Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, van egy kicsi fiam.
Vendég
 


Szia Szilvi!

Üdv. itt!!!! :D
Elárulom, én már "láttalak" a Mamaneten, örülök, hogy jössz ide is!
Vendég
 


Szia Ági!

Igen ott is vagyok és szeretem nagyon a csajokat. Véletlen találtam rátok, valami mást kerestem. Jó, hogy van kecskeméti csapat is. Noémit meg személyesen is ismerem, így reggeltem ide is, így van esélye a közös programoknak :D
Vendég
 

 
 

Sziasztok csajok!

Nagyon jók a taliról készült képek,nagyon sajnálom,hogy nem lehettünk ott. Ma jöttünk haza a papáéktól Kunszentmártonból.

Szilvi:üdv.köztünk. Én se régóta vagyok itt,mindenki nagyon aranyos!!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

Szia Szilvi! Mi is ismerjük egymást a tornáról! Hogy vagytok?

Erika: akkor neked gyűjtöm tovább a cimkéket. 19 felesleges van eddig, majd egyeztetünk, hogy mennyi kell még.
Józsika hanyadikán született? Azt írja a vonalzó, hogy 4 hetes, de az csalóka. Csak nem ma van????

Nálunk megvolt az első any-apa mentes egy óra. Noncsiék vigyáztak Zalánra, amíg mi bementünk Anyósomhoz a kórházba. Szuperül sikerült, mondhatni a gyerek észre sem vette, hogy elmentünk, de azt se, hogy visszaértünk. Persze, vigyorgott amikor meglátott. Az is igaz, hogy Noncsival többet találkozik, mint bárkivel a családban. Eddig még csak vacsorázni voltunk nélküle, de akkor aludt. Köszönjük mégegyszer Noncsi nektek, majd remélem viszonozni tudjuk! :D

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Szia Ildi! Köszi a kedves fogadtatást!

Szia Nóri! Hogy vagytok? Nagyon gratulálunk Zalánnak és Noncsiéknak is!!!

Köszönjük, szokás szerint nyűglődünk a fogacskákkal, az első kettővel nagyon megszenvedtünk, a második kettőt szinte észre se vettük és most a felső bal 1-el és 2-vel nagyon megkínlódunk, de az egyeske már kibújt, már csak 15-öt kell kibírni :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Most nem olvastalak vissza benneteket,hisz elég sok van,nekem meg sajna nincs rá időm.De a képeket végignéztem,ls szuperek.Nagyon sajnálom,h.nem mehettünk el.De talán mindenki eljön,majd hozzánk,mikor megrendezem a party-t.Mit szoltok hozzá?Ki jönne el?

Szilvi-üdv.köztünk!Jó,h.gyarapszik a csapat!

Minden babának boldog hó.fordulót,akiéről lemaradtam,és Danának viszont sok boldog születésnapot kivánok!!!!!!!!!! :wink:

Majd még jelentkezek. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szió!

Szilvi: én a mamanetre nem nagyon járok, csak párszor írtam Gabidoknak, és akkor láttam Erik elnevezését, nagyon tetszik! (x fogú kisoroszlán :lol: )
Mi már az első két foggal szenvedtünk, kb. 3 napig óránként kelt, utána egyszerre jött neki 4 felső, azokkal meg hetekig nyűglődött. Most egy kis nyugi van, de állítólag az őrlők a legdurvábbak... :shock:

Timcike: jó hogy jelentkeztél! Remélem fényképezel sokat!

Norri: gratula a csemete-mentes órához! (Azért halkan Noéminek is vállveregetés, hogy egyszerre elbírt a két lurkóval. 8) )
Kb. hány percenként gondoltál Zalánra? :)

Botond ma beindult nagyon, mindent tologat, igényli, hogy kézenfogva vezetgessük. Hát, a derekam nem éppen erre vágyott :roll: pláne, mert a mikulás is meglátogatott és ilyenkor elég ramatyul vagyok. :evil:
Vendég
 


Ja, Ildi: neked akartam írni, hogy élőben is olyan aranyosak a csajok, mint itt! Nagyon jó volt a tali! :lol: :lol: :lol:
Bence még mindig olyan rosszul alszik? Rájöttetek, mi okozta?
Vendég
 


A mai nap szüperül sikerült!
Akkor a képek!!! Kép Az első tortám Kép Felvágjuk a tortámat Kép tapsi-tapsi Kép A fülemben még nincs torta!
KépKép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.07.20 16:50-kor.
Vendég
 


Kép A mamáéktól kaptam Kép A motoromon Kép Anyával Kép Sétálok

KépKép
Vendég
 


Szia Timcike! Köszönöm Neked is :wink:

Ági: most megnéztem én is amit írtál, én nem emlékeztem :oops:

Egy pár homeopátiás oldalt belinkelek, hátha segít a fogzási tünetek csillapításában, a Szabadság téri patikában tartják őket, nekünk a Viburcol kúp, amiben pulszotilla van bevállt, csodákra nem képes, de jobb lesz tőle.

http://www.abbcenter.com/index.php?t=baba&id=13614&cim=1#
Belladonna:
http://home.tvnet.hu/~a3807/bella1.htm
Chamomilla
http://home.tvnet.hu/~a3807/chamo.htm
pulsatilla
http://home.tvnet.hu/~a3807/kokorcsin.htm
Stodal szirup
http://home.tvnet.hu/~a3807/stodal.htm
Oscillococcinum
http://home.tvnet.hu/~a3807/oscillo1.htm
Jópár szer leírása megtalálható itt:
http://home.tvnet.hu/~a3807/szerek.htm
Vendég
 


Szia Szilvi!

Bocsika, az előbb lemaradt, de üdv itt!

Timcike
: Megnézem, de most kipurcantam. Ja, és köszi szépen!

KépKép
Vendég
 


Danának sok boldogságot kívánunk az első szülinapja alkalmából:

Kép
Vendég
 


Köszönöm Neked is :D
Vendég
 


Nagyon szépen köszönjük Szilvi! :lol:

KépKép
Vendég
 


Nagbri: úgy vártam már a képeket a napotokról! Tündéri Dana! Szépen felavatta az új pólóját. A sok játék közül melyiknek örült legjobban?

Szilvi: jaj, nem azért írtam, hogy emlékezned kell... :oops: Kösz a homeos cikkeket! Nektek használ?
Vendég
 


Ági:Botondnak nagyon boldog hófordulót kivánunk!!! Még mindig rosszul alszik,szerintem a tejcsi nem elég már neki.Ezért mostmár este is szokott kapni bébiételt,de azzal se sokkal jobb. Anyumék azt mondják a foga,nemtudom,csütörtökön megyünk dokihoz majd megkérdezem.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ildi: köszi! :wink:
Fel a fejjel! Tudom, hogy ilyenkor mennyire kimerült az ember, de nem marad így örökké! Tejpépet próbáltál neki adni vacsorára?
Vendég
 


Sziasztok jó reggelt!

Ági: hasznát a Viburcol kúp, most nem óránként kelünk, hanem csak egyszer- kétszer, bár a mai kelés maratoni volt 1/2 3-tól 5-ig tartott.

Ildi: Mikor Bambinak kevés lett az anyatej, akkor a doki írt fel neki Nestle Sinlac pépet és Milupa Hipoallergén Vaníliás tejpépet. Azzal megint átaludta egy darabig az éjszakát.
Vendég
 


Ági: Botondnak nagyon boldog hófordulót kívánunk! Kép
KépKép
Vendég
 


Szilvi,Ági: megpróbáltam a Nestlé gyümölcsös tejpépet,de ettől is felébred többször,nem tudom mit tegyek. Majd csütörtökön megmondja a doki. Mikor megszületett hatalmas hajavolt,de bekoszmósodott és kihullott a haja. Most megint van haja és kezdődik a koszmó,pedig minden este a haját is alaposan megmosom. Lehet,hogy hajlamos rá.







[/b]

Kép
Kép
kisildi
 
 


Timci:mizujs? Már nagyon hiányoztok!!!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ildi: csak találgatok, de gyümölcsös tejpép nem csinál neki savat? Lehet jobb lenne a sima tejpép, de amit boltba kapsz az nem hypoallergén és szerintem korai még Nektek.
Koszmo: azt próbáltad már, hogy fürdés előtt egy-két órával lekened a fejbőrét napraforgó olajjal? Mivel mosod a buksiját? A fürdetőkrémtől nem szárad ki a bőre.

Ági: Botondnak boldog hófordulót!Kép
Vendég
 


Nagbri, Szilvi: köszönjük szépen! Micimaci nagy kedvenc, ráéreztetek! :D

Ildi: nekünk koszmóra nem vált be az olajozás. Patikában lehet kapni Babe sampont, elég drága, de az levitte és nem is újult ki. Különben én is csak fürdetővel mosom a haját- oké, nincs valami nagy sérója Botinak. Állítólag a nagyobb hajú babák érdekesen néznek ki utána, mert összetapadnak a hajszálak. :?

Szilvi: Erik is lassan egy éves lesz! Szervezed már a banzájt? Tényleg, Ő miket csinál már, miket eszik, mond???
Vendég
 


Ági: Akkor jó, ha tetszik nektek!
KépKép
Vendég
 


Ági: Erik is nagy hajú baba volt, amíg el nem kapta apa fűnyírója :lol: , ha csak fürdetőkrémmel van mosva a haja gyönyörű sejmes és nem ragad össze.

Igen szervezem a bulit, most még csak szűk családi körben. (Jövőre már gyerekzsúr lesz :D )

Miket, hát nagyon sok mindent:
http://eriknagy.spaces.live.com/
Vendég
 


Szilvi: Megnéztem!
Nem semmi! Szóval a macsek is parner a "rendrakásban" :lol: ! Nem semmi!
KépKép
Vendég
 


Na, hahó!

Brigi!!!
Tündériek a képek!!! Lehet még kérni egy párat? :-)))

Szilvi!
Nagyon örülök Neked/Nektek! Mást is ismersz ám innen rajtam kívül! Norrit, Manóvalvit és Kocsisandit is! :-) Elárulsz részleteket a szülinapi készülődésből? Kérünk képet Erikről!!!

Norri!
Nagyon szívesen!!! Zalán tündéri volt! Máskor is szívesen segítünk! Tudod, h számíthattok ránk!

Ági!
Elárulom, h azért az Uram is itthon volt! :-)
A lagziban tegnap voltunk, itt Kecskeméten a Sport Hotelben. Nagyon klassz volt, még tánciztunk is, pedig nem nagyon szoktunk. :-) Balázs nem nagyon szeret. Vannak képek, majd teszek fel! Bálintot csak a szertartásokra vittük, remekül bírta! Utána hazarohantunk Vele fürcsi, etetés, lefektetés és Anyósom maradt itt Vele. Nem is volt semmi gond. Mi meg visszaértünk a levesre! :-))))))))))))))))
A képeket küldöm Neked is, amint odaérek! :-)))

Brigi, Ági!
Mi megyünk! Szerintem Norriék is, bár, nem akarok a nevében nyilatkozni, de mindenhova együtt megyünk. :-)))))))))))))))))))))))

Falevél, Ági!
Boldog hófordulót Sárikának és Botondnak!!!

Manó!
Gondolok Rátok és nagyon várom az élménybeszámolót! Sztem most a többieknél jobban! :-) /Aki nem tudja: mi is oda megyünk csak 11 nap múlva. :-))))))))))) /

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Bocsánat!
Természetesen ManóFalvit! :-)))))))))))))))))))))))

Timci!
Sztem Hozzátok is megyünk!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Okés a dolog! Majd leegyeztetünk jó?

Tényleg kérsz még képeket? Szerinted a többiek is? Van még, de nem akartam itt senkit untatni már!

Nálatok mizújs???
KépKép
Vendég
 


Drága Brigi!
A képek sztem sose untatnak senkit! :-))))))))))))))))))))))))))) Mindenesetre én várom! :-)))

Jól vagyunk, kicsit húzós volt a délelőtt, mert mi fél kettőkor kerültünk ágyba, Bálint meg negyed hétkor kelt. Szerencsére aludt velünk délelőtt két óra hosszát! :-))))))))))))))

És persze, hogy megyünk Hozzátok!

Képeket is mindjárt teszek a tegnapról, most szedtem le őket.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Kép
Mi :-)

Kép
Megint mi! :-)))

Kép
Táncolunk!!! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Tényleg, ti lagziban voltatok! Hogy sikerült?
Na akkor még pár kép!
Kép Ez a kedvenc képem! Kép Így örültem! Kép A vendégsereg fele Kép hintázás az udvaron

KépKép
Vendég
 


Brigi!
Fentebb írtam, h milyen volt! Szuper! :-)))

Nagyon jó képek!!! Olyan édesek! Látszik, h remek hangulat volt! És jó sokan voltatok! :-))))))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Hát igen, nem csak az én fiacskám volt ügyes, hanem a „bébiszitterek” is. Balázs éppen buborékokat fújt a Zalánnak, amikor megérkeztünk. Már ott álltunk egy perce, még beszéltünk is a Noncsival, kisfiam észre sem vett, tátott szájjal figyelte a buborékokat. :D Egyrészt nagyon örülök, hogy ilyen jól elvolt nélkülünk, de azért kicsit szomorú is vagyok. Mikor hiányolt volna? :roll: :(

Brigi: nagyon jók a képek, és én is szívesen nézegetem. Édi volt Dana, ahogy kikente magát. :lol: Meg gyűjtöm az infókat, hogy mit kapjon Zalán a szülinapjára. :)

Ági: boldog hófordulót. Nálatok is mindjárt itt a szülinap!!!! Kérdésedre válaszolva: percenként eszembe jutott a Zalán, de mivel beteglátogatóban voltunk, egyébként is lassabban telt az idő….. :(

Ildi: hányszor szopik még Bence? Husit eszik már? A Sinlac-ot mi is próbáltunk, azóta Zalán is átaludja az éjszakát. (5,5 hó) Egy ideje már elhagytuk, és inkább tejpépet adok neki. És így is alszik este 8-tól, reggel 8-1/4 9-ig.

Koszmóra nekünk is a sima napraforgóolaj jött be, pedig kaptunk gyógyszertári keverőset is. Nekem azt mondta a védőnő, hogy elég hetente samponnal megmosni a haját, naponta meg csak a fürdővízzel lemosni. Lehet, hogy a napi hajmosás szárítja ki neki?

Noncsi: nagyon csinik voltatok. Látom még egy hasonlóság a férjek között :D : az enyém sem szeret táncolni. :(

Brigi: Köszönjük a meghívást! Ha itthon leszünk, persze, hogy megyünk. :D

Hétvége tanulása: tapsolás, pacsit adás, és ha mondom neki, hogy pisze, pisze, már hajol is oda hozzám, és nyomja is oda a kis nóziját az orromhoz. Meg kell zabálni. :lol: :lol:

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Szia Noncsi! Nem tudtam, hogy ennyi embert ismerek :D Még nem csatoltam a nickekhez arcokat, de meg lesz az is :oops: Vagyis Nóri és Zalán esetében már megtörtént :D

Szülinapi buli: piros puncstorta lesz egy verdával vagy ferrarival, majd amit tud nekem szerezni a cukis eladó néni, egy egész gyertya :D és egy tűzijáték lesz. Nagyszülők és dédik és keresztszülők lesznek meghíva, egy másfél órácskára. Ajándéknak meg ezt néztem ki, remélem a család is egyet ért:

http://www.legoaruhaz.hu/index.php?content2=termek_kiir&termek_id=503321348&szint1=DUPLO&szint2=DUPLO+%C1llatkert&szint3=&szint4=&termek_neve=%D3ri%E1si%20%E1llatkert&list=kep_kiir

Noncsi: nagyon jók a képek, Bálint nagyon nagy már, lassan Ti is kergetőzhettek :D

Brigi: nagyon jók a fotók tündériek a gyerekek és Dana rengeteg szép játékot kapott.
Igen, nálunk bandába tömörülve megy a rendbontás, ezért már csak este rakok rendet, hátha napközben bele botlanak még valamibe ami leköti a figyelmüket, addig se szednek elő új dolgot :D
Vendég
 


Szilvi: Nagyon klassz ajándék, örülni fog neki!
KépKép
Vendég
 


Noémi, Norri:köszi nektek is!

Nagbri: még sosem sértődtünkmmeg, ha raktál jó sok képet... :wink: Máskor is kérünk!

Noémi: nálunk meg inkább a férjem vállal be egy-két táncot, ér meg ....brrrr... Milyen rendi volt Bálint, hogy szolidalitásból ő is aludt veletek két órát!

Norri: azért remélem nincs nagy baj!(a kórházban)
Nyugi, hiányolt volna Zalán, nem is kicsit! 8)

Szilvi: klassz ajándék! :)
Tetszik nagyon a blog, olvasgatni fogom, imádom a blogokat. Nálunk Apa nem engedte, szerinte túl nyilvánosan zajlana az életünk, így maradt a papír és a toll. A lényeg, hogy majd felnőttként lássa a fiam, milyen volt az életünk Vele! :D
Vendég
 


Nálatok nem érezték a bébik a frontot? Botond egész nap fél órát aludt babakocsiban, üvöltött, ha közelítettünk a kiságy felé, pedig dörzsölte a szemét és ásítozott... :roll:
Este meg szép csendesen vacsora és fürdés nélkül belealudt a játékba! :shock:
Ilyen sem volt még.... :o Kíváncsi leszek meddig tart ez a nagy szunya.... :?
Vendég
 


Nálunk nem volt ma gond! Na jó, ez nem igaz, egy kicsit nyűgi volt Dani! De nem vészesen!
Vendég
 


Szia Szilvi!
Üdv. köztünk! beleolvasgattam naplótokba. Nagyon ari, még a megfogalmazás is! :lol:

Norri! Előre is köszönöm a cimkéket! Majd átszámolom még1x, 65 db körül van most, és összesen 100db kell a törülközőhöz.

Hétvégén mi buliztunk, egyik barátunknak csináltunk meglepi szülinapi partit. (40.-et töltötte) Élő zenével , hastáncosokkal, tortával... ő semmit nem sejtett az előkészületekből. Hajnal 4 után feküdtünk le. Sokat táncoltunk, nagyon-nagyon jól sikerült, most meg van némi izomláz...Ünnepelt nagyon ledöbbent a meglepetéstől, nyelte a könnyeket, sikerült, maradandó szép élményt okoznunk.

Józsikának holnap lesz a szülinapja, Brigittának meg 2 hét múlva. Ezért kicsit később ünneplünk, és egyszerre a kettőt. Így egyszerre kapnak tortát, (mindkettő kap 1-1 kicsi tortát) egyszerre kapnak ajándékot.
Józsika az elmúlt két este lázas volt. (38,3)semmi más tünetünk nem volt. lehet valami vírus, nem tudom. Tegnap annyira leizzadt, hogy ágyneműje, pizsije is vizes lett. Ma este meg nem lázasodott be.

Elkövetkező napokban kicsit ritkábban jövök kicsit, mert most folyamatosan nyaraltatok. Most bátyám kislánya van itt egy hétig, aztán másik két unokahúgom jön el hozzám, meg megyünk majd nyaralni is, munkát is vállaltam, de azért igyekszem esténként hírt adni magunkról. Lényeg, hogy emiatt a következő babatalikra, nem bizti, hogy el tudunk menni.

Brigi: Jók a szülinapi képek, bizti finom volt a torta is.

Nyugis éjszakát mindenkinek, megyek aludni, mert sokat nem aludtam még tegnap óta.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Jó reggelt!

Szilvi!
Szuper az ajándék! Én is pont ilyesmire gondoltam Bálintnak! Aztán tegnap meg megláttam a Tescoban egy lábbal hajtós Verdás járgányt. Hát, beleszerettem! Zenél, a szeme is mozog, meg minden. Csak hát 7500... Valakit be kell hergelnem rá. Nem tudjátok, hogy lehet-e valahol olcsóbban kapni? A neten keresgéltem, de eddig sehol se találtam.
Manófalvi: Marcsika Bendével
Kocsisandi: Andi Petikével és Dorkával. Sztem Velük is találkoztál már.

Frankenbergeresek!
Jelentem 17-én este császárral megszült a kedves Dóri-Gizus! Bence méreteit sajna nem tudom.

Erika!
Nagyon boldog ELSŐ szülinapot Józsikának!!! Isten éltesse sokáig szeretetben, boldogságban!!!

Norri!
Azért mondtam, h néha körülnézett Zalán! Keresgélt Benneteket! :-) Ma séta?

Ági!
Nálunk nem volt vész front ügyben.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Erika: Nagyon Sok Boldog Szülinapot Kívánunk Józsikának!!!!



Kép maci

Kép
Kép
kisildi
 
 


Nagyon boldog szülinapot Danának!

Nagyon boldog szülinapot Józsikának!

És minden hófordulósnak boldog hófordulót utólag!

Képek szuperek jó lehetett a tali!

Megjöttünk mi is minden jó volt ! a csaj fürcsizett teljesen el voltak ájulva tőlle az idegenek mentünk a vizbe és sikitozott pancsolt ezerrel!

Képek lesznek!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo!
Hurrrá!!!!!!!!!!!!!!! Jó, hogy újra itt vagy! Képeket várjuk!


Szilvi!
Már így is rohangálunk utána... :-)))))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Erika
Józsikának nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Brigi
Nagyon szépek a képek! Tuti Dana "ajándéka"! Nagyon ügyes, hogy elindult! Bencus pedig! Ez szuper, hogy ő is akart ajándékot adni a testvérének!

Ági, Brigi, Timcike
A taliban mi is benne vagyunk! Úgy szeretnék én is tartani, de olyan pici a lakás. Meg hát a negyediken van.

Mano, Falevél
Nagyon jó nyaralást és pihenést kívánok Nektek!

Szilvi
De jó, hogy jöttél!

Ági
Botondnak utólag boldog hófordulót kívánok!

NOémi
Nagyon jók a képek! Szép volt a ruhád! Csinos! Örülök, hogy jól sikerült a lagzi! Kell egy kis kikapcsolódás!

Norri
Tündéri lehet Zalán! A pisze-pisze tetszik! :lol:

Mogyó
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás! S hogy Ágika így élvezte a pancsizást!


Erika
Petike is belázasodott szombaton este. Vasárnap kivittük az ügyeletre, de azt mondták, hogy még a torka sem piros. Fogalmam sincs mi lehetett. Ma már semmi baja. Nem tudom eldönteni, hogy elvigyem-e a gyerekorvosunkhoz. Most jött vissza szabiról, s bizti rengetegen lesznek nála, s nem szeretném, ha még valamit elkapna.

Képzeljétek az ügyeletes doktornő megkérdezte Pétert Petike jelenlétében, hogy biztos, hogy maga a gyerek apja? Úgy kiakadtam, hogy elmondani nem tudom. Petike azóta is sokat kérdezi. Hogy lehet egy orvos ilyen bunkó?


Sziasztok

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Sziasztok!

Erika
Józsikának nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Brigi
Nagyon szépek a képek! Tuti Dana "ajándéka"! Nagyon ügyes, hogy elindult! Bencus pedig! Ez szuper, hogy ő is akart ajándékot adni a testvérének!

Ági, Brigi, Timcike
A taliban mi is benne vagyunk! Úgy szeretnék én is tartani, de olyan pici a lakás. Meg hát a negyediken van.

Mano, Falevél
Nagyon jó nyaralást és pihenést kívánok Nektek!

Szilvi
De jó, hogy jöttél!

Ági
Botondnak utólag boldog hófordulót kívánok!

NOémi
Nagyon jók a képek! Szép volt a ruhád! Csinos! Örülök, hogy jól sikerült a lagzi! Kell egy kis kikapcsolódás!

Norri
Tündéri lehet Zalán! A pisze-pisze tetszik! :lol:

Mogyó
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás! S hogy Ágika így élvezte a pancsizást!


Erika
Petike is belázasodott szombaton este. Vasárnap kivittük az ügyeletre, de azt mondták, hogy még a torka sem piros. Fogalmam sincs mi lehetett. Ma már semmi baja. Nem tudom eldönteni, hogy elvigyem-e a gyerekorvosunkhoz. Most jött vissza szabiról, s bizti rengetegen lesznek nála, s nem szeretném, ha még valamit elkapna.

Képzeljétek az ügyeletes doktornő megkérdezte Pétert Petike jelenlétében, hogy biztos, hogy maga a gyerek apja? Úgy kiakadtam, hogy elmondani nem tudom. Petike azóta is sokat kérdezi. Hogy lehet egy orvos ilyen bunkó?


Sziasztok

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Sziasztok!

Erika
Józsikának nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Brigi
Nagyon szépek a képek! Tuti Dana "ajándéka"! Nagyon ügyes, hogy elindult! Bencus pedig! Ez szuper, hogy ő is akart ajándékot adni a testvérének!

Ági, Brigi, Timcike
A taliban mi is benne vagyunk! Úgy szeretnék én is tartani, de olyan pici a lakás. Meg hát a negyediken van.

Mano, Falevél
Nagyon jó nyaralást és pihenést kívánok Nektek!

Szilvi
De jó, hogy jöttél!

Ági
Botondnak utólag boldog hófordulót kívánok!

NOémi
Nagyon jók a képek! Szép volt a ruhád! Csinos! Örülök, hogy jól sikerült a lagzi! Kell egy kis kikapcsolódás!

Norri
Tündéri lehet Zalán! A pisze-pisze tetszik! :lol:

Mogyó
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás! S hogy Ágika így élvezte a pancsizást!


Erika
Petike is belázasodott szombaton este. Vasárnap kivittük az ügyeletre, de azt mondták, hogy még a torka sem piros. Fogalmam sincs mi lehetett. Ma már semmi baja. Nem tudom eldönteni, hogy elvigyem-e a gyerekorvosunkhoz. Most jött vissza szabiról, s bizti rengetegen lesznek nála, s nem szeretném, ha még valamit elkapna.

Képzeljétek az ügyeletes doktornő megkérdezte Pétert Petike jelenlétében, hogy biztos, hogy maga a gyerek apja? Úgy kiakadtam, hogy elmondani nem tudom. Petike azóta is sokat kérdezi. Hogy lehet egy orvos ilyen bunkó?


Sziasztok

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Hogy ezt miért küldte el háromszor??? :twisted:

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: