Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

en Csikszeredaban elek egy par eve, van egy 2 eves es 1 honapos tunderkem, Lenkenek hivjak, ( kepet is csatolnek ha tudnam , hogy kell, de hatha a kovetkezokben osszejon, addig valahogy csak rajovok a modszerre ) es nagyon szeretnem ha Romaniabol tobb anyuka is csatlakozna ehhez a forumhoz, mert lattam , hogy ilyen temaval meg nincs tema nyitva. Remenykedem, hogy lesznek anyukak ebbol az orszagbol is, akik megosztanak tapasztalataikat , gondjaikat , elmenyeiket mas anyukakkal. Hatha valaszokat is kapok majd levelemre. :D Bizom benne !

Udv, Erika
 


Itt egy par kep Lenkerol, 2 eves es2 honapos
es bocs az ismetelt szavakert :oops:
Kép
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
 


na itt meg egy :D
Kép
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
 

 
 

Szia Erika!

Orulok, h megiscsak letezik egy ilyen topic (bar nem igazan latogatjak meg :( ), eddig en meg nem fedeztem fel. Lattam a masikat, az Erdelyit, de ott ugy tunt, kizarolag innen kitelepult anyukak vannak. Persze nem olvastam vegig az egesszet, ezert...

Szerintem is fontos, h legyen egy ilyen hely, mivel erdelyiek igenis vannak a babaneten (olyanok, akik ma is itt elnek), es az itteni gondok, tapasztalatok sokszor masak, mint a Magyarorszagon eloke. Egy masik dolog: sokszor "irigykedek" rajuk, mivel ok tudnak "talikat" rendezni, mig mi... :(
Egyszoval: orulok, h megtalaltalak, remelem masok is idetalalnak!

Magunkrol:
Az is lehet, h ismerjuk egymast (bar neztem a kepeket es nem ugy tunik), en is csikszeredai vagyok, de ugy ertettem te nemreg jottel ide. Eddig hol laktal? Van egy kisfiam, Zsolti, 10 honapos es egy hetes.Teszek fel rola kepet. Egyelore ennyi, varok, remelem legalabb te meg benezel ide :roll:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Milyen helyen laktok?

Lenke aranyos :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1168129940.61.jpg[/img] beburkolozva [/img]

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


szia Moni! Én tudtam,hogy létezik ez a topik,meg azt is,hogy nem igazán forgalmas! :cry: csak véletlenül kukkantottam be,de látom Te is elég rég jártál itt! ha ujra feltűnsz cseveghetünk,majd résen leszek,ja amúgy Én szatmárnémetiből vagyok :!: :)
 
 


Na, vegre! :D

En majdnem minden nap beneztem, h tortent-e valami, abban remenykedtem, h Lencse benez, ha mas nem... :roll: De ez igy meg jobb, lassan erdemes lesz ide jonni. (sokan azert sem jonnek, mert latjak, h forgalmatlan, pedig valahol el kell kezdeni)

Irj magadrol, magatokrol. Van babad? Mekkora?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Szia, bangham, olyan nagyon orvendek, hogy bejelentkeztetek, ugy elvoltam keseredve, hogy senkit nem erdekli ez a topicc, de nagyon orulok. Nem tudom, hogy ismerlek-e, de biztos a varosban tobbszor osszefutottunk. Mi a decemberi Forradalom utcaban lakunk. Azert nem ellenoriztem ezt az oldalt, mert senki nem irt, es ugy elvoltam keseredve, es egy jo ideje nem is nyitottam meg a topiccot. De remelem irsz meg, es akkor talan talalkozhatnenk is, orvendek nagyon. A fiad aranyos, es ti hol laktok? Remelem, hogy meg irsz, puszi nektek.
 


SZIA, Moni, bangham, itt egy friss kep Lenkerol
Kép
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Szia
 


Hatha igy rank ismersz!!!!
 


Szia Moni! két babánk van,egy kisfiu,Ő kettő és fél éves és egy kislány,Ő három hónapos és most is épp miatta vagyok ébren,sajna valahogy felcseréltük a nappalt az éjjellel,nem nyűgös baba,majd tulleszünk ezen az időszakon is,most ennyi,mert a kis csaj követelődzik,és nem szeretném,ha riadót fújna,irj Te is magatokról,ha időd van rá!
 
 


Sziasztok!

Lencse!
Nagyon edik vagytok, de nem ismerlek, legalabbis nem ismerlek fel. Mi a Pacsirta setanyon lakunk, a Tudor negyed tetejen, ugyhogy eleg nagy az eselye, h nem futottunk meg ossze. Most, h ilyen szep idok vannak, megegyezhetnenk egy talalkat valamikor :)

Mihis!
De jo nektek, h ket babatok van! Mi is nagyon szeretnenk majd egy kislanyt, persze az sem gond, ha kisfiu, de... :wink: Meselhetnel rola, h milyen ket babaval ilyen kis korkulonbseggel. Erdekel a tema :wink: Peldaul az alvas, hogyan alusztok, h ne zavarjak egymast?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Szia, Moni, kuldj te is nagyobb kepet magadrol, mert azon a pindurkan nem igazan latok valamit. Hatha en lattalak benneteket, es valosinu, hogy igen. De , tenyleg egy hetvegen osszehangolhatnank egy idopontot es akkor tudnank talalkozni. Kulonben en dolozok, ezert nem tudok hetkoznapi programot szervezni. Most itthon vagyok Lenkevel, mert beteg kozel 2 hete, es nincs kivel maradjon. Irjal meg, es kuldj kepet ha tudsz.
Sziasztok, Erika
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1173961779.95.jpg[/img] [/img]

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1173961957.44.jpg[/img] [/img]

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Szia Lencse!

Mi volt a gond Lenkevel?
Hol dolgozol?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Szia, Moni, nezem a kepeket, de tenyleg nem ismerlek benneteket. Aranyos a fiad, nagyon. Ma jottunk ki a korhazbol, csutortokon Lenke delutan ugy el kezdett hannyi, hogy surgosen befektettek. Kapott perfuziot, de azutan csak valami szirupot. De az egesz gyerekosztaly tele van ilyen beteg gyerekekkel, hanyas, hasmenes meg tudogyulladas. Lenkenek is kezdo tudogyulladasa is volt, de az szerencsere nem veszes. Ket hetig olyan beteg volt Lenke, idehaza adtak kezelest, de semmi hatasa. Igy a surgossegen kotottunk ki. De most jobban van, csak felek, hogy nehogy hannyon meg menjen a hasa, mert akkor megyunk vissza. En egy munkaerokozvetito irodanal dolgozok, de csak 3 hete, addig itthon voltam Lenkucival. Moni, hasznaljatok-e a Skypot vagy a yahoo messengert, mert akkor azon tudnank beszelgetni. Ha igen akkor lecsereljuk a neveket. Te melyik suliban tanitasz, es mit? Varom leveled, puszi, Erika.
 


Szia Erika!

Szornyu, de jo, h tul vagytok rajta! :shock: Ugy hallottam az a gyerekosztaly nem valami kellemes hely :roll: Te is bent voltal Lenkevel? Es vegul mi volt a diagnozis?
A skype-nevem banmonim, jo otlet, igy jobban tudunk beszelni. :)
Romant tanitok a Marton Aronban.
Miert nem teszel fel vonalzot, h latni lehessen mennyi idos Lenke?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Szia, Moni, Lenke egy komoly hulest szedett fel, es egy kezdo tudogyulladassal kezeltek. Meg a miert surgosen beutalatak, az a hanyas miatt volt. Egyik delutan ugy elkezdett hannyi, hogy nem tudtunk mit kezdeni vele. Be is utaltak, es egesz ejjel kapta a perfuziot. De szerencsere , meg is gyogyultunk nemsokara. En is bent voltam vele, es eddig is mindig, mert mi mar nagyon soksor, sajnos, korhazban voltunk. Nem is tudnam elkepzelni, hogy o bent legyen egyedul.
Ti hogy vagytok? Lenkuci napiban van, en meg itthon. Felmondtam a munkahelyem, mert nem felelt meg a program szempontjabol. Nem az volt amit igertek mikor alkalmaztak. Es most itthon vagyok, de bizok benne, hogy hamarosan talalok munkat. Irjal, a skypon irtam neked, nem hasznalod?
Puszi nektek, szia, Erika
 


U.I. nem tettem vonalzot, mert nem tudom hogy kell :D
 


Sziasztok anyukak!!!
En is Romaniabol vagyok pontosabban Nagyvaradrol!En ma fedeztem fel a babanetet es orulok hogy vannak mas anyukak is Romaniabol!!!
agi25
Nagyvarad
 
 


Szia, Agi, orulok, hogy rank talaltal. Batran irhatsz ideminednrol, amit szeretnel megosztani velunk is, peldaul gyerekeidrol, vagy barmirol. Puszi, szi, irjal meg, Erika.
 


Hat eloszor is van egy gyonyoru 7 es fel honapos kislanyom!Aki betolti a napjaimat teljesen!!!
Ti honnan vagytok Szekelyfoldrol?!
Eleg kevesen vagyunk Romaniabol viszont Edelyi van sok anyuka itt!!!Orulok hogy megtalaltam ezt az oldalt!!!
Kép
Kép
O a mi szemunk fenye!!!
Itt pedig en is!!!Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Szia Agi!

Udv kozottunk, ez a topic eleg lassan megy, de hatha nincs meg minden veszve! :wink:
En is Erika is csikszeredaiak vagyunk, Mihis Szatmarnemetibol, de o is regen jart erre. :roll:
Az en kisfiam mindjart 1 eves, el sem hiszem :o
Aranyos a kislanyod, meselhetsz valamit rola! :wink:

[color=red] Kellemes Husveti Unnepeket!!!!! [\color]

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Kar hogy ilyen kevesen vagyunk!!! :(
En most fektettem le Jazmint eleg nyugos volt ma lehet a foga miatt mar van egy a multheten bujt ki!!!
Az bisztos ez a 7 honap annyira elrepult olyan hamar eltelt!!!
Nagyon edesek a ti babaitok is!!!

Kellemes husveti unnepeket kivanok nektek!!!
Nemtudom mikor leszek megint mert holnapra nagyon sok mindent hagytam!!!
Fozes, takaritas...stb!!!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron