Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok kismamák!

Azért nyitom ezt a topicot,mert a többi óbuda-témájú topicba nem érkezett hozzászólás idén...
Egy hónapja költöztünk a Máltai játszótérhez nagyon közel a Lajos utcába, így egyelőre senkit nem ismerek a környéken :(. Április 6án született meg Sámuel,és keresek babatologatós partnereket,akikkel később esetleg tornázni is eljárhatunk,miközben az apukák vigyáznak a manókra...(esetleg ez valami utópia lenne?...)

Kép
 


Pedig biz'Isten annyi babakocsis anyukát látok az ablakból....

Kép
 


Helló Babzsák,

Akik éppen sétálgatnak, azok nem neteznek :-(

Arra szerintem ne számíts, hogy te eljársz tornázni, apa pedig otthon vigyáz a gyerkőcre, mert így se lesztek sokat együtt (mármint apával) és ha ő hazajön te meg lelépsz, akkor pláne nem. Legalábbis nálunk ez a felállás.

Inkább olyan helyre járj, ahová a babával együtt mehetsz. Volt egy nagyon jó baba-mama klub az óbudai művházban, de nyáron sajna bezárnak, így vége lett, szeptemberben folyt köv. De addig is összejárunk tornázni pl. most csütörtökön lesz az első kinti tornánk, gyere a Hajógyári szigetre 9-re és csatlakozz hozzánk.

Ja és nehogy egyedül gyere, babástul, ám ! :wink:

Gabek

Kép

Kép
 
 

 
 

Babzsák
Mi is arrafelé fogunk költözni...
...lassan haladunk a felújítással...

A mi fiunk április 3.-án született egy éve! ;)

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Hát akkor ismét SZIASZTOK! (több topikba is irok, hátha...)
De örülök, hogy megtaláltam ezt a topikot!!! :lol:
Mikor még vártam Janókámat, írogattam egyszer-kétszer, de aztán megszületett és időm husss.... szerencsére már 3 hónapos elmúlt kicsiny bogárkám és az "életritmusa" is kialakult, így időm kicsit több lett, de ezzel beköszöntött az "egyedüllét" érzése is :( Gondolom akik első babásak és túl vannak az első húzós hónapokon tudják miről beszélek :D
Na azért nem panaszkodom, de én is szivesen találkoznék anyukákkal akikkel lehetne közösen babakocsizni v beszélgetni. Mi a Nagyszombat u-ban lakunk Janókámmal és Apával:)

Pipke
 
 


Szia Pipke!

Akkor tök közel vagyunk! Akár ma is sétáltathatunk együtt! Amennyiben benézel a topikra....
Mi olyan 2-3 körül megyünk nagy köröket a környéken,Aquivkum hotel park,lajos utca a tímár utca sarokig,az ottani park a Máltai játszóig,stb....
Egy kék Graco babakocsink van,és nekem hosszú fonott,vagy felkontyolt hajam van!
Ha meglátsz,nyugodtan "szólíts le"...

Kép
 


Szia "babzsák"!
Ma voltunk sétálni 1/4 2-től kb 1/2 4-ig de sajna nem láttalak. Holnap estleg? Ha van elérhetőséget akkor hívnálak. Az enyémet elküldtem privi-ben.
Nekünk sötétkék a babakocsink és van rajta plusz napernyő. Én rövid fekete hajú leányzó vagyok :)

Pipke
 
 


Kedves Anyukák!

Ringató foglalkozást tartok féléves kortól 3 éves korú gyerekeknek és szüleiknek Óbudán a Ficánka játszóházban hétfőnként 9:30-10:00, és a Huszti út 16-ban péntekenként 15:00-15:30.
A foglalkozásokról bővebben itt olvashattok:
www.ringato.hu
Amennyiben résztvennétek bármelyik foglalkozáson, kérem jelezzétek ezt a következő e-mail címen vagy telefonszámon:
bartalusb@gmail.com
06 30 480 1551

Bartalus Boglárka
 
 


Sziasztok!
Ir még valaki ide óbudáról ?
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: