Új privát üzeneted érkezett!

Ági!
Nagyon sajnálom!!! Én is mindig a képek miatt aggódom, ha valami van a géppel!

KépKép
Kép


Lányok!
Nem vagytok itt?
Amoda nem tudok belépni.

Segítsetek!
Szólt az egyik barátnőm, h a kisfia bárányhimlős lett, bár, be van oltva. Mi is be vagyunk, de pont az elmúlt két hétben találkoztunk Velük, amikor a lappangási idő van, tehát akár fertőzhetett is.
És hát, mi is találkoztunk sokakkal, a fórumról is, Frankenbergerben is voltunk, stb. Kicsit megijedtem.
Mit csináljak? Hívjam fel az orvost?

KépKép
Kép


Noémi: juj, rossz ezt olvasni....
Szerintem Bálint nem kaphatta el, hisz be van oltva, de hogy így hordozó lehet-e, azt nem tudom. Norrival is taliztatok?
Én mindenképp megkérdezném a dokit, remélem megnyugtat! +++++++
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Írtam egy hosszú hsz-t, még amoda, szerencsére elmentettem Word-be, majd beszúrom, ha jó lesz.

Noncsi: szerintem ha vki el is kapja, ne okold magad, erről nem tehetsz. AKi közösségbe viszi a gyerekét, ezzel számolnia kell. sőt, egy boltban is ráhapcizhat egy másik gyerek, aki fertőz, szóval akkor oda se kell vinni.

Ági: mi is voltunk, de én védett vagyok elvileg. Nem voltam semmilyen himlős, de az oviban volt minden évben járvány, és akkor mondta a gyerekdoki, hogy átmehetett anno rajtam, csak nem jött ki rajtam. Inkább a rózshimlőtől félek nagyon, az sem voltam.

Nóri és Zalán
KépKép
 
 


És én sem tudok amoda belépni!

Még Botond sem kapta meg a bárányhimlő elleni oltást, de fogja, sőt a doki azt mondta, Robit is érdemes lenne beoltatni, mert még ő sem volt és egyre agresszívebb a vírus.
Ha ki is jön Bálinton, biztos enyhe formában fog!

Annyira lökött idő van ma! Egyik percben napsütés, majd jégeső, majd széllökés.....Brrrr........
Vendég
 


Norri: Ti nem kaptatok annó védőoltást rózsahimlő ellen? Mert egyik barátnőmet is azzal riogatták várandósan, nekem meg rémlett hogy kaptunk és megnézte a védőnő, tényleg be voltunk oltva hatodik osztályban!
Na, még jó hogy elmentetted!
Vendég
 


Most van a karbantartás, 14.15-től. HOgy meddig, azt nem írta. Remélem jó lesz, és nem lesz a tegnapihoz hasonló gond.

Bárányhimlőt Zalán is meg fogja kapni, jövő hónapban a Prev. 3-at, és utána majd. Én is úgy tudom, hog yegyre durvább tünetekkel jön a bárányhimlő, de ez minden vírussal, baktériummal így van sajnos

Nóri és Zalán
KépKép
 
 


Honnan nézte meg a védőnő, hogy kaptál védőoltást rózsa ellen?

Nóri és Zalán
KépKép
 
 


Te hanyas születésű vagy? Úgy tudom, hogy voltak akik kaptak, de én nem emlékszem 6-ban, hogy kaptam volna...

Nóri és Zalán
KépKép
 
 


Köszi, Lányok!
Egyelőre még nem beszéltem az orvossal, majd hívom még ma.
Azért csak nem lesz baj.

KépKép
Kép


Mintha azt olvastam volna valahol- legalábbis rémlik- hogy ha esély van arra, hogy megfertőződött a gyerek,akkor érdemes rögtön beoltatni, mert úgy kevésbé lesz szövődményes, ha le is zajlik. Hogy ez igaz-e????
Jól vagy? Sebed fáj még?
Vendég
 


Tényleg csak azért izgulok, mert extrán besűrítettem a heti programot, tényleg remélem, h semmi gáz.

KépKép
Kép


Norri: 78-as vagyok! Van valami évkönyvük vagy mi, amin a különböző osztályok kötelező oltásait összesítették, ill. hogy ki jelent meg!
Vendég
 


Noémi: remélem nem lesz gáz, de ha el is kapta valaki, akkor sem hibáztathat érte téged, bárhol össze lehet szedni, nem ülhet mindenki egész nap otthon!
Vendég
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


 


Köszi Oszmann, de ennyiért dupla ennyit lehet venni ám!
Vendég
 


Csajok, szavazzunk ezerrel Erikre, még aki nem szokott az is, nagyon esélyes!!!!!!!!!!!! 8)
Vendég
 


Most kérdeztem meg Anyut, és nem emlékszik, hogy kaptam volna. Hol lehet ennek utánajárni szerinted?
Ilyen évkönyvet sem tud, csak a kiskönyvem van meg, abban meg ugye csak a gyerekkoriak vannak.

Nóri és Zalán
KépKép
 
 


Én még nem döntöttem el, hogy beadassam-e Sárának a bárányhimlő elleni védőoltást... :roll: AZ oltóanyagot nekem kell megvenni a patikában?

Kép

Kép
 


Lányok! Ti hallottatok erről a vitaminról? Vagy esetleg adtátok már a gyerekeknek? Cebion 2 Multi
[url]
http://www.cebion.hu/index.php?option=c ... &Itemid=66[/url]

Kép

Kép
 


bocsi, ez a helyes link:
[url]
http://www.cebion.hu/index.php?option=c ... &Itemid=68[/url]

Kép

Kép
 


Norri: én bementem az egészségházba, ahol az oltásokat kaptuk -szerencsére még a védőnő is ugyanaz volt, aki akkor- mondtam mi a problémám és ő kikereste.

Falevél: igen, Neked kell megvenni, 6 ezer körüli ára van.
Vendég
 


Megy a TANYA!!!!

Nóri és Zalán
KépKép
 
 


Nóri: többen ezt szedik, biztos jó lehet. Mi a sima C vitamint szedjük, meg Gélt.
Hogy sikerült neked mindkét vonalzót betenni? nekem azt írja, hogy túl hosszú az aláírás

Mondtam anyunak, hogy próbáljon már utánajárni, mert fontos lenne.

Nóri és Zalán
KépKép
 
 


Én nem jutok be!!!!!! Valami naga-manoo logo jön elő!
Vendég
 


Falevél: a dokinénik szerint jó szer, csak mi azért kaptuk a Multikidet, mert abban vas is van!

Norri: remélem kiderül!
És ha rövidebb kódú vonit csinálsz? A mamanetesek nagyon rövidek! Jó, tudom sok az elvárásod..... :D
Vendég
 


www2.anyatanya.hu lett a cím! Ezért nem jutottam be mert én meg a legördülő sávból választottam a régit!

Akkor ott talákozunk! :D 8) :lol:
Vendég
 


Viszont nagyon lassú lett....

Most utánanéztem ennek a rubeola dolognak, sehol sem találom, hogy hanyas születésűeket oltottak be. Viszont egy orvos válaszol helyen mindenhol azt írják, hogy az emberek többsége védett, egy légúti-bélhurut fertőzéssel lezajlik. Viszont lehet vérből megállapítani, hogy védett-e az ember. Majd utánajárok, hogy ki csinálja ezt, de a védőnőm nem veszi fel a telefont. :evil:

Ági: Noncsinak a nőivonalas vonijait berakta egymás után, én is olyat akartam...na mindegy, ne olyan fontos.
A tied viszont nagyon szuper!!!

Nóri és Zalán
KépKép
 
 


Nekem is nagyon lassú, megőszülök, amíg betölti!

Ja, tényleg, a rubeolát a toxoplazmával együtt szűrik! Van ahol automatice nézik, máshol fizetni kell érte! :shock:
Vendég
 


Sziasztok!
ÉN is itt!
Tegnap óta kint volt a tanyán az oldal tetején az info, h ma költözik a tanya másik tárhelyre, így átmenetileg nem lesz, illetve több részletben töltik át az adatokat. Mardor felhívta arra is a figyelmet, h a tegnapi kimaradás a jelenlegi szerver hibája volt, de annak az üzemeltetője csak délután tudott érdemben segíteni a bajon.
Ezért nincs most tanya. Talán este v inkább holnap.
Nálunk itt vannak tesómék ( mármint ő meg a pici), épp főzök nekik, lassan apa is jön. Este benézek! Jók legyetek!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


falevél-még mielőtt megnézhettem volna az árlistát, megszűnt az anyatanya...légyszíves elküldenéd a mail címemre?Nagyon köszönöm előre is. timcike81@yahoo.com
Itt zuhog a jégeső! :evil:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Kecskeméti anyuka vagyok,és olvasgattam a topikotokat.
Norri problémájára szeretneték egy kis segítséget nyújtani.
Mikor terhes voltam, akkor tudtam meg, hogy 1978-ban és az azután születettek már kaptak rubeola elleni védőoltást.A tesóm '76-os, és a véreredménye kimutatta, hogy még nem esett át rajta, viszont én már('78) védett vagyok.Ezek szerint, ha '78-as születésű vagy elvileg nem kell izgulnod, de egy vérvizsgálatból is kiderítheted.
 
 


Csajok!

Ha valaki véletlenül erre jár: nem tudok belépni a tanyára, ha meg véletlenül igen, akkor hsz-t nem enged írni.:(
Nálatok minden oké?
Vendég
 


Móni: bocsi, régen jártam már erre, most látom a válaszod. Köszönöm, sajnos én 78 előtt születtem. Közben kiderült, hogy a nagynéném úgy emlékszik, hogy mégis voltam rubeolás, mert az ő lánya egyidős velem, és elhozta, hogy hátha elkapja tőlem. Szóval megnyugodtam. Anyunak meg kopik a memóriája... :roll:

Ági: én sem tudok írni, pedig gratulálni akartam Marcsinak a Marci babához!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
 
 


Láttam azóta, hogy senki sem tud írni. :(((

Manóéknak itt is nagy gratula a pontos Marcihoz! Kép
Vendég
 


Manó
Tiszta szívből gratulálok Marci érkezéséhez! Minden jót kívánok Nektek!

Én sem tudok írni a tanyán.

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép


Andi: ma már jó, gyere! Csak befagyott a hsz tábla! Cuki képek is vannak Marciról, aki tiszta Bende!
Hogy vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!

Meghalt a topikunk,...ez borzasztó, pedig olyan klassz volt még 2007-ben... :cry:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Tudna ajánlani valaki jó nőgyógyászt Kecskeméten???
Dr. Terebessy Károly milyen ?
Köszi előre is! :)
kati8
Kecskemét
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: