDI
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: