Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

megjöttünk!!!! :lol: :lol: :lol: Úgy látom mindenki jól van. Gabi szép pocid van.

Mi is! Egyre jobban rugdal a manó. Megcsináltattuk a 4D uh-t. Nagyon nagyon jó kis film kerekedett belöle.......

Megjelent az elsö terhességi csíkom is. :cry: A púpomtól lefelé egy barna vonal.... Pedig kenem magam, most már napjában többször is.

Puszi mindekinek.

Kép
 


Sziasztok,

megjöttünk!!!! :lol: :lol: :lol: Úgy látom mindenki jól van. Gabi szép pocid van.

Mi is! Egyre jobban rugdal a manó. Megcsináltattuk a 4D uh-t. Nagyon nagyon jó kis film kerekedett belöle.......

Megjelent az elsö terhességi csíkom is. :cry: A púpomtól lefelé egy barna vonal.... Pedig kenem magam, most már napjában többször is.

Puszi mindekinek.

Kép
 


szia!Egy ideje hol vannak a drága topictársak?

Kép[/URL]Kép
 

 
 

Én vagyok......

Lányok, örülök meg ma éjszaka!!!! :?
Nem bírok aludni. Este a barátainknál voltunk vacsorázni, úgy kb 15 fö, nagyon jól éreztem magam. Mi 11 óra felé haza indultunk, míg ök mentek még egy jó kis táncos helyre. Tök irigy voltam!!!! Haza érve 3 óráig szenvedtem, olvastam, de már fél hétkor megint "kakukkolok".
Lehet, hogy túl izgalmas volt a tegnap este a kis "unalmas, terhes"életemben.

Ráadásul az ember is horkol itt jó ízüen mellettem. Ha belegondolok mennyivel könnyebb a férfiaknak!!!!

Puszi mindenkinek.

Kép
 


szia gabcsi.

én 4-ig fentvoltam,nem tudom miért,pedig jó az alvókám.Tuti,a csillagok....

Kép[/URL]Kép
 


Sziasztok!

Gratula a pocis képhez, látom nekem már sosem lesz ilyen...apa csak mondja, hogy na majd csinálunk...aztán sose...:(

Gabi, nem tudsz valamit feltenni a 4dsből???!!!! Dvd-n van, képek is? Naggyon kíváncsi lennék!!! Én nem tudom mikor megyek/mehetek, vagy ehét vége, de gyanitom, hogy inkább febr 20 körül lesz belőle..:( Pedig olyan kíváncsi vagyok a kis drágára! Főleg, hogy jó lenne látni, hogy épen egyben van. (Mert ugye az afp csak magas volt, ha próbálom elfelejteni, ha nem...)

Hú, de szeretném a csíkot megúszni...pedig én nem is kenem magam minden nap, van, hogy elfelejtem. Pláne nem többször is!?

Azóta vettünk babakocsit, bergon márka, bordó-barna-ekrü kockás. Tök jó, már olyan jó lenne használni. Ma elvisszük a bölcsőt anyuéktól, le kell még kezelni, és hát jól száradjon ki, nehogy szegény akaratlanul is szipuzásra legyen kényszerítve.:) Az örököltnek vélt babaruhákat elnyelte a padlás, vagy hát legalábbis eddig még nem találtam meg, és egyre szűkül a lehetséges lelőhelyek száma. De hátha, nem adom fel, míg midnent át nem forgattam!!

Vettem szoptatós bögyféket a csájnízon, lehet, hogy mert utsó darab volt, de 250 Ft-ért. Különben 1500-100ért adják a kínaiak. Ez télleg úgy jó, hogy nincs benne merevitő?? Nekem tök furcsa. Bár fölvéve tök kényelmes volt, az is igaz. MOndjuk sztem kicsit vettem, mindegy, el fog használódni...max majd leválasztási időben.

Voltunk szombaton szülőszobalátogatáson, na az mekkora egy köcsögség, ami itt megy! Van jacuzzi, de 2 éve nem műxik. Jó, mi? Van szülőszék is, de a dokik nem szeretik, úgyhogy gyakorlatilag csak dísznek van. Ez is jó. Ami jó, hogy csak egy vajúdó van, ezért nem kell egy szobában kuksolni, járkálni lehet. Más kérdés, hogy nem biztos, hogy az ott levő látogatók/ betegek szeme láttára szeretnék szülni (merthát nálam a vajúdás igencsak szülés kategória..)Úgyhogy remélme télleg az lesz, hogyb utsó pilcvsában fogunk berohanni. Lányok, ti gondolkoztatok ilyeneken, nem kezdtejk parázni? Persze, sokan túlestek ezen, a többség, de hát akkor is...én rezgek egy 'kiscit' a témára gondolva...

Jövő hétwen megint megyek 2 hétre Pestre, annak örülök, kis miliőváltozás lesz. Keresünk nappalibútort, mert az még nagyonhiányzik az új házból, elvileg oda pakkerolnánk a Töki cuccait is...Jaa, és találtunk neki nevet: Damján lesz a kis manó. Igaz, anyuék nem tudják, mert a 4. variációnál meguntam, hogy ezért, meg azért enm jó. Úgyhogy ezt most nem mondjuk el. :)

Na jó, elköszönök, és bocs, ha hosszú voltam!
Zsu, gratula a mozgáshoz! Idővel az lesz furcsa, hogy anno nem érezted, hogy lehetett az. Úgy rohan az idő, csütökön már 2 hónapja, hogy mozog a kis csimbókom. Ugy-ahogy beállt a periódusa: reggel 6, 9, 11, 14, 18, 21. Éjjel még nem tudom, most még hagy aludni. :)
Na puszi mindenkinek!
Zsó

Kép
[/url]
 


Szia Zsó, jó rólad hallani.
A 4D-röl teszek majd fel képet, meg videót.
A szüléstöl én is tartok,,,,, nem tudom még, hogy lesz. A vajúdás bizti itthon, hogy milyen helyzetben? Még nem tudom. Ma megyek elöször terhestornára, ott biztos adnak majd infót.
Nálunk lehet választani, hogy otthon szülsz, vagy a kórházban. Eleinte nagyon ragaszkodtam a kórházi szüléshez. Ez valószínüleg magyar voltam miatt van. Kézzel lábbal hadakoztam az otthon szüléstöl.
Azóta láttam egy filmet, és rengetek infot szedtem be. Kezdek elbizonytalanodni. Föleg, mikor láttam, hogy milyen profin átalakítják a hálót, szülöszobává. Persze ez csak akkor lehetséges, ha spontán szÜlés van, ha nincs semmi baj. Egyre jobban tetszik a gondolat, hogy a babával nem kell a kórházban aludnunk apuci nélkül, hanem sehová sem kell menni.

Kép
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


sziasztok!

a 4D-s topicra tettem fel képet!!!

Kép[/URL]Kép
 


Megnézem.

Kép
 


Lányok, hagy mutassam be nektek életünk legfontosabb projektjét.

A mi kis jövevényünket:

http://www.youtube.com/watch?v=OFlMd0MDQ9I

http://www.youtube.com/watch?v=-Ff1OJwI0Ko
--------------------------------------------------------------------------------

Kép
 


Gabi, nagyon édes a kis Babátok, Apának is megmutattam,neki is nagyon tetszett!!! Főleg, ahogy ásít!

Ugye, ti nem szeretnétek meg tudni a nemét?

Mi jövőhéten megyünk genetikai ultrahangra, már nagyon várom, remélem minden rendben.

Hol voltatok 4 D-n? Itthon?

Itt vannak rólam pocis képek, a Babánkról meg 2 d-s képek, ha gondoljátok megkuksizhatjátok:

http://kofarago.fotoalbum.hu/?page=index

Zsó, veled, mizujs?



Gabi,

nagyon édi a kisbaba! Nálunk ilyen jót még nem tudnak csinálni, legalábbis a tapasztalataim alapján...
Mi is voltunk, most a héten, megprózálok tenni fel képet róla...nagoyn édes a kis kincsünk...legalábbis nekünk, ugyebár.

Gabi.baba, hova tetted fel??

Kispiskóta, a genetikait -az aggodalmaktól függeltenül- nagyon élveztem, akkor még elég kicsi a bébi, babaalakja van, viszont már elég jól kivehetők a szervei meg minden. Persze, nem ugyanaz, mert síkban látod, de nagoyn jó volt.
Mi most a praxisban voltunk 4D-n, hát nem tartott valami sokáig, de nem volt rossz. Kedvesek voltak, meg minden. Sajna a kis Töki takargatta magát állandóan, így alig lehetett elcsípni valamit belőle, ami nem a keze vagy a lába. A kukaca még mindig megvan...úgyhogy nem lett lány belőle, marad a név.
Már vettünk neki egy-két kis cuccot, főleg ilyen akciós bodykat, meg ilyesmit.

Puszi mindenkinek! Kép Kismanó [/img]

Kép
[/url]
 


Jajj, de jó, hogy ennyi kép van!!!

Zsu, aranyosan kerekedsz. Nekem is kéne már új képeket csinálni, de olyan lusta vagyok.

Zsófi, nagyon szép a babuka. Csak igenis élvezd a terhességedet!!! Megérdemled.

Az ultrahangot Miskolcon csináltattuk, mikor januárban otthon voltunk.
Nálunk jól halad a babaszoba. Már ki van tapétázva és jövö héten pénteken jön a bútor is. Már alig várom!!!!!

gabi.baba, én se találom. Hova tetted fel?

Kép
 


Sziasztok!a 4D-s ultrahangos topicba!!!!!!!!!

Kép[/URL]Kép
 


a várandósság topicon belül a 4d-s topicban,az elsö oldal alján!!!

Kép[/URL]Kép
 


Sziasztok!

Voltam ma dokinál, és hát két nappal előbb megjött az AFP, ami 1,1 MoM lett. Így hát apósom jóvoltából rögtön genetikai uh-ra is mentünk. ismét két héttel nagyobbra datálták, így a drága egy 20hetes méreteivel dicsekedhet.
Gyönyörű, mindene meg van, keze-lába, mindene, egy valami hiányzik, illetve... Nem nőtt kukaca, így ha minden igaz akkor KISLÁNY!!!! Laughing Laughing Laughing

Persze Doktor úr rögtön hozzátette, hogy pár százalék esélyt hagyunk, hátha kinőne, de ő ugyan semmit nem lát a lábai között, pedig kétszer is nézte! Laughing

Ja és gyönyörű nagy szemei vannak, mint apukájának én ezt is láttam!!!

Nagyon-nagyon Boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Gratulálok, Zsu.

Ez tényleg jó hír!!!!

Kép
 


Zsu,

tök jó hírek ezek:))
kár hogy ilyen ritkána írunk..:(

Velünk minden okés, tök furcsa, hogy már azon időben járunk, amiben azok a kismamák jártak, akiket tök irigyeltem, miukor fórumozni kezdtem. Szóval elvileg nagyon élvezni kéne, és hiszitek vagy nem, de élvezem is...
Sajna a férjemnek a múlt héten megszűnt az állása...teljesen kiborultunk. Ezek után úgy döntöttünk, hogy megpróbálok a 37. hétig dolgozni, hogy legalább én keressek, mert a táppénz meg a munkanélküli segély nem egy komoly megélhetési forma amikor egy pici baba jön....Pedig jó lett volna egy hónap múlva bedobni a törölközőt, de hát akkor ráhúzok még eg yhónapot. Addig meg szorítunk apának, hogy találjon valami másik helyet. Babácskával már megbeszéltem, hogy nem jöhet előbb..:D

Remélem náléatok jobb hírek vannak....???
Írjatooooook!!!
Zsó

Kép
[/url]
 


Sziasztok!

No módosítom az előző hozzászólásom, mert voltunk 4 D-n és KISFIÚ!!!! :lol: :lol: :lol:

Velünk minden rendben van, remélem Veletek is!

Zsú



Sziasztok

Olvassátok el a következő lehetőséget 1174501771.5.doc

Zsuzsi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Zsó, ez nagyon nem jó hír. Remélem a párod hamar talál valamit, mert a 37. hétig dolgozni, az azért nem könnyü.

Én már most alig bírom a pockót magam után húzni.

Mennyire halad az idö!! Tényleg már abban az idöben járunk, amit annak idején úgy irigyeltÜnk másoktól.

Vannak panaszaitok? Láb, hátfájás. Görcs összehúzások, gyomorsav?

Kép
 


sziasztok!
Talán még emlékeztek rám,2006-os szegedi esküvőm volt (május 13.).
igaz,én még nem vagyok kismama,remélem hamarosan nekünk is összejön.
2 hónapja mintha már sikerült volna (akkor még nem volt tervezve), de aztán volt egy vérzésem...

Nos,voltam dokinál,peteérés rendben van,mondta is,hogy akkor húzzunk bele :D

egyelőre még nem jött össze,de talán idővel.

Sajnos hátrahajló méhnyakam van,úgyhogy kicsit nehézkesebb lesz a fogamzás,de azért bizakodó vagyok :)
Vendég
 


Szia Gabi!

Kukac22 vagyok. Örülök, hogy ide írtál, már kezdtem aggódni Értetek, mert rég nem jelentkeztél az esküvő.hu-n.
De most megnyugodtam, látom minden ok. Mikorra is vagy kiírva?

KépKép


Szia Kukac,

annyira nem volt idöm, ide is már nagyon régóta nem jöttem. Május 1-re vagyok kiírva.
Az esküvön meg olyan gyorsan mennek a témák......
Veled minden ok?

Kép
 


Csináltunk képeket, rakok fel egy párat. :lol:

Kép

Kép

Kép
 


Gabi!

Nagyon szép a pocakod! :D Csini kismami vagy! Már tényleg nincs sok hátra. Izgulsz a szülés miatt?

Velem minden ok, változatlan a helyzet. De majd eljön a mi időnk is, érzem! :wink:

KépKép


Remélem nem kapok ki Gabitól. :lol: Ma reggel megszületett a kislányuk. Daniella. A részletekkel majd jön ő reméljük minél hamarabb!

Orsi

Kép


Gabi!
Gratulálok és nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek! :D

Zsófi

KépKép


Sziasztok!

Gabi nagy-nagy gratula!!!!! Sok Boldogságot és tejcsit!

Remélem azért majd lesz időd erre járni, beszámolni és képet rakni!!!



Sziasztok!!!!

Eddig nem nagyon volt idöm írni. Igen, megszületett a kis Daniellánk!!!! Március 31-én 2420g és 41 cm. Mivel 5 héttel koráb ban érkezett, ezért az elsö két napot inkúbátorban töltötte. Még mindig kórházban van, mert meg kell tanulnia szopizni. Nagyon remélem, hogy jövöhéten már haza engedik.
Itt egy pár kép:
Kép A születés utáni napon
Kép Kép Egy hetesen Kép Az evést még tanulnom kell. Kifáraszt Kép Hát nem vagyok tündéri?

Kép
 


Gaby: gratulálok a babához, nagyon-nagyon szép!!!!!!!
További jó egészséget kívánok:
Kép

Kép
Kép
 


Gabi, egyszerűen gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok-sok tejcsit kívánok, no meg egészséget mégegyszer!

Egyébként nem lehet tudni, hogy lánykád, miért szeretett volna előbb jönni?



Szia Gabi!

Itt Para, a magyar esküvő online-ról.
Szeretnék én is gratulálni Daniellához. Olyan kis édes!!!

Nagyon sietett a világra, biztos nagyon kíváncsi egyéniség lesz :-)
Vigyázzatok magatokra.
 
 


Gabi!
Gyönyörű a kislánotok, mégegyszer nagyon sok bodogságot kívánok Nektek!!!

Zsófi

KépKép


Nem tudják miért igyekezett így. Lehet, hogy megunta a benti várakozást. :lol:

Tejcsim rengeteg van. Pedig az elsö két napban nagyon izgultam, mert semmi nem jött. Mivel még ereje nem volt, hogy szopizzon, igy fejéssel kellett stimulálni a tejtermelést. Napi 6-szor, 7-szer. De hát ez ugye másképp stimulál, mint egy babóka.
A negyedik napra lövelt be a tej. Most két hét után, már 100 ml fejek le egy egy alkalommal. Többet, mint amit meg tud inni.
Szóval nincs gond. Azt viszont remélem, hogy egy hónapon belül úgy megerösödik, hogy mindent ciciböl fog inni.

Kép
 


De veletek mi újság? Már annyira elörehaladtatok a terhességben? Vannak panaszok? :lol:

Én nagyon szenvedtem a végét, elég sok problémám volt. Azért is hanyagoltam a fórumozást. Sajnos túl estem egy féloldali arcbénuláson is idöközben. Szerencsére hamar elmúlt, az akupunktúrás kezelésnek köszönhetöen. De akkor nem is tudtam ülni a gép elött, mert a jobb szememmel alig láttam. Ezért maradtam ki olyan sokáig.

Kép
 


Juj gabcsi. Mitől kaptad? Nem lehetett egyszerű!
de a lényeg van egy gyönyörű lánykád!!!!

Hát az igazság, mindenki azt mondja, hogy áldott állapot, ami igaz is részben, de nagyon nehéz. Én keményedek, meg a lábam vizesedik. Amúgy meg hétfőn megyünk dokihoz, akkor sokkal töbet fogok tudni Marciról. :wink:

Vigyázzatok magatokra, és ha időd és Daniella engedi akkor gyere!!! Én kiváncsi vagyok mindenre.


Zsó neked sincs sok hátra! Drukkolok!



Gaby!
Hú nem lehetett jó az a bénulás! :?
Örülök, hogy jól vagytok mind a ketten és hogy sok tejcid van!
Mikor engedik ki Daniellát a kórházból? Vagy már otthon van? Elkészültetek a szobájával, kelengyékkel, így hogy ilyen váratlanul jött? Hogy indult meg a szülés?

KépKép


Sziasztok!

A májusi topicban olvastam, hogy Gyps-nek megszületett április 20-án Damján babája, 2860g-al és 48cm-rel!

Hatalmas nagy Gratula! Egészséget és sok-sok tejecskét kívánok!!!



Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok,

úgy látom eltűntetek, ami valahol érthető is...
sajnálom, hogy lemaradtam egy csomó mindenről, nem volt netünk. Azért így utólag szeretnék gratulálni, Daniella gyönyörű kislány, remélem sok örömet szerez majd nektek. És látom Marci is megszületett, hozzá is nagy-nagy gratula.
Ha netán erre jártok, írjátok meg jól vagytok-e!
Üdv nektek:
Gyps
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron