Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretnék megismerkedni kismamákkal, beszélgessünk egy jót, tanácso meg mi egymás..ha van kedvetek írjatok!
Most 7 hetes kismama vagyok, már van egy 13éves kamasz fiam.
Régóta szerettem volna másik gyermeket, hát most összejött.
Remélem minden rendben lesz, bár most nagyon kínoz a reggeli rosszullét és az állandó migrénes fejfájás.


Írjatok!

Üdv.:
Ildikó


[/img][/quote]

üdvözlettel:
Ildikó
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól; Babaúszás 3 hónapos kortól a dunavarsányi Igazgyöngy Babauszodában szerdán és vasárnap 9.00-12.00. Szakmai felvilágosítás: Viczkó Andrea 30-407-8301, bejelentkezés: Álló Zsuzsa 20-377-8690; www.babauszas.atw.hu, www.esemenyrogzites.hu - video


Babaúszás 3 hónapos kortól [b]Monoron [/b]a Városi Uszodában kedden 8.00-8.30-ig és szombaton 8.30-10.00-ig. További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.esemenyrogzites.hu – video; www.babauszas.atw.hu – képeim a foglalkozásról


Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót! (írd bele kérlek az e-mailbe, hogy a Babanetről jössz!. )
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron