Új privát üzeneted érkezett!

Karácsonyi babaruhabörze és kézműves vásár
dec. 11-én a lakópark melletti ÉFRI tornatermében
10-13óráig.
GYERTEK!!!
http://www.facebook.com/event.php?eid=155502307881686

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
8-án megszületett a kislányunk Kamilla 4030 grammal, 55 centivel.
:D

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

Láttam, igaz csak átfutva, hogy itt beszélgettek az óvodákról is.

Segítséget szeretnék kérni.

Kislányom, novemberben lesz 3, nagyon huncut, energiabomba és szeretném óvodába vinni. Olvastam a hozzánk közel eső SzentErzsébet honlapján, hogy 5 kifutó gyerek van, így nem nagyon vesznek fel, maxmimum a hithű katolikusokat. Megmondom őszintén, nem nagyon gyakoroljuk a hitet, de szerettem volna, hogy a gyerekek megtanuljanak mindent a világról. Megpróbálom azért itt is a férőhelyet, de azt sem tudom, hogy hogyan kell hozzákezdeni...

Amennyiben itt nem tudok helyet szerezni neki, úgy az Alagi Tagóvodába kell jelentkeznem. Tudja valaki, hogy van-e értelme? Bár értelme biztos van, mert kérdő útját ugye nem veszti... De azt is hogyan kell?

Hogyan kell jelentkezni felvételre egy óvodába? Mit kell tenni, hová kell menni a jelentkezésért?

Van még egy kisfiam, aki jövő májusban tölti a 2 évet, ha itthon vagyok addig, van esély hogy felvegyék a kislányom?

Hálás köszönet minden válaszért!

LiziBeniAnyu
lizibenianyu
Dunakeszi
 
 

 
 

Sziasztok!

Uxi, gratula :) Nagyok hogy fogadták? Jól vagytok?

Lizibenianyu, a katolikus oviba idén nem lesz felvételi, ezt a honlapon is írták egyszer, mert nincs hely. Szerintem kistesó mellett nem sok esélye lesz a kislányodnak, tavaly a 3,5 éves ismerősünket elutasították a nála két évvel fiatalabb kistesó miatt. De egy próbát megér! Áprilisban lesznek a beiratkozások.

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Hú, de rég jártam erre.

Uxi: nagy-nagy gratula.

Lizibenianyu: idén ahova "sok" hely van, az a MÁV ovi, de ez egy alapítványi óvoda, ahova még az is lehet, hogy mindkét gyermekedet felveszik. Ha jól tudom kb 40et kell most fizetni havonta, mintha ebben az étkezés is benne lenne. Önkormányzati óvodába ne is nagyon reménykedj, de természetesen íradt be és március 26-án van nyilt nap, szerintem oda is menj el: http://eszterlancovoda.gportal.hu/ jobb oldalt találod a beiratással kapcsolatos infokat.
A MÁV ovi honlapja: http://vgya-ovi.hu/, már lehet időpontot kérni elbeszélgetésre.

Mi amúgy a Szent Erzsébetbe járunk és biztos, hogy nem lesz hely, arra a 4-5 helyre már most 40-en vannak, nyilván a 3 évet betöltő kistesók, visszamenő anyukák lesznek előnyben részesítve, legalábbis tegnap ezt a választ kaptamm

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Várunk mindenkit a facebook-on az Alagligeti baba-mama klub (zárt) csoportban!
November első hétvégéjén ismét lesz börze az ÉFRI tornatermében. Részletek odaát hamarosan!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok !

Akit érdekelne Dunakeszin egy új játszóház bölcsi -ovi pótló hely kérem jelentkezzen ,hogy fel tudjam mérni az igényeket .

Lenne állandó csoport és játszóház ahova akár egy -két órára is be lehet jönni:).
Elsősorban az Alag- lakópark környékére gondoltam ott nem találtam hasonló helyet ,de várok más ötletet is ,.
Vannak akikkel már kapcsolatban vagyok ,de minden segítségre szükségem van és hálásan köszönöm az érdemben segíteni tudóknak:)))))))

beatrix72@indamail.hu Szakképzett csecsemő és gyermekgondozónő -óvónő

Beatrix
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: