Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok!
én a Nyírpalota úton lakom, és van 1 15 hónapos kisfiam.Nem igazán ismerek itt más anyukákat. Zuglóban nőttem fel, de a barátnőimnek még sajna nincs gyerekük.
Ha esetleg van aki erre lakik írjon.Pussz mindenkinek.
Dorina :D
 
 


Szia Dorina!
Én még nem vagyok anyuka, vagyis csak leszek hamarosan, a 18. hétben járok. Én is a Nyírpalota úton lakom :)
Edina
 


Sziasztok!

Én most a 27. hétben járok és a Kontyfában lakom.Nincsenek erre ismerőseim gondoltam csatlakozom hozzátok.
Bea
 
 

 
 

Szia Bea!
Mindjárt betájolom, merre van a Kontyfa utca, annyira még nem ismerem a környéket.
Hogy viseled a babavárást?
 


Szia!

A vásárcsarnok mögötti utca.
Eddig remekül ment mindent,semmi rosszullét meg egyebek.Egyedül az AFP-m lett vacak (2,4),elküldtek a Barossba,de ott azt mondták minden rendben.Te hogy viseled?Dolgozol vagy otthon vagy?
 
 


Hát, én itthon vagyok, van pár problémám, ami néha nagyon aggasztó. Hol kicsit jobb, hol rosszabb, most ez utóbbi van terítéken. Melyik kórházba fogsz menni? A védőnők szerveztek itt egy jó tanfolyamot, 8 alkalomból áll, mi most oda járunk. Már nagyon várom, hogy menjen az idő :) Tudod már, hogy kislány vagy kisfiú lesz?
 


Akkor szerintem biztos találkoztunk már.Én is járok felkészítőre,oda a Plus mellé.Amúgy a Margitba készülök szülni.Hétfőn megyünk 4d-s ultrahangra remélem ott kiderül,hogy milyen nemű mert nagyon szégyenlős volt,elvileg fiúra készülünk de nem sokat láttunk belőle.
Az idő miatt ne aggódj,szerintem félidő után sokkal jobban telik.Én is itthon vagyok már a 8. héttől,eleinte sokkal rosszabb volt itthon mostmár jobban elfoglalom magam.
 
 


Hihi, az tényleg vicces, hogy egy tanfolyamra járunk :)
Te ki vagy? :)
Én akinek a legkisebb a pocakja :) Edina, és mindig a férjecskémmel megyek.
 


Én általában az ajtó mellett szoktam letelepedni,a vajudásos poziciókkor a a barátnőmmel voltam.Beának hívnak.
Én a tanfolyamon eddig nem nagyon trécseltem senkivel,valahogy nem vagyok az a gyorsan barátkozós típus.
 
 


Szia!
Kicsit későn jelentkezem, mert nagyon sok minden összejött. Milyen volt a 4D-s ultrahang? Hol voltál helyileg? Kisfiú? Kislány? Én is tervezem, kb akkor, amilyen időben most te vagy, vagyis jópár hét múlva.
Hát, azért nem mindig túl jó itthon egyedül. Főleg, hogy jön a rossz idő. Kár, hogy a tanfolyamnak is hamarosan vége lesz.
Most már én is megéreztem, ahogy mozog. Szuperjó érzés. Neked biztos sokat mozog már, nagyon virgoncak tudnak lenni gondolom :)
 


Halihó!
A 4d nagyon jó volt,mostmár bizti,hogy fiú mert láttuk a kukiját meg a zacsiját.Az Istenhegyi klinikán voltunk.Szerintem teljesen korrektek.Már a vizsgálat meg az ár is.10.000 ft volt DVD-vel meg 3 képpel együtt a vizsgálat.
Mozog rendesen,de igazából csak ha fekszem vagy sokáig ülök egy helyben akkor érzem igazán.
Azt nem is mondtad,hogy amúgy mivel foglalkozol?Én akartam valami itthoni munkát keresni,de eddig csak kamu hirdetéseket találtam.Fizess be ennyit meg annyit aztán tájékoztatunk,na ebbe nem megyek bele :!:
 
 


sziasztok,
Ismerősöm vállal a környéketeken babamegőrzést, vagyis annál kicsit többet, mivel szakképzett dada és óvónő 30 éves tapasztalattal. Kb. 50 éves, kedves, nyílt szívű és tényleg jól ért a kicsik nyelvén.
Ha több információra és elérhetőségre lenne szükséged írj a privimre. (Az internet nem az erőssége, ezért írok én)

Beusa
Kép
 
 


Sziasztok!
Én a 17. kerületben lakom, és most próbálom beindítani a vállalkozásomat.
Egyenlőre itthon vagyok a kisfiammal, Bencével, aki 2 hét múlva lesz 2 éves. Majd szeptembertől szeretném bölcsibe iratni. Van egy 4 éves fiam is, Levente, ő már oviba jár.
Ha van hozzá kedvetek nézzétek meg a honlapomat, most készül!
www.falfestolany.fw.hu
Köszi,
Kriszti
 


Az Újpesti Szülőotthon dolgozói tüntetést szerveznek a szülészet-nőgyógyászati osztály bezárása ellen!!!
2007. március 14.-én 13.00 az Újpesti Szülőotthonnál (Görgey Artúr utca 69.) Ne engedjük, hogy Újpestnek ne legyen szülészet-nőgyógyászati osztálya !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mindenkit,aki segíteni szeretne vagy egyetért a demonstrációval szeretettel várnak!Nem csak a nőket,hanem a férfiakat is, hiszen ez nekik is fontos!
Aki csak teheti tegye ki a üzenőfalára, hogy minél több emberhez eljusson ez a hír! NEM HAGYHATJUK, HOGY BEZÁRJÁK A SZÜLŐOTTHONT

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Nem vagyok járatos aláírás-gyűjtésben, nem tudom az Önkormányzati intézkedések megváltoztatásának menetét, de hátha ti tudtok segíteni.
Nevezetesen, hogy az új rendelet értelmében a gyermekorvosi ügyeletünket a Heim Pál kórházban jelölték ki.( Önkormányzatunk dönthetett volna másképp)
A szomszédos kerületben lévő Bethesda-ban 1500 ft-ért (volt 2000 ft is) vihetjük. (amíg elláthatnak.) A IV. XVI.XVII meg tudta oldani, hogy oda tartozzanak, pedig sokkal messzebb vannak..
Aki járt már a H.P. hétvégi ügyeletén, az tudja, hogy eddig is tökéletesen túlterheltek voltak, továbbá akinek közjárművel kell eljutni 6 kerületen át beteg gyerekkel, annak ez egyenértékű az elmebajjal.

Valakinek van ötlete, mit lehetne tenni?
Mariann
 


A Madarászba mehet a XV.ker változatlanul,az biztos-nekünk a H.P ügyeletese azért volt mérges,mert minden XV,és IV oda megy, pedig nem oda kéne, de tudja,h rosszak az infók errefelé.


Amúgy kb.semmit nem lehet tenni-vagy megszokik az ember vagy megszökik innen kb.

Elnézést az offért-ez van.
Vendég
 


Sziasztok!

Ha logopédusra vagy szurdopedagógusra van szükségetek, nézzétek meg a következő honlapot!

www.logoland.hu

Zsuzsa
 
 


Sziasztok,

Én a XIV. kerben lakom.
Segítséget szeretnék tőletek kérni. Nem rég költöztünk a kerületbe a párommal és szülész-nőgyógyászt keresek. Babaprojekt közepén vagyunk, egy lelkiismeretes dokit keresnék.

Elképzelésem sincs melyik dokihoz menjek, annyi van fent a neten.

Előre is köszönöm a válaszokat.

további szép napot mindenkinek
barbizugló
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Most nézegetünk egy eladó házat a 62-69-es villamos Tóth István utcai megállója közelében.
Ismeri valaki ezt a részt? Mennyire jó ott babásoknak? Játszóterek vannak a környéken? Ovi, suli? Gyerekrendelő? Patika, posta?

Minden érdekel!
Köszi,
Vera

Kép

Kép


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron