Új privát üzeneted érkezett!

Halihó! Kispesti anyukák! Miért van az, hogy sehol senki? Hiába javasolják a wiwen, hogy kerületi fórumban keressek más anyukákat, ha a kerületi fórum halott. :?

Kép
 
 


Sziasztok!

Én is kispesti vagyok és jó lenne, ha lenne valaki, akivel lehetne beszélgetni ügyes-bajos dolgokról!
Nekem 8hónapos kislányom van...
 
 


[color=blue]

Sziasztok! :lol:

Szívesen beszállnék a buliba. Én most 24-hetes kismama vagyok és nagyon szeretném ha lennének barátnőim, mama pajtijaim. :D
Itt wekerlén nincsenek barátnőim, ugyanis nemrég költeztünk párom szüleihez, kb. 2 éve és most az sztk melleti utcában lakunk külön csak mi s lassan mi hárman. :P Nemszeretném otthon egyedül tölteni az időt és begolyózni a mindennapos nagy véltozások örömében, szépen fogalmazva. Szeretném ha mondjuk lenne kivel eggyütt elvinni a gyereket sétáltatni, játszani. És mi is nagyon jó barátnők lennénk. :) Remélem egyetértetek velem és nemmaradok teljesen egyedül. [/color]

Sziasztok![/img]
 

 
 

Sziasztok!
Hellot, Ruby, Hencsy_s - bocsi, régen nem jártam erre, mert a kispesti várandósok fórum kicsit fellendült, gyertek át oda, ott sem mindennap, de rendszeresen vagyunk négyen :) ugyan már csak egy várandóssal :)

Hencsy_s megkaptam a privit, köszi. A Templom téri turkáló nem tudom, megvan-e, nem kifejezetten gyerekturkáló (volt?), hanem vegyes, de egy fél kirakatnyi gyerekruhát láttam ott.

Viszont a Blue Kids szerencsére üzemel, sőt a piaci gyerekturkálós új tulajjal szintén megnyitott.

Folytatom a kispesti várandósok fórumon, jó?
Tünde


Sziasztok!

Én is szivesen csatlakoznék,9 hos kisfiam van.Jo lenne idönként valakivel dumcsizni séta közben meg ugy általában.
 


Ja, igen, én már átpártoltam a másik fórumba, de ide is vissza-vissza térhetek :)

Kép
 
 


Kedves Kispesti Anyukák!

Babaruha börze lesz Kispesten.
Időpont: 2008. november 23-án 10 és 12 óra között
Helyszín: Budapest, 1195 Kossuth Lajos utca 50. szám alatt (mszp székház).
Ady Endre - Kossuth Lajos utca sarok
Megközelíthető: 42-es villamossal, vagy 68-as autóbusszal

HELYPÉNZ, BELÉPŐ NINCS!

Ha árulni szeretnél (helyek korlátozott számban állnak rendelkezésre), jelentkezz a 06 30 478 1934-es mobilszámon, vagy a baba@enternet.hu e-mail címen.
Ha olcsón szeretnél téli gyermekruhához jutni, gyere el, szeretettel várunk!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron