Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Üdvözöllek benneteket lakókörnyezetünk kismama clubjában.
Én most 17 hetes kismama vagyok.
Erdőkertesen lakunk.
Várunk minden érdeklödő kismamát clubbunkba!
Oszd meg tapasztalataidat- ötleteidet,illetve hogy mit és hol tudtál olcson megvásárolni.
Milyen termékeket használsz vagy amiben csalodtál .
Melyik orvossal vagy megelégedve, vagy ki az akivel problémád akadt.
 
 


Szia Jóhír!

Tökre örülök, hogy innen is van valaki!!!

Mi 2004.márciusában költöztünk Erdőkertesre. Költözést követően sikeresen összehoztunk egy kisfiút, aki december 10-én lesz 2 éves. Már tervezzük a második babát, csak még meg akarjuk várni a december végi mensit.
A kisfiamat az Uzsokiba szültem, de akkor még Petsre jártam dolgozni, így könnyebb volt oda dokihoz járni. A második babámat viszont már Kistarcsán szeretném majd megszülni.
Írj magadról. Merre laktok? Te hol fogsz szülni?

Hugi
Vendég
 


Sziasztok!

Mi a Nemes utcában lakunk .
Ha minden igaz,akkor SOTÉ-ban fogok szülni.
Éppen most váltottunk orvost.
Nagyon meg kell választani a dokidat,mert hanyag pénzéhes trogerok.
Mi is voltunk kistarcsán a nőgyógyászati szakrendelésen.
Ismered ott a dokikat,vagy csak azért szeretnél ott szülni,mert közel van?
Ti merre laktok?
üdv nektek!
Jóhír
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

2005 ősziből vagyok...Veresegyházon lakom

Teljesen ÚJ állapotú kiságyam eladó (7-8 hónapot használt)! 60*120-as 3 magasságba állítható, bükk. Akit érdekel szóljon!
Kép

Kép

Kép
 


Szia.Megvan még a kiságyatok?

Kép[/URL]Kép
 


Sziasztok!

Áruljuk szadai házikonkat, ha esetleg érdekel valakit. Köszi :)

http://www.expressz.hu/ingatlan/lako/cs ... 339,1.html

KépKép
 
 


Kedves Anyukák,

Fóton lakom a kis családommal és gyed kiegészítésként,
Parfümöket – ismert illatok alternatív illatait pl.: Davidoff, Charel, Escada, Gucci, Giorgio Armani, Kenzo, Naomi Campbell, Christian Dior, Calvin Klein, Hugo Boss

Tusfürdő 200ml - 1200 Ft, Golyós dezodor - 890 Ft, Tollparfümök 8ml - 1400 Ft, Deo Spray Women 75ml - 1200 Ft, After Shave for Men 50ml 1600 Ft, Ferromon Tartalmú illatok - 3150Ft

és Fehérneműket – tanga 325Ft, teli és francia bugyi 455Ft, melltartó 780Ft - 910Ft, szoptatós melltartó 950Ft, trikó 910Ft - 1170 Ft, zoknik 455 Ft - 715 Ft, babydoll 1820 Ft, bodyk 1820 Ft - 1950 Ft, polók/ s-xxl 1560 Ft, xxxl 1950 Ft

értékesítek. Ha érdekelnek a termékek vagy esetleg te is szeretnél egy kis pénzt keresni kérlek keress meg, Németh Beatrix 06-30-639-9820 telefonszámon vagy a branne.b@invitel.hu e-mail címen.

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Off:
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni!
Kiadó házat keresünk a környéketeken! Bárhol Pest vonzáskörzetében!
2 gyermekünk van, családi házat keresünk.
Előre is nagyon köszi a segítségeteket!
Zsuzsa
 
 


Sziasztok,

Látogatja még valaki a fórumot?
Szeretném a véleményeteket kérni! Fiatal házasok vagyunk és nemsokára babát tervezünk. De előtte szeretnénk kiköltözni Bp-ről és Erdőkertest nézegetjük. Sok jót, de sajnos pár rossz dolgot is hallottunk. Szerettek ott lakni? Milyen a közösség, az infrastruktúra, az orvosok, az iskola, a védőnők? Mennyire vagytok mobilisak? Milyen a közlekedés? Mit tanácsoltok, menjünk? Minden érdekel ami eszetekbe jut. Ez egy nagy döntés és elég nehéz, főleg baba vállalás előtt. Kicsit félek a magánytól...
Előre is köszi mindenkinek aki válaszol!
Szép napot, estét és minden szépet,jót a babáknak!
Üdv.
N.
 


Sziasztok!

Mi Bp. XV.kerben lakunk, nemsokára IV.-ben, de az egyik nagyi itt lakik Erdőkertesen, és mostanában elég sokat-hosszú hétvégéket -vagyunk itt.

Ha valakinek van kedve dumcsizni, vagy tudtok jó séta helyeket egy 9 hónapossal akkor irjatok!

Ildikó
Vendég
 


Sziasztok! ahogy nézzem már elég régen nem írtak ebbe a topikba! Mi is erdőkertesen lakunk mostmár lassan 8 éve. Most babát várok és az az igazság, hogy orvost keresgélek meg korházat is. Most Vácon voltam, de nem tudom mit csináljak ugyanis nem valami jókat, halottam a Kórházról.Ha valaki még be néz ide és tud segiteni írjon! :lol: köszi.

Kati
 
 


Halihóóó!

Nézzétek meg aköv oldalt!!!

http://hoppa.ltime.hu

Üdv.
 


Sziasztok! Mi is Erdőkertes környékén lakunk, pontosabban Őrbottyánban. Szívesen ismerkedek környékbeli kismamákkal. :)

Kett: én is sok rosszat hallottam a váci kórházról, ugyanakkor sok jót is. Megoszlanak a vélemények. Én az újpesti szülőotthonban szültem, de azt is bezárták. Ha még itt lakunk mire jön a köv. gyerek, akkor csak a váci marad.
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!
Bár látom nem nagyon pörög a topik, de én szívesen beszélgetnék Erdőkertesi kismamákkal és kisgyerekesekkel.
Bár most még Káposztáson lakunk, de szeretnénk Erdőkertesen házat venni.
Kíváncsi lennék mindenre ovi, iskola...
Sőt még babát is tervezünk! :lol:

Éva

Kép
 


Sziasztok!

Mi mostanában pár hétig megint ott leszünk nagyinál, Erdökertesen, igy ha valaki sétálna,dumcsizna,stb akkor mi itt vagyunk :)

Szia Éva!
A házat épp áruljuk, milyen tipusut kerestek?
Ez egy nagy,családi ház.
Vendég
 


Kép
 
 


Sziasztok!

Nyár végére Erdőkertesre költözünk és szükségem lenne az oviról infóra! Van két kisfiam, 5 és 2,5 évesek. Szeptemberben mennének oviba és nem tudom, hogy milyenek a csoportok és esetleg ha valaki ismer óvónéniket az nagyon nagy segítség lenne!

Előre is köszi!

Andi
 


Szia Andrea!
Van egy Veresegyház topic is, kicsit jobban pörög,mint ez, hátha ott tudnak segiteni Neked!
Vendég
 


Kedves Fórumozók!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani új szolgáltatásunkat: Gödöllőn és környékén pelenka és popsitörlő házhozszállításával foglalkozunk. Ízelítő az árainkból: newborn 23 ft/db-tól, mini: 24 ft/db-tól, midi: 28 ft/db-tól, maxi: 34 ft/db-tól, junior: 36 ft/db-tól, popsitörlő: 350 Ft. Gödöllőn a házhozszállítás ingyenes. Kérésre szívesen küldök árlistát. Üdv. joag
 
 


Sziasztok!
Látom, nem sűrűn van használatban az oldal...
Erdőkertesen lakunk, és februárra várjuk első kisbabánkat.Ha valaki a közelben lakik és beszélgetni szeretne, időnként itt leszek.
Üdv.!

Móni :)
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Mi az újpesti lakásunkat áruljuk / illetve cserélnénk Kertesi házra :

http://www.expressz.hu/secure/showAdver ... 67&cid=344



Valamint a kertesi ovikról érdeklődnék,hol ,milyenek vannak?
Vendég
 


Szia! Most épül egy szép ovi itt kertesen, remélem most már hamarosan kész lesz. (Bár nekem még van ideje ovizni) :lol:

Kati
 
 


Szia! Most épül egy szép ovi itt kertesen, remélem most már hamarosan kész lesz. (Bár nekem még van ideje ovizni) :lol:

Kati
 
 


Sziasztok!

Sok az ovis kérdés! Az új ovival elakadtak, valami gond volt a kivitelezővel, most választják ki a következő kivitelezőt, aki befejezi. Egyébként úgy nézem, főleg a belső kialakitás-kert kialakitás hiányzik. Remélem szeptemberre végez az új kivitelező.

Erdőkertesre mi 2008-ban költöztünk, nekünk nagyon tetszik, szeretjük. Fejlődik is szépen lassan, két év alatt azért elég sok változást látok-leaszfaltozott utak, ovoda, kosárlabda pálya stb. . A faluházban mindig vannak programok-a szinházi előadásokat nagyon szeretjük, jók szoktak lenni.
Lehet jó kis sétákat tenni. És ami nekem nem volt egyértelmű az elején, hogy ha nem horgászol, csak sétálnál egyet a tó körül, akkor is beengednek. :)
Ja, és most 31 hetes kismama vagyok, úgyhogy nemsokára babakocsit tologatok én is. :)
Kismama-anyuka szemmel még fontos momentum a közlekedés:
Pestre megy busz is, vonat is innen-bár a vonat a település széléről megy-nekünk monjuk közel van. Nyugatiban egy óra alatt lehet bennt lenni, meg Újpest központban is. :)
Járóbeteg ellátás Veresegyházon a Misszióban van, oda is megy busz, kb. óránként és babakocsival nem igazán lehet felszállni, mert kisbuszok. Kórházilag Váchoz és Kistarcsához tartozunk. Vácra a vonat miatt jó a közlekedés, Kisarcsára viszont nagyon rossz gyalog. Jó esetben csak Gödöllőn kell átszállni a Hévre, rossz eseben Veresen is át kell szállni a Gödöllőre menő buszra. Ha lekési az ember a csatlakozásokat, min. 20 percet szobrozhat a megállókban.
Aki a Veres felé eső oldalra költözik, annak jobb helyzete van, mert a piacra gyalog is kb. fél óra az út. Egyetlen gyenge pontja van az útnak babakocsi szempontból: A vasuti átjáró. Ott ugyanis nincs járda, ami Veresre átvezetne- Remélem ezt hamar megoldják, mert babakocsival szivesebben közlekednék járdán, mint az autóúton.
Summa summárum, mi nagyon szeretjük, azért jelenleg még kocsival könnyebb az élet, de más vidéki településsel összehasonlitva (Van összehasonlitási alapom) még mindig jobb a gyalogos közlekedés itt! A település szép, fejlődik, hiányosságok vannak, de hol nincsenek??? :wink:

Kép
 


Szia!
Fildi mi áruljuk Kertesi házunkat,ha még aktuális és érdekel írj.Üdv[/b]
 
 


Sziasztok!

Mi tavaly májusban költöztünk Kertesre. Szeretünk itt lakni, a házon még van mit csinálni. Van egy 2,5 éves kislányom, április elejére várjuk a kistesót.
Szeptembertől RÉka ovis lesz, de nekem sincs igazán infóm a heéyi oviról. Illetve hallottam jót is, rosszat is. Légyszi ha van valakinek infója róla, írjon!

Üdv: Panna

 
 


Sziasztok!Mi idén költöztünk júniusban ide,és mát most imádjuk erdőkertest!Egyetlen hiányosság,amit érzékelünk,a bölcsi hiánya,ez is csak időszakos,hiszen az ember inkább szivesen otthonmarad a gyermekkel,de azért egy egy napra szivesen beadnám valahova...Hiányolom még a baba-mama mondókás klubbot is,ha lenne rá lehetőségem,alakítanék egyet,mert nagyon hiányzik!Ahonnan mi jöttünk,ott heti rendszerességgel jártunk a kislányommal.Anyukák-gyerekek együtt mondókáztak,jól érezték magukat,egy fél órás foglalkozás,utána még kb 3 órára ki volt béreve a terem és kötetlen játék vette kezdetét,a szülők pedig kézműveskedhettek kedvükre!
Ha lenne rá igény,itt is beindítanám a klubozást!
Jelentkezzetek!
munyozka@gmail.com
06-70-604-54-22
 


Sziasztok!

Jár még valaki erre mostanában ? :)
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron