Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!

Hát újra itthon vagyunk! Valójában már vasárnap este óta, de csak most értem utol magamat.

Nagyon jó volt egy kicsit kiszakadni az itthoni dolgokból. Sajnos fényképezőt elfelejtettem vinni, így képet nem tudok felrakni :-( . De azért remélem még megismertek majd. nagyon nem lettünk barnábbak, mert csak egyetlen napon, pénteken volt olyan igazi 30 fok feletti nyár.

Sokat kirándultunk, voltunk a veszprémi állatkertben, falatmászni, bobozni, Füreden, meg Almádiban is és a csúzdaparkot is kipróbáltuk.

Jó volt. Egészen jól boldogultunk a kölykökkel is. Még apjuk is társasozott meg focizott velünk.

Innen folytatom, most vacsi van.

Üdv,

P.

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Piros!
Üdv itthon!

Zsu

Kép
Kép
 


Szia Piros!
Üdv. itthon. Sajnálom hogy múltkor nem tudtunk nyugodtan beszélgetni. Ha van időd és kedved akkor akár a gyerekekkel együtt is szívesen látunk. Jelezz vissza hogy mikor jó neked, és én igérem senkit nem engedek be akárhogy is dörömböl a kapunkon.
Légy szíves küld át nekem a szomszédod számát sms-ben, no meg a nevét, akit érdekel a családi napközi, felvenném vele a kapcsolatot.

Esetleg ha valaki ismerettségi körében ez érdekel a számomra elküldhetné az elérhetőségét illetve nevét, hogy tudjam keresni.
Számom: 20/9-557-938.

Bea!
A héten mikor dolgozol, vinnék hozzád anyagot, amikor neked jó.

Lányok!
Hogy telik a nyár? Milyen programokat terveztek?

Bogi!
Mi újság munkahely témával?

Eszter!
Légy szíves írd meg az elérhetőségedet, keresnélek a családi napközivel kapcsolatban, hogy mikor tudunk találkozni.
Számom: 20/9-557-938
Üdv. Ági
 
 

 
 

Fúúú, csak úgy zajlik az élet!

Képzeljétek tegnap este mintegy 30 perc alatt leszerveztük, hogy Sárám szombaton elmenjen a nagyszülőkkel Horvátországba!
A barátnőm, aki a Neckermann telepített idegenvezetője - és nem mellesleg a Sára keresztanyja -, most éppen ott dolgozik és anyuék mentek volna abba a szállodába egy hétre. Ő meg elrendezte, hogy a lány is kapjon ágyat és all inclusive ellátást. Jó, mondjuk nem akkora dolog, mert két fizető felnőttel amúgy is ingyenes egy ekkora gyerek, de a foglalás nem így történt, így azért jól jött a helyi protekció. Úgyhogy most megint csomagolok :-).
Anna meg hétfőn megy az iskolai táborba a Balcsira. Egyszem gyerekem lesz egész héten. Nagyon furcsa lesz, de már tervezgetem, hogy milyen neki való fiús és kisgyerekes társaságot és programot válasszunk.

Nicsi!
Beugrunk majd hozzátok is, ha nem bánod. Még nem tudom melyik nap, de majd megcsörgetlek. A szomszédasszonynak odaadtam a szórólapod és azt mondta még nézegeti a bölcsiket, de majd keres ő téged.

P.

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!
Gyerkőcfesztiváloztok?
Mi voltunk pénteken a megnyítón és a tűzijátékot is megnéztük. A lányok nagyon élvezték, igaz a pici hazafelé elaludt a kocsiban, reggelig meg sem mozdult.
Szombaton 10-13-ig a végigjártuk a hidat és a baba partyt, megnéztük a Toldi és a Ludas Matyi előadásokat. Fanni a kocsiban újra elaludt (a haza út nálunk kb. 5 perc), így az ebéd ébredés utánra tolódott fél 5-re, viszont mindent betermelt amit elé raktam, öröm volt nézni a kis maszatos arcát.
Utána útra keltünk és elmentünk az élményfürdőbe úgy 3 órát voltunk ott, medencéztünk, baba pancsoltunk, csúzdáztunk, vacsoráztunk "hazai madárlátta kaját". Este kilenc körül értünk haza, még most is alszanak.
Ma délelőttre az állatkertet terveztem, kisvonattal kiutazva, ebéd, pihenés után pedig megnézzük még ami tegnapról kimaradt.

Szerintem nagyon jó lehetőségeket kínálnak ebben az évben is. Csak jól el kell olvasni a tájékoztatókat. Az ingyenes program a gyerekeké, a felnőtt részvétel már fizetős, az uszodában, állatkertben, az étterem is a gyerekek étkezéséhez elvárja a felnőtt főétkezés rendelést. De ezek az ismertető füzetben benne vannak csak el kell olvasni. Hallottam néhány reklamáló véleményt, jártunkban-keltünkben,de ez szerintem a felületes tájékozódás miatt volt. Nekem egyértelmű volt hogy nekem fizetnem kell ha pld. bemegyek a fürdőbe. Így is Anna után nem kellett fizetnünk.

Sajnos Sato nincs itthon mert Debrecenben dolgozik most ezen a hétvégén rendezik a látássérülteknek a judo Világ Kupát ahol tolmácskodik a japán csapat mellett. Szóval ő lemaradt erről a családi programokról, amit nagyon sajánok, próbálom megörökíteni az eseményeket, de az nem ugyanaz mintha ő is átélné. Ilyenkor nagyon tudom értékelni hogy anya vagyok és hogy meg tudjuk oldani, hogy a gyerekekkel lehetek még itthon.

Esetleg ha jó családi programot kerestek július 11-én nyit a Bakonyi kalandpark, ma olvastam a hidetésüket, kisebbek és nagyobbak is találnak maguknak elfoglaltságot. A nyitás napján ingyenes a belépő. Akit érdekel nézze meg a www.bakonyikalandpark.hu oldalon a részleteket.

Szép napot mindenkinek.
Remélem ti is meséltek magatokról.
Üdv. Ági
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk. Még egy hét és 2 nap megszakítással 3 hét szabi. Bölcsileállás lesz, itthon leszünk ezerrel, meg jön anyum is aztána végén meg megyünk nyaralni Kehidakustányba félpaziós apartmanba, már alig várom.
Azt nem ígérem, hogy többet jelentkezem, mert otthon ugyan több időm lesz, de a lélek már nem szokott rávinni, hog ymég ott is a monitor előtt üljek.

Amúgy mi is voltunk győrkőc fesztiválon, nagyon jó volt, Zalán a szombati után vasárnap hajnal négykor kelt annyira be volt sózva!!!

Remélem mindenki jól van és jól telik a nyár, már az idő is kezd alakulni.

Jók legyetek, üdv, Niki

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
 


Sziasztok!

Mi is voltunk a fesztiválon,nagyon jó volt,szerintem jobb volt mint a tavalyi. Mi 2 napot voltunk kint,mindent végigjártunk,kipróbáltunk,csak a vízibiciklizés maradt el,a sorbanállás miatt. Jókat ettünk,pihiztünk a hintaágyakban,vásároltunk is, előadásokat néztünk, szóval minden szuper volt.

Én is szabin vagyok 2 hétig, vasárnap megyünk nyaralni.

Puszi!
Bea
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok Lányok!
Úgy látom az írás nem megy. Mit szólnátok ha találkoznánk, a beszéddel sose volt gondunk?
Mondjuk csütörtökön délután nálunk. Kánikulát mondanak, felállítanék a gyerekeknek pancsolót is. Mi meg tudnánk beszélgetni, már nagyok a gyerekek jól el lesznek együtt.
Visszajelzéseket kérek.
Üdv. Ági
 
 


Helló mindenki!

Ági!
De aranyos vagy! Jó is az ötlet, kedves vagy, hogy hívod a bandát, csak sajna nekem nem jó, aznap van angol. Remélem azért összefuttok néhányan. Mi ma Lipótra megyünk, ott azért elviselhető ez az idő....gyerkőcök is imádják.
Közületek nem jár oda senki? Sokkal jobb mint Győr.

Puszi, Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nekünk elvileg jó, de kérdéses az eljutás meg a mikor.

Mi itthon vagyunk most van bölcsileállás én meg szabin, jövő héten jön anyum is.

Próbálkozunk a bilizéssel is már több kevesebb sikerrel...

Mi a legközelebbi strandra megyünk: a kertünkbe medencézni :)

Ennyit rólunk más nagyon nem történik velünk.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
 


Sziasztok lányok!
Nem írtam időpontot, gondolom inkább a déli alvás után jó mindenkinek, ahogy ébrednek a manók kb. 4 körül. Ki ahogy tud jöhet.
A gyerekek játszanak, mi meg beszélgetünk ennyi az elképzelésem. Inninek limonádét készítek és van egy kis rágcsálnivaló. A lényeg hogy együtt legyünk, semmi felhajtás nélkül, mintha játszózni mennénk.

Niki várunk benneteket. Számom 20/9-557-938. pontos címet mondom majd.

Többiektől is várom a visszajelzéseket.
Üdv. Ági
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkinél itt a nyár, nem pörög a fórum...
Mi idén nem megyünk nyaralni, mégis jövünk-megyünk majdnem mindig. Hol Anyukámékhoz, hol rokonokhoz. Nekem nagyon bejön így ez a nyár, imádok jönni-menni.
Ha már strandolásról van szó, mit szóltok az Achilles-Parkhoz? Bocs Zsu hogy ellentábort generálok, de nekünk baromira messze van Lipót!
Volt már valaki gyerekkel? Én még sosem voltam, de jókat hallottam róla, gondoltam kipróbálnánk. Anyukám itt van a héten, mert két gyerkőccel egyedül nem vállalnám be. Zsu Te egyedül viszed őket Lipótra?
Nicsi, gondolom a meghívás már lejárt, de egyébként sem tudtunk volna menni, a lányok nagyinál nyaraltak. Azért voltak nálatok? Milyen volt a buli? Esetleg fotók?
Hogy bírtátok ezt a hirtelen 20 fok mínuszt, majd vissza 10-et egy nap alatt? Én totál kidőltem... Pedig nem is vagyok már gyerek :D
Na puszillak Titeket!

Eszti

Kép
Kép
 


sziasztok!

Eszti!

Nem haragszom, nem kapok jutalékot Lipótról... :lol: Bár már amennyi helyen dícsérem!!
Eddig úgy alakult, hogy nem kellett egyedül vinnem őket, de bármikor vinném. Krisz szót fogad, csak Kitti szökik. De a kismedencéből pl. kirobbantani se lehet őket. ha nem kell büfénél sorban állni meg ilyenek akkor nincs gond.
én utálom ezeket a hirtelen időjárás-változásokat.

megyek, kiabálnak....
Pusz, Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Ügyi vagy, Zsu! Én még nem voltam ilyen helyzetben, a gyerekmedencés rész oké, azzal szerintem boldogulnék, csak a mélyebb víz... Ott azért két gyerekre egyszerre koncentrálni, hogy meg ne fulladjanak :roll: Ti mentek mélyebb vízbe? Úszógumi, matrac meg minden?
Sajnos nem merem őket medencés helyre vinni, hajlamosak a húgyúti fertőzésekre, és ott annyi mindent össze lehet szedni... Legalábbis nekünk azt mondták a Nephrológián. Na persze nem annak aki nem hajlamos az ilyenekre, de a mi két bogárkánknak tuti beficcenne valami... Annyit meg nem ér egy kis locspocs.
Megint nagyon furi idő van. Én nem értem, nem mától mondták a felmelegedést?

Puszi

Eszti

Kép
Kép
 


Sziasztok!!

Eszti!
Hát az tény, medencés helyen könnyebb helyzetben vagyok. Tóban én se merném egyiket sem elengedni. Elvileg ezekben az átfolyó rendszeres medencékben elég tiszta a víz, de nem akarok hülyeséget írni. Persze jobb vigyázni!!

Többiek, merre vagytok??

Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem, de hiába a nyár, nincs megállás :-))

Azért írok, mert elkezdődött a kertben a szezon így ha bárkinek szüksége lenne egy kis patiszonra, cukkínire, répára, csak szóljon, jöjjön érte, mert van annyi mint a nyű.
A szomszédom el akarta ugyan vinni, hogy eladja a boltjában, de nem hiszem, hogy olyan marha sokat keresnék vele, így inkább elajándékozom, ha kell valakinek. :)

Ha már itt vagyok, rólunk is pár sort :)

Itthon vagyunk, lányok is már június 12. óta szüneten vannak. Még nem voltunk sehol, de nem is nagyon vágyunk rá, annyira jól érezzük magunkat itthon. Felállítottuk a medencét, így amikor jó idő van, csak beleugrunk, aztán tudjuk csinálni a dolgunkat. Pénzt sem nagyon költünk (na nem is nagyon van mit).

A munkahelyem egyenlőre megvan, majd szeptembertől számíthatok valamire, de még semmi nem biztos. Ez az egy azért zavaró, hogy bizonytalanságban tartanak, és nem mondanak az ég világon semmit. Most az álláskeresésről is leálltam a nyáron, mert nem sok értelme volt. Nekem mondhat bárki bármit, hogy az 50 éveseknek nehéz elhelyezkedni, ahova én eddig jelentkeztem, csak ilyen időseket vettek fel, nekem a 2 gyerekkel nem sok esélyem volt. Még ha nagyobbak lennének, akkor talán lenne, de nem vígasztal a kilátás, hogy várnom kellene amíg megnőnek annyira. Szóval nehéz, de megpróbálok egyenlőre nem így gondolni rá. Minden nap ajándék, amit itthon tölthetek velük és kész.

Katica is már 5-én betöltötte a 4-et, nagylányos már, de még mindig olyan kisgyerek. :) (Az a dolga). Legalábbis Lilihez képest az.

Szóval lányok, ha kell valakinek cucc a kertből, csak szóljon. (20/3337055)

Puszika: Bogi

KépKép

KépKép
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
 


Nem is tudom, mit írjak...én is gondoltam erre a kisfiúra. Meghalt. Ez szörnyű.

Őszinte részvétem a szülőknek.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Tényleg szörnyű ami történt... Bár a részleteket nem ismerem, de talán nem is baj... Milyen furcsa hogy pont arról beszélgettünk Zsuval hogy mennyire kell vigyázni a víznél...
Borzasztó mi történik a világban! Szintén őszinte részvétem a családnak!

És mivel az élet bármilyen nehéz is, de megy tovább:
Lányok, Aninak biciklit keresek. 16-osat, szigorúan lányos színben. Tudtok segíteni? És persze nem csillagászati összegért, inkább használt érdekel!

Bogi, nem semmi hogy miket termesztesz a kertedben! Elfogyott már minden? Hogy van időd kertészkedni? A csajok gyönyörűek és nagyok! Hihetetlen hogy Katica is már ekkora :) Melónál drukkolok!

Zsu, Piros, Niki, Ági, Veletek mi van?

Kép
Kép
 


Kedves Győri Anyukák!

Ne haragudjatok, hogy így ismeretlenül betoppanok, de segítségre lenne szükségem.

Egy kedves győri barátnőm megbízható nőgyógyászt keres. A párjával már nagyon szeretnének babát, de eddig sikertelenül próbálkoztak. Járt már több orvosnál, de eddig senkiben nem tudott megbízni. Az egyik doki rögtön, műtétet ( petevezeték átjárhatóságit) javasolt, a másik pedig folyamatosan gyógyszereket ír fel neki, de nem követi ultrahanggal az eseményeket. Olyan nőgyógyászt szeretne, aki profi, rendelkezik ultrahanggal és ha megfogan a babája, akkor elkíséri a terhessége alatt és szülést is vállal.
Sokat segítene, ha megírnátok a tapasztalataitokat- akár priviben is.
Megemlített egy nevet is- Dúcz Renéről van valakinek tapasztalata?

Esetleg van még valahol, olyan fórum, ahol segítséget kérhetnék?

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.

Bende
 
 


Sziasztok!

Szabin voltunk (bölcsi leállás), no meg nyaralni is (Kehidakustány - szupi volt). Ma már dolgozom, és 3 hetet kell bepótolnom, úgyhogy továbbra is csak lájtosan leszek.
Zazi jól halad a szobatisztasággal a pisi már egész jól megy, a kakit még a bugyiba ereszti, mert az állva jó.

Orsi! Ha majd olvasol meg itthon leszel azért összefuthatnánk már végre:)

Üdv, Niki

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
 


Sziasztok!

Eszti!
Hogy vagytok? Milyen nagyok már a lányok.
Gyirmótra mi is készülünk az Achilles Parkba,többen mondták,hogy jó hely. Nem mélyül hírtelen?
A hétvégén akartunk átmenni,de közbejött Marcellnek egy balesete,kórházba kerültünk és pár nap pihenést ajánlottak neki.

Niki!
Gratulálok a szobatisztasághoz. A kaki Marcellnél is nehezebben ment.

Bogi!
Mi nem szeretjük a felsorolt általad termesztett zöldségeket :oops: ,ezért nem írtam,de köszi a felajánlást.
Munka ügyben van valami?

Ági!
Napközivel minden rendben? Mikor lesz a nyitás?
Szórólapokat hozhatsz.

Szia Bende :)
Sok jó doki van Győrben, persze van rossz is :( /akit Te is említettél múltkor/, viszont nekem arról nincs tapasztalatom,hogy ki mit tesz ilyen esetben. Az én dokimnak / Bodai Károly / nincs utrahang gépe a magánrendelésén,pedig őt merném ajánlani, a Nagy Sanyit ismerem még, neki van,ő a vezetője a szülészetnek, a Ducz-ról mostanában nem hallottam.
A lányok majd ajánlanak másokat is, már nem vagyok nagyon képben,mostanában nincs kismama a környezetemben.

Bea
 
 


Sziasztok!

Eszter!

Az a helyzet, hogy nem olyan nagy gond egy akkora kert, mint az enyém. Néha meg kell kapálni, de az inkább felüdülés, mint munka. Amúgy meg minden nő magától. Szerencsére az idei nyár is kedvező, mert elég sokat esik az eső, de a locsolás sem egy nagy munka, mert kézzel csak a ketemet kell locsolni, a többi motorizálva van.

Még van ami érik, de szerencsére most mindent sikerült befőzni, meg még fogok is. Meg volt itt egy-két barátnőm, akik megszabadítottak a terméstől :)

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

gyorsan repül a nyár, igaz idén itt Győrújbaráton tovább fog tartani. Tegnap kaptunk levelet, hogy az iskola felújítás nem készül el időben, így kaptunk még két hét szabit. Ovi sem lesz az újaknak, nehogy gond legyen többfelé hordani a gyerekeket. Ott csak az egyik épületet újítják, így az ottani gyerekeket elosztjáka többi csoportba. Ez most elég kellemetlen, de ha minden valóraválik amit terveztek, akkor gyönyörű új épületben, új padok és székek között kezdik a tanévet a diákok. Kicsit ugyan tartok tőle hoygan tudják a 4., 6., 8. osztályosok a januári felvételiig megtanulni az idei anyagot, de ez van.

Szerencsére nekem nem kell odamennem a főnökömhöz, hogy adjon még két hét szabit. Helyette elutazunk kalandpark-túrára Németországba augusztus legvégén. Hamarabb nem megy, mert Anna edzőtáborban lesz. Remélem több lesz a kaland, mint a bosszúság. A hosszú autóúttól kicsit tartok, de majd csak lesz valahogy.

Nálatok mi újság, lányok?

Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, Krisz szülinapot tartunk kedd óta. Most készülünk a 2.bulira. Ugrálóvárat béreltünk, nagyon szuper. Nekünk már csak egy hét szabi van oviig, Krisz nagyon várja, hál istennek.

Piros!
Nektek akkor külön jól jött ez a plusz szünet!! Merre mentek Németországban? Szerintem nálatok már elég nagyon a gyerekek ahhoz, hogy ne bírják az utat. És hát, nem hajt a tatár, meg tudtok állni, ha gond van. De persze nem lesz!!! :wink:

Többiek, mi újság veletek?
Puszi, Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így bepofátlankodok hozzátok, de szintén győri kismama szeretnék tőletek tanácsot kérni doki ügyben...
Mi a véleményetek :
- Nagy Miklósról,
- Papp Zsoltról,
- Mika Péterről???

Most 4 hetes terhes vagyok...jövő7en mennék először dokihoz...

Előre is köszi a válaszokat

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így ismeretlenül válaszolok a fenti kérdésre. Én is győri vagyok, kisfiam most múlt 1 éves.

Inernek szeretnék válaszolni.

Én Nagy Miklósnál szültem, hozzá jártam magánrendelésre. Én meg voltam vele elégedve, ami zavart, hogy nagyon halkan beszél, és nem túl bőbeszédű. Viszont van ultrahangja, és engem megnyugtatott, hogy elég gyakran megnézte ultrahanggal a babát. Tavaly 8.000 forintot kért a magánrendelésen.

A másik két doki tekintetében nincs tapasztalatom.
 


Szia Kittina30!

Köszönöm, hogy válaszoltál!
Én a Nagy Miklóshoz jártam eddig, idén már 10.000 nála egy vizsgálat és szerintem kicsit magas ez az ár, bár nem tudom a többi mennyit kér...
Az ultrahangér külön kellett még fizetned neki?
A szülés után adtatok még pénzt neki? Ha igen mennyit?
Szerintem is halkan beszél és nem magyarázza el rendesen a dolgokat...

Köszi, hogy írtál...

Remélem erre is tudsz válaszolni!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Szia!

Nem tudtam, hogy felemelte a díjat.
Az ultrahanggért nem kellett külön fizetni.

Hát, én nem adtam szülés után pénzt. :oops: De úgy éreztem, hogy nem is várja el. Úgy voltam vele, hogy 9 hónapon keresztül havi 8.000 forint is elég sok azért a havi maximum 5 percért, amit nála töltöttem. A szülés is gyors volt, 15 perc.

Engem is nagyon zavart, hogy úgy éreztem, nem mond semmit.

Nekem gyors szülésem volt, sürgősségi császár, a tekintetben viszont maximálisan meg voltam vele elégedve. Gyors és határozott volt. És ami külön jól jött ki, hogy éppen bent volt a kórházban, amikor kiderült, hogy baj van.

Egyébként a terhesség alatt többször megfordult a fejemben, hogy váltok, gondolom te is így vagy ezzel.

Voltál már dokinál?
 


A nlc.hu fórumjai között a "Győri kismamáknak társalgó" rovatban szerintem a másik két dokival kapcsolatban is tudnak tapasztalatokat mondani a lányok. Nézzél be.
 


Szia!

Már lassan 3 éve járok hozzá, de mikor kiderült, hogy babát várok, akkor elgondolkodtam rajta, hogy váltok...
Holnap rendel reggel a Liezen-ben a Mika Péter, de ez terhesgondozás, nem magán rendelés...viszont 9 re be kell érnem dolgozni, nem tudom, hogy tudok-e addig beszélni vele...
A magánrendelése kedden van délután, oda el tudnék menni, csak jó lenne tudni, hogy mennyit kér a vizsgálatokért...ne értsd félre nem vagyok ilyen anyagias, főleg ezen a téren, csak ismeretlenül félek így menni hozzá...
De valakihez mindenképp el kell mennem...
Te hányadik héten voltál először dokinál?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Megnéztem azt a fórumot, amit írtál, de nem tudok valamiért regisztrálni... :cry:

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok!

Iner!
Ismerem mind a 3 dokit,de egyikhez sem jártam.
Nagy Miklóst ki nem állhatom a motyorgása miatt,meg a főlényessége..... :?
Papp Zsolt felkapott,drága doki,nekem személyesen nem szimpi,ahogy hallottam írtó pénzéhes,ő közli,hogy szülés nála a vizitdíj x szerese /már nem emlékszem mennyit mondtak/
És azt is hallottam róla,hogy ha valami gond van,nincs a helyzet magaslatán,segítséget hív.
Mika Péter, ő kedves,lelkes,fiatal,még nem elszállt doki ,türelmes,nyugodt ember benyomását keltette bennem.
Én őt választanám a 3 közül. De persze csak az enyém után :wink: :lol:

Piros!
De jó program,jó útat,majd mesélj!!!!

Ági!
Napközivel mi újság?

Többiek???

Orsi!
Te aztán nagyon eltüntél. Hogy vagytok?
 
 


Sziasztok!

Nerm voltunk itthon, család egyesítés volt Salgótarjánban. Majd mesélek, most próbálom behozni a lemaradásaimat.

Bea!
Köszönöm viszem a szóró anyagot, ahogy elkészül. Az engedélyünk rendben már csak gyerekek kellenek, mi készen állunk.

Bogi!
Téged kérdezlek mert a Piros elutazott. Pontosan meddig nem megoldott Barátin az óvisok elhelyezése a felújítás miatt?

Esetleg aki nem tudja megoldani arra két hétre a plusz szabiját, tudom fogadni a gyerekeket fél hónapra is, vagy heti, napi bontásban. Ha van valaki akiről tudsz kérlek add meg neki a számomat és hívjon. 20/9-557-938.

Iner!
Én neked a Vajda főorvost ajánlom. Tapasztalt, mindenre válaszol, felhívja a figyelmet és magyaráz ha szükségét érzed. És nagyon udvarias. Úgy tudom a magánrendelésen 8000.-, szülésnél nincs meghatározott tarifa amit gondolsz és bírsz. Igaz nincs ultrahangja a magánon, de tud adni lehetőséget pluszba azzal hogy beírja könyvedbe, csak szólnod kell.
Én nála szültem mind a kettőt, a második faros volt, a legvégén fordult meg egész addig a császárról beszélgettünk, egyszerűen mindent elmagyaráz, a szülés menete, esetleg a császár vagy az őssejt kutatás aktuális helyzetéről bármi amit felvetettem neki.
Nekem egy szülésznő ajánlotta, azzal hogy tapasztalt, ha gond van egyrészt tudja mit kell tenni, másrészt van hatásköre intézkedni mások felé is. Bár nálam nem volt szükség rá, de például a Hugomnál az elsőnél igen.
Más dokiról nincs véleményem én őt választottam, és nem akartam, akarok változtani.
Meséljél te is magatokról.

Majd még jelentkezm, most szaladok.

Üdv. Ági
 
 


Iner
Én a 4. héten voltam először dokinál, de akkor még fölöslegesen, mert még semmi nem látszott (türelmetlen voltam). A 6. héten kellett megint visszamenni, akkor már látszott a szívverés.

Ha nem vagy biztos a dokidban, akkor inkább még most válts az elején. Ha szimpatikus a terhesgondozós doki, akkor menj el hozzá a magánrendelésére. Nem tudod felhívni telefonon, hogy mennyibe kerül a vizsgálat?

Az nlc-n a Kelemen Szilárdot is nagyon dícsérték.
Van egy olyan fórum, hogy győri nőgyógyász, olvasgass bele, és azért próbálj regisztrálni.
 


Sziasztok!

Meghánytuk-vetettük a dolgot a férjemmel és úgy néz ki, hogy maradok a Nagy Mikósnál...nekem idáig nem volt semmi bajom vele, csak az utóbbi időben hallottam pár dolgot...de a rossz hírek általában jobban terjednek...velem mindig nagyon kedves és türelmes volt...
Jövő7en hétfőn vagy szerdán elmegyek hozzá és ha esetleg nem lesz normális, akkor is tudok még váltani...meg mindenképp szeretnék majd szülésznőt is fogadni, ő meg ismerősön keresztül lesz, csak odafigyel rám....

Nagyon köszönöm, hogy írtatok!

Egyébként én 24 éves vagyok, gyógypedagógusként dolgozom, első babánkat várjuk...

pussz Mindenkinek

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Iner!
Én a lánykámat a Kelemen Szilárdnál szültem, meg voltam elégedve vele, én csípem, bár kicsit érdekes fazon. Gratulálok a bébihez!!!

Piros!
Már biztos úton vagytok, de ha mégsem: ha nagyon aggódsz, nekem ott él a nővérem, baj esetére, szívesen megadom a számát.

Mi túl vagyunk a szülinapon, Krisz kiörömködte magát. Már készülünk az ovira, ma veszünk váltócipőt. Jó lesz már ha elkezdődik, nehéz mostanában lekötni a kisfiamat. Kissé el is szemtelenedett. Kittivel lesz így nehezebb, a kisasszony olyan mint a forgószél, és kb 5 fiú veszett el benne...

Később rakok fotókat, macerás ez a kicsinyítés...
Orsi, Niki, Eszter, Bogi, régen írtatok!!!

Pusz, Zsu

Kép
Kép
 


Kép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
 


Iner
Lehet esetleg tudni, hogy milyen rémhíreket hallottál? Ha itt nem akarod, megírod priviben? Csak kíváncsi vagyok.
 


DeáknéZsu
Az autós szülinapi torták nagyon szuperek!!! Megkérdezhetem, hogy hol készítették?
 


Sziasztok!

Kittina30!
Azt hallottam, hogy az uh-on nagyon udvariatlan és türelmetlen a kismamákkal....de nekem a magánrendelésen csinál majd uh-ot...
Meg állítólag, ami nem rég volt a hírekben, h egy kismamam meghalt császár után és ikrei voltak...állítólag azt a műtétet ő csinálta, de aztán ezt a hírt megcáfolták, úgyhogy remélem tényleg nem ő volt...meg sokan a modorát szidták...de én birom...ő ilyen ember, nem kell mindenkivel puszi pajtásnak lenni...szerintem...
Te nem hallottál róla semmit?

De jó...ma vagyunk 5 hetesek.... :lol:

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Kittina!

Az autós torta a Benedetto-ban, a tűzoltós pedig a Toscana cukrászdában készült a Szent Imre úton!!

Zsu

Kép
Kép
 


Iner
Magánrendelésen semmi gond nem volt az UH-val. Türelmes volt, és a párom is bejöhetett.

Én is voltam még régebben a kórházas UH-n, és velem ott egy nő volt nagyon türelmetlen, majdnem ki lettem dobva.

Én úgy tudom, hogy azt a császárt nem ő csinálta. De hát nekem a netről vannak infóim.

Én nem hallottam róla eddig semmi rosszat.

Sok sikert a vizsgálathoz, és írd ám meg, hogy mi volt!

Zsu
Köszi az infót, nem is tudtam, hogy a Benedettoban is lehet tortát rendelni.
 


Sziasztok!

Vagyok vagyok én is, csak hol itt hol ott. Az elmúlt hetet épp anyuméknál töltöttük, nekem is jól jött egy kis laza pihizés. Most meg ugye be kell pótolni munkában a kimaradt időt, de azért néha ideolvasok.

Zsu!

Krisznek így utólag is boldog szülinapot kívánunk!
Nagyon szépek a torták (meg persze agyereke is :)), én is gondolkodtam rajta, hogy figurás tortát rendelnék, de szerintem Zalán sírva fakadna mikor felvágom, meg ő amúgy sem eszi a tortát inkább játszani akarna vele, úgyhogy maradunk a "snassz" kereknél.

Orsi is úton útfélen van. :) szerintem nem nagyon van ideje babanetezni.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál...megállapította a terhességet...láttam az uh-on a szikhólyagot...hihetetlen...
2 hét múlva kell visszamennem, akkor már lesz szívhang is és meglátjuk h fejlődik a terhesség (remélem fejlődni fog... :lol: )
Gondolom akkor kell majd mennem vérvételre védőnőhöz stb...
Elfelejtettem megkérdezni a toxoplazma szűrést...remélem nem lesz későn 2 hét múlva..szerencsére már nem lakik velünk sem a görény sem a kutya... de azét aggódok picit!
:cry: :roll: :oops:

Remélem mindenki jól van!

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Iner
Gratulálok!!!
Biztos, hogy nem lesz későn két hét múlva sem.
 


Szia Iner!
Gratulálok, vigyázzatok magatokra. Ha valamilyen kérdésed, problémád nyugodtan írjál.
Üdv. Ági
 
 


Helló Iner!

Én is gratulálok!!

Zsu

Kép
Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: