Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy láttam mi még nem vagyunk itt...gondoltam mi se maradjunk ki,mármint paksiak.Hátha mi is tudnánk egymásnak segíteni apró-cseprő gondokban,vagy tapasztalatot cserélni.....vagy akármit.
Ja,még annyit magamról.....két fiam van,Dani 3 lesz,dec-ben..Barni egy volt szeptemberben.

Hali!
BERNUS
 
 


Szia !

Végre valaki jelentkezik Paksról is.Már régóta vártam hogy valaki végre jöjjön de úgy nem nagyon akar ide írni senki.
Én már nem lakom Pakson 13 éve.De azért szívesen írogatok ide ha van kinek.Nekem egy 2 és fél éves kislányom van.

Remélem írsz majd még azért!

Üdv:Theo
 
 


Szia Theo!

Én is örülök,hogy írt ide valaki,még ha expaksi is,bár az igazat megvalva, egy kicsit én is az vagyok.Dunakömlődön lakunk ez csak néhány km Pakstól,szinte egy külvárosnak számít.
Egyébként már másnap írtam neked,csak a kisebbik manóm egy ügyes mozdulattal törölte a szöveget,és akkor nem volt kedvem újra gépelni...utána meg sűrű volt a hét.

Melyik suliba jártál itt...vagy jártál-e itt egyátalán suliba?

Most ennyi,mert éhezik a nép!!!Várják a reggelit!

Hali!Bernus
 
 

 
 

Szia Bernus!

Örülök hogy írtál ,már nézegettem minden nap hogy jött e valami.
Én a Bezerédj-be jártam ált isk. majd a Vak bottyán gimiben érettségiztem és utána mentem Miskolcra tanulni és 8 év után most pesti lettem immár 5.éve.
A szüleim és a tesómék most is ott laknak Pakson.
És Te hova jártál?Néztem a profilodat hogy hány éves vagy de nem láttam.Én 32 vagyok.
Gondolom még otthon vagy a picurral?

Üdv:Theo
 
 


Hali Theo!!

A II.számú suliba jártam,majd én is a gimibe...és mivel lassan 31 leszek,szerintem ismernünk kell egymást!!!

Igen itthon vagyok még,Dani is csak decemberben lesz három,így januártól oviba megy,Barnus most volt egy hónapja egy éves!!

Te otthon vagy a kislányoddal még,vagy dolgozol már....vagy tesó projekt van??Persze,ha nem vagyok indiszkrét!


Hali! Betti
 
 


Helló Betti!

Elképzelhető hogy ismerjük egymást.Főleg ha Te is a gimibe jártál akkor tuti látásból.Én 93-ban érettségiztem és a Szántóné volt az ofőm.
Júniusban kezdtem el dolgozni de most táppénzen vagyok júli végétől mert sajnos nagyon beteg lettem kórhában voltam 3 és fél hétig és most itthon lábadozom.
tesó projekt egyenlőre nincs majd később valamikor szertenénk persze.
Hol dolgoztál egyébként?

Üdv:Theo
 
 


Hali Theo!

Szerintem is kell ,hogy ismerjük egymást,mert én 94-ben végeztem (Hubertné volt az ofőm).A Bezerédj suliban tanítottam , majd a Paks Sportegyesületnél voltam sportszervező.Elég hosszú ideje vagy beteg,remélem jobban vagy már!!!

Te hol dolgoztál?Oda mentél vissza,ahhonnan GYED-en voltál?

Hali:Bernus
 
 


Helló Bernus!

Holnap írok majd most megyek már aludni mert 0:08 van.Olvastam a privi emilt is.
Holnap jövök.

Üdv:Theo
 
 


Helló Bernus!

Írok priviben!
 
 


Helló Bernus!

Írtam de visszajött!

Jó az a cím?

Üdv:Theo
 
 


Helló Bernus!

Elolvastam mindent midenhol.Akkor rólam is kiderült hogy ki is vagyok.
A mailcímedet elmentettem.
Kérdezted hogy kit ismerek kömlődön.
Hát pl.a Tündit őt ismerem aztán a Kónya Györgyit és Julit(már nem laknak ott)aztán hú kit is még?Vannak pedig még ott ismerősök csak most hirtelen nem is tudom.
Nagyon szépek a gyermekeitek!
A Sipit írtad hogy ismered.Ő az unokatesóm egyébként.
Skype-otok vagy msn-etek nncsen?Telepítsétek és akkor tudunk csetelni is vagy ha van mikrofonotok akkor beszélni is akár.

Üdv:Theo
 
 


Sziasztok!
Véletlenül keveredtem ide, de máris találtam egy ismerőst.
Helló Betti! Erzsi vagyok, anyukádék szomszédjából. Hogy vagytok? Babócáid nőnek?
 


Hali Erzsi!

Én is örülök neked,rég láttalak...emlékszem,amikor szültél 1-2 napra rá találkoztam anyuddal,el volt keseredve a császárral szültél.Hol szültél és miért lett császár?(nekem mind a kettő az volt...)
Köszi,mi jól vagyunk...növögetünk.Dani januártól ovis lesz,Barni most múlt egy éves.Ahogy számolom nektek is márcsak 3 hónap és egy évesek lesztek!
Anyu múltkor mondta,hogy anyud volt anyumnál a manónval!
De én még mindig nem láttam!Küldj néhány képet a bettes@freemail.hu-ra,majd küldök utána párat én is...

Hali Betti
 
 


Helló Betti!

Azért találkoztunk mi már egyszer tanácsadáson. A képeket küldöm.
Nem vagy fent a myvip-en?

pussz
Erzsi
 


Helló!
Bocs,de délután nem volt időm rendesen válaszolni.
Tehát Szekszárdon szültem, a Varga dokinál. 3 éve hozzá járok, az első vetélésemtől kezdve. Én meg vagyok vele elégedve. Azért lettem császáros, mert nem fért át a medencémen, pedig nem volt óriásbébi, 3,55 kg és 55 cm. Még így is -hogy császárral született- kissé csúcsos lett a buksija, mert erőltették a renes szülést, de szerencsére helyrejött (legalábbis nagyjából).
Téged miért kellett megcsászározni?

Pussz
 


Hali!

Nekem mind a kettő "köldökzsinór problémás" volt,Daninak a nyakán és a vállán,Barninak a nyakán volt rajta.Nst-n nem bírtam már a háton fekvést,és oldalra fordultam,és ekkor az akkori 120 körüli szívhangjuk lement 40 körülire....,így nem volt választásunk.Jóska szokta mondani,hogy a jó horgász is belekeveredik néha a damilba....ők is ezt csinálták.
Szerintem nem látni a buksiján,hogy csúcsos lenne....jók a képek köszi!

Átmentek a mieink is,mert tegnap nem nagyon akartak valamiért!

Hali,kellemes 7végét mindenkinek!!!!!!

Betti
 
 


Jó reggelt!

Nem tudom, de eddig még nem kaptam meg a képeidet!
Csodálkozom, hogy erre a lapra még nem talált rá több Paks környéki kismama?
Nem szoktál felmenni a libero.hu-ra? Én szeretem. Már lehet, hogy függőnek minősülök. Minden nap kapom a leb...ást itthon, hogy nem haladok az itthoni kötelezettségeimmel.

Pussz
 


Hali Erzsi!

Ha még mindig nem mentek át a képek, akkor légyszi add meg megint az email címed,mert valamit elcsesztem...
A libero.hu-t még nem ismerem,de majd csak bekukkantok...mert félek ott is leragadni..két kölök mellett ez is elég!Na meg persze az itthoni dolgaimmal sem végeznék.

Jártok baba klubba hétfőnként?
Danival jártam,tök jó volt.
A Barnival is szeretnék februártól,ha a Dani már beszokott az oviba!!

Hali
 
 


Helló!

Hol van az a baba klub? Sajnos nem járunk ilyen helyekre, de jó lenne.
 


Hali!

A VMK-ban van az alagsori teremben minden hétfőn van--azt hiszem10-től--,csak felválltva egyszer a kisebbeknek kb. 1 év alatt,egyszer meg a nagyobbaknak...
De,ha felhívod a fenti védőnőket,akkor a Szabóné Jutkát kell megkérdezni,ő tartja.

Mindig voltunk legalább 10-en februártól mi is bekapcsolódunk....Ott láthatod,hogy hogy viselkedtek más gyerekek társaságában...szerintem nagyon jó!!!!

Betti
 
 


Helló!

Köszi, majd meglátom, jó lenne valahova eljárni.
Holnap (hétfőn) megyünk a Kereszt utcai oviba Baba-mama ringatóra. Ti is jöttök? Remélem jó lesz.

Tesód nem nősül még?

Pussz
Erzsi
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül írok, de keresek egy személyt és az illető paksi volt korábban. Kincses Emesének hívják (ha jól tudom 1971-ben született), régebben az oviban dolgozott, de már jó ideje nem tudok róla semmit. Van egy fia, Józsi, ő már nagyfiú. Ha valaki tud róla valamit, nagyon szépen köszönném az infót. Jó hétvégét: Romy

Kép

Kép
 
 


Szia Romy!

Sajnos én nem ismerem.
 


Szia Romy!

Azért nem írtam eddig,mert tudtam ma találkozom néhány óvónővel....kettőt megkérdeztem,hogy ismerik-e az illetőt,akit keresel...
Az egyik tudott segíteni,azt mondta szerinte már nem óvónő,hanem a Rossmannban dogozik Pakson - 36 év körüli - és van egy 15 év körüli fia...
Nem tudom ő lehet -e az?-

Bernus
 
 


Szia Bernus!
Tuti ő az, köszi. Ezek szerint Pakson lakik még. romy

Kép

Kép
 
 


Hali Romy!

A 7en nincs autóm,de a jövő7en,ha arra járok benézek, és kérek valami elérhetőséget,ha gondolod.

Légyszi, küld el priviben a neved,hogy tudjak valami konkrétat is mondani neki!

Bernus
 
 


Kedves Édesanyák!

Pakson március 14-től minden szerdán 10 órától játékos mozgásfejlesztő tornát tartunk 3 év alatti csemetéknek a Városi Művelődési Központban (Gagarin utca 2.).
Részleteket itt találtok: www.gyerektorna.hu

Internetes regisztrációtok egyszeri ingyenes részvételt biztosít!

Szeretettel várunk Benneteket!

Üdv,
Bartuschek Mónika
[ http://gyerektorna.hu ]
 
 


Üdvözlet! Még csak most ismerkedem az oldallal, úgyhogy bocsi, ha béna vagyok... Szóval egyenlőre csak annyit akartam írni, h én is Pakson lakom... :-)

Kép
 
 


Talán mégis sikerült létrehoznom egy volalzót? :D
 
 


Bocsi, de muszály kipróbálnom beszúrja-e vagy már elállítottam!
Betty! Én is kömlődi voltam egészen ez év áprilisig. (de azért gőzöm sincs ki lehetsz...) :oops:

Kép
 
 


Na most néztem a hozzászólások dátumait...
Ez egy halaott topik??? :(

Kép
 
 


Sziasztok!
Jó lenne feléleszteni ezt a topic-ot!
 
 


Viki! Szerintem is jó lenne...
Majdcsak idetalál egy-két környékbeli! ;-)

Kép
 
 


Sziasztok!

Valamiért megint ide kukkantottam.

Merre laktál ?? MIA,mi a -de jól hangzik...-focipálya felé lakunk,(Béke utca) és a nyáron született a 3. kisfiam.

Most hol laktok?És ti Viki???

Amúgy paksi voltam,csak a férjem idevalósi,így megtetszett és itt kerestük házat!!Fiukat is Paksra hordom oviba!

Hali:Betti

 
 


Sziasztok!
Mi most a Váci Mihályban (SPAR mögött) lakunk.Régen meg a Bercsényiben (Építők alatt) laktunk és a II.-es iskolába jártam.
Betti!Te nem az Adrián tesója vagy?
 
 


Sziasztok! Én is paksi vagyok, kicsi lányom most lesz egy éves. Mi a Gesztenyés u-ban lakunk tavaly november óta.

További szép napot!
Anna


Kép
kelleran
Paks
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
 


Szia! Nekünk a Marika és a Retz butor jött be legjobban
kelleran
Paks
 
 


Kelleran!
Köszönöm, Zsu

Kép
Kép
 


szívesén...:)
kelleran
Paks
 
 


Sziasztok,

Mi is most költöztünk vissza Paks környékére, egy négy és fél éves kislányom van, tudtok neki ajánlani egy jó gyerekorvost?
Olyat keresek, aki nem azonnal antibiózik.

Köszönöm a segítséget!

Oxigen
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia! V.szinű későn válaszolok... Mi az Egrynél vagyunk.... nekem 2,5 éves a kislányom...

Kép
kelleran
Paks
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: